Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Familiárisok
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
161. hozzászólás - 2010.11.24. 11:33:36 (Válasz Morzkod #159 hozzászólására.)
Furán fog a számolókád.
És azt hiszem Miklós is meg tudná számolni egy kezén, de legfeljebb a cipőt lerugdalva, hogy hány ilyen díszdobozos miavihart adott el postai utánvéttel.

Ne számold az üres pakli árát, nem akarok üres paklit venni.

Ezt max csak lekottázni tudom neked még.
Nem érdekel milyen szép, milyen drága volt a kinyomás költsége, nem kell, és kész.

Ergo nem is akarom megfizetni, csak annak a 4-5 paklinak az árát, amiből én azt kapom, amiben a kódok vannak.

A többit meghagyom neked, mint VU főszponzornak.

Az meg, hogy ha megveszel 20K-ért egy kódot, és három már ingyen van, ez inkább téged minősít, mint ötletelőt.
Tedd azt, és elégedett leszel.

Edit:
Mivel ügyesen editáltál, érdekesre sikerült a válaszom, node sebaj.

Edit2:
Az akció reklámértéke, amit én fizessek meg?
Én a kódot rendelem meg.
A reklámot fizesse az, aki reklámoz.
Legközelebb az RTL klub küld számlát, hogy a múlt hónapban 120 másodpercben nem voltam elég gyors az átkapcsolással, és fizessek a reklámért.
A hozzászólást Darah módosította 2010.11.24. 16:35:51-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.26
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
162. hozzászólás - 2010.11.24. 11:38:14 (Válasz Morzkod #159 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2010.11.24. 11:27:17

Egy pillanatra ha megallnatok belegondolni, hogy a Kft egy uzleti vallalkozas, aminek nem tisztessegtelen nyereszkedes a celja, hanem az, hogy tisztes munkabol korrekt megelhetest adjon nehany embernek, akkor rogton atlatlnatok, hogy mennyire lehetetlen dolgot akartok.


Az üzleti vállalkozás elesne nagyon sok pénztől, ha nem venné figyelmbe azok igényét, akik a HKK-t illetve a véletlen eséllyel pottyanó kódot a hátuk közepére se kívánják.
A 20 csomagos 4 kódos dologról ne beszéljünk. Te megvennél 20 ezer forintért x évad Népszabadságot, hogy kapj mellé egy 4 darab PC Gurut? [PC Guru helyett kedvenc sajtótermék behelyettesítendő.] Kb. ennyi értéke van a szememben a HKK-nak.
Szerencsére Miklós is látja ezt, és valamennyi késéssel de lehetővé fogja tenni, hogy őskőért is kódhoz lehessen jutni. (lásd fent)
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.68
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
163. hozzászólás - 2010.11.24. 11:42:31 (Válasz Darah #161 hozzászólására.)
Hogy ne a levegoben logjon a valaszod, itt a kozben torolt resz amire hivatkozol: 22K egy gyujto ebben van 4 kod, plusz az akcio reklamerteke => egy kod erteke 10K HUF.
Egy dologban igazad van, az eloallitasi koltseget le lehet vonni. Nem tudom az mennyi.

Azert toroltem, mert Miklos mar kiirta, hogy lesz csak oskoert kod, igy viszont sem az arat nem szeretnem felhajtani, se a lehetoseg ellen nem kivanok ervelni.
A hozzászólást Morzkod módosította 2010.11.24. 13:45:42-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 2.85
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
164. hozzászólás - 2010.11.24. 11:46:07 (Válasz Ezüstszél #162 hozzászólására.)
Idézet: Ezüstszél - 2010.11.24. 11:38:14
A 20 csomagos 4 kódos dologról ne beszéljünk. Te megvennél 20 ezer forintért x évad Népszabadságot, hogy kapj mellé egy 4 darab PC Gurut? [PC Guru helyett kedvenc sajtótermék behelyettesítendő.] Kb. ennyi értéke van a szememben a HKK-nak.


HA nem lenne mas modja a beszerzesnek, akkor tudnam, hogy ez biza ennyibe kerul. Aztan hazamennek, elovennem a kis csaladi koltsegvetest es kiszamolnam, hogy ez nekem belefer-e. Ha belefer, es ki tudok erte adni ennyit jo szivvel, akkor megveszem, egyebkent meg nem.

