Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DeDoom

Oldal: 12
Dátum: 2019.01.31. 14:30:15
Idézet: Fsanyi82 - 2019.01.31. 04:32:49
hol tp mentes ez az event ? direkt ráértem és figyeltem mennyi lé és tp jön most

nekem nem ad a csata se let se tpt hogy kell ölni hogy adjon?
Dátum: 2016.09.12. 16:23:12
Idézet: Azazel - 2016.09.12. 09:51:15
Azt, amiben megfelelő összegért az átlagosan fizető játékosokhoz képest nagyságrendekkel gyorsabban, nagyságrendekkel többet lehet elérni.
Azt, amiben végeláthatatlan ideig tartó, random gyűjtögetéssel lehet bármit is elérni.


nekem nincs gondom ezzel a fejlesztéssel. milyen random gyütögetés? fix diránumokat kapsz nincs ebbe semmi random
hogy lehet pénzzel nagyságrenddel gyorsabban többet elérni? ha fizetsz ha nem, 10 támadásod van naponta, az kb. 100 diránium mindenkinek és uannyi tp.
én egy fizetös featurét látok, az a barna myto de a csatlós aréna elég lassan került be a barna mytokat jól fel lehetett gyüjteni közben. reménykedjünk hogy a jövöben lehet még többet szerezni majd és akkor ez is megoldva...
Dátum: 2016.09.07. 23:08:18
kegyetlen sok öskövet ki lehet már szedni a bolygó urából, és akkor a templomkristályról meg a többi apróról nem beszéltünk
Dátum: 2016.09.07. 22:39:42
Idézet: Miklós - 2016.09.07. 18:02:51
Bár úgy gondolom, ez csak a szokásos trollkodás, de ha gondolod, akár válaszolok a kérdéseidre


ne foglalkozz vele, ez tényleg egy troll, csak provokalni akar, a forumon én eddig csak azt láttam töle, hogy a játékot szidja, közbe lefogadom soha egy vasat nem fizetett érte. szval ha az eddigi nullát negyedeli nem sokat fogtok bukni
Dátum: 2016.07.15. 16:32:30
Idézet: Legacy - 2016.07.15. 14:36:23
Igen, igazatok van. Ez egy garázs cég.

Azért ez a "garázscég" felülmúl sok nagy multit. ott a blizzard, a gyök 2 iq-jú ügyfélszolgátatosaik 1 hét alatt se tudnak megoldani 1 trivialis problémát. milliárdos cég, hearthstone nevü game százszor egyszerübb, mint a VU, de mégis hemzseg a bugoktól, amiket a ki tudja hány fős programozó gárda képtelen javitani már egy éve. százezer user könyörög a legtriviálisabb fejlesztésekért, nagy ivben sz* rá. és még sok ilyen van.
Ez kicsit ilyen önsorsrontó-poszt: új fejlesztés? de mivan ha sok pézbe kerül? igen biztos sok pénzbe kerül majd. hu vmi lehuzás lesz ebböl..... micsoda szivatás, evolúció na ebből nem kérek. még ugyan nem törlök, de majd...

Errről csak az jut eszembe amit a nyuszika mondott: "Tudod mit róka? B*zd meg a létrádat!"
Tehát ha egy játékban a trollok kapnak+1sebzést a törpék pedig nem az alkotmányellenes? Elég szabadon értelmezed az alkotmányt mondjuk nem vagy egyedül.....
Dátum: 2012.07.26. 11:01:17
jol emlékszem hogy tavaly amikor a beho 2. lett ezen akkor vuban úgy lett ez megünepelve hogy volt +10 % LE? 1 v 2 hétig?? ez várható most is, szval érdemes akkor szavazni?
Dátum: 2012.03.12. 22:44:53
Idézet: Szula - 2012.03.12. 20:35:39
Olvasgatom a kommenteket, és közben az egyik szövitársam már törölt. Nagyon sajnálom

sose sajnald vszinü már rég törölni akart, csak nem volt képes rá, mert tul jó a játék.... most ez egy jó lehetöségnek tünt, végre vmibe bele lehetett kötni. aztán amikor kiderült, hogy azonnali kompromissziokészseg van a játékvezetés részéröl, és most se szállhat ki mártirként gyorsan megpróbálkozott vele, hátha mégis...

egyébként nem értem eztaz AHs problémázást, az aranydukát totálisan ingyen van, idövel egy sosem fizetö játékosnak is lehet 1-2-4000 dukátja, akármilyen AHs relikje, annyira fáj az, hogy ezekhez a cucokhoz esetleg a fizetös játékosok is több hónapi pörgetés árán hozzájuzhatnak!? A kerék 500szor való forgatáshoz képest mennyivel igényel több taktikázást és észt minden nap kattintani párat az AHban?
Dátum: 2010.11.23. 21:27:45
Ha ugyanannal a biztositonál van a cascod és a kötelezöd is, akkor kedvezményt kapsz. Itt is kb. igy néz ki, ha hkkzol és vuzol is, akkor cserébe kapsz egy familiárist. Aki azt mondja hogy nem hkzik, nem jár talira de mégis követeli magának a familiarist az gondolom a biztositonál is veri az asztalt hogy neki csak kötelezöje van de miért nem ugyannayiért kapja mint akinek a casco is ott van...
Aki azon aggodik, hogy mennyire nem lehet kodot szerezni meg milyen rengeteg pénzbe kerül majd, számoljon kicsit, és rá fog jönni hogy a kod 1000 ft-nál nem lehet drágább (talán az 1 napon a talin amikor mindenki habzo szájjal probál szerezni,akkor igen).
Volt egyébként igéret Miklóséktól tavaly hogy ugyan késöbb, de meg lehet majd venni a kodot ösköért is, de ebböl nem lett semmi. Mint az exkluziv kiadásoknál, eleinte limitált széria elérhetö, de késöbb megnyitják a széles néptömegeknek. Aki tényleg hkkzik és vuzik egyszerre, annak rögtön meglesz a kod. Aki csak vuzik, az 3-6 honap mulva megveheti ösköért, addigra aki akart már úgyis vett hkk-t. ez a külföldieknek is jo lenne mer ugye ök nehezen jutnak hozzá a kodhoz.
Dátum: 2010.11.11. 23:11:21
Idézet: Darksol - 2010.11.11. 22:32:34
DeDoom: nem, nem csak az a három megoldás van, itt egy negyedik, teljesen ismert és működőképes is:


ez észszerü megoldás lehet olyan esetben, amikor ehhez a dologhoz elöbb-utóbb minden játékos hozáfér (mintpl ismküldik). az inspirátornál ahol ez a játékosok kevesebb mint1%a fér hozá valaha értelmetlen. csak arra jo hogy ne 3 játékos legyen akinek hozzám képest franko elönye legyen, hanem 15. ettöl én nem fogom magam jobban érezni, söt..... ráadásul felteszem minden egyes változás után minden dolognak 2-3 féle müködését tárolni és zszámolni bszinüleg elég kompliklát lehet...
Dátum: 2010.11.11. 22:21:43
pontosan értettem, amit irt. 3 variáció van:
1.) nem tesznek semmit, aki ezzel tápolt, még tovább erösödik a végtelenségig.
2.) nerfelnek, és viszamenöleg mindent elvesznek attol, aki tápolt.
3.) nerfelnek, amit eddig tápoltak, azt mindenki megtartja.

1.)es verzió nyilván roszabb, mint a 3.). A 2.)-es teljesen etikátlan megoldás lenne a játékosokkal szemben. akkor mi a gond a 2.)es megoldással? tudsz ennél jobbat??? már azon kivül, hogy "rögtön jöl kellett volna csinálni" meg hogy "rá 1 napra ki kellet volna javitani" mint itt pár okos ember mondogatja. csak hogy ha felteszük hogy az idö kereke nem viszaforgatható akkor azzal fözünk amink van, nem? te hogy csinálnád ezt a JV helyében?
Dátum: 2010.11.11. 21:43:44
Idézet: Tiha - 2010.11.10. 22:37:41
Ha innentől változik meg, akokr ez a 2-3 karakter lett feltápolva, visszavonhatatlant előnyre szet téve.


Ez jo nagy butaság, amit irsz... miért lesz vki attol feltápolva, hogy egy adott pontól nerfelik a cuccát? Ha soha nem nerfelnék, akkor bezzeg nem tenne akkora elönyre szert!? Vagy abbol indulsz ki hogy a játékban mindenkinek lesz inspirátora és akkor ök szegények ezt már nem tudják betápolni? ember fél évete kiosztanak 4 inspirátort és van több ezer játékos!!! aki azt hiszi hogy porul járt mert neki nincs inspirátora de legközeleb tuti lesz, az azon is siránkozhatna ezzel az erövel hogy ugyan nem vett lotót de ha vett volna tuti 5öse lenne!
Dátum: 2010.11.11. 13:07:09
Idézet: Morzkod - 2010.11.11. 12:51:55
Keresztkerdes: ha en a negyedik helyezes jutalmat szeretnem megszerezni, de jobbat er el a csapatom, akkor van lehetoseg lefele valtani?


Hogyne, erre van lehetöséged:

Ha 6-9 térképdarabot találsz, akkor eggyel gyengébb jutalmat kapsz, mint a kufárod többi híve, ha 3-5 térképdarabot, akkor kettővel gyengébbet,


mondjuk ezel ki is érdemelted a darwin-dijat.....
Dátum: 2010.11.10. 13:24:48
Idézet: Büyük - 2010.11.10. 13:10:03
Nem egészen nem ajánlotta fel.Tett rá utalást de nem írta,hogy konkrét.Jelenleg még ott tart a dolog,hogy nerfeli mindenképp és nem tudjuk mi lesz a vége.


Nekem ez elég egyértelmünek tünt:

Idézet: Miklós - 2010.11.09. 20:42:09

Mivel viszont a reliket nem lehet ledobni, ha nerfelni akartok akkor inkább a VF ne működjön ha van valakinek inspirátora

Igazad van, így ésszerűbb, legyen így.


Idézet: Miklós - 2010.11.09. 22:49:34
Mivel itt konkrétan 3 emberről van szó, pontosan tudjuk, kik ők és mikor vették meg ezt a tárgyat, nem látom akadályát, hogy méltányosságból felajánljuk nekik, hogy ők, ha akarják, az inspirátort visszaadják, és cserébe visszakapják a ráköltött dukátok felét.


Szoval sztem viselkedj férfi módjára, vagy válstd vissza az inspirátort, vagy maradj csöndben, de ne siránkozz, mint egy vénaszony.....
Dátum: 2010.11.10. 13:00:09
Idézet: Büyük - 2010.11.10. 12:40:19
így nem érzem úgy,hogy a nehezen megszerzett tárgyért engem kéne büntetni főleg,hogy tetszik vagy sem fizettem is érte és egyenlőre még a saját árát sem termelte ki a tárgy nemhogy plusszt adott volna..

Nem értem min problémázol még mindig, ember, Miklós leirta hogy fél évig használhattad a cumót tápolhatál vele és most még ha akarod vissza is válthatod és visszakapod a ráköltött dukátok felét. nyilván nem véletlen hogy nem akarsz élni a felajánlott lehetőségel..... lehet még igy se haszontalan napi 50 helyett 60-80 akárhány cspt kapni......
Dátum: 2010.11.09. 22:07:14
Újabb nerf! Imádom ezeket a topikokat. Kihozza az emberekböl a vadállatot

*** DeDoom elöveszi a kolát és a popcornt és kényelmesen hátradöl, várja a müsort... ****

Királyok ezek a postok:
Idézet: Büyük - 2010.11.09. 20:37:16

Ha te megváltoztatod a tárgy tulajdonságát mert olyan kedved van akkor remélem visszaváltod a tárgyat ami innentől számomra használhatatlan

érstd: szétápoltam az agyam most még kárpotlást is kérek

Idézet: Shutruk Nahhunte - 2010.11.09. 21:04:22
Én azt nem értem, hogy amikor KITALÁLTAD ezt a relikviát, miért nem gondolkodtál ELŐRE?
Úgy értem: Miért mindig mi szívjuk meg azt, hogy rosszul tervezel?

ezzel egyetértek, ha hari sheldon (alapitvány) képes volt elöre látni a jövöt, a minimum amit elvárhatunk Miklóstól, hogy minden fejlesztés minden létező következményét, hatásait pontosan elöre ki tudja számitani, tudja ki hogy smint fog vele cheatelni és kiskapuzni!

Idézet: Kenezimi - 2010.11.09. 21:42:46
amit írtam, csak egy építő kritika, amit te úgy látszik, hogy önelégültségedben nem tudsz elfogadni.

és itt van mr. sértet önérzet is, egyetlen nerfelös topicbol se hiáynozhat!

játszom 1 másik játékal (nem irom le a nevét) 3 hónap után kijavitottak 1 (azaz 1 db) bugot és a nép baromira örül neki! (egyébként nem fejlesztik, és a meglévö funkciók se mind müködnek). itt viszont amikor havonta van komplet uj fejlesztés és 1 mikronyi t9kéletlenség csiszolásárol is a nép véleményét kérik 30 oldalas topic lesz belöle és a nép tengerként zudul fel... ez igen, nincs még egy ilyen játék!
Dátum: 2010.11.03. 14:20:02
Idézet: Szgabo22 - 2010.11.03. 14:12:46
Szerintem most elég sok VF-es játékos fogja abbahagyni....

Mér hagyná abba a VFes? ez nem olyan dolog ami a karialkotáskor k9be lett vésve... *Glug*glug* térkifordito ital és a vfes máris EHs aki élvezheti az afminden elönyét..... ha 60.szintig nem hizlaltad magad eléggé meg a vfel akkor eztán se fogod...... söt jobbat mondok gluglgug, összeszedem a kompenzáciora az af-et, utána glugglug megint és megyek vfesként tovább...
Dátum: 2010.10.08. 12:55:44
Idézet: Alfa001 - 2010.10.08. 11:59:54
Nem.
A vita abból van hogy csak 1 szövetséget büntetek ezzel és így még nagyobb előnyhöz juttatták a TOP1 szövit,holott azok tagjai ugyan úgy használták


Ha jol vetttem ki baraty postjából, akkor a felejtést logolják (mekkora pech a csalóknak...) és ez alapján egyértelmüen látszott, ki hánysozr hasznalta ezt. Aki 1x, az még lehet, hogy "véletlen volt" (bár én ezt is kéltem), azt nem büntetek. aki töbször x, az egyértelmüen visszaélt. nem hiszem hogy 1 szövetséget szurtak volna ki, egyszerüen csak ök jöttek rá elöször, és a bili kiborult mielött más is elkezdte volna csinálni... én elhiszem Baratynak hogy csak és kizárolag azokat banolta akik csinálták, és mindenkit lebanolt, aki csinálta. Szvsz a büntetés enyhe volt, aki ilyen csalást elkövet, véglgesen kene zárolni. Enyhitesert könyörögsz, de ha nem kapsz komoly büntetést akkor legközeleb is csalni fogsz, meg mások is. Igy viszont jol látszik, hogy csalni nem kifizetödö, mert le lehet bukni vele...
nem tartom magam szentnek, ha egy jatékban ilyen lehetöség adodik lehet én is probát teszek, de ha ezért megbüntetnenek nem a játékot szidnám, hanem saját magamat.aki ezek után fel van háborodva ott lehet vmi gond van az erkölcsi értekrendel, és lehet amikor legközelebb meg a kezében egy féltéglaval "véletlenül" átseik egy éxerbolt kirakatán és elkapják akkor ugyanigy csodálkozni fog, csak akkor már az "én nem is jáccom akkor többet" stilusu érvek kevesebbet fognak nyonmi a latba.
Dátum: 2010.10.08. 11:31:21
jól értem, hogy több ember itt azér reklamál, mert elkövetett egy nagyon durva és nyilvanvaloan egyértelmü csalást, ezen rajtakapták, és ezért büntetést kapott? én vagyok az egyetlen, aki ez elött a reakcio elött értetlenül áll!?
Oldal: 12