Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Familiárisok
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
121. hozzászólás - 2010.11.23. 18:46:24 (Válasz Sun13 #120 hozzászólására.)
Tudomásom szerint a kiegészítőben 4 csomagonként, a boosterben vagy hogy a francban hívják 5 csomagonként van 1-1 kód.
Pontszám: 2.60
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
122. hozzászólás - 2010.11.23. 19:13:08
Én az első alakalommal 8 pakli kártyát vettem, egy kód sem volt benne
(Tudom, kicsi a mintám )
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.24
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
123. hozzászólás - 2010.11.23. 19:21:48
Rohej, kulfoldon elek, a hkk-t ismerem, jatszottam, abbahagytam, nem akarom ujra elkezdeni, miert olyan nagy keres az, hogy elfogadjak a penzemet, minden tovabbi agynyuzas nelkul?! Draga az idom, ritkan jarok otthon (amit nyilvan a talalkozonal sokkal fontosabb dolgokhoz utemezek), viszont szeretnek szert tenni azokra a relikviakra. A kenyelem nekem valahogy fontos resze a szolgaltotasoknak...
V2 Mephistopheles
Pontszám: 7.08
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
124. hozzászólás - 2010.11.23. 20:16:48 (Válasz Craslorg #121 hozzászólására.)
Igazából az alappakliban van minden 4.-ben a kiegészítőben minden 5.-ben.
Pontszám: 6.25
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
125. hozzászólás - 2010.11.23. 21:08:58
Egy kis adalék:
Mikor megjelent az első HKK, én azonnal játékos lettem. Közel 4 évig aktív voltam, rengeteg pénzt öltem a lapokba, cserélésbe stb-be. Aztán az egyre újabb kiegészítőkkel eljutottunk oda, hogy az ÖSSZES lapom (Eredeti hőskorszakos ritkák, betiltott lapok stb) mára ÉRTÉKTELEN lett!
Így még csak azt sem mondhatom, hogy veszek 10 paklit a kódokért, mert akár jó befektetés is lehet, azt ha minden jól megy tartja az értékét, és akár 5 év múlva eladhatom a lapokat.

Jó eséllyel egy kis idő múlva annyit érnek a ritka lapok is, mint egy pakli használt magyar kártya!

Erre a gondolatomra nem reagált senki, pedig valahol egy kis elégtétel lehetne, illetve a Miklós által kitalált koncepciót erősítené:
Lehetne azért olyan, hogy mondjuk x hétnyi prémium tagság után (pl 26 heti tagságonként) postán küldenének egy speciális lapot, amit CSAK a VU-sok kapnak. (a "beállításoknál megadhatnál egy címet, ahova postázzák. Egye fene a postaköltés díját őskőben levonnák) Így azt el lehetne cserélni a HKK-sokkal kódokra. (vagy eladni) Lenne kontaktus. De így csak én tejelek annak, aki amúgy is veszi a paklikat. Legyen "vica-verza" is!
A hozzászólást Tiha módosította 2010.11.23. 21:11:10-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.55
fórumozóDeDoomFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
126. hozzászólás - 2010.11.23. 21:27:45
Ha ugyanannal a biztositonál van a cascod és a kötelezöd is, akkor kedvezményt kapsz. Itt is kb. igy néz ki, ha hkkzol és vuzol is, akkor cserébe kapsz egy familiárist. Aki azt mondja hogy nem hkzik, nem jár talira de mégis követeli magának a familiarist az gondolom a biztositonál is veri az asztalt hogy neki csak kötelezöje van de miért nem ugyannayiért kapja mint akinek a casco is ott van...
Aki azon aggodik, hogy mennyire nem lehet kodot szerezni meg milyen rengeteg pénzbe kerül majd, számoljon kicsit, és rá fog jönni hogy a kod 1000 ft-nál nem lehet drágább (talán az 1 napon a talin amikor mindenki habzo szájjal probál szerezni,akkor igen).
Volt egyébként igéret Miklóséktól tavaly hogy ugyan késöbb, de meg lehet majd venni a kodot ösköért is, de ebböl nem lett semmi. Mint az exkluziv kiadásoknál, eleinte limitált széria elérhetö, de késöbb megnyitják a széles néptömegeknek. Aki tényleg hkkzik és vuzik egyszerre, annak rögtön meglesz a kod. Aki csak vuzik, az 3-6 honap mulva megveheti ösköért, addigra aki akart már úgyis vett hkk-t. ez a külföldieknek is jo lenne mer ugye ök nehezen jutnak hozzá a kodhoz.
Pontszám: 5.87
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
127. hozzászólás - 2010.11.23. 21:34:01 (Válasz Tiha #125 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.11.23. 21:08:58

Erre a gondolatomra nem reagált senki, pedig valahol egy kis elégtétel lehetne, illetve a Miklós által kitalált koncepciót erősítené:
Lehetne azért olyan, hogy mondjuk x hétnyi prémium tagság után (pl 26 heti tagságonként) postán küldenének egy speciális lapot, amit CSAK a VU-sok kapnak. (a "beállításoknál megadhatnál egy címet, ahova postázzák. Egye fene a postaköltés díját őskőben levonnák) Így azt el lehetne cserélni a HKK-sokkal kódokra. (vagy eladni) Lenne kontaktus. De így csak én tejelek annak, aki amúgy is veszi a paklikat. Legyen "vica-verza" is!


