Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szovetsegi epikus reform
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
281. hozzászólás - 2009.09.27. 23:18:13 (Válasz Darah #280 hozzászólására.)
Kb. azonnal megszűnne bármilyen epik ütésének a lehetősége. A nagyobb szövetségekbe azért nem vennének fel kisebb tagokat, mert gyengülnének ebben. Végeredményben drasztikusan csökkenne a szövetségek létszáma, és megállna olyan 10-15-nél, mert annál több felesleges, hiszen háborúban is csak gyengülnek, építkezni meg már rég nem kell.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.66
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
282. hozzászólás - 2009.09.27. 23:24:43 (Válasz Mortimer #281 hozzászólására.)
Nem gyengülnének.
Vegyünk egy durva példát.

Az egyik 200 szövierőt ad, a másik csak 40-et.
Eddig csak a 200 tudta ütni, eztán mindkettő, 2x120 tudja ütni.

Ami kötelező lenne viszont, az aktivitás.
Aki megkapja azt a 80-at a sajátjára, annak biz használni is kellene.

Edit:
Ha megállnának 15 tagnál, azt érnék el, hogy elesnek a beérkező kisebb, de aktív tagoktól, akik, ha keveset is, de hoznának az átlagba, viszont a nekik jutót használnák.
A hozzászólást Darah módosította 2009.09.27. 23:42:30-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.66
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
283. hozzászólás - 2009.09.27. 23:47:17
Problémás lehet ebben a verzában a kombások beszámítása, (ha benn van, amikor kijön az új epikus, hogyan számít bele) és a távollévők, ami azért legkésőbb nyaralásokkor előjön.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.66
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
284. hozzászólás - 2009.09.28. 00:15:44 (Válasz Darah #282 hozzászólására.)
"Az egyik 200 szövierőt ad, a másik csak 40-et.
Eddig csak a 200 tudta ütni, eztán mindkettő, 2x120 tudja ütni."

A példáddal az a baj, hogy jelenleg a 200-asok elverik hárman, a 160-asok meg már a varázslatába belehalnak. Nem én találtam ki ezt a rendszert, de kérdezd meg bármelyik nagyobb szövetséget, ahol már túljutottak pártucaton, mindenhol ez a helyzet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.66
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
285. hozzászólás - 2009.09.28. 05:11:43 (Válasz Mortimer #284 hozzászólására.)
Nem kell megkérdeznem senkit, én is tapasztalom.
De a szövierő nem csak az erőt jelenti, hanem a védet, a stb-stb-t.
Szerintem.
Azt hiszem Miklósnak megoldása is van ennek kiküszöbölésére, sőt, mintha írt is volna valami olyasmit, hogy a sebződéssel is kezd valamit arányosan, de ebben most nem vagyok biztos.
De ha csak Zarknodra gondolok, azért ott is meg lett oldva a karakter védelme 3-80-as szintig.

Nem azt állítom, hogy az elején húdejólenne a tagoknak, akiktől elvenne, (én is köztük lennék) biztosan egészhülyén éreznénk magukat epikusolás közben, sőt, valószínűleg klasszisokkal nagyobbakat sebezne belém, mint eddig, én pedig sokkal kisebbet őbelé.
Viszont szerintem ennyit megérne.

Jó lenne, ha ő is idenyilatkozna pontosabban, hogy hogyan is gondolta, és akkor nem a levegőt püfölnénk.

Hogy megverik hárman.
Hát épp ez a baj, hogy hárman verik.
Aztán ketten, a végén meg majd már egy ember rugdalja, a többi meg szurkol?
A hozzászólást Darah módosította 2009.09.28. 05:19:30-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.66
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
286. hozzászólás - 2009.09.28. 06:18:06
Nagyon nagy butaságnak gondolom az átlagolósdit. Leírtam már, de ismét megteszem: eddigi is úgy érezték a gyengébb tagok, hogy nem nagyon tudnak segíteni egy erős szövetségben. Ha ez bevezetődne, akkor nemhogy nem segítenének, de még baromira hátráltatnának is. Ezt sok szövetségben (akik eredményorientáltak) nem lehetne áldozatok nélkül megcsinálni. Ezt az egészet el kellene felejteni, és nem adni Miklós alá a lovat, mert a végén még ezt csinálja meg, annak ellenére, hogy eddig csak egy hozzászólás érkezett mellette.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.79
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
287. hozzászólás - 2009.09.28. 14:07:58 (Válasz Butchman #286 hozzászólására.)
Mondd már el, hogy miért hátráltatná.
Gondolom nem nullás tulokon álldogál azért ő sem.
Azt a kevesét, ami van, eddig abszolut nem tudta használni, eztán tudná, egy kölcsönkapottal együtt.

