Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
21. hozzászólás - 2016.09.07. 18:36:08 (Válasz Mortal55 #18 hozzászólására.)
Lassíts már kicsit...nem beszéltem törléshullámról, azt is leírtam, hogy lett volna jobb szerintem, sőt azt is, hogy legyen havidíjas szerver, ahol nem a bankkártyádtól leszel király....

A véleményem meg nem kell hogy tetsszen, de azért had írhassam már le...
Báró Samedi
Pontszám: 7.88
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
22. hozzászólás - 2016.09.07. 18:39:55 (Válasz Fsanyi82 #20 hozzászólására.)
Pontosan, meg elég egy kincsképesség az elinduláshoz, meg kell ugye sok sok sárga bigyesz, azt is lehet mini eventen szedegetni, pár hét és szépen beindul a buli, csak győzze szerezni az ember a csatlósokat.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
23. hozzászólás - 2016.09.07. 18:45:20 (Válasz Azazel #21 hozzászólására.)
Persze le írhatod, hiszen egy fórumon vagyunk, de akkor te is engedd meg hogy reagáljak ha már egy fórumon vagyunk, még ha nem is tetszik a reakcióm, hozzá teszem hogy szerintem nem volt erős, nem személyeskedtem, nem fenyegetőztem, nem mondtam hogy öklözzük le a vu talin. Nem kell ráizgulni a dologra, csak tényt (lehet hogy csak nekem az) közlök.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
24. hozzászólás - 2016.09.07. 18:46:45
Amíg nulláról a jelenlegi 29-re vittem a kincset, addig esett összesen 2 darab asztrális kő...az egyikkel elment az addig fullos, barna mytoért, a másikkal meg egy másik, hátha az is sárga lesz, kék lett.
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
25. hozzászólás - 2016.09.07. 18:48:26 (Válasz Mortal55 #23 hozzászólására.)
Izgult rád a nyavalya...

