Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Familiárisok
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
81. hozzászólás - 2010.11.23. 13:22:32 (Válasz Miklós #70 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.11.23. 11:58:17
Az akció célja most is, korábban is az volt, hogy kedvet csináljunk ahhoz, hogy a VU-sok más játékainkat - pl. a HKK-t - is kipróbálják. A kóddal kapott előny - akárcsak a korábban kapott - nem jelentős, nem olyasmi, amiért kötelező lenne kódot szerezni. Akinek van kedve, vásároljon HKK-t, próbálja ki, a kódot váltsa be. Ezt egyébként millió más cég is csinálja, nem mi találtuk ki a dolgot... Lesz, aki a kód miatt megveszi a HKK-t, kibontja, aztán rájön, hogy jé, ez is egy milyen jó játék.


Millió más cég is hibázik. Ahogy fentebb is mondták mások, ez árukapcsolás, illetve gyengéd erőszak. Vettem két paklit a régiből, hogy legyen kódom. Gondoltam, a kártyák is jók lesznek valamire, na azóta is ott rohad a polcomon. Inkább vennék őskőért kódot, ha már mindenképp fel kell dobni valamivel a Beholder kft. bevételét, mint hogy haver haverjától, vagy becsületes 12 éves HKK-s kisgyerekek után rohangálva szerezzek. Szerintem inkább elveszi az ember kedvét egyéb termékektől, ha meg "kell" venniük a kód miatt (márpedig kell, mert fanatikusok vagyunk)
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 8.55
fórumozóVeyerFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
82. hozzászólás - 2010.11.23. 13:23:25
Megkértek, hogy szóljak hozzá.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagBergkampFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
83. hozzászólás - 2010.11.23. 13:25:16
én gondolkodom egy pakli megvásárlásán. A kód jól jön, a kártyák szépek, az ára korrekt!
Pontszám: 4.27
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
84. hozzászólás - 2010.11.23. 13:29:47 (Válasz Miklós #70 hozzászólására.)
Ez Baraty asztala, azt mondta, hogy szerinte kevesebben akarják elengedni, mint ahányan véletlenül elengednék, úgyhogy ha valakinek gondja van ezzel, írjon neki levelet, és manuálisan kitörli. De aztán lehet, hogy a vége az lesz, hogy berakja a szabadon engedés lehetőségét.


Akkor tegyetek bele egy új fület ahol Familiárisokat lehet elengedni, vagy a familiáris elengedés esetén kérje be a jelszót, vagy legyen captcha ha el akarom engedni.

A HKK lapokkal maximum annyit tudnék kezdeni, hogy a környéken fellelhető óvodásoknak szétosztogatom, hogy milyen szép színesek, egészségükre. A rajta szereplő csúnya bácsik pedig nem az erdőben laknak. Én nem fogok vele játszani. Ha kódot lehet venni őskőért, akkor már lehet, hogy rááldoznám. Ha mondjuk lenne online HKK, vagy valami, amit mókából ki lehet próbálni és mondjuk egy havi előfizetésért kapnék kódot, akkor szintén meggondolnám, hogy befizetek egy hónapot és megnézem mit tud.

Van az a relikvia, ami majd csak lesz, hogy a falimiáris állatát felemeli a játékos szintjére. Ez szuper dolog, mert így legalább nem kell kidobni. Tegyük fel, hogy én vagyok 120. szintű, az állatom 160. szintű mondjuk 90-es alapszinttel. Úgy döntök felemelem az alap szintet 120-ra. Az állat szintje leesik 130-ra. Most akkor mire újra 160 lesz vajon mennyi szakértelempontot fog kapni? Nullát? Osszam újra a pontokat, hogy a +15 szakértelem maximumot ki tudjam használni?
Pontszám: 7.65
kedvelt tagSookieNő
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
85. hozzászólás - 2010.11.23. 13:32:39
Anno a TF-es fordulóban küldtek egy HKK lapot, akkor még ingyen -ez csak eszembe jutott most

