Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2013.10.12. 02:10:34
Írtam már hogy egy lópjkdsflkjhdsglö sem vágja a játékot... Megérthetné végre az hogy az övé a játék, még nem jelenti azt hogy érti is hogyan müködik úgy; ahogy azok játszák akik értenek is hozzá!
Ihletet kapott, oszt meg is akarja valósítani. Úgy látom itt rajtad és Kocoson kívül nem sokan vágják mit is szeretne ránk kényszeríteni...
Dátum: 2013.10.12. 01:59:41
A dumádon kívül csak a karaktered xarabb... Nem reklámoznám egyiket sem a helyedben, a V5-ön is xarrá csaptalak a régi karimmal... Pont egy Omegás lett volna aki megkapja a karaktert, mivel szerencsére még tegnap írt 3 üzit amiböl kiderült hogy pancserebb mint amit az Omegásokról feltételeztem, nem adom át...
Megtartom, de ezentúl építöbe megy át... // A Lanmandragoran féléket 10 szint építés után is xarrá csapom... Maci *** egy etalon, öt sajna csak Maci verheti le... ( Chuck Norris ) // Totál semmi költség... Csak Miki szerverének terhelése... Amennyire csak lehet... Bocsi ha Mikizek... De már én sem vagyok 14 éves...

*** : Bár töle is lerántogatok néha 100 K LE-t ha elkapom ( V3 ) , meg lehet nézni a megosztott csatáimnál, bár vannak akik engem is szépen leszednek... De lexarom! :-D )
Dátum: 2013.10.11. 14:30:06
Mi abban a taktika Miklós hogy a korlátozásod ellenére aki begyüjtött és ellövi az utcsó nap amije van, az nyer? Még így is!
Van karaktered valahol? Had nézzek már rá légyszíves, nemigen vágod te ezt a dolgot ahogy olvagatlak.
Dátum: 2013.10.11. 14:16:13
Kocos: ha nem lenne korlátozás, akkor a toplista egy előre lezsírozott érték lenne már az esemény kezdetén! Az nyert, akinek a legtöbb portyaitala van. Agyatlan módon tolja, mondjuk úgy, hogy első nap 10 órakor belenyomja a 300-at, amit megspórolt, utána vált 30 pp-s üzemmódra, amíg felmegy 300 pp-ig, és utána minden nap ellövi amit regenerált, utsó 3 napon pedig elhasználja az összes portyaitalt is meg a 300 pp-jét felforgatva a top10 listát és a verseny állását is.


Mióta zavar ez téged? Mindenkinek adott erre a lehetöség és ök tolják neked a stexet a játékért... Csak úgy lehet toplistás valaki, ha elöre felkészül és betáraz mindenböl!
A korlátozásod ellenére is pont azok lesznek a befutók akik eddig is. Csak elaprózva a dolgokat... Az utcsó napon mindenki betol minden spórolt PP-t és ellövi az italokat is... Persze ha megéri a jutalom! Csak feltartasz mindenkit! Hál istennek engem ez már nem érint... De azért még beböfögöm a véleményemet, ha kíváncsi vagy rá, ha nem!
Dátum: 2013.10.11. 04:29:13
Ne erölködj Ariel... Miklós eldöntötte hogy ez mindenkinek frankó és kész. Az évek alatt szarabb szerverrel is lementek az eventek akkor is ha " több ezren " ugrottunk rá a játékra egyszerre.
Bevett valamit a fejébe és véghez akarja vinni akkor is ha xar...
Az már látszik hogy a végzetúrban teljesen amatör, totál nem érti ezt a játékot. Meg azt sem érti meg hogy nekünk ez csak szórakozás és nem munka mint neki. Emellett van családunk, magánéletünk és dolgozunk. Ha meg már szórakozunk azt szeretnénk tökéletesen csinálni a mi idöbeosztásunk szerint, hiszen ezért szerettük eddig ezt a játékot fizetve érte mert nem olyan mint a többi xar ahol korlátozzák a játéklehetöséget. Úgy látom most valaki be akar állni melléjük a sorba... ;-)
Az már nem is izgat hogy napi X lenne a korlát, hiszen nem is érek rá minden nap...
Kb 2 nap max hetente amikor komolyabban leülök játszani több idöt. Napi szinten is vagyok, de csak a köti dolgok miatt ez is majd fél óra.
Amikor ráérnék és elszórhatnám az eröforrásokat Miklós keresztbe tesz nekem a limitjével.

Az a baj hogy tudja hogy egyenesen rossz az ötlete, mégis foggal-körömmel ragaszkodik hozzá valami miatt.
Miklós belölünk élsz akik tolják a játékot " ész nélkül " , nem gondolod hogy elveszted a fizetö kör nagy részét ha akadályozod öket?
Dátum: 2013.10.10. 17:09:58
Ezen ötleted miatt nem tömöm tovább a zsebedet...