Sajna az ötlet nem küszöböli ki azt, hogy seftelni/találkozni kelljen HKK-sokkal. Ebből következőleg külföldieknek, vidékieknek, HKK-s tartományokon kívül esőknek ez továbbra is probléma.

Edit:
DeDoom: Hogy a túróba HKK-zzak, ha az ismerőseim/környezetem nem HKK-zik?
Dolgozom, és a hétvégéket nem azzal akarom tölteni, hogy 30 éves fejjel 11 éves gyerkőcökkel mérkőzök meg izzasztó HKK csatákban. Azért maradjunk a realitás talaján...
Edit2:
Hovatovább amikor a biztosítónál befizeted az éves Casco-t, akkor mit csinálnak? Megpörgetik a rulettkereket, és ha piros, akkor kapsz a pénzedért Casco-t, ha fekete akkor nem, 0 esetén meg újat pörgetnek?
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2010.11.23. 21:46:16-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 9.06
fórumozóSosi81Férfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
128. hozzászólás - 2010.11.23. 21:46:38
Azért azt megnézném magamnak, amikor Miklós a Doomlord.net játékosainak ad el HKK-t!
V1 Zyon - Obszidián Kard Szövetsége
Pontszám: 7.79
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
129. hozzászólás - 2010.11.23. 22:07:51
Az eddigi postok döntő többségéből elég világos nekem, hogy a nép ősköves alternatívát szeretne az új fejlesztésre. Mit válaszol erre egy feljett marketing érzékkkel megáldott játékvezetés ?

ui. Az, hogy én is külfüöldről játszom most nem releváns, de az elenyésző kisebbség vagyok, akinek értemetlen plusz feladatot jelentene a beszerzés (meg a mannak-papának-barátnak-barátnőnek...).
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 6.18
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
130. hozzászólás - 2010.11.23. 22:26:37
Késő van és a 3. oldal után kicsit elálmosodtam (csak mert ez közérdekű info) úgyhogy bocsánat ha dupláznék.

Miklós, jön a karácsony (Mikulás) adjatok x/350/500/y őskő rendelés/vásárlás után mindenkinek 1 kódot amit beválthat régi vagy új relikviára. (Lehetőleg ne 1 hetes limitált idővel)

mod.:
Valaki írta (talán Prisma), hogy tessék ingyen etetni a népet a HKK-val. Próbálták ezt Miklósék régebben vissza kellett küldeni valamit(?) és küldtek könyvet vagy Káosz Galaktika csomagot. Nekem sikerült szereznem mindkettőt de azonkívül, hogy kb 2-szer megnéztem a kártyákat [amik ízléses és tetszetős munkák] nem csábított el. A könyv (A jóslat) viszont egész jó volt ott van a többi könyvem között a polcon [köszönet érte!]
A kártya csomagolásán 1999 van.
A hozzászólást Freez módosította 2010.11.23. 22:34:37-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 9.14
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
131. hozzászólás - 2010.11.23. 22:27:43 (Válasz Ezüstszél #127 hozzászólására.)
Ha cascot veszel az a példában olyan, mintha HKK-t vennél. A Kód az csak a hab a tortán, az a te "kedvezményed", amit azért kapsz, mert ugyanott van a cascod és köteleződ is. Szóval a rulettes hasonlatod nem igazán jó így.
Inkább úgy hangzik, hogy ha itt a cascod és köteleződ is, akkor nyehetsz egy hiper-super autós rádiót. De természetesen nem mindeni nyer, hanem csak minden x-edik. (itt elméletileg minden 4-ik, gyakorlatilag szerintem kevesebb a kód...)

Amúgy az ötlet Miklóstól tényleg nem rossz, nagyon tetszetős, csak az a baj, gyakorlatilag kicsi a HKK-sok és VU-sok keresztmetszete, ebből jön az igény, hogy szerezhessük meg másképp is.

Ha visszatérünk a casco-s példára: Ha VU-sok a kötelező biztásítás, akkor a HKK-sok nem a casco (ami ugye mindkettő gépjárműhöz kapcsolódik), hanem inkább kb a vállalkozói felelőség biztosítás.
Ugye aki itt köti a kötelezőjét, és köt egy vállalkozói felelősség biztosítást, akkor kap egy értékes ajándékot az autójához. Mivel kell az ajándék, te megvennéd pénzért is, de azt nem lehet. Vagy kiváltod a vállalkozóit, és kötsz egy felelősség biztosítást, vagy hagyod a francba az ajándékot...
Hát kb így érezzük magunkat...
A hozzászólást Tiha módosította 2010.11.23. 22:30:35-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.24
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
132. hozzászólás - 2010.11.23. 22:29:54 (Válasz Freez #130 hozzászólására.)
Tessék, ez is egy tök jó megoldás, és egyből kapcsolódik a VU-hoz! Adtam is egy 10-est
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.86
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
133. hozzászólás - 2010.11.23. 23:23:34 (Válasz Craslorg #121 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.11.23. 18:46:24
Tudomásom szerint a kiegészítőben 4 csomagonként, a boosterben vagy hogy a francban hívják 5 csomagonként van 1-1 kód.