Ha minden pakliba lenne kód, vennék kártyát és talán elajándékoznám, és nem úgy dobnám a kukába, mint 2 hónapja, mikor rátaláltam a régi gyűjteményemre. Azért, hogy vagy van kód, vagy nincs, azért nem fogok venni, mert nem érdekel már a kártya, és 75%-ban CSAK azt kapom a pénzemért, vagy 80%, nem tudom most milyen arányban van benne. 20 pakli van egy dobozban, 4 kóddal, na ez erősen 80% akkor. Tehát minden 5. pakliban van kód. Ez annyira szar arány, hogy ilyen áron engem nem érdekel a HKK. Az árukapcsolás szerintem továbbra is az lenne, ha minden pakliban lenne kód, akkor vennék (kódért, a kártya továbbra is a kukában végezné), így tuti nem.
Pontszám: 8.68
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
86. hozzászólás - 2010.11.23. 13:39:08
Most komolyan azt akarjátok Miklós, hogy higgyünk az emberek jóindulatában és vegyünk kódot idegenektől, akik vagy küldik a kódot vagy nem, vagy használható kódot küldenek vagy nem. Vagy menjek a talin oda a tizenéves hkksokhoz kódért kuncsorogva, nézzem a nagy bambi szemeiket, miközben a képembe röhögnek, hogy nincs. Ez a végzetúr, ezzel játszom, lehet, hogy nálad ez egy másodrangú játék, a kártyások a sztárok, de és most jön az általam utált és hányinger keltő mondat: fizetek érte, keményen havonta. Nehogymár ez mellé még vadásszam a kódos emberkéket is. Akkor már inkább talin megveszem az összes tombolát és úgy lesznek kódjaim. Itt most azok elégedetlenkednek akik nem játszanak, nem is fognak. Miért jobb az, hogy kártyát veszek a boltban amiben vagy van kód vagy nincs, mint, hogy tiszta egyenes módon kavicsot adok érte? HUF-HUF, és a másodikkal még pár piros pontot is szerezhetnétek. Nem éreznénk magunkat mostohagyereknek, aki a hkk-s nagytestvér jóindulatától függ. Azt semmi nem tiltja, hogy 11éves kisgyerekekkel üzleteljek a kódjukért, akik ettől elszállnak és játsszák az eszüket?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.83
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
87. hozzászólás - 2010.11.23. 13:47:39
Idézet: Bergkamp - 2010.11.23. 13:25:16
én gondolkodom egy pakli megvásárlásán. A kód jól jön, a kártyák szépek, az ára korrekt!



Ez így szép és jó, de ha abban az egy pakliban nem lesz kód akkor mit teszel, veszel még 1-et? és így tovább.......
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 9.14
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
88. hozzászólás - 2010.11.23. 13:57:21 (Válasz Miklós #70 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.11.23. 11:58:17
Az akció célja most is, korábban is az volt, hogy kedvet csináljunk ahhoz, hogy a VU-sok más játékainkat - pl. a HKK-t - is kipróbálják. A kóddal kapott előny - akárcsak a korábban kapott - nem jelentős, nem olyasmi, amiért kötelező lenne kódot szerezni. Akinek van kedve, vásároljon HKK-t, próbálja ki, a kódot váltsa be. Ezt egyébként millió más cég is csinálja, nem mi találtuk ki a dolgot... Lesz, aki a kód miatt megveszi a HKK-t, kibontja, aztán rájön, hogy jé, ez is egy milyen jó játék.


Erre itt a válasz:

Idézet: Bergkamp - 2010.11.23. 13:25:16
én gondolkodom egy pakli megvásárlásán. A kód jól jön, a kártyák szépek, az ára korrekt!


Elmondom hogyan kezdtem VÚ-zni. Láttam egy linket egy játékról. Végzetúrnak volt nevezve. Volt kis színesítő szöveg, ami felkeltette az érdeklődésemet. Rákerestem, megtaláltam a wiki-jét, és megtetszett a játékrendszer. ÉS elkezdtem játszani.
Senki nem nyaggatott, a Tescoban nem mondták, hogy csak akkor kapok Tesco gazdaságos kenyeret, ha befizetek őskőre, egyszerűen láttam benne fantáziát, lévén egy erősen energiatakarékos (lusta) személyiség, aki csak azt csinálja, ami felkelti az érdeklődését.
És a HKK nem kelti fel, ahogy a Magic: The Gathering és a Yu-Gi-Oh sem keltette fel.
Az Álommanó viszont felkeltette, és szívesen adnék érte kavicsot, de mivel úgy érzem, hogy rám akarják erőltetni a HKK-t, úgy, hogy még a kód sem biztos [kivéve marha nagy tétel esetén], ezért nem veszek paklit.