Feljebb írtam, eddig ütött a 200-as, mosttól összesen a 240 tudna ütni a két karitól.
Ez szerintem abszolut nem gyengülés.

Ha ez ennyire nem jó, mondj jobbat arra, hogy az ütős küldetéseket mindenki meg tudja csinálni, és ne egyre kevesebben csépeljék az epikust, mert erre még igazándiból semmi javaslat nem jött, kivéve a varázsoljon, gyógyítson, ami aztán éppen semmit nem old meg, nemhogy hosszú, hanem rövidtávon sem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.66
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
288. hozzászólás - 2009.09.28. 14:46:00 (Válasz Darah #287 hozzászólására.)
Már mondtunk, légyszives olvass vissza.
Az átlagolós dologgal még az is probléma, hogy a szövetségen belül megöli a teljes versenyhelyzetet. Eddig aki jól fejlesztett, az előnyben volt. Most aki bevállalja, hogy szarrávereti magát, és elindul előre szintekben, az többet is ér az epikus ellen. Aki biztonsági játékot játszik, és amennyire lehet lemarad, az hozzá se tud szagolni az epikushoz. Annak ellenére, hogy velük nem értek egyet, nagyon sajnálom, hogy az a sorsuk, hogy ölbetett kézzel várják, amint az erősebbek elvégezik a piszkos munkát. Ha átlagolnánk, akkor a kisebbek vidáman hoznák azt a teljesítményt az epikus ellen, amit a nagyok, ráadásul minimális energiabefektetéssel. Ez nem korrekt.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.69
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
289. hozzászólás - 2009.09.28. 15:36:39
Végignézegettem az elejétől ezt a topikot, és bár nem tudom, hogy az egyéni entitás bevezetése mellett mennyire van még tervben a szövetségi epikus reformja, azért leírom a gondolataimat.
Az elejém indult sokféle ötlet, majd jött Miklós és az átlagolósdival erősen felborzolta a kedélyeket. Ment az óbégatás (jogosan is), de a végére most ismét ez van a középpontban, aminek örülök, mert szerintem ez a járható út.
Amiket tudunk: egy szövetségben minél nagyobb a szintkülönbség, annél nehezebb a megfelelő kompromisszumot megtalálni. Ezt végig szem előtt kell tartani, mert nincs olyan, hogy mindenkinek tökéletes lesz. Sajnos.
A fő cél: az epikusölésben mindenképpen érdemben is részt vehessen az alacsonyabb szintű, de a másik oldal is fontos, hogy érvényesülhessen a sok lúd disznót győz elv, ami által ne legyen érdekük kirugdosni a kicsiket a szöviből. (Bár ahol csak a tápra hajtanak és mennek mint a mérgezett egér, tekintet nélkül másokra, kényszerűségből biztosan előfordul mindenképpen; mert ugye ha átlagolás van, akkor a kicsik visszahúznak..)
Nade a lényeg, aktív harcolók kiválasztása:
Kincseskamra alapján látszik, hogy mikor jöhet a következő lény. Teszem azt 8 órával a lény megjelenése előtt mindenki tudhatja, hogy részt tud-e/akar-e venni az epikusban. Aki részt venne benne, annak aktiválnia kell az "Epikus kristály"-t, ami hasonló elvű lehetne, mint a citadella alkalmazása. Látható lenne ki aktiválta eddig, és CSAK azok vehetnének részt a harcban, akik az epikus megjelenése előtt aktiválták. Ez megoldaná a katakombázók, építők, és a harcolni nem akarók problémáját. Mellesleg mindjárt másképpen hangzik, ha valaki azért nem kap kincset, mert SZABAD választása szerint döntött úgy, hogy nem akar epikusozni, nem azért, mert ha meggebed sincs esélye...
Tulajdonságok:
Egyértelműen jó az átlagolás ötlete. Nehezebb viszont kitapasztalni, hogy jó-e a sima számtani közép, vagy el kell-e téríteni valammennyivel.
Nézzünk egy igen szimpla esetet, lenne egy 60. szintű kari 150 erővel, és egy 30. szintű 75-el. A 60as belever 2000et egy csapással, a 30as meg el se találja ugye, (de ha mégis, akkor 30-40et). A kettő összege ~ 2000-2100, a cél az lenne, ha ketten csapják akkor hatékonyabbak legyenek (fejenként 1300 sebzés), mint a 60as egyedül, tehát neki is ÉRDEKE lenne a segítség. Ha már egyszer szövetségi összefogásról van szó!
Ehhez bizny elég keményen bele kell menni a számokba, hogy meglegyen a jó arány.
A fő problémát szeirntem az ÉP jelentheti, mert nekiugorhat egy epikusnak a 40. szintű is 2500 ÉP-vel, és 150es értékekkel, ha a lény levarázsolja.... erre talán az lehetne a megoldás, hogy az epikus csata alatt az ÉP-d így alakul:
ha csata előtt 1500/2000 ÉP-d van, az 75%, harcolók átlag ÉP-jének a 75%-a lesz a csata alatt. Csata után szintén százalékosan visszaáll.
A harcoló tagok erejét befolyásolhatná továbbá a szinted a harcolók szintjátlagához viszonyítva. Előnynek megmaradna az epik spec, akinek megvan, illetve az átlagot az alap tulajdonságokból lehetne számolni, így a magasabb szintű tárgyak is csak a tulajdonosának adnának bónuszt.
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.09.28. 15:39:36-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.49
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
290. hozzászólás - 2009.09.28. 16:49:39 (Válasz Offsboy #289 hozzászólására.)
Mi a csudáért nem akarna egy gyengébb kari harcolni az epikus ellen, mikor PONT EZ a felvetés, hogy ők is tudjanak? Ha valóban csak így lehet megoldani, akkor inkább ne is legyen semmi módosítás. Megöljük páran a szörnyet, és találomra kisorsoljuk a kincseket.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3.85
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
291. hozzászólás - 2009.09.28. 16:58:11 (Válasz Butchman #290 hozzászólására.)
Csakhogy párat mondjak:
1. építő, 40. szinten 25-s értékekkel és 150es szerencsével;
2. katakombázik mert nyaral;
3. katakombázik és egy durva háború miatt nem akar előjönni;
4. megegyeznek, hogy szintjéhez mérten még fejleszti a tulajdonságait mielőtt beszáll a buliba, hogy javítson az átlagon;
5. mert izgalmasabb, ha nem fix, hogy mindenki csapja és kész;
6. és a legfontosabb, mert így mindenkinek SZABAD választása van, nem annyira lineáris a játék.

De ha fáj gondolkozni mielőtt lepontoznál, akkor pontozd le ezt is.
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.09.28. 17:15:08-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.42
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
292. hozzászólás - 2009.09.28. 19:48:21 (Válasz Butchman #288 hozzászólására.)
No akkor viszont most te döntsd el mi a baj, mert előbb az volt a baj,hogy szegénykék már így is roppant szégyelik magukat, mostmeg tulajdonképp megérdemlik a sorsukat.
Meg különbenis ménem regeltek hamarabb.
Nem biztonsági, vagy miegyéb játékról van szó, talán te is olvass vissza.
Nincsenek nagyok.
Nem nőnek a bokorban, nem teremnek a fán, nem lesznek hipphopp nagyok.
Csak kicsik vannak szövifeltöltésre, avagy ne töltsd fel a szövit, Legyen hétszáz öttagú.
Már megint előjön, ez nem V4.
Ez itten hosszú időre tervezett játék.
Majd ha te már 160-as leszel, a 80-asok lesznek a kicsik, de hogy 160-asakat nem fogsz tudni felvenni a szövibe, az tuti.
Lemorzsolódás viszont van.

A nagyoknak megmaradna az előnye, bár nem akkora, mint eddig, viszont cuccból még mindig jókora.

Egy szövin belül a versenyhelyzet ettől bátran megmaradhat, már amennyire szükség van rá.
TÖ-ben, SZÖ-ben, rablásban, bármiben nyugodtan versenyezhetnek, akik eddig azt tették.
Kincspontban viszont ismét számítana az építés, ott is lehetne versenyezni.

