Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DeDoom

Oldal: 12
Dátum: 2010.09.29. 15:09:57
Idézet: Gloria - 2010.09.29. 14:20:59
Szépen lassan tényleg bezártok minden lehetőséget arra, hogy egy gyengébb karakter felzárkózzon.

Most kiváncsi lettem. A láhatatlanságot tényleg a gyenge karik hasznaltak ahogyaz eredetileg tervezve volt? Akik azt irják, hogy ök eddig láthatatlanul nyomták, és csak igy tudtak boldogulni, megmondanák, hogy melyik világon jáccanak és mejik a karakterük? Csak kiváncsiság, szivsen megnézném öket... mert ha ez igy van lehet tényleg békén kéne hagyni öket...
Dátum: 2010.08.22. 13:07:38
LOL szem van itt pár szánalmas ember... 4 küldi lényegesen könyebb lesz, plusz lesz +2 küldi ami szintén könnyü... Cserébe a 2 nevetségesen könnyü kicsit nehezedik? Soha életembe nem vettem a küldetéshez idomitot állatokhoz felszerelést, mégis 1 gombnyomás volt, mennjetek 48 órára léptek 2 szintet és szevasz. Tökmind1 hogy 10 v 12 ugyanugy meglesz 1 nyomásból,pedig a maxos palotánk seholsincs. Azt se felejstd hogy közbe a harcoló állatad is lépik a szintet! Ha 15 szintlépés lenne ez akkor is a legkönyebb küldi lenne. Ha 10en maradna az pont titeket, a tÁposokat tápolna még tovább!! Meg irja itt vki hogy a 20 szintü állat sajtolásakor kevesebb LE-t kap, mint amennyi az idomitás költsége volt. ez is mekkora csusztatás, anyám...
A postokba elég lenne anyit irnotok, hogy köszi a kisujjad, Miklos, de a karod is kell!!! Kb ugyanazt jelentené. Akkora tápolás lesz itt a"reform" után is közbe itt emgy a sirás... vicc!
Dátum: 2010.08.19. 15:04:57
A léghajlitó sztem is gagyi volt... mondjuk a rendezöjétöl (a nevét nem birom leirni) még jó filmet nem láttam (falu és egyebek)
Dátum: 2010.08.13. 13:53:57
Idézet: Wuher - 2010.08.13. 12:57:32
Azert legyen konnyebb, hogy aki egy evvel kesobb indult legyen eselye felzarkozni.


Igen, pont ettől fog tudni az 1 ével később indulo felzárkozni és az élmezőnnyel azonos szintű karakterré válni
Ha fel akarsz zárkozni annak ellenére hogy késöbbindultál, akkor javalom az 5ös világot!!!!
Dátum: 2010.07.23. 17:45:00
Idézet: Kocos - 2010.07.23. 08:01:01
Katt rá és:
Jelenleg aktív esszencia: biztonság (még 1:59:24 ideig)

Ez marha szép és jó, de MI A RÁKOT JELENT?!
Sehol nem találok semmilyen infót semmiről... ez vicc!


Szovi forumrol ideztem. Kedves jatekvezetes. Ez igy tenyleg vicc. Irjatok mar le, hogy mit csinal ez a nyomorek Labor, mert aki nem forumozik itt, annak lovese sincs, nem beszelve arrol, hogy azoknak se feltetlenul akik jatszanak itt.

Azt gondoltam, hogy az elmult 2 hetben fellangolt vita utan, ami pontosan az elegtelen (sőt, elégtelen alá!) informaciokozlesre vezetheto vissz az alap, hogy oklulvan a tortentekbol az uj fejlesztes kap egy rendes leirast. Nem ez tortent gyakorlatilag semmilyen leirast nem kapott.

