Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép ÚJRA
népszerűNoviceFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
81. hozzászólás - 2010.11.10. 19:20:21
Arra nem találtam utalást, hogy akiknek ilyen-olyan kulcsuk van és ezért csak minden másoodik, negyedik, stb. vadászatukhoz kapnak kérdést, azoknál hogyan alakul a térképtalálási esély? Ha nem nő arányosanm akkor komoly hátrány nekik.
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
82. hozzászólás - 2010.11.10. 19:24:38 (Válasz Novice #81 hozzászólására.)
Nem mert az olyan, mintha minden csphez tartozó kérdésre válaszoltál volna. Ha 1csphez tartozó kérdésre helyesen válaszoltál van esélyed.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.04
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
83. hozzászólás - 2010.11.10. 19:56:29 (Válasz Tezuman #80 hozzászólására.)
hát, valamilyen szinten jó a BEHO módszere, mert akiknek már 2 ilyen relik is van, annak azért nehezebb legyen szerezni ilyet, de sztem eleve AZ VOLT A LEGNAGYOBB HIBA, HOGY BEHO TALIN ILYEN RELIKET LEHETETT SZEREZNI!!!!!!!

Legalább adtak volna neki más nevet, vagy eleve találtak volna ki valami más jellegű dolgokat, én amikor megláttam egy két tagnál a +20 kereskedelmet, azt a +20-at, amiért én vért izzadtam az event alatt, mert 110-es mászást, és 180-as tudatturbót húztam csak ez miatt, ami kb 1M LE "kidobás" volt az ablakon, de nem érdekelt, mert a csapatomért mindent, kb 130 darabot találtam, és a végén másodikok lettünk 30 darabbal, akkor örültem hogy én is hozzájárultam a 2. hely eléréséhez...de amikor megláttam másnál is ezt, akinek még mellette ott volt a 3% TÖ olcsósítás, akkor szétb***ott az ideg. És mindezt megkapta egy versenyért....sztem nagyon nem volt fer...

Nos, ezt az egészet csak azért mondtam el, mert ha akkor Te is egy más jellegű reliket kapsz, amit persze megérdeltem kaptál meg, akkor most neked se lenne ekkora szívás ez az event....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.16
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
84. hozzászólás - 2010.11.10. 19:58:37
pont ez a szitu a portygömmbel is...Zarknodnál meg lehetett szerezni simán, az emberek 90%-a szerintem meg is szerezte, csak egy-két peches volt, mint én, aki a végére nem tudta bemákolni a hajrában...erre megvehetővé tették a portyagömböt...most akkor adjak ki egy csomó pénzt azért, ami már mindenkinek van ingyen? Ráadásul ugyebár landragórnál meg se lehetett szerezni....azért érdekes dolgok vannak itt...sok mindent jól csinál a BEHO, jönnek sorba az események, fejlesztések, de azért ilyen hiábra figyelni kéne, hogy egyeseket már ne szívassunk halálra.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.88
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
85. hozzászólás - 2010.11.10. 21:16:44
Landragornál A fáradhatatlanság medálja volt ami ugyan az mint a portyagömb, csak más a neve.
Pontszám: 6.64
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
86. hozzászólás - 2010.11.10. 21:47:11
Csak hogy összeadódik a portyagömb hatásával, ergo még mindíg hátrányban vannak azok akiknek nem esett ki, vagy lemaradtak rólla...
A hozzászólást Mantra módosította 2010.11.10. 21:47:32-kor
Pontszám: 5.70
irritálóBazzi77Férfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
87. hozzászólás - 2010.11.11. 00:09:27
Azt vetném fel, hogy ha valaki 2X szerez azonos típusú medált, akkor a gyengébbet (vagy ugyanolyan szintűt) legyen lehetősége értékesíteni a kufárnál. Pl kaphatna érte valamennyi (kiégett)őskövet is.

Ennek a kérdésnek az 5. térképezésnél mindenképpen jelentősége lesz.
Pontszám: 6.24
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
88. hozzászólás - 2010.11.11. 06:36:50
Vajon most ugyanazt a térképet kell majd össze szedni, vagy kapunk újat?
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 5.99
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
89. hozzászólás - 2010.11.11. 07:44:21
Üdv.

Nem tudjátok mi a helyzet az előre megválaszolt kvízekkel, vajon azok is játszanak az event alatt? Tehát teszem azt November 16.án előre megválaszolok 300 vadászatnyi kvízt, akkor a verseny indulása után, a 300 vadászat alatt, ugyanúgy van esélyem térképdarabot találni?
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
90. hozzászólás - 2010.11.11. 07:49:16 (Válasz Razz #89 hozzászólására.)
Igen. Fél éve is így volt. A helyes kvízt az adott vadászatnál nézi, azaz, ha előtte 3 héttel válaszoltál helyesen, attól az számítani fog.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagFinarfinFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
91. hozzászólás - 2010.11.11. 07:54:13
Nem tudom megkérdezte-e már valaki, de a rablás agyara tárgy eltűnt mit jutalom, ezeket nem lehetne megvenni lélekgyémántért a kufártól?
v1, Finarfin,
Csak annyit tudok, hogy az élet rövid. Nem szabad túl sokszor megvonni magunktól az élet dekadens örömeit.
Pontszám: 6.75
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
92. hozzászólás - 2010.11.11. 07:59:00 (Válasz Craslorg #90 hozzászólására.)
Köszönöm a választ.

Az előzőn nem vettem részt, ezért nem tudom mi merre hány méter.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
93. hozzászólás - 2010.11.11. 11:55:11
Köszönjük a javaslatokat és hozzászólásokat! Ezek alapján 2 új szabállyal egészítjük ki a térkép eventet, hogy még érdekesebb legyen:

1.) Meg fogunk határozni egy, a csapat létszámától függő számot. Ha valaki a 30 nap alatt össze tud gyűjteni ennyi térképdarabot, az eggyel jobb díjat fog kapni, mint a csapata (kivéve, ha amúgy is elsők lennének).

2.) Berakunk egy új szakértelmet a játékba, a térképtalálást. Ezt már 4. szinttől, 1-es tanulással lehet fejleszteni. Ha a vadászat/portyázás során a térképtalálás szakértelmed >= a szinted, akkor a térképtalálás alap esélye 1%-kal megnő.

Ezzel a 2 kiegészítéssel akik komolyan tesznek a csapatért, azok külön jutalmat kapnak, ha az erőfeszítéseik ellenére a csapat nem nyer. És lehetőség lesz arra, hogy valaki lélekenergia elköltésével növelje az esélyeit, az előző körhöz hasonlóan, itt azonban a magasabb szintűek nem kapnának előnyt, mivel a feltétel teljesülésétől függően fix bónusz fog járni. Remélem tetszik nektek ez a 2 kiegészítés.
Pontszám: 9.55
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
94. hozzászólás - 2010.11.11. 11:57:20 (Válasz Miklós #93 hozzászólására.)
Köszi! Nekem bejönnek.

Az új szakértelem felhasználható lesz kalandoknál?
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.47
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
95. hozzászólás - 2010.11.11. 12:02:39 (Válasz Miklós #93 hozzászólására.)
No, így már kissé inspirálóbb a dolog a sima minimál 10 térképlap szükségességével ellentétében.
Bár bevallom a min. karakterszintnyi térképész szaki kissé soknak tűnik, én inkább az IV-hez hasonlóan, mondjuk fél szint+1-et sokkal barátságosabbnak találnék.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.42
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
96. hozzászólás - 2010.11.11. 12:03:13 (Válasz Miklós #93 hozzászólására.)
TÖKÉLETES!
Pontszám: 5.43
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
97. hozzászólás - 2010.11.11. 12:03:47
Végülis, berakhatjuk a kalandszerkesztőbe, a kihívás során nyilván elő fog jönni... és az esemény végeztével a szakit nem töröljük, a következő térkép eventnél is működni fog.
Pontszám: 9.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
98. hozzászólás - 2010.11.11. 12:07:13 (Válasz Miklós #97 hozzászólására.)
Csak ne legyen "mesterséges" limitje, mint a kaland szakiknak...
Pontszám: 5.43
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
99. hozzászólás - 2010.11.11. 12:09:02
Így már lesz egy kis verseny szellem is benne. Mondjuk szép meló lesz 0-ról 80-ra megemelnem.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.47
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép ÚJRA
100. hozzászólás - 2010.11.11. 12:10:18
Mivel az alacsony szintű kariknak nincs még tudatturbója, úgy még korrektebb ez az új szaki, ha nem lehet tudatturbózni, viszont ahhoz, hogy működjön, elég, ha feleakkora, mint a szinted.
Pontszám: 9
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!