Hm. Lehet mégis. Benne van valaki egy rituális HKK-pakli égetésben a Láng mögött szombaton?
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2010.11.23. 14:12:03-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.71
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
89. hozzászólás - 2010.11.23. 13:58:46
Megint nem leszek népszerű.

Szerintem teljesen korrekt akció. Ha simán berakták volna őskőért, akkor tuti jött volna a sírás, hogy márpedig aki fizeti a prémiumot annak járjon ingyen a familiáris is. Nem adnak ultra nagy tápot, aki nem akar HKK-sokkal szórakázni annak nem kell.
A Beholder honlapján van egy fórum ahol lehet venni kódokat, a régieket 500-1500 Ft között, az újaknak még nem lehet tudni az árát. 11 kódot vásároltam onnan még anno és nem vertek át. A találkozón azért lehetnek flegmák a HKK-s népek, mert még nincs kialakult ár és nem tudják mennyiért kéne adni, nem akarnak ők sem rosszul járni. Várni kell egy-két hónapot és kialakul az ára.
Hype, v1
Pontszám: 3.68
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
90. hozzászólás - 2010.11.23. 14:06:22 (Válasz Hype #89 hozzászólására.)
És azt nem érzed, hogy nevetséges, hogy így kell hozzájutni az ebben a játékban használható dologhoz?

Miért kéne a prémhez járjon?
Tán a gyorsítás ahhoz jár?
Vagy a köves cucc?

Ha egy pakli - egy kód lenne, akkor vennék.
Rendelnék, üssefene a postaköltséget.
Felhasználnám a kódot, aztán egy unalmas téli estén átnyálaznám, és megolvasnám a kártyákat.
Pont mintha egy hátrébb hozott példában megvenném a kedvenc filmem dvd-je miatt az újságot.
Ha már ott van, átlapozom.

De itt nincs DVD.

Téged nem, mást meg átvertek.
Ezt így nem lenne szabad.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.38
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
91. hozzászólás - 2010.11.23. 14:06:35 (Válasz Hype #89 hozzászólására.)
Hát, ezzel csak az a gond, hogy a kód már beváltható HKK-s lapra is.
Egy HKK-snak szerény véleményem szerint a HKK-s feature élvez prioritást, nem az, hogy VÚ-sokkal alkudozzon.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.64
kedvelt tagKivert kutyaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
92. hozzászólás - 2010.11.23. 14:10:08
Jöttem hozzászólni én is. Ment egy 1-es
Nesze neked ingyenes böngésző játék kvízzel, meg ilyenek ....
V5 Kivert kutya
V4 Blöki és egyéb neveken...

Orosz szerveren: Aytuk

Pontszám: 3.17
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
93. hozzászólás - 2010.11.23. 14:12:37
Arról nem beszélve, hogy állítólag egy Hkk-ás egyedi lapot kap érte, ami nálam azt jelenti hogy több olyan lap nincs.

Akkor meg pláne hülye lesz eladni a kódot, mert az ultra ritka lapok is érnek vagy 10k ft-ot, akkor mennyit fog érni egy egyedi lap?
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 4.64
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
94. hozzászólás - 2010.11.23. 14:23:55 (Válasz A7935 #93 hozzászólására.)
Áh, ez annyit takar, hogy van 2 féle lap amit csak ezen a módon lehet megszerezni (olvastam a HKK-fórumon) és a híresztelések szerint elég erősek... De igazad van, az árakat fel fogja kúrni az egekbe.
Pontszám: 7.97
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
95. hozzászólás - 2010.11.23. 14:32:48 (Válasz Cavalorn #94 hozzászólására.)
Szerintem is röhejes, szerencsére már nem érdekel annyira a játék, hogy ilyenen felhúzzam magam. El kell fogadni, hogy ez pénzről szól és sokkal nyugodtabban alszotok. Árukapcsolás. A Szovjetunióban (vagy már Oroszország volt, nem tudom pontosan) volt divat valamikor a 90es évek elején, hogy mivel túlhalmozás volt cukorból, így megemelték a kenyér árát és minden kilóhoz adtak egy kiló cukrot is.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.74
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
96. hozzászólás - 2010.11.23. 14:35:16 (Válasz Darah #90 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.11.23. 14:06:22
És azt nem érzed, hogy nevetséges, hogy így kell hozzájutni az ebben a játékban használható dologhoz?