Úgylátom a hirekből ezt mar rekordsebeséggel javitottak is.
Egyébként vsznü ugy is megértették volna ha csak annyit irsz:
"Srácok! A spéci eszenciaknál lemaradt a leirás, légyszives potoljátok, mert igy aki nem forumozik nem tudja mit csinálnak!"
Szvsz csak egy vicc van itt, hogy menyire hiányzik az alapvető jomodor és udvariasság néhány emberből.
Ha már alkimista labor, nekem is van egy kérdésem-volt szó uber-giga-mega efektről ha beváltom a végső eszenciát, az végülis bekerült?
Hát ja azért se illene nácizni mert a kölcsön oroszlánrészét, 22miliárd eurot ök állják....

A fidesz átgondolatlanul már adokat akar etlörölni, és közben nem gondolnak a következméyekkel. megszünik a szuperbrutó de marad a kompenzálására kitalált adojováirás meg a kitolt alacsony adosáv, hmm? kezd szépen beesni a forint ezektöl a kijelentésektől, akinek devizahitele van, had örüljön.
Dátum: 2010.04.19. 13:44:18
Ahogy én látom, 2féle fejlesztés van - az egyik meghoszabbitja a játékidöt, uj célokat ad a játékosoknak és igy generál plus bevételt. A másik a jáékosok kérései alapján kényelmesebbé teszi a játékot, csökenti a monotonitást, csökenti a játékidöt. Ez önmagában nem generál plus bevételt, söt - minél kényelmeseb, egyszerübb a játék, annál rövidebb idöre köti le a népet. Ha valamivel szenvedni kell, akkor az mindig tovább nyomatják mert édesebb a végén a siker gyümölcse hamegdolgoztal érte. Mivel az utóbbi nem generál plus bevételt, úgy logikus, hogy pénzt kérjenek érte. Amenyi különbözö funkciót ad esz gondolom min. 1-2 hétig dolgoztak vele, nemtom mennyi egy programozó fizetése, de elég sok embernek megkell vennie hogy az az emberenkénti 400 Ft-okból megtérüljön. Ahogy én elnézem az égadta világon mindent megadnak ezek afukciók amikér itt az elmult hónapokban sirtatok, akinek az nem elég, vagy sajnálja rá a 400 Ft-ot, az meg is érdemli!!! Szvsz az autómata sajtolás még tulzás is, mer tautomatává tesz egy folyamatot amire eddig oda kellet figyelni.
Dátum: 2010.04.15. 15:00:36
Idézet: Cain - 2010.04.15. 14:35:36
El se tudom mondani, milyen dühítő! Értem én, hogy motiválni akarják az embereket, de azért ez már túlzás:


Hát, amit eddig a kufárokról megtudtunk, azok alapján mindent lehet mondani róluk, kiéve hogy jóravalószentek... Cain, ha még nem talalkoztal ezel a jelenséggel, megmondom miez: úgy hivják, szerepjáték. a levelet nem a behótól kaptad, haneam a kufártól sztem jó móka hogy még ezzel is foglalkoznak hogy ilyen üzit küldenek, kár hogy én nem kaptam, túl sokat gyüjtötem ezekszerint.
Dátum: 2010.04.02. 17:49:58
Idézet: Ricardo - 2010.04.02. 17:28:47
vadászni nem vadászik az alacsony szintű karakter

ez anyira tetszik hogy kirakom a profilomba idézetként vaslogikával ara következtetek, hogy lehet azért alacsony szintű a karaktered, mer nem vadászik?

Idézet: Ricardo - 2010.04.02. 17:28:47
energiahasznosítás szakértelme nincs

olvasd el még egyszer, az energiahaznositás bónusz akkor is működik, ha a szakértelmed még nincs meg. tehát ha "alacsony szintű nem vadászókarakter vagy" akkor hacsak nem kizárólag a legenda olvasgatásában éled ki magad akkor felteszem, hogy néha portyázgatsz is. Akkor viszont a 21es energiahasznositás egész jól jöhet.

Idézet: Ricardo - 2010.04.02. 17:28:47
Ezek után úgy érzem, hogy 10. szint alatt teljesen felesleges benevezni az eventre.

mondjukha nem vadászol, akkor nem hiszem, hogy bármelyik csoport örülne, ha csatlakoznál hozzájuk, mer csak rontani fogod az eredményüket. Tehát az eventre tényleg felesleges benevezned,hacsak nem valamelyik másik csoporthoz tartozol,mint ameikben én vagyok
Dátum: 2010.04.02. 14:36:18
Idézet: Vaczakka - 2010.04.02. 14:20:02
Két dolgot még észrevételeznék:
1. A +30 kereskedelem a 100. szintű tárgyak felett pofán vágja azokat, akik keményen megdolgoztak a feketepiaci tagságért, mert ott effektíve semmi előnyük nem lesz azzal szemben, aki nem vette meg. Ez roppant igazságtalan (mivel költöttek rá egy halom LéGY-t), ezért kérném a feketepiaci tagság felülvizsgálatát úgy, hogy vagy +1 szint tárgyat adjon a kereskedelemhez, vagy 100 felett +20-nak számítson, megőrizve a kiharcolt előnyt.


Akkor talán ha feketepiaci tagságod van, akkor nem a +30 kereskedelmet kéne választani... Egyébként nem tudom miért vagy olyan biztos benne, hogy az az opció fog nyerni. Lehet hogy 2. lesz, és akkor a feketepiaci tagságosoknak ugyanolyan zsir lesz a jutalom.
Dátum: 2010.04.02. 14:33:38
Idézet: Vaczakka - 2010.04.02. 14:20:02
2. Igazságtalannak tartom, hogy az EH egyenesen kizárja a VF-eseket. Akkor már a VF-es is kaphassa meg a jutalmat (attól még ne fejleszthesse a szakit!), érvényesüljön rá is a jutalom. Így lenne az EH választási alternatíva a többihez képest. Vagy a VF-esek számára a következő esemény alkalmával legyen alternatív jutalom, ha ez előbbit nem akarjátok megvalósítani.


Sőt! Én azt is igazságtalannak tartom, hogy a specializációs bónusz engem effektive kizár, mivel nem váltogatom folyton őskőért a specializációmat, ezért javarészt nem specializált tulajdonságot fejlesztek.
A haveromat meg a vadászatra adott +LE-vel kapcsolatos megkülönböztetés érinti érzékenyen, ő ugyanis pók, sohasem vadászik!

Izé... nem lehet, hogy azért van többféle jutalom, hogy mindenki megtalálja a neki megfelelőt? Ha VFezel, akkor miért nem a másik 3 jutalomból választasz!?
Dátum: 2010.01.07. 13:59:05
Idézet: Cofee3 - 2010.01.07. 13:44:56
Prisma arra gondol, hogy a vf-esek mivel nem fejleszthetik ki, hátrányba kerülnek. De jelenleg a vf-t használóknak van hatalmas előnyük a nem használókkal. Ez az előny fog csökkeni...


Ja ok, értem, köszcsak nem olvastam az egész fórumot, azért gondoltam, kimaradt valami...
Akkor viszont ezzel a logikával, a kalandok, és minden egyéb szinthez kötött fejlesztés is a VF korlátozása volt!!! Mert pl. egy 30. szintü VFesnek kétszerannyi idő eljutni a kalandokig, mint egy 30 szintünemVFesnek!!! Kérdés: megoldható-e, hogy akinek VFje van, az már a 30. szinttől tudjon kalandokat csinálni? Mert különben hátranyba kerül. Vagy legalábbis akinek VFje van, az kapjon dupla lelekgyemantot a akalndért!!!
Belegondolni is rossz, hányféle alattomos módon korlátozták már eddig is a VFet!!! Kösz Prizma hogy felnyitottad a szemünket!
Dátum: 2010.01.07. 13:21:39
Idézet: Prisma - 2010.01.07. 13:14:47
Továbbra sincsen semmilyen racionális érv a VF korlátozására


Asszem most én maradtam le, korlátozva lesz a VF? Hogyan? Ez nem jó hir!!!
Dátum: 2010.01.06. 14:18:34
Ha jól látom 2 dolog miatt sirnak az emberek.