Offsboy, ez az aktivációs gomb nekem is eszembe jutott, jó ötlet.
A hozzászólást Darah módosította 2009.09.28. 19:49:27-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.06
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
293. hozzászólás - 2009.09.28. 20:28:19
Egyébként ez az aktivációs gomb éppen megoldaná azt is, hogy akik nem akarják igénybevenni, szövetségi döntés alapján, és továbbra is hárman-négyen akarják ütni, akkor megbeszélik a szövetségben, hogy ti kisebbek ne aktiváljátok, majd mi elintézzük.

Viszont meglenne valóban a választás, és a döntés joga.

Edit:
A következő lény aktivációs gombja pedig akár megjelenhetne azonnal is, ahogy az előző lény kincse bekerül a kamrába, és addig lenne használható, míg a lény meg nem jelenik.
Aki addig nem aktivál, az nem is ütheti.
A hozzászólást Darah módosította 2009.09.28. 20:31:31-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.66
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
294. hozzászólás - 2009.10.07. 14:54:43
Nem lehetne megoldani, hogy az epikus tárgyak közül az adott szettben ugyanolyanból maximum kettő essen? Kiütöttünk 2 gyógyító gyűrűt, majd most 3 tél nyakláncát egymás után a 60-as szettből, ahol sokkal erősebbek is vannak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.21
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
295. hozzászólás - 2009.10.07. 15:21:45
Megmondom őszintén egy ideje már nem tudom követni, ebben a témában mi is a többség akarata. Ha valaki tudna segiteni és összefoglalná (akár szavazást is irhatna ki róla, kinek mi a véleménye) az megkönnyitené a dolgokat. Az átlagolós megoldást én erőltetni nem akarom, csak számomra a játék szempontjából az tűnt a legkézenfekvőbb megoldásnak.

A másik, párhuzamos téma a kincsek, ezek random faktora, megszerezhetőségük, stb.
Az egyéni epikussal talán részben orvosoltuk ezt a problémát: az "esszenciális" szaki / tulajdonság növelő tárgy is megszerezhető, és még 1-2 másik hőn áhitott csemege is idővel.
Volt egy olyan felvetés is, hogy aki akarja, ölhesse meg 2x egymás ugyanazt az epikust. Igy nagyobb eséllyel lehet megszerezni egy kivánt kincset, és a lassabban fejlődő szövinek is van sikerélménye. Ezt az ötletet még nem vetettük el, bár most már kevésbé gondolom, hogy nagy szükség lenne rá. Most láttam, hog egy cirka 58. szintű kari simán agyon tudja verni a 40. epikust is egyedül, néhány óra alatt, ha kifejleszti az epikus szakértelmet! Tehát egy szövi, ahol azért több aktiv tag van, azok nagyon sokáig el tudnak menni az epikussal. A kincs randomon is felesleges aggódni, hiszen minden 10-es szetben megvannak a legfontosabb funkciójú tárgyak, ha egyik setből nem esett, lehet, hogy a következőből több is fog, erősebb változatban.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
296. hozzászólás - 2009.10.07. 19:25:09 (Válasz Ricardo #294 hozzászólására.)
ne is mondd, a 40-es szintű tárgyaknál nekünk 4 szárnyas nyaklánc pottyant (de a 30-as kategóriában a 3 Chara-din szimbólum és a 3 tökéletes gyűrű sem kutya)

viva le random
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.29
fórumozóHolsteinFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
297. hozzászólás - 2009.10.07. 20:09:33
Nem epikus reform,de szövetségi lenne Bocsi az OFFért de máshol nem olvasnak Miklósék remélem ,h it elolvassák...

