Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Le az állatreformmal!
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
41. hozzászólás - 2009.12.11. 13:25:11 (Válasz Jeriko #38 hozzászólására.)
Ebben teljesen igazad van. Én el is ismerem, hogy tévúton járok, Galmuszkot csak azért hozom fel, mert ő sebez tudtommal legtöbbet közelharcban, én meg varázslatban, semmi más okból.
De hát mindenki eldönti mit szeretne. Nekem nem kudarcélmény, hogy mondjuk 25-50%ban nyerem az indított portyákat 3 naponta így is megvan a krit varis küldi, más nem kell.

Én végigvittem a magas szintű varázslókarit úgy, hogy lélekszívást nem adtak varázslatra 7 hónapig, a többihez képest legtáposabb - bénítós - küldire sem volt esélyem, és a kristály horda ellen a magas szerencséje miatt az első időkben varikörben sokkal rosszabb esély volt, mint harciban - így aki inkább varázsolt a megszívta, aki inkább harcolt az LÉt szívott. A tévúton járás bizonyítva van, ettől még sikerélmény egyre több van: 3-4 szinttel magasabbról aki még mindig biztos verhetőnek néz és 5000 ÉP alatt jön az könnyen lehet, hogy nem fog közelharcban ütni

Nem érzem kevésnek szinthez képest az IQ-mat, az persze mindig igaz lesz, hogy soha nem leszek versenyebn még így sem, hogy nem növelek mindent azokkal, akik a kristály hordából napi 2-3 tulajdonságnyi LÉ előnyt szereznek most már sok hónapja...

De még mindig nem az a célom, hogy valamelyik utról mondjam valakinek, hogy jobb - sőt a szöviben mindenkit lebeszélek a varázslós útról, hanem egyszerűen amit én látok statisztikákat az messze nem azt mutatja, amit Miklós mondott a találkozón, hogy a varázslat, és közelharci össz sebzések hasonlóak, vagy legalább összeméretőek legyenek. Lehet az egyetlen vagyok aki azt látja, hogy ez nem teljesül, de azért leírom az ilyen topicokba - bár nem tudom van-e értelme, legutóbb is azt éreztem, hogy egyszer csak lett változás, amiért összesen 4 ember lobbizott láthatóan a fórumban, de még egy fórumos szavazást sem láttam - vagy épp az egy hetes nyaralásomon volt?
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 4.98
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
42. hozzászólás - 2009.12.11. 13:32:02 (Válasz Otoaak #39 hozzászólására.)
Miért ne lehetne összehasonlítani? Több 10 millió LÉvel többet költött 3szor annyi tulajdonságra. Tapasztalat és mások is mondták, hogy neki a legnagyobb a sebzése, és mások a nagy varisebzésekkel jöttek, miért ne a - akkor legyen csak közel - legnagyobb közelharci sebzést állítsam vele szembe, lehet más példa.
Igen vehettem volna "jobb" varit? Hidd el, én is matematikus vagyok számolgattam sokat, most vettem új varit, megnézem ezzel jobb-e a helyzet, de a halálgömb, vagy bármi nagy szórású, és nagy max sebzésű vari, ha taktikát építesz rá nagyon jól használható, nekem nagyon bejött - mondjuk én türelmes ember vagyok nem verem be a monitort 3 egymás után 700 alatti krit varinál epik ellen, vagy portyában, hanem elfogadom, hogy ezzel jár.
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 4.73
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
43. hozzászólás - 2009.12.11. 13:34:00 (Válasz nasdfil #41 hozzászólására.)
A múltkori változás az erő növelésére az epikek miatt volt. Hidd el, nagyon nem örültünk neki, de alkalmazkodtunk hozzá.