Már egy ideje észrevettem, hogy eléggé gyenge elméjű vagy, egy csomó mindenbe belepofázol, mindenféle ismeret nélkül, csak, hogy minél több hozzászólást gyártsál, miközben éktelen nagy baromságokat tudsz összehordani. Aztán ha valaki megmondja neked a véleményét, szólsz a többi kis barátodnak akik jönnek pontozgatni, hogy jaj a kis craslorgnak beszóltak, menjünk gyorsan segíteni neki. Gondolom most sem lesz ez másképp.

Tudom, hogy nehézség számodra felfogni, de ez amit most kiadtak egy kiegészítő, tehát minden 5.-ben lesz csak kód, alappakli nem lesz belőle, a régi kód pedig nem lesz jó az új dolgokhoz, tehát mindenképpen csak minden 5.-re van esélye az embernek, hogy kódhoz jusson.

További jó beleszólást mindenbe amiről fogalmad sincs, és gyorsan szólj a többieknek, hogy jöjjenek és védjenek meg.
Pontszám: 2.47
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
134. hozzászólás - 2010.11.23. 23:29:33 (Válasz Sun13 #133 hozzászólására.)
Neked aztán nehéz életed lehet...
трамвай-инженер
Pontszám: 3.87
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
135. hozzászólás - 2010.11.23. 23:33:28 (Válasz Shutruk Nahhunte #134 hozzászólására.)
Ő is gyűjti a hsz-eket na és mi rossz van ebben? :-P
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.63
kedvelt tagSookieNő
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
136. hozzászólás - 2010.11.23. 23:37:45
Amúgy ismerve a beho üzletpolitikáját, szerintem semmi változás nem lesz, tehát maradunk szopóágon, és szívhatunk, vagy fizethetünk keményen, hogy kódhoz jussunk. Sose lesz őskőéért kódunk, mert ha már egy ember ezért kezd el HKK-zni, nekik már megérte. Szóval innentől sajnos ez is csak egy rinya topic lesz, tojnak a fejünkre.
Pontszám: 7.29
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
137. hozzászólás - 2010.11.23. 23:42:07 (Válasz Sookie #136 hozzászólására.)
Tehát a vásárlói igényekre, elégedettségre magasról teszünk?

Szerk: Mert hát jár a szánk, kezünk kicsit, aztán elhallgatunk és játszunk tovább. Fizetünk ugyanúgy, csak rossz szájízzel. Néha azzal is kellene foglalkozni, Miklós néha megmoshatná a fogunkat vagy adhatna Mentost. Nem olyankor ha valaki egy másik játékos előnyét akarja behozni csak mert ő lusta volt vagy elbénázta a kariját. Megszerezhetjük a kódokat csak nem mindegy milyen formában. A HKK-s IstenKirályCsászárokkal alkudozva. Nem is tudom minek kell a VU...
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.11.23. 23:47:32-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.16
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
138. hozzászólás - 2010.11.23. 23:42:40
ez így van, mi szívunk és le vagyunk tojva. pláne azért, mert az emberi lélektanból kiindulva xy HKK-s elad némi kódot HUF-ért (tegyük fel pont a találkozón), amiből újabb csomag kártyát fog venni azonnal, hiszen neki ingyen van a kód miatt (kártyáztam én is sokat, így működik). ergo a behonak nem érdeke, hogy ezt a folyamatot megállítsa, mert jó esetben a VU-sok pénzéből is Ő (a beho) profitál. csak mi szívunk.
A hozzászólást Blazek módosította 2010.11.23. 23:45:54-kor
Pontszám: 7.11
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
139. hozzászólás - 2010.11.24. 00:03:46
Á, neeeem. Én nem veszek. Nem akarok birkózni senkivel sem. Ha a JV-re nem tudom rátukmálni a pénzem, akkor meghajlok az akaratuk előtt, és megtartom.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.67
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
140. hozzászólás - 2010.11.24. 01:34:29
Egyszerű a megoldás: kalandba, vagy X. szint elérésekor a karakter kapjon egy kódot, amiért a találkozón átvehető egy ritka és hasznos HKK lap. Ez pont ugyanolyan árukapcsolás, mint VU-s relikviák a HKK-ban. Máris lesz cserealap a HKK-sokkal.
Ha reklamálnak, kezdjenek el VU-zni.
Pontszám: 8.79
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője