Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Mozi
kedvelt tagMagyar1000Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
41. hozzászólás - 2010.07.18. 12:33:34
Sziasztok igen nekem is nagyon tetszik a Gyűrűk ura. nagyon szuper a filmes változata izgalmas harcal tele!!!
A könyvet elolvastam azis nagyon kiválló feldolgozás volt!
Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
42. hozzászólás - 2010.07.18. 12:59:01 (Válasz Magyar1000 #41 hozzászólására.)
Tisztázzuk azért... A film a könyv feldolgozása és nem fordítva. A könyv röpke ~45 évvel megelőzte a filmet. Viszont ha tetszett a könyv javaslom az előzményét: A Hobbit (Nem oly rég kiadták jegyzetekkel és korszerű fordítással kétféle módon is, én a Cicerosat javaslom (2006), bővebb, olcsóbb és igényesebb). Aztán rátérhetsz a többi műre, ami ezzel a történettel kapcsolatos: A Gyűrű keresése, Szilmarillok (igen nehéz olvasmány, így ezt a végére hagyd), stb...
Pontszám: 7.74
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
43. hozzászólás - 2010.07.18. 13:09:47 (Válasz Craslorg #42 hozzászólására.)
A Ciceros, szövegkritikai kiadásban van meg nekem A Hobbit. Cirka 400 oldal és engem idegesített olvasás közben az a sok magyarázat, kicsit túl lett bonyolítva az utolsó falevelet is megmagyarázta benne Anderson. Meg is lepődtem mondjuk, hogy mit rendeltem, mert amikor legutoljára olvastam még sokkal rövidebb és kisebb volt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.17
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
44. hozzászólás - 2010.07.18. 13:44:09 (Válasz PottomPanna #43 hozzászólására.)
Há' elsőre nem kell a jegyzeteket elolvasni
Mondjuk én olvastam már többször (még Babóként), így engem nem zavar és sok érdekességet megtudtam az egésszel kapcsolatban.
Pontszám: 7.74
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
45. hozzászólás - 2010.07.18. 16:30:28 (Válasz Craslorg #44 hozzászólására.)
Akaratlanul is beleolvastam, mert ott van. Sok az érdekesség csak sok olyasmi is van szerintem ami már a magyarázat magyarázása. Ami nagyon megmaradt bennem, az az, hogy a szerda az nem is szerda volt a Harmadkor x. évében y hónap z napján hanem kedd. Elveszett a részletekben. De tényleg sok érdekesség is van benne. Jah és nem elsőre olvastam így.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.17
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
46. hozzászólás - 2010.08.19. 00:19:54
Nem nézte meg valaki a Kutyák és macskákat?
Mi az és az Utolsó léghajlitó között rágódtunk. Az utóbbit választottuk, de úgy érzem rosszul döntöttünk. A sztori gagyi, főleg igy h a befejezése nulla. Olyan mint amikor a barátok köztben reklám van kb. város h mi lesz, de ha kajás leszel kimész enni, és annyira már nem is izgat a folytatás.
Hát ez a film is kb ilyen jellegű volt. Vége lett a filmnek és mindenki ült és várt h most ez ennyi volt? Nem lenne rossz film, csak vagy csináltak volna belőle hoszabbat, vagy olyan véget hagytak volna neki, amiért az ember tuti h visszamegy a moziba és megnézi.