Ezek után most egy pont ellenkező előjelű miattad nagyon nem jól jön ki, főleg egyik napról a másikra.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.37
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
44. hozzászólás - 2009.12.11. 13:39:01 (Válasz Jeriko #38 hozzászólására.)
Igazad van Jerikó, itt tényleg az tud életben maradni, aki reagálni tud a változásokra. De azért elég meredek az a változtatás, aminek következtében egyik napról másikra 20%-al csökken az erőbónusz és feleződik az állataim sebzése. Mindez azért mert valaki a találkozón panaszkodott, hogy elverik közelharcban, úgy, hogy közben az egyik legócskább varázslatot használja, abszolút nem fejleszt közelharcra, és tulajdonságokkal is el van maradva.

Lassan semmit nem lehet fejleszteni, mert mire értelme lenne, fejreáll megint minden. A mostani változtatás akár 2000-el is csökkentette a közelharci sebzéseket. Ha elérjük az új varázslatokat, magas taumaturgiával akkora minuszokat lehet kiosztani majd közelharcra, hogy az egészet le lehet húzni a budin.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.95
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
45. hozzászólás - 2009.12.11. 13:44:16 (Válasz nasdfil #42 hozzászólására.)
Azért nem lehet összehasonlítani mert nem egy kategória a kettő. Átlagos autóból nem lesz F1-es járgány ha nem változtatod meg telejsen alapjaitól az egészet. Neked meg Galmuszkhoz képest (F1) rollered van, tök fölösleges bármiben is összehasonlítani a két karakter teljesítményét. A tulajdonságok közötti viszony nem 2 akarmelyik karakter viszonyán múlik, hanem a tulajdonságok nagyságán és az ezekre elköltött LE mennyiségén.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.03
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
46. hozzászólás - 2009.12.11. 13:49:16 (Válasz Mortimer #43 hozzászólására.)
Ezt a miattam-ot nem értem
Miklós válasza az volt, hogy jó így minden beszélgessek el Birkával, nem változtat semmit.
Valaki más még jóval az én felvetésem előtt mondta, hogy az állatok sebzésével gond van, de szerintem elsősorban az volt a gond, hogy nagyobbat sebeznek, ha valaki nem talál, mintha talál, és levonódik az elnyelés, és erre mondták, hogy régóta bug a kritikus is.
Ez a fejlesztés amúgy hidegen hagy, vagy nem üt valaki ellenem kritikust, vagy úgysem számít igazán a különbség, mert több ezerrel többet sebez közelharcban, mint én varival. (100-ból 2-3 csatámat befolyásolná kb, ez elég elhanyagolható amennyire a randomra építek...)
Csak azért írtam be, mert megint elkezdődött a varázslat sokkal erősebb téma.
A közelharci sebzésnövelés, az alvilági verem, és nagyon kis mértékben a mágielnyelő is eléggé borította már a rendszert, a találkozón legalábbis egész sokan mondták, hogy a erősen áttolódott a közelharc javára... Birkával utána tényleg beszéltem átszámoltam még mindig úgy látom, hogy a harc az erősebb - meggyőzhető vagyok, ha valaki konkrét statisztikákat szintén végigszámol, és kihozza - a szintemen - hogy a vari sokkal erősebb, de meglepődnék. Nekem ez azt jelenti, hogy 50% a csatáknak bukta, ennyi, ez a változtatás minimálisan ad vissza esélyt, csak most már ha lehet tovább ne gyengítsük a varázslókat.
(Egyébként az IQ legmagasabb elég csalóka, mert sajnos öngerjesztő: ha én jobb akarok lenni, akkor növelem, de akkor más is, hogy ne legyen hátrányab, és szép lassan visszacsatol, talán mindegy már, hogy erősebb-e a vari, ha valaki felhúzta 300-350-re az IQját, az most már nem hagyja annyiban: növeli, ha más is azt teszi, mert nagyon sokat beleölt...)
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 3.48
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