De ugye az szamodra is vilagos, hogy gyakorlatilag csak arrol vitazunk, hogy mennyibe keruljon a kod? A tobbseg ugy erzi, hogy tul magasra lotte be a Beholder a kod arat, es ezert kertek alternativ vasarlasi lehetoseget, mert az biztos olcsobb lesz. Az is lesz egyebkent, nem ketseges.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.42
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
165. hozzászólás - 2010.11.24. 12:14:33 (Válasz Morzkod #164 hozzászólására.)
...hagyjuk...
A hozzászólást Birka módosította 2010.11.24. 13:03:34-kor
Pontszám: 5.90
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
166. hozzászólás - 2010.11.24. 13:29:09 (Válasz Morzkod #164 hozzászólására.)
10 kHUF az kb 700 őskő. (a csekkes módszerrel élve)

A gyorsítások sem kerültek többe egyenként 50 őskőnél. Nem irreális a dolog, hogyha engem csak a kód érdekel?

Kell, hogy olcsóbb legyen az alternatív lehetőség, mivel (remélhetőleg) ahhoz nem fog járni x pakli kártya. Gyakorlatilag annyi a termék előállítása, hogy elindítasz egy véletlenszám/karakter generáló programot. Se dizájn, se anyagköltség, se előállítási költség.
Az (volt) a gáz, hogy ki kellett volna fizetnem azokat a paklikat, amivel az érdeklődésemet akarták felkelteni.

"HA nem lenne mas modja a beszerzesnek, akkor tudnam, hogy ez biza ennyibe kerul."

Előbb-utóbb mindig lesz más mód, ha nem lehet eladni valamit "ez biza ennyibe kerül" forintért.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.46
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
167. hozzászólás - 2010.11.24. 17:09:18 (Válasz Morzkod #164 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2010.11.24. 11:46:07
gyakorlatilag csak arrol vitazunk, hogy mennyibe keruljon a kod?

Ez tévedés. A kódnak van (illetve lesz) piaci ára, ami teljesen független attól, hogy a Beholder szerint mennyibe kéne kerülnie. Mégpedig azért van neki független piaci ára, mert van egy réteg (a nem VU-zó HKK-sok), amely ingyen hozzájut, mintegy melléktermékként. Innen a normál kereslet-kínálat határozza meg a piaci árat, amelyet nem befolyásol a Beholder véleménye. A vita tárgya tehát nem az, hogy drága-e a cucc, hanem az, hogy legálisan miért csak jókora macerával, és a piaci árnál jóval drágábban lehet beszerezni a kódot - amelyet pedig elvileg a VU-soknak szánt a Beholder.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.39
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
168. hozzászólás - 2010.11.24. 17:10:03
Kicsit magam ellen beszélek, de az az igazság, hogy a jó játékos MINDENT akar! Ha úgy fogjuk fel a relikviákat (meg a familiárisokat), mint valami olyat, amit a játékban gyűjtögetni kell, illetve megdolgozni érte, akkor már más a fekvése a dolognak. És végül is ebben tudnak különbözni a karakterek, hogy nem szerezhetsz, nem szerzel be mindent, ami a játékban van.
És ez végül is jó valahol. Csak, hát a játékosok nagy része optimalizátor valahol, és azt mondja: ide vele kell nekem.
Nekem is nagyon kellenek az új cuccok, és én sem tudok kártyásokkal találkozni, de ha nem lehetne máshogy beszerezni, nekállnék és megoldanám. Pont azért, mert csak ez az egy módja. Dukátot is gyűjtök, mert csak úgy tudok venni aukciós tárgyat. LGY-t is farmolok, mert azért is reliket kapok. Sajnos az ajánlói akcióról lemaradtam, így nem lett olyan lélekkövem vagy mim, ami az ajánlás után ad + Lélekszívást és + lélekszívás védelmet.
És bizony a múltkori kufáros eventnél is az utolsó helyen végző csapatban voltam, onnét se jött relikvia.

Fogjuk fel így az új cuccokat, és nem kell erőlködni rajta. (az meg egy bónusz, ha fél év múlva őskőért végül csak megkapjuk őket!)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.25
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
169. hozzászólás - 2010.11.24. 17:27:09 (Válasz Tiha #168 hozzászólására.)
De amit leirtal, a jatekon bellul megszerezheto.. Maceras, de dukat, es az LGY is resze a jateknak.. A HKK kodos uzleteljuk a fekete piacon 12 evesekkel, viszont nem...

Cras.... Amugy nem Ghalla Nepe, hanem Ghalla News... A Ghalla Nepe az a TF-es jatekos oldal...
Pontszám: 5.88
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
170. hozzászólás - 2010.11.24. 17:40:56 (Válasz Solina #169 hozzászólására.)
Közben rájöttem, csak már lusta voltam javítani
Pontszám: 7.41
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
171. hozzászólás - 2010.11.24. 17:47:27 (Válasz Solina #169 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.11.24. 17:27:09
De amit leirtal, a jatekon bellul megszerezheto.. Maceras, de dukat, es az LGY is resze a jateknak.. A HKK kodos uzleteljuk a fekete piacon 12 evesekkel, viszont nem...