Csak akkora kirohanást rittyentettél, gondoltam szólok, hogy vegyél levegőt
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
26. hozzászólás - 2016.09.07. 18:56:23 (Válasz Azazel #25 hozzászólására.)
Bocsesz akkor meg, néha szájmenést kapok és saját magamat kell győzködnöm, hogy jól van már, hidd el ez is elég lesz, ebből már megérti, ha nem akkor majd folyatod, de most zárd le szépen a szöveget, Hékás már megint kezded, pedig úgy volt hogy lezárod meg el is kezdted, most meg megint folyatod. Végül kiabálok magammal hogy mostmár tényleg felyezd me mert mire végig olvassa, addigra elfelejti az elejét és azért nem érti meg a mondanivalód. Ekkor már magam is kezdek özze zavarodni és belátom, ha már én sem tudom mit akarok mondani, akkor be kell fejeznem és be is fejezem.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.66
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
27. hozzászólás - 2016.09.07. 19:05:30
Tényleg lehet ingyen asztrálkövet szerezni.
De nekem asztrálkincsből max ha egy kő esett. Pedig elég rég potyognak a kincsek.
Szóval függ valamitől, hogy mekkora esélyem van arra, hogy az essen?
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.09.07. 19:06:45-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
28. hozzászólás - 2016.09.07. 19:25:10 (Válasz Tigrisnyul #27 hozzászólására.)
Semmitől sem függ igazából, max attól hogy mennyit nyitsz, régen mikor nem volt ez a bezavaró tényező, vagyis atörmelék, akkor kb 1000 kincsenként jött 1-3 darab. Az meg hogy mennyi kincset szerzel, az azon múlik hogy mennyire nyomod a kincs képességet meg a vadászatot. Én vettem asztrális követ, talán 10-20 darabot mikor pont kedvezmény volt, a többi meg ingyen jött, 15 csatlós minden képessége megvan, meg van 10 fölös asztrál kövem. Igazán sokat a gyorsításra költöttem mert lusta voltam várni. Ja meg igen, 800 felett a kincs képességem összege, lehetne több is, csak a nerf és a kheszon miatt leáltam a masszív fejlesztéséről. Ha egy kicsit is költ az ember a játékra, egy préselőt megéri venni, akár akciót is kivárva, kicsi költés mellett megéri asztrál követ venni, akár akciósan is. Ha meg tényleg nincs keret rá, akkor meg arra kell gyúrni a mini eventekben, amik ezt segítik. Sajnos talán csak egy mini event ad asztrál követ, asszem a húsvéti, de lehet a tavaszi, nem tudom.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
29. hozzászólás - 2016.09.07. 19:41:08 (Válasz Mortal55 #28 hozzászólására.)
Igen nekem is úgy rémlik, hogy egy minievent ad követ. Vettem én is mikor úgy volt, vagy akciós volt. Sajnos akkor nálam a kincstalálással lesz a gond, hát én össszesen ha eddig 1000-et találtam szerintem:D
De engem nem frusztrál ez nagyon, mert jól megvagyok a közepes kis karimmal.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
30. hozzászólás - 2016.09.07. 19:48:54 (Válasz Tigrisnyul #29 hozzászólására.)
Ha felezed a kincs összeged, akkor megkapod hogy mennyi százalékosan a találati esélyed, amúgy ennél a fejlesztésnél jó a random kivételesen, már viszonylag kis találati esélynél is hozta a papírformát.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
31. hozzászólás - 2016.09.07. 20:03:14
Azazel, ha már megvetted azt a préselőt, akkor tessék naponta használni és nő az a kincs szaki, üzemanyagnak meg ott a kristálypont, sok ezret facsartam mi a cél érdekében
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
32. hozzászólás - 2016.09.07. 20:16:59 (Válasz Mortal55 #30 hozzászólására.)
Kincsképesség összegem 18
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
33. hozzászólás - 2016.09.07. 20:21:33
Na, amíg megfőztem vacsorám, kiderült hogy van ingyen benzin, csak venni kell először egy olajkutat. Kis befizetés mellett választanom kell mindíg, melyik ujjamba harapjak, mi lenne jobb, préselő? Vagy egy narancs detektor, hogy elég legyen a három dekrétum a templomra? Ha megvan a templomból a kavics, költsem szőlőre, hogy meglegyen a fétis, vagy tegyem félre, hogy prémes legyek a verem idején, és 400 helyett 800 csp.-ből tolhassam? A minikböl asztrálkövet vegyek ki, vagy inkább szelencét, hogy még nyugdíj előtt legyen pár megám?
Melyik részét hagyjam ki a játéknak?

Tudom, ez van, mindennek ára van, általában bele is nyugszom, csak amikor elkezdenek dobálózni ezzel az "ingyen is lehet szerezni" érveléssel, néha felbüffen. Majd megoldom, nem ez a lényeg.

Az a lényeg, hogy miért kell ezzel is nyerstápot adni? miért kellett bele az, hogy a csatlós tulajdonságai növelik a gazdi tulajdonságait is?
Mert amúgy jó kis dolog lenne, mehetne a felhőtlen szórakozás a kasviadallal...ki tudja a legjobb harcipockot nevelni. De nem, nem így lesz, mert tápolja a karaktert, "megéri" eladni apuka audiját és betolni az árát, innentől pedig már nem számít, ki csinálná jobban, csak az, ki adja el jobb áron az audit.
Báró Samedi
Pontszám: 7.73
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
34. hozzászólás - 2016.09.07. 20:26:09 (Válasz Mortal55 #31 hozzászólására.)
Amióta megvan pontosan így használom...
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
35. hozzászólás - 2016.09.07. 20:56:48 (Válasz Azazel #33 hozzászólására.)
Kicsit szerintem eltúlzod a helyzetedet, pláne hogy díszmagyarban a karaktered. Igen, ha az embernek korlátozottak az erőforrásai, akkor azt használja okosan, fektessen be kifizetődő dolgokba, a köves felszerelések pont nem ilyenek, azok többnyire nem sok hasznot hoznak, pláne ha nem azokon múlik a sérthetetlenséged. Jó hát nekem is van prém cuccom, de fele annyi kavics sem ment rá. A templomhoz össze szedegettem pár fontos reliket, így egész élhető a templomozás és a relikek vizza hozták hamar az árukat. Préselőt meg asztrál követ vettem, kamatostul vissza jött az áruk. Hát akkor jöjjön az esszencia buli, bulinak buli de nagyon drága, kényelmesen elviszhavi több száz követ, komoly előnyt komoly befektetéssel hoz, jelenleg a kapacitásom javát azviszi el, ha azt nem csinálnám, akkor igazából prémre költenék meg amit esetleg a templom kérne. Sőt, már most jelentősen vissza esett a fizetési kedvem, így is szép lassan kúszok felfelé, igaz hogy a pénzesebbeket soha nem érem be így, de nem is akarom, max csak úgy kinézni mint aki a fizuja jelentős részét ide költi
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.09.07. 20:57:30-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
36. hozzászólás - 2016.09.07. 21:09:41 (Válasz Mortal55 #35 hozzászólására.)
Ha már ilyen lelkesen kukkolgatsz,majd figyeld, meddig marad ugyanez a díszmagyar...talán ha félévente váltom, amikor már tényleg muszáj, és nagyon ritka hogy kövesre. Szóval nem túloztam szerintem. Ha a lehetőségeim engedik, néha "támogatom a fejlesztést".Nem a sebezhetetlenségemért, hanem hogy lefelé nem ütve is meg tudjam tölteni legalább félig a kamrát, és hogy ne én legyek a legkellemesebb célpont.

Ráadásul ez a díszmagyar 30%-al több lét jelent a térkapuból...ami azért elég jó dolog.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.09.07. 21:12:10-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
37. hozzászólás - 2016.09.07. 21:21:04 (Válasz Azazel #36 hozzászólására.)
Á ennek sose lesz vége, fáradok, meg persze nem célom kielemezni a játékodat, meg a fizetési lehetőségeidet és annak felhasználási módját, elég dolgom van a sajátommal, meg persze van egy mentoráltam aki még annyit se fizet szerintem mint te, ajánlásból visszaemlékezve talán jó ha 6-7 30 köves sms-t küldött be eddig, na őt is épp elég néha jó úton tartani.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
38. hozzászólás - 2016.09.07. 21:28:44 (Válasz Mortal55 #37 hozzászólására.)


Akkor pihenj. Én meg majd megduplázom a befizetésem, amint felére csökken a valamirevaló nyílvesszők ára.De eddig nagyon úgy néz ki, hogy duplázás helyett negyedelem....
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
fórumozóDeDoomFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
39. hozzászólás - 2016.09.07. 22:39:42 (Válasz Miklós #12 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.09.07. 18:02:51
Bár úgy gondolom, ez csak a szokásos trollkodás, de ha gondolod, akár válaszolok a kérdéseidre


ne foglalkozz vele, ez tényleg egy troll, csak provokalni akar, a forumon én eddig csak azt láttam töle, hogy a játékot szidja, közbe lefogadom soha egy vasat nem fizetett érte. szval ha az eddigi nullát negyedeli nem sokat fogtok bukni
Pontszám: 5.87
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
40. hozzászólás - 2016.09.07. 22:54:51 (Válasz DeDoom #39 hozzászólására.)
Hát azért nem mondanám hogy semmit sem fizetett, van jópár kavics a karakterében, már ha csak az aktuális felszerelését vesszük is, meg relikviában is van egy két köves. Ezt hűség szilánkból vagy templomból azért kicsit húzós teljesíteni. Szóval látatlanba ne írjunk le senkit.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője