Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép ÚJRA
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
101. hozzászólás - 2010.11.11. 12:12:08
hello

térképtalálás szakértelem mikor kerül a szakik közé??????????

a játék indulásakor vagy már most????????????
Pontszám: 3.81
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
102. hozzászólás - 2010.11.11. 12:12:55 (Válasz Miklós #93 hozzászólására.)
Gondolom, ha kisebb, mint a szintem, akkor arányosan kevesebb vagy csak akkor számít, ha eléri a szintemet?
Pontszám: 7.50
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
103. hozzászólás - 2010.11.11. 12:15:33 (Válasz Miklós #100 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.11.11. 12:10:18
Mivel az alacsony szintű kariknak nincs még tudatturbója, úgy még korrektebb ez az új szaki, ha nem lehet tudatturbózni, viszont ahhoz, hogy működjön, elég, ha feleakkora, mint a szinted.


Na ezzel mar nem ertek egyet. Ahhoz, hogy ezen a szakin pihenhessen a turbo vadaszat/portya kozben (kihivas ebbol a szempontbol talan kevesbe izgalmas) az kell, hogy bealdozza a karakter a szokasos turbojat. Spektralis, VF, Elementaris, Iranyitott vadaszat, Kritikus szaki, Vastagbor, mittudomen. Tehat a turbo nem ingyen van. Innentol viszont mar taktikai elemme valik az, hogy a terkepszakit viszem fol magasra es mast turbozok, vagy max viszek fel magasra es ezt turbozom. Kar lenne ezt a taktikai elemet kiherelni.

Ha alacsony szinten tul izmos a szintnyi szakertelem, akkor javaslom modositani alacsony szinten, a magas szintu taktikai ter csorbitasa nelkul.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.59
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
104. hozzászólás - 2010.11.11. 12:16:20 (Válasz Miklós #100 hozzászólására.)
Tiszteletem!

Mivel úgy látom hogy Craslorg és Morze is máshogy értelmezi és én is, meg szeretném kérdezni hogy akkor az utolsó hozzászólás alapján arra lett módosítva
1. elég szint/2 a működéshez és
2. nem lehet tudatturbózni?


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.11.11. 12:18:12-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 6.09
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
105. hozzászólás - 2010.11.11. 12:18:04 (Válasz Miklós #97 hozzászólására.)
Na pont ez az. Kissé nagy ugrásnak találom, hogy most szintig kell tolni a szakit, ami egy 100. szintűnél 100, következő eventig pedig lép mondjuk 20 szintet, akkor már csak 20-at kell tolnia rajta. Aki meg akkor száll be az eseménybe, még jobban fog izzadni a már "játszottak" közt.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.21
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
106. hozzászólás - 2010.11.11. 12:20:31
Nah ne máőr, hogy ez hiányzott nektek, hogy 1%ért, mikor már relik is bent van, 95. szintig húzzak egy szakit, ami amúgy semmire nem lesz jó? Ezt megint ki találta ki?

Szerk: Már a szintemmel sem vagyok tisztában.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.11.11. 12:22:58-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.69
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
107. hozzászólás - 2010.11.11. 12:22:08 (Válasz PottomPanna #106 hozzászólására.)
Szerintem eredetileg nem így gondolták, de ez lett belőle...
Pontszám: 6.99
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
108. hozzászólás - 2010.11.11. 12:24:51
Szerintem meg még nem dől el, hogy mi lesz. Én Seligennel értek egyet. A szint/2 még barátságos és alapvetően reális. A szintnyi szakiméret...noh az kissé morcos

Pontszám: 6.68
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
109. hozzászólás - 2010.11.11. 12:25:05 (Válasz PottomPanna #106 hozzászólására.)
Üdv Panna!

Most hogy szóltál és látom Kocos tiltakozik a szint/2 ellen és nem félreértette én nem értem miért a maga ellensége.... Elég aránytalan költség egy szintnyi szakértelem hogy használhassuk pl. vadászat közben a turbót.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.11.11. 12:26:39-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.63
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
110. hozzászólás - 2010.11.11. 12:34:31 (Válasz Seligen #105 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2010.11.11. 12:18:04
Aki meg akkor száll be az eseménybe, még jobban fog izzadni a már "játszottak" közt.