- epikus korlát. sztem alapból nem kellett volna megengedni hogy az emberkék becsiteljenek maguknak ilyen tárgyakat, amelyektől a szintjükön sebezhetetlen überkariká válnak. de ha már megtörtént ezt utólag korrigálni kell, erről a vita is értelmetlen!
- az energianyelés egy sima táp szaki ami többértelmet ad a portyázásnk. Ezért nyilván nem problémázik senki, a sírások úgy látom csak azért vannak hogy a vf mellé ezt nem lehet fejleszteni. Mondjuk ha lehetne, akkor mindenki kitolná 50-esre, mindenkinek több leje lenne a játékban effektiv nem változna semmi úgyhogy talán mégse baj hogy ilyen alternativ lesz.....

A többi fejlesztés egyértelmüen tök jo, ha más nem tette meg akkor én helyettetek is megköszönöm, hogy ennyit foglalkoznak a játékkal és adnak a véleményünkre!!!!!
Dátum: 2010.01.02. 23:09:40
Volt a szavazásban egy kérdés arról, hogy lesz olyan ,hogy aki már nyert egy kategóriában, annak legközelebb 3x minuszt adnak a medálok. Erről mi a helyzet?
Dátum: 2009.12.06. 16:55:05
Egyre gyakrabban olvasok olyan híreket, hogy fényes nappal embereket megtámadnak az utcán, összevernek vascsővel, ökköllel akármivel, egy doboz cigiért vagy a táskájáért... A megélhetési bűnözés legalizálása helyett tényleg inkább a halálbüntetést, de legalábbis a büntetések szigorítását kéne erőltetni.
Látom itt kerülnek be a páncélok meg pajzsok, a topicnyitó relikviák mikor kerülnek be?
Dátum: 2009.03.01. 12:32:06
Idézet: Jeriko - 2009.02.28. 12:33:00
- Jó napot kívánok! Visszahoztam a Lexus terepjárót, ahogy kérték, hogy kicseréljék a gyári hibás fő alkatrészeket.

Jerikó, ha jól értem, ennek a postnak az a lényege, hogy szerinted a Beholder ügyfélszolgálata sz*r. Ezzel vitatkoznék, bármilyen problémám volt eddig, azonnal segitettek, a problémámat kielégitően megoldották. Ha megnézed Miklós postjait, sokszor esténként és hétvégeken is itt lóg a fórumon. Ráadásul, a "tanmeséd" olyan szinten hibás, hogy az már nevetséges. Én is a márkaszervizbe viszem az autómat, csereautót még soha nem adtak, ill. ha adtak volna, fizetnem kellett volna érte, és nem ugyanolyat, mint az eredeti... És van benne olyan gyári alkatrész, amiről tudom, hogy hibás, de ezt ők nem ismerik el. És akkor nem említem még a márkaszervizek általános hozzáállását, amikor ott b*nak át, ahol tudnak, 3-4x annyit számláznak, mint a valós költség, ha egyáltalán megcsinálják azt a javítást és nemcsak kamuznak. Szóval a beholdert ilyenekhez hasonlitani olyan, mintha anyámat lekurváztad volna, kikérem magamnak.

Miklós ha mindenképp tenni akarsz valamit, ne egy új hatalom tornyát csinálj, hanem egy új épületet, ami csökkenti a hatalom tornyának épitését, akkor, ha még nem birtokoltad. És ennek a költsége legyen annál kevesebb, minél magasabb szintű a jelenlegi torony. így a később idnulók ugyanúgy ringbe szállhatnak, mint a csökkenő verziónál. Ja és csak igy tovább, király a játék!
Oldal: 12