Mivel szeretek néha 1-1 eventen a toplistán díszelegni nem komálom a korlátozósdidat! Minden event lement eddig, az hogy a szervered nem bírja nem a mi hibánk...
Nem fogok napi szinten játszani, hogy neked ne kelljen egy korszerübb szerverre beruházni... Mert innen fúj a szél az egyik hsz-ed alapján. Aki kicsit átlát a szitán, levágja egyböl...

A karakterem ezennel átadó, befejeztem!

Szeretek aktívan eltolni mindent az eventeken hajlamos vagyok felhalmozni az eröforrásokat is... De az hogy elöírd játszak napi szinten a korlátozásod miatt ha sikeres akarok lenni, egyáltalán nem tetszik... Azért tetszett a játék mert akár heti 1-2 alkalom játékkal is maxot tudtam teljesíteni.
Ne haragudj Miklós de a mindennapi magánéletemet nem fogom hozzád, az ilyen ötleteidhez igazítani!
Dátum: 2013.10.10. 16:55:51
V3 Mathayus 147. szint / full prémes /
14 bajnoki medál
5 harcoló állat, 4 darab 234. szintü és egy 230. szintü familiáris
A következö bolygó urára tökéletesen elökészítve, már csak az állatot kell tovább gyakorlatoztatni... 60. szint felett van már.
A többi már csak pénz kérdése... ( Vadászzsákmány, sorsjegyek, amit legutóbb vettem mind elpörgetem a mai nap... )

Érdeklödök csak priviben írjanak, " komolytalanoknak " és tapasztalatlanoknak nem adom át...


Nem aktuális tovább, megvan az új tulajdonos...
Dátum: 2013.10.09. 20:47:25
Kicsit ellent mondasz saját magadnak Miklós... Szerrverterhelésröl beszélsz, miközben a napi max 50 csata miatt mindenkit rákényszerítesz a naponta való jelenlétre. Mit gondolsz mi lesz így esténként munka, suli, nyugdíjasklub, kocsma stb után? Ezzel a húzással terheled le majd a legjobban a szerveredet!

Mi az hogy több PP? Ne viccelj ez nem jön úgy mint a CSP... A te kedvedért nem fogok 30PP-re váltani hogy agyonszedjem magamat TP-vel.
Akkor arról nem is beszélve hogy 1 darab elmegy a levesbe.

Ne oszd már be az idönket légyszíves... Az oké hogy tied a játék, engedsz néha beleszólni. De ne akard már átrendezni a magánéletünket azzal hogy napi szintü játékra kényszerítesz!

Talán neked csak a játékokból áll minden, de nekünk meg kell dolgozni a kavicsokért. Arról nem is beszélve hogy VU mentes napok is kellenek, család barátok s egyéb.
Eddig meg lehetett oldani hogy ott legyünk a toplistán hogy nem kellett itt ücsörögni naponta, oldjad meg úgy hogy egy táblába maxolod ki a csataszámot.
Kicsit most túlzásba viszed a dolgokat!

Erösen rákényszeríted most a mukikat arra, hogy ne ök osszák be az idejüket hanem te...


Emlékszel még hogyan reklámozod a VU-t?

" A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod. "

Na ez már régóta nem igaz...

Szerverproblémád van? Oldjad meg úgy hogy minket nem szabályozol be ilyen módon! Szolgáltatást nyújtasz, mi meg szolgáltatást veszünk... Nem a mi problémánk ha terhelödik a szerver, idönként nekem is be kell ruháznom új gépre. Bár biztos más kategória... de gondolom a fizu is más amit hazaviszünk.

Nem személyeskedem, ezek tények. Ne haragudj ha nyers voltam egy kicsit!
Dátum: 2013.10.03. 05:22:02
Szubplazma detektor

369 db szubplazma...
Dátum: 2013.10.02. 23:19:50
Hatékony ez Shaidar Haran? Mit is tesz hatékonnyá? Sajnos ilyen téren még tudatlan vagyok, segíts ki légyszíves... Akiket ezzel kapcsolatban ismertem a V5-röl, a tesztvilágon a több ezres kivégzés ellenére xarrá csapom és csak egy sebzést tolnak belém néha ha sebzös vari van náluk. Akik ezt tolják piszkosul legyengítik a karakterüket, csak a pancserok buknak náluk csatát amikor nem figyelnek mennyi éppel indulnak portyázni. Néha bele lehet szaladni az ilyesmibe de sokszor nem... A jó pap is holtig tanul... Mitöl lenne ez hatékony? Max a " pancserok ellen... " Bocsesz! Akinek nem inge, nem vegye magára. Minden reakciót válasz nélkül hagyok egyébként, ezzel csak azt lehet megszivatni aki nem fejleszti a bizonyos " mellékes " tulajokat...
Dátum: 2013.09.30. 16:26:48
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.