Nekem lenne egy javaslatom a játék fejlesztésére! Arra gondoltam ,h túl egyhangúak lesznek a szövetség egy idő után mikor már mindegyiknek max mindene és akkor már csak a HatalomTornyát fogják nyomni?? Vagy mi lesz? Én arra gondoltam ,h lehetne egy új épület. Ez az épület egy úgy nevezett Specializátor lenne. Azt csinálni ,h pl: 10.000.000 "tömény" (Értsd ,h csak a sima LE számít,nem számít sem a kút sem a manakonstrukció és az ebbe az épületbe épített tömény LE nem növelné a kutat.) LE be kerülne felépíteni. Ha ez kész akkor választhat a szövetség egy Specializálódást Pl: Kínzókamra és akkor 15 helyett mondjuk 20 lesz a maxja vagy őrtorony és akkor 10 helyett 12 lesz a maxja. És így lehetne minden egyes épülettel. Annyiszor csinálhatnák meg a szövik ahányasra kinyomják a Specializátort. Kettes szintre lehetne 15.000.000 tömény LE és így tovább.
Szerintem ez egy kicsit végre megkülönböztetné egymástól a szövetségeket és új színt vinne a szövetségek életébe.
(A számokat mind hasra ütés szerüen mondtam)
Pontszám: 5.95
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
298. hozzászólás - 2009.10.07. 20:57:17 (Válasz Miklós #295 hozzászólására.)
Én momentán ezt gondolom összefoglalásnak:

Összefoglalva a probléma:
Sajnos a VF, és szinguláris miatt sok szövetségben a tagok szintje erősen differenciálódott. Emiatt a legfontosabb szövetségi esemény, az epikus csata, a magasabb szintű karakterek házi vetélkedőjévé avanzsált. Szükség lenne rá, hogy a tagok nagy többsége részt tudjon venni ebben az eseményben. Mellékes problémaként meg lehet említeni, hogy egy erősebb szövetségben egy alacsony szintű tag epikus sebzéssel kapcsolatos küldetései kudarcra vannak ítélve. Emiatt szövetségből ki-be ugrálásra vannak kényszerülve a játékosok.

Ötletek, dióhélyban:
-Másodlagos epikus, aminek a fő epiktől X-el kevesebb lenne a szintje. Megölésével valami pluszt venne el a nagyobbtól. Választhatóan vagy egyik vagy másik lehetne támadható.
-"Háttérgyógyítás", "Extra varázslatok" amelyeket a "kisebbek" szórhatnának a harcolók megsegítésére

-Tulajdonságösszegek "átlagolása".

Én a magam részéről még mindig az első ötlet mellett állok, miszerint egy másodlagos epikus is bekerülne az "elsődleges" mellé. A másodlagost bárki üthetné, de ennek ütésével elvesztené a lehetőséget a másik ütésére. Ezt akár hetente változtathatóvá tenném, hogy ne ragadjon egy szövetség sem be valami oknál fogva. Esetleg a másodlagos epikus szintje függhetne a tagok szintátlagától. Minél nagyobb szintű segédepikust kap a szövetség, annál több csökkenés érje az "elsődlegest" a "másodlagos" megölése esetén. Fontos lenne, hogy epikus küldetés is megoldható legyen rajta. Esetleg ez egy szintkorláttal, pl egy 59-es karakter, csak 89-es "másodlagos" szörnyön tudja megcsinálni a küldetést.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.68
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
299. hozzászólás - 2009.10.07. 21:10:12 (Válasz Butchman #298 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.10.07. 20:57:17
Esetleg a másodlagos epikus szintje függhetne a tagok szintátlagától. Minél nagyobb szintű segédepikust kap a szövetség, annál több csökkenés érje az "elsődlegest" a "másodlagos" megölése esetén.


Erre miért is lenne szükség?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.65
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
300. hozzászólás - 2009.10.07. 21:16:21 (Válasz Miklós #295 hozzászólására.)
Ami mindenkeppen megerne egy felulvizsgalatot, az az extrem gyenge epikus targyak. Ezeket jo lenne akar visszamenoleg is eliminalni, meg olyan aron is, hogy a kincsszetek 8-9 darabosra csokkennek. Olyanokra gondolok, mint a kolanc vagy az aurum. Tobb szet ota konzekvensek megfigyelhetoek ezek a targyak, es az ertekek a nullahoz kozeli (valojaban 20 dukatnak megfelelo aron mennek el).
Eleg kiabrandito, amikor sok-sok gyogyital es az egesz szovi osszehangolt munkaja utan leesik egy epikus, es egy szemet esik belole. Hangsulyozom, az nem baj, hogy vannak erosebb es gyengebb kincsek, de ezek semmit nem ernek.
Pontszám: 7.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!