Nem érzem annak. Ahogy Miklós is írja, ez szimpla árukapcsolás. Persze én is jobban örülnék, ha minden pakliban lenne de nem én szabom a feltételeket, én legfeljebb elfogadni tudom azokat. Hidd el, ha 4-5 ropi lesz egy kód ára én sem fogok venni. Csak ez a "a haverom unokaöccsét átvertét és különben is biztos nagyon drága lesz, meg amúgy sincs kedvem" hozzáállás nem tetszik.
Idézet: Darah - 2010.11.23. 14:06:22

Miért kéne a prémhez járjon?
Tán a gyorsítás ahhoz jár?
Vagy a köves cucc?

Új ősköves opciónál mindig sírnak egy páran, hogy miért nem ingyenes, ezért írtam.
Hype, v1
Pontszám: 3.54
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
97. hozzászólás - 2010.11.23. 14:40:08 (Válasz Hype #96 hozzászólására.)
Ez rendben van, csak az nem logikus, hogy miért kell ennyire leszűkíteni a kört akik hozzáférhetnek a familiárisokhoz, miért nem lehet vagy-vagy alapon megoldani; vagy kód, vagy kavics. Ha a kódot fel lehet használni HKK lapra is, akkor ez az ottani értékét nem fogja csökkenteni; és logikusabb is, hogy amit kártyában találtál használd kártyára.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.61
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
98. hozzászólás - 2010.11.23. 14:45:47 (Válasz Cavalorn #94 hozzászólására.)
Üdv!

Ma beszéltem egy "hivatásos" versenyzővel.
Az is a probléma része hogy 3 azonos lapot lehet betenni, így a HKK játékosok szeretnének mindegyikből legalább hármat. Eddig a találkozóra tervezett két nagyobb eladás visszamondásáról tudok.
A humora a dolognak pedig az hogy ez a ismerősöm meséli hogy egymást fűtik a HKK játékosok az itteni hozzászólásokat olvasva. <félmosoly> Mivel is? Hogy első körben 2500-4000 forint között szeretnék adni darabját a kódnak, mintegy aki-akarja-vegye-meg-ennyiért alapon.
Szerintem is türelmesnek kell lenni, esetleg kapcsolatokat építeni azoknak akik szeretnének kódokat, hagyni hogy "lefusson a láz".


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.11.23. 14:48:36-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.54
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
99. hozzászólás - 2010.11.23. 14:48:57 (Válasz Hype #96 hozzászólására.)
Hype.
Nem árukapcsolás.
És ehhez egyvalami hiányzik.
Maga az áru.
A kártya nekem nem áru.
Mondom, legyen kártya, de legyen kód mindben.
Akkor igen, árukapcsolás.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.48
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
100. hozzászólás - 2010.11.23. 14:49:29 (Válasz A7935 #93 hozzászólására.)
Idézet: A7935 - 2010.11.23. 14:12:37
Arról nem beszélve, hogy állítólag egy Hkk-ás egyedi lapot kap érte, ami nálam azt jelenti hogy több olyan lap nincs.

Akkor meg pláne hülye lesz eladni a kódot, mert az ultra ritka lapok is érnek vagy 10k ft-ot, akkor mennyit fog érni egy egyedi lap?



Egy idő után mindenkinek lesz aki HKK-zik, hisz a paklikódért bárki hozzáférhet.
Az elején majd jól felhypeolják a boltosok az árát, de egy-két hónap és a kutyának sem fog kelleni (mivel mindenkinek lesz).

Az ultraritkákból max 5-10 darab kerül ki forgalomba azért olyan drágák, ne keltsd a feszültséget oktalanul
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.61
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!