Cras.... Amugy nem Ghalla Nepe, hanem Ghalla News... A Ghalla Nepe az a TF-es jatekos oldal...


Mi bajod a 12 évesekkel? Szerinted itt kikkel játszol?
Kikérem magamnak a 12 éves társadalom nevében
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.24
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
172. hozzászólás - 2010.11.24. 17:50:43 (Válasz Almási Viktor #171 hozzászólására.)
És a fekete piacon a 12 évesekkel való üzletelés nem csak a fekete munka- hanem a gyerekmunka támogatása is egyben!
Többszörösen elítélendő bűncselekmény

Saknálom hogy a Beho erre kényszerít minket
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.95
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
173. hozzászólás - 2010.11.24. 18:36:25 (Válasz Almási Viktor #171 hozzászólására.)
Hat ezen a videken szinte mar a nyugdij elott allo egyenek vannak, gyerekekkel, meg elettapasztalattal, meg ilyesmi...
Pontszám: 5.88
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
174. hozzászólás - 2010.11.24. 22:04:50 (Válasz Morzkod #159 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Jandro módosította 2010.11.24. 22:05:04-kor
V5 Trakk
Pontszám: 5.93
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
175. hozzászólás - 2010.11.26. 07:01:13
Azon törpöltem, hogy a hkk dealerek helyzete se lesz rózsás a kód nagy értéke miatt... Bejön vérpistike a boltba, első kérdés: bontasz egy új gyűjtőt?

Mert ugye mi a garancia rá, hogy a boltos nem bontott annyi paklit amíg meg nem találta a 3 vagy 4 kódot egy gyűjtőben? Ha első 4-ből bemákolja akkor maximális a haszna, legrosszabb esetben is csak ott van mint a VU-sok, azaz 20-ból 4... A "használhatatlan" de bontatlan paklikat ezek után árulja...

Azaz vagy a szemem előtt bontanak ki egy gyűjtőt, vagy totális balfék vagyok, ha merek vásárolni paklikat egyesével! (És akkor még nem gondolkoztam azon, hogy a matrica (ha egyáltalán úgy van rajta a kód?) súlya analitikai mérleggel esetleg kimutatható-e.)
Pontszám: 5.43
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
176. hozzászólás - 2010.11.26. 07:28:06
Régi kódot meg a találkozó után lehet venni kavicsért (majd egyszer csak) vagy, a mostani találkozón is lehet venni Ft-ért?

Illetve továbbra is 2000 lesz vagy olcsóbb...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.72
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
177. hozzászólás - 2010.12.01. 16:56:33 (Válasz Almási Viktor #172 hozzászólására.)
Kikérheted a 12 évesek nevében, attól még annyik vagytok. Ha esetleg voltál találkozón, akkor feltűnhetett, hogy a vú-sok átlagéletkora a 30.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 4.96
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
178. hozzászólás - 2010.12.01. 18:06:31
Ha valaki kódot szeretne és úgy gondolja hogy megteszi hogy vesz kártyát de sokallja 20k-t egy dobozért de biztosra akar menni. Akkor tudok egy módot hogy olcsóbb legyen küldj nekem egy privát üzenetet. És leírom hogy lehet megoldani. V1 Buttgereit
Edit: Emailt is küldhetsz névre kattintva elvileg látszik.
A hozzászólást Buttgereit módosította 2010.12.01. 18:17:01-kor
Pontszám: 6.25
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
179. hozzászólás - 2010.12.07. 13:37:53
Bocsánat, előre jelzem nem olvastam végig, mert ahogy észrevettem igazából csak arról találok infót, hogy miért nem lehet megvenni, és hogy lehet mégis megszerezni.

Ami engem érdekelne:
Van kódom, veszek egy familiárist. mindegyik mást tud. Ha nincs hordázásom, akkor őt beállítom.

Mágiatündér:
Kérdés, a varázslat elnyelést adónak van varázslatelnyelése és működik 25 alatti kennellel?
Őrült démon:
ha harcol maga is 10%-kal többet sebez? Vagy csak a vele harcoló állatom?

Előre is köszönöm a választ!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.03
kedvencLoraNő
Adminisztrátor
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
180. hozzászólás - 2010.12.07. 16:47:36 (Válasz Tigrisnyul #179 hozzászólására.)
A familiárisoknak nincsennek szakértelmeik alapból, a kennel szintjétől függ hogy fejleszthetőek-e. A Mágiatündér bármely harcoló állat varázslatelnyelés szakértelmét duplázza, így ha nincs 25-ös kenneled, akkor nem tudod kihasználni ezt a tulajdonságát ennek a familiárisnak.

Az őrült démonnál természetesen ő maga is 10 %-kal többet sebez.
Pontszám: 8.03
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!