Epp ellenkezoleg. Nem kap hendikepet, tehat elonyben lesz.
A szakertelmet ugyanaddig "kell" huznia, mint a masiknak, az hogy o kesobb teszi nem nehezites (epp ellenkezoleg).
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.89
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
111. hozzászólás - 2010.11.11. 12:39:44
szint/2 a végleges, átirtam a nyitó postban is.
Pontszám: 7.20
irritálóManipulatorFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
112. hozzászólás - 2010.11.11. 12:43:34
akartuk hogy legyen a térképtalalálatot növelő szaki ... megkaptuk ... engedtek nekünk ... részemről örülök ennek
Az arctalan pontozásod nem a véleményedet tükrözi, hanem a gyávaságodat mutatja!
Pontszám: 7.34
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
113. hozzászólás - 2010.11.11. 12:44:13 (Válasz Miklós #111 hozzászólására.)
Maximális köszönet

Pontszám: 7.79
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
114. hozzászólás - 2010.11.11. 12:44:24 (Válasz Miklós #93 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.11.11. 11:55:11
Köszönjük a javaslatokat és hozzászólásokat! Ezek alapján 2 új szabállyal egészítjük ki a térkép eventet, hogy még érdekesebb legyen:

1.) Meg fogunk határozni egy, a csapat létszámától függő számot. Ha valaki a 30 nap alatt össze tud gyűjteni ennyi térképdarabot, az eggyel jobb díjat fog kapni, mint a csapata (kivéve, ha amúgy is elsők lennének).


Ez a szám nyilvános lesz?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.66
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
115. hozzászólás - 2010.11.11. 12:48:04 (Válasz Miklós #111 hozzászólására.)
Térképtalálat szaki növeli a további szakértelmek fejlesztési költségét, vagy mint a többi "speciális" kaland szakértelem, ez se fogja?

Ha növeli, akkor baromira nem mindegy, hogy 90. szinten egy 45-ös szaki a 2500-as összeg növelésére hat rá, vagy 20. szinten egy 150-es összegre hat egy 10-es szakértelem iszonyat sokszor.
A hozzászólást Birka módosította 2010.11.11. 12:48:59-kor
Pontszám: 5.43
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
116. hozzászólás - 2010.11.11. 12:48:18 (Válasz Let. #109 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.11.11. 12:25:05
Most hogy szóltál és látom Kocos tiltakozik a szint/2 ellen és nem félreértette én nem értem miért a maga ellensége....


En a tudatturbo tiltasa ellen tiltakoztam, ha elolvasod amit irtam. Tovabbra is tartom, hogy a tudatturbo ellen felhozott ervek hibasak, es a szakertelmet meg kene hagyni turbozhatora. Plane akkor ha szint/2 lesz a szukseges szakertelem szint.

Bar igaz ami igaz, a magasabb szakertelemszintet is kivanatosabbnak tartom. Probalok ugyanis elvonatkoztatni attol, hogy jajj akkor ez most tobb LE.

Miert akar az ember ilyen szakit huzni? Nyilvan azert, mint barmit a jatekban, hogy megteruljon neki. Tekintsunk el attol a ritka esettol, hogy valaki emberbarati szeretetbol huzza a szakit, hogy ezzel "csapattarsai" tiszteletet/megbecsuleset kivivja, mar csak azert is, mert irrealis elvaras lenne. Tehat marad az, hogy befektetek X LE-t es valamit szeretnek cserebe kapni.

Mit szeretnek cserebe? Nyerjen a csapatom, de ha nem nyer, akkor en eggyel magasabb szintu cuccot kapjak.
Namost, ha szint/2 lesz a szakiszint amit el kell erni, akkor ezt azert gyanithaton majdnem mindenki meg fogja lepni. Pont azert, mert olyan olcso. Ez a szaki viszont olyan, hogy ha mindenkinek megvan akkor semmit nem csinal. Megterules zero.
>> Na jo, akkor nem nyer a csapatom, de akkor legyen nekem +1 szntnyi jutalom. Mit is irt Miklos? A csapat letszamatol fugg a limit ahonnan ez jar. Hmmm. Dehat a terkeptalalas nem fugg a csapat letszamatol, akkor ez miert? Hopp megvan. Nyilvan azert, mert a csapat terkepeinek szamatol is fog fugggeni. Tippre? Csapatatlag*2 terkepet kell talalni, hogy plusz jutalmat kapj. Nade ha mindenkinek van ilyen szaki, akkor az a csapatatlagot pont ugyanugy tolja, mint az egyeni eredmenyt, tehat egy jottanyival sem kerulsz kozelebb az ahitot hatarszamhoz (sot aranyaiban a 0,5%-os oksoves kiegeszito is kevesbe tud ehhez kozel vinni). Megterules ujfent zero. <<
Mod: ezt a masodik felet jol beneztem, mert megiscsak fugg a talalati esely a csapatletszamtol, tehat a >> << jelek kozotti resz hulyeseg.

Mi van ezzel szemben, ha magasabb a befektetes? Valos donteshelyzet! Valoban fontolora veszik az emberek, hogy megeri-e ilyen tomentelen LE-t beletolni a +1%-ba. Lesz aki azt mondja igen, es lesz olyan aki azt mondja, hogy nem. Es ugyan joval tobb LE-ert cserebe, de megjelenik a megterules. (Azt meg, hogy a megterules megeri-e nyilvan az hatarozza meg, hogy a LE masmilyen elkoltese milyen megterulest mutat.)
A hozzászólást Morzkod módosította 2010.11.11. 15:13:07-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.59
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
117. hozzászólás - 2010.11.11. 12:49:31 (Válasz Miklós #93 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.11.11. 11:55:11
Köszönjük a javaslatokat és hozzászólásokat! Ezek alapján 2 új szabállyal egészítjük ki a térkép eventet, hogy még érdekesebb legyen:

1.) Meg fogunk határozni egy, a csapat létszámától függő számot. Ha valaki a 30 nap alatt össze tud gyűjteni ennyi térképdarabot, az eggyel jobb díjat fog kapni, mint a csapata (kivéve, ha amúgy is elsők lennének).


Hmmm. Ennek fényében már máshova jelentkeznék. Tegnap hamar jelentkeztem, hogy bő 9000 LE-t megspóroljak rajta, és csak azért nem jelentkeztem Ericath-hoz, mert a csapaterősség alapján nem tartottam valószínűnek, hogy bronznál tovább viszik.

Viszont az új szabállyal már lenne esély jobbra is. Kellemetlen.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.68
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
118. hozzászólás - 2010.11.11. 12:51:55
Keresztkerdes: ha en a negyedik helyezes jutalmat szeretnem megszerezni, de jobbat er el a csapatom, akkor van lehetoseg lefele valtani?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.46
fórumozóDeDoomFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
119. hozzászólás - 2010.11.11. 13:07:09 (Válasz Morzkod #118 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2010.11.11. 12:51:55
Keresztkerdes: ha en a negyedik helyezes jutalmat szeretnem megszerezni, de jobbat er el a csapatom, akkor van lehetoseg lefele valtani?


Hogyne, erre van lehetöséged:

Ha 6-9 térképdarabot találsz, akkor eggyel gyengébb jutalmat kapsz, mint a kufárod többi híve, ha 3-5 térképdarabot, akkor kettővel gyengébbet,


mondjuk ezel ki is érdemelted a darwin-dijat.....
Pontszám: 4.09
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
120. hozzászólás - 2010.11.11. 13:19:16 (Válasz DeDoom #119 hozzászólására.)
Azért mert nem értesz valamit, az még nem Darwin-díjas.

Csak gondolkodni kéne, hogy milyen bónuszt ad a végzetmedál.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.96
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!