47. hozzászólás - 2009.12.11. 14:10:44 (Válasz Otoaak #45 hozzászólására.)
Ez ebben az esetben csak azért nem jó, mert akkor, ha a F1-es versenyzők max sebzését nézem, pl Barrique, vagy Galmuszk-ét akkor 5000 körüli max jön ki, azaz verem+varielnyelés páros után 3800 körül, persze ott a másik is üt 1000 felett varival, azaz 4000 alatti sebzések, és 3000 alatti varielőnyök vannak. Szerintem ne ahhoz hasonlítsuk a közelharci sebzéseket, mert ezzel könnyű bizonyítani, hogy 2-3 közelharci ütéssel behozható, csak ennyire azért nem jobb a közelharc, mint ebből látszik. Szerintem reálisabb, ha a max vari és közelharcis sebzést hasonlítom össze, mert varisebzésben jelenleg ott vagyok a pole pozícióban, még ha utána egyből mehetek is a boxba javításra.
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 5.15
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
48. hozzászólás - 2009.12.11. 14:35:53 (Válasz Ariel #44 hozzászólására.)
A halálgömb szerintem az egyik legjobb vari. Ugyanúgy mint a kivégzéses taktikánál, ezzel is foglalkozni kell, és emikor megvettem sikeres voltam vele, most leváltottam, de hioába sokkal nagyobb az átlagsebzés a bejövő támadásoknál talán soha nem lehet már szerencsém úgy, mint régen, még az is lehet hogy rengeteg PP-t bukok.
Ariel, én sosem panaszkodtam azért mert elvernek, egyszerűen azt írtam, hogy a közelharci sebzés nagyon megugrott. (Volt egy taktikám, feljöttem max-5 szintre 200-300 közötti tulösszeg különséggel. A kristály horda + lélekszívó cuccok + bénító küldi pár embernek - közelharcosok! - táp lett, a varázsló beállítottságúaknak esélyt sem adott - akárnennyire is bizonygatja mindenki, hogy ezek nem hibás fejlesztések - aki tápol a kristályból azóta 500-600 különbségre elment, nem csak tőlem, de mindenkitől a mezőnyben, és ez messze nem jobb játék, vagy magasabb szint miatt van, hanem egy végig nem gondolt fejlesztésből, amit Miklós annyival intéz el, hogy nem hajlandó sem a küldiket, sem a KH-t módosítani, és meg sem hajlandó hallgatni érveket. Emiatt le vagyok maradva, azzal a változással, főleg mert rosszkor jött, és mert nyáron nem is tudtam 100%on játszani, esélyem sem enyhíteni a hatását.)
Kevesen szívtak annyit változások miatt mint én, de eddig is együtt éltem én is mindegyikkel. Ha lehet vonatkoztassunk már el attól, hogy milyen tulösszegem és cuccom van. Nem fogok azért lobbizni, hogy a csaták 100%-át nyerjem, és lehetőleg a bejövőket is.
De akkor teljesen vonatkoztassunk el tőlem:
Az alapján, amit írsz - hogy akár 2000-el csökken értelmezésem szerint az állatsebzés, mert az erőbónusz sokkal kisebb - viszont ha jól számolom - mondjuk 5-ször találsz, és mondjuk 3 állat talál, akkor az állatok továbbra is 2000-et sebeznek a csatában összesen, Te mellette krittel 4-5000-et, akkor a magas szinten Nálad, Barrique-nél és Galmuszknál lévő krit varisebzés ami 4000 alatt van portyában már igen durva különbség... És erre menjen még vissza 2000 sebzés? (Ha nagy hülyeséget számoltam légy szíves pontosítsd az adatokat.)
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 4.98
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
49. hozzászólás - 2009.12.11. 15:51:00
Meghogy 5x eltalalom???
Atlagosan 2-3!!! alkalommal utom meg a rivalisaimat egy csataban, es furcsamod, van mikor ok tobbszor talalnak, pedig iq/taumra vannak oltozve.
En utok egy talalatnal 150-300 kozt, mig a varazslatuk besulve is 1200... Tobbnyire 3000 felett lonek belem. Hol a feneben van itt az elonye a kozelharcnak? Miert is kellett butitani az eleve sokkal gyengebb ero bonuszokat a taum brutalis novelo hatasahoz kepest?
Allata mindenkinek kellene hogy legyen, a lehetoseg adott. Azert mert par figuranak derogal 4 allat tartasa, esetleg meg tobb, ha a kidolesek potlasara is gondol, es helyette egyet tart, mert elnyelest az is ugyanugy megadja, de fejlodni klasszisokkal jobban fejlodik?
Egesz egyszeruen megmagyarazhatatlan, miert sirnak a magiara hegyezok.
Foleg ha van olyan idiota, es a vedelemet nem huzza, vagy ha nem tart eleg allatot.
Normalis magiara gyuro ember huzza a sebzes miatt az IQ/Taum parost, vedelem miatt IQ/vedekezes parost. 3 tulajdonsagot.
Normalis kozelharcra gyuro huzza a sebzes miatt a tamadas/ero parost, vdelemre IQ/vedelem parost. 4 tulajdonasag.
Eleve egy tulajdonsaggal tobbet kell huznia...
Amig pedig a targyak nem tamogatjak egyszerre a ket harcmodort, addig nem lesz sikeres aki mind a ket harcmodort fejleszti, egesz egyszeruen azert, mert aki specializalodik, annak tobb jut a kevesebb tulajdonsagra.
Az meg kulon mokas, hogy aki egy allatot tart, sir azert, mert valaki 4 allattal tobb sebzest oszt ki az allataival...
Ez az ismetelt ero butitas annyit ert el, hogy valoban eleg 1 allatot tartaniuk a magiara hegyezoknek, lett egy ujabb tulajdonsag, amire legyinthetnek, es meg csak veletlenul sem kell huzniuk. Az az egyszem allat meg fenyevekkel jobban fejlodik mint a tobb allatot tartoke.
Pontszám: 4.96
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
50. hozzászólás - 2009.12.11. 16:34:34 (Válasz nasdfil #48 hozzászólására.)
A közelharci sebzés csökkent ennyit, amiben a karakter sebzése is benne van, nem csak az állatoké.
Jelenleg csak a KH és az ismételhető küldik miatt érdemes foglalkozni a közelharccal. Ha most indulnék, garantáltan nem foglalkoznék sem a támadással, sem az erővel. Csak IQ-t, taumaturgiát és szerencsét növelnék, mellé pedig a két kritikus szakit. A magas szerencse miatt közelharcban is lenne 30% esélyem a találatra, még 20-as támadással is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.95
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
51. hozzászólás - 2009.12.11. 16:42:53 (Válasz McPaul #49 hozzászólására.)
Azt mondod, hogy 2-3szor találsz el varázslatra menőt harcosként? Még ha durva a szerencse különbségetek, akkor is - főleg a cuccok védelmi különbsége miatt - 4szer minimum találnod kellene - mondjuk alacsonyabb szinten nem tudom, hogy ez mennyire érezhető (50 felett van már valahol), itt fent már van talán értelmesebb a Védelem húzása helyett.
Aki Erő/Támadás/Védekezés/IQt fejleszt az már gyakorlatilag mindent fejleszt, és a varikört is akarja nyerni, és a közelharciakat is. Ezzel a logikával a varázslónak is húzni kell a Tám/Véd-et.
Akkor meg mondhatjuk, hogy harcos Erő/Tám/Véd/krit üt fejleszt, a Varázsló meg IQ/Tau/krit varit, és az megint egyel kevesebb, de akkor - azonos szerencsét feltételezve - a varázsló 20%ban bukja a varikört és a csatát, a harcos közben 5-ször talál átlagsebzéssel, halálgömbbel vagy hasonlóval vannak különbségek és szélsőséges helyzetek. Tehát varázslónak ha életben akar maradni húzni kell pl Szerencsét, Védekezést, krit ütést és akkor átbillen valamelyest a dolog, de teljesen nem tud. (Szerintem több út is van nem feltétlenül idióta út, ha hagyom hogy beüssön, de nem üt kritet, így ugyan 5-6szor talál, de annyit sebez, mint ha 2-3szor találna, vagy bármi más alternatíva.) Senki - én sem - lehetünk tisztán varázslók az már a reformok előtt is öngyilkosság volt ahogy akinek magasabb környező 10-12 karinál az IQja az semmiképpen nem harcos. Mondjuk harcosként könnyebb a hibrid út, ugyanis a varázsló cuccok már levonást adnak Erő, Támadás, Védekezésre (pontosabban alacsonyabb a Védekezés bónuszuk), míg a harcos cuccok nem hogy levonnak IQ, Tauból, de éppen egy harcos fegyvernek- 102-es szintű a legnagyobb az IQ bónusza (40)... (Varázslóknak van alternatíva: +40IQ, +40Taus cucc, -Erővel: nagyszerű...)