Most megy vagy nem?
Dátum: 2013.09.28. 14:07:14
Elég sok minden nem müködik... Lújzi például szövit akart váltani, azóta is szövi nélkül van.
Írj az ügyfélszolgálatnak, tele van még buggal és hibával a szerver.
Dátum: 2013.09.20. 20:03:24
Ennyi...
Dátum: 2013.09.20. 05:45:56
Az biztos hogy egyedül...
Mivel a többi tulajdonság költségét nem növeli úgy mint amikor szakit fejlesztesz, neked teljesen mindegy 10-el több vagy kevesebb. Az adott tulaj esetleg drágább lesz kicsit, de téged ezért hátrány nem ér! Ha ekkora gondot jelent amikor csak nagyon ritán fejleszted, komoly gondok lehetnek. Beregizek egy karit az ajánlásod alapján és kisegítelek 1% LE-vel ha nem jut ilyesmire...
Dátum: 2013.09.17. 21:01:53
Bár nem mai HSZ-re válaszolok, de nem bírom megállni. Ritkán nézem ezt a topicot.

Kapaszkodj meg Biri! Ha most indítok egy karit a V5-ön a Landin akár 20 szintet is lépek csak az event alatt! Erösen elfeledkeztél a bónuszról ami az LE-re és a TP-re jár. Az újak egyre nagyobbat kapnak belöle. Egy most indított karakternek nem kell 2 év sem hogy a TOP lista 1. oldalára kerüljön, ha végig prémmel tolja ( szaki, egyebek ) és nem csorog túl az eröforrás...
Dátum: 2013.09.12. 20:09:16
Szoktam váltogatni Az EH-t meg a VF-et... Tök mindegy melyikkel tolod ezt az eventet, kb ugyanannyit kapsz a vadászat miatt! Mivel sokan nem váltogatnak, hiába jobb az EH az eventen, a vadiért bekapott TP erösen lerontja a bevétel átlagát. Ha meg VF el toljátok, akkor meg a a kufár csatán jön nevetséges LE. Jól ki van ez találva. A sima portya sokkal jobb. Megvan a 400 gyözelmem innentöl le is ejtettem magasról az eventet. Majd ha vége lesz ellövöm értelmesebben a portyapontjaimat.
Akkor viszont BUG, az egyik szövitársamnak viszont visszajöttek.
Most hogy ezt írtad visszaváltottam én is kíváncsiságból. Nem kaptam vissza az EH-képességeket.
Így már tárgytalan az ügy, megtudtam amit akartam. Igaz 24 AFP-m bánta a dolgot...

Köszönöm a válaszodat!
Azért jobban örülten volna neki ha nem BUG, óriási táp lett volna a dolog!

Ha valaki illetékes erre jár törölje a TOPIC-ot legyenszíves!
Dátum: 2013.07.28. 20:49:40
Valszeg... Nálunk egy 145. szintü karakter 2. szintü fánál csak egy templomkristályt kapott szintlépés uán, semmi egyebet. Nem arról volt szó hogy ilyen esetben kettöt kap? Nem alacsony szintü karakter. Nekem itt valami nem kóser!
Sziasztok!

Eddig nem olvastam sehol azt hogy amikor térkifordítót használok például kimaxolt EH-s AFK-k esetében, a képességek csak arra az idöre nullázódnak amíg a VF-et használom. Amint visszaváltok visszakapom az EH-s fejlesztéseimet. Abban az esetben is, ha ugyan ezt megcsinálja valaki VF-röl EH-ra és vissza, akkor is visszakapja a képességeit.
Nem tudom ez szerepel e itt valahol a Nagyfórumon vagy a Wikidoton, eddig nem találtam semmit sem erröl.
Ez BUG vagy természetes eleme a játéknak?
Ha nem BUG akkor miért nincsen arról semmi a játékon belül az AF képességek oldalán, hogy visszaváltás esetén az AF képességek visszaíródnak?

Ez egy olyan lehetöség amiröl mindenkinek tudnia kellene! Hiszen bátran lehet váltani ez esetben úgy hogy felváltva lehet eltolni az eröforrásokat EH-n és VF-en.

Valaki illetékes nyilatkozhatna! Azért is nyitottam TOPIC-ot, hogy megtudjam nem e BUG mielött kihasználom a lehetöséget.
Dátum: 2013.07.24. 14:14:18
Biztos... Nekem nem sok esik!