De a lényeg a kutyák és macskák. Érdemes megnézni? vagy megint hagyjam rábeszélni magam másra? pl: Varázslótanonc?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.94
fórumozóDeDoomFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
47. hozzászólás - 2010.08.19. 15:04:57
A léghajlitó sztem is gagyi volt... mondjuk a rendezöjétöl (a nevét nem birom leirni) még jó filmet nem láttam (falu és egyebek)
Pontszám: 2.57
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
48. hozzászólás - 2010.08.19. 23:07:38
Még nem láttál tőle jó filmet?
Akkor a Hatodik érzék milyen film? (Plusz még a Sebezhetetlen is szuper.) A kritika is dicsérte, s a bevételi mutatói is elég jók voltak. Ez így együtt a jó film jelzői. Szerintem.
De ha neked ez sem tetszett, akkor sajnálom.
A légyhajítóról annyit, hogy trilógia lesz elméletileg. S szerintem is nagyon rossz film. Akárcsak a varázslótanuló, s kutyák+macskák 2.
Nézd meg a Ragadozókat, az elég jó lett szerintem. S kiváló film a Ha/ver. Ez utóbbi zseniálisra sikerült szerintem.
Pontszám: 4.60
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
49. hozzászólás - 2010.08.19. 23:40:36
Az utóbbi idők 2 legjobb filmje amit láttam a Viharsziget és az Eredet. A Viharsziget végén leesett az állam és nem akartam elhinni, hogy tényleg ez lett. Ez is igazolja mondjuk azt amiről maga a film is szól. Dicaprio felnőtt, az én édes kicsi Jackem nagyfiú lett.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.10
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
50. hozzászólás - 2010.08.21. 21:01:41 (Válasz PottomPanna #49 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.08.19. 23:40:36
Az utóbbi idők 2 legjobb filmje amit láttam a Viharsziget és az Eredet. A Viharsziget végén leesett az állam és nem akartam elhinni, hogy tényleg ez lett. Ez is igazolja mondjuk azt amiről maga a film is szól. Dicaprio felnőtt, az én édes kicsi Jackem nagyfiú lett.


A Viharszigetet láttam. Nem rossz film. Az eredetet nem, és nem is volt a terveim között, hogy megnézem, de ezek után lehet h rákeresek vmelyik filmmegosztón és megnézem...

Am panna van 1 rossz hirem. A te Jacked nem nőtt fel, mert ledarálta egy hajócsavar
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.83
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
51. hozzászólás - 2010.08.21. 22:03:25 (Válasz Tony Ramirez #50 hozzászólására.)
Nem darálta. Lesüllyedt Arielhez aki újraélesztette, beleszeretett és maga mellett tartotta 13évig, mikoris elég aranykagylót gyűjtött össze neki, amivel kiváltotta magát. Felúszott a felszínre. Nem csoda, hogy a hajón ami megtalálta és a Viharszigetre vitte, tengeribeteg lett. Mikor elmesélte a történetét, már a kezében is volt a beutaló.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.09
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
52. hozzászólás - 2010.08.21. 22:33:07
meg egy labda, aminek volt szeme, szája és haja és a lett a legjobb barátja

Titanic 2 -Van élet a halál után
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.83
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
53. hozzászólás - 2010.08.22. 10:37:29 (Válasz PottomPanna #49 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.08.19. 23:40:36
Dicaprio felnőtt, az én édes kicsi Jackem nagyfiú lett.


Lehet nem erre akartal utalni, de DiCaprio soha nem volt rossz szinesz. Lasd pl. Gilbert Grape.
Pontszám: 6.83
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mozi
54. hozzászólás - 2010.08.22. 17:35:43 (Válasz Kocos #53 hozzászólására.)
Nem, csak ott még egy fiatal fiúcska volt, mostanra pedig egy felnőtt férfi. Az egyik kedvenc színészem az, Ez a fiúk sorsa óta. Voltak Leo-s poszterek a falamon, betéve tudtam róla minden megjelent cikket, kicsit fankodtam. Aztán mostanra már nem csak az aranyos pofiját hanem a színészt is meglátom benne. Emlékszem, hogy a Teljes napfogyatkozást először titokban éjjel alig hallhatóan néztem meg, mert anyuék nem engedték, mondván az nem való egy 14éves gyereknek. Az édes kicsi Jackemmel arra akartam utalni, hogy akkoriban azért még nagyrészt a pofiját adták el, nem a színészi teljesítményét.De sikerült kitörnie a szépfiú szerepkörből.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.10
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!