Igazából V1-en a topban szinte mindenki varázslatot, és harcot is húz csak átöltözés kérdése, a krit varis/bénítós küldi, és a lélekszívás miatt. A Taut hanyagolják nem is értem miért, amikor éppen azt mondják jobb, mint az erőbónusz...
Ha amit IQ/Tau-ra költöttél Erő/Tám/Véd/Szerencsére költötted volna (gondolom a krit ütésed elég magas) akkor lenne esélyed ellene a varázslóknak közelharcban, és 4 ütésed után a teljes csatában? (Hisz, ha harcra öltözöl kap, ő meg varázslatra, akkor lesz 50+ különbség, ahogy tapasztaltam olyan 40 felett már mindegy, hogy 50 vagy 300 különbség van...)
Állatok száma néha mindegy, varázslóként az állatom mondjuk sebez 30-40-et, mivel kicsi az erőm, és a varis fegyverek kicsit sebeznek, max szívom a fogam ha 200-300 a különbség a csata végén - 95%ban 2000 feletti a különbség valamelyik irányba - akkor meg már jobb a kennel, és epik ellen is feláldozható 1-2 állat naponta. A régebbi küldetések miatt a több állatos harcot mindenki kifejelesztette, bajnokin pl. szerintem mindenki több állattal indul, csak kényelmi, hogy nem használja mindig... Aki eddig több állatot tartott ezután is annyit fog, aki nem az továbbra is 3-4el megy. (Amúgy ellenem sokszor harcosok is egy állattal jönnek az állatsebzés miatt, most már úgy tűnik ez nem tényező epikhez képest nevetségeset ütök állatba... szóval ez csak taktika, érdekel-e a sebzéskülönbség.)
Egyébként furcsa, hogy a Tau, és az Erő másképp működik, még furcsább, hogy éppen emiatt voltak egálban a sebzések az elején.
Egyébként nem lenne rossz szintekre bontva statisztika: elhiszem Birkának, hogy 20 szinttel ezelőtt a varázslók előnyben voltak, de biztos vagyok benne, hogy folyamatosan változik, és abban is, hogy most 80- szint felett ez megfordult. Most majd a varázslat lélekszívásra leszek kíváncsi, hogy milyen hatása lesz, egyenlőre közelharccal van aki 70% felett szív, varival 10 a max, és nem sokan képesek rá, de majd lassan alakul...
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 2.80
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
52. hozzászólás - 2009.12.11. 16:57:42 (Válasz Ariel #50 hozzászólására.)
Még mindig nem írtál konkrétabb számokat. Mennyiről mennyire csökkent az össz közelharci sebzés, és ehhez képest mennyi ott a portyában a varisebzés?
A szerencsével mindegy, hogy találsz-e: ha nem növelsz erőt, és nincs erős fegyvered, akkor a varázslatsebzés mellett elhanyagolható az 1 max 2 közelharci még 4 állattal sem olyan nagy érvágás, és persze ő is húzhat szerencsét, sőt neki jobban megéri, mert a varázslónak elég egyszer pechjének lennie egy csatában.
Sajna nem az a kérdés, hogy most merre mennél, nem azzal LÉvel számolhatnál, mint most, ha végigcsináltad volna hasonló karaktered lenne, mint nekem most, (talán valamivel erősebb, lehet jobban taktikáznál, vagy szerencséd lenne portyában, nyilván most már a pók taktika is ott van), hisz Neked éppen a KH és a lélekszívás adja a karaktered erejének most már a 70%-át. Sokan próbáltak tisztán varikaraktert V2-n (V1-ből okulva): legtöbben belebuktak, a többiek mára ugyanolyanok, mint a V1 TOP. Nem tudom maradt-e még valaki, de pl tiszta harcost senki nem próbált még, jó lenne tudni, hogy mire jutna valaki vele.
Pedig ha nem lenne olyan lehetőség hogy valaki +150% LÉt szerezzen egy átlag vadászó/portyázóhoz képest (KH-t, pók taktikát, de akár a kivégzést is felhozhatom), akkor a szélsőségek lennének a legerősebbek.
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 3.06
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
53. hozzászólás - 2009.12.11. 17:11:28
Én csak ennyit írok:

Idomított állataid, R A M B O, egy 52. szintű magányos harcos és Tűzgyújtó, egy 52. szintű goblin védőmágus is részt vesznek a csatában.

2 támadással 9 sebzés!

Ez most komoly??? Mert viccnek elég durva...

[edit]
Az 5. szintű állat az pedig nekem ugrik és rajtam sebez?
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.12.11. 17:12:32-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
54. hozzászólás - 2009.12.11. 17:17:13
A JV szerint tényleg ez hozta be a balanszot a vari és közelharc között?
Érdekes, hogy eddig nem fordult elő, hogy 300al kisebb TÖ-jű végzetúr kipicsázott volna, akinek a legtöbb okozott sebzése 366 (enyém 1137).
(Láthatatlanság, segítő kéz, portyamínusz nélkül.)
Talán át kellene gondolni ezt még egyszer (nyilván lehetett a random is...).

[edit]
Nem hiszem, hogy ezért nevelgeti valaki az állatait hónapokig, hogy ezt kapja cserébe.
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.12.11. 17:18:09-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.71
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
55. hozzászólás - 2009.12.11. 17:18:52
komoly kicsi az erő .nem olvastam végig a az egészet , de annyit látok hogy eddig az állatok örökölték a kritikus ütéseket most nem . Akkor az erőt kell duplázni , és nem a krit ütést .igy még ha nem is találsz a dögök találnak és sebeznek becsülettel. Már feltéve ha az állattartás szépségeire mész rá .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.06
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
56. hozzászólás - 2009.12.11. 17:23:08 (Válasz Mona89 #55 hozzászólására.)
Tudod, hogy rámegyek az állattartás szépségeire.

Egyébként nem találtam be, és úgy sebeztek ekkorát!

[edit]
Eddig úgy 60-100at sebeztek kritikus nélkül. Most meg 9? Remélem dolgozik ezen a JV.....nagyon remélem...
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.12.11. 17:24:11-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.42
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
57. hozzászólás - 2009.12.11. 17:23:42 (Válasz Offsboy #53 hozzászólására.)
Off: Offsboy etesd meg és nem ugrik neked.
A hozzászólást Freez módosította 2009.12.11. 17:23:59-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
58. hozzászólás - 2009.12.11. 17:27:16 (Válasz Freez #57 hozzászólására.)
Megrendeltem a lélekkufárnál.

Állateledel
3000 lélekenergia, 1 őskő
Hatás: 30-nál alacsonyabb szintű állataid biztosan melletted harcolnak a csatákban a következő 24 órában.

...

[edit] helyesírás
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.12.11. 17:28:08-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.95
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
59. hozzászólás - 2009.12.11. 17:30:24
vagy préseld ki , költsd az erőre és te is sebzel pluszba annyit.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 7.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Le az állatreformmal!
60. hozzászólás - 2009.12.11. 17:33:30 (Válasz Mona89 #59 hozzászólására.)
Ott a 10 pont!!!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.95
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!