Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: 5 éves a Végzetúr
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
21. hozzászólás - 2013.09.20. 07:45:08
Egyre durvabb a penzert tapolas. Szepen, rejtetten. Szulinapi torta, baratsagkristaly (limitemelessel) es most jon a penzert IQ. Nagyon rossz iranyba halad a dolog. Ha keveset fizetsz lemaradsz mint a borravalo.

Tudom, nem kotelezo. Ismerem a lehetosegeket.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 9.22
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
22. hozzászólás - 2013.09.20. 08:00:26 (Válasz Truth80 #21 hozzászólására.)
Nekem az a furcsa, hogy nem jött még ide 100 játékos lázadni, hogy WTF???


Lehet persze csak 1* alkalom, és ha nem? Noh mindegy gyorsan szólok az amerikai nagybácsimnak, hogy utaljon 20 milliót, hogy vehessek tulajdonságot...az 1. szintű karakteremnek, akarom írni őskövet, igen őskövet akarok venni.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.27
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
23. hozzászólás - 2013.09.20. 08:57:06
Szerintem a két templomi pálca bármikor erősebb, mint 10 iq. És az eddig is volt, úgyhogy részben nem értem a felháborodás okát.

Másrészről viszont meg kell állapítani, hogy az egekben van a játék költsége lassan. Természetesen lehet kis költségvetéssel, adott esetben ingyen is játszani, de a játék ilyetén formája nekem nem felel meg. Én fizetek érte, mert értékelem a fejlesztők munkáját, azonban lassan túl sok a fizetős opció. Egyrészről aki meg tudja és meg is akarja fizetni, annak jó, másrészről viszont sokaknak elrettentő már a pénzen vehető táp mennyisége.

Kicsit nyomást érzek (és tudom hogy ez pszichológiai probléma és kezelendő ), hogy megint megvegyem a "nagy csomagot", mert két templomi pálca (szerintem ultrabrutál), két-három napi teljes LE bevétel az iqra, rengeteg sorsjegy és miegymás, ami sokkal jobb mint az eggyel kisebb csomag, ami csak a fele..
Pontszám: 7.63
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
24. hozzászólás - 2013.09.20. 11:36:40 (Válasz Maci #23 hozzászólására.)
A játék áráról elég sok téma volt már, mindig maximálisan törekedtünk arra, hogy elégedettek legyetek vele... ld. pl. a napi ajánlatokat platináért is meg lehet venni, hogy ez ne okozzon plusz költséget.

A negyedéves befizetési akció semmi más, csak egy kedvezményes vásárlási lehetőség, ettől a játék nem lesz drágább Sőt. A befizetés mellé olyan dolgokat is kapsz, ami egyébként őskőbe kerülne.

Az hogy +IQ-t adunk a befizetés mellé, vagy húsvéti tojást adunk, amiért LE-t kapsz és abból IQ-t növelsz, nagyságrendileg ugyanaz a táp, csak a változatosság kedvéért itt más a forma, hogy ne mindig ugyanaz legyen a csomagban.
Pontszám: 7.46
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
25. hozzászólás - 2013.09.20. 11:54:26 (Válasz Kocos #19 hozzászólására.)
Pártolom. Egy új plecsnit szeretnék inkább +10IQ-val.Mármint részemről. Természetesen kis vásárlás kis plecsni... Ha így marad muszáj elköltenem IQ-ra minden LE-t. Nem vidám.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.97
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
26. hozzászólás - 2013.09.20. 12:11:57 (Válasz Miklós #24 hozzászólására.)
Miklós!
Lehet ,h érzésre tényleg könnyebb anyagilag a dolog ha tényleg rendesen fejlesztesz és "csak" tápokat veszel meg. DE! Mellette azt érzem ,h eddig 2 de inkább 3 havonta veszem a nagy csomit most pedig inkább 1-2 havonta megy bele. Nem vezetek komoly statisztikát de nőnek a kiadások. Érdemes lenne inkább a külföldi szervereket terhelni anyagilag a mi javunkra :)
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 8.48
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
27. hozzászólás - 2013.09.20. 12:34:19 (Válasz Bumburnyak #26 hozzászólására.)
Ugyanúgy 3 havonta van akció, mint ahogy tavaly is. Húsvéti akció, nyári tali, szeptemberben szülinap, és év végi tali.
Pontszám: 6.32
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
28. hozzászólás - 2013.09.20. 12:59:03 (Válasz Miklós #27 hozzászólására.)
Pont erre gondoltam ,h már nem csak akciókkor veszek kavicsot hanem igencsak van rá példa ,h hirtelen elszalad egy két üzenet hó közben. Ha van 30ezrem egy hónapban kajára akkor megérzem ha valami miatt 32ezret kéne eltennem...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.97
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
29. hozzászólás - 2013.09.20. 13:34:21 (Válasz Miklós #24 hozzászólására.)
Hát azért ez erős túlzás...

Jelen esetben 50-60 ezret ér egy tojás +10 IQ meg 3M-át, bár valakinek 20-30 milliót...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.68
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
30. hozzászólás - 2013.09.20. 13:38:31 (Válasz Bumburnyak #28 hozzászólására.)
Ez pedig a te saját "harcod" kell hogy legyen, lemondani a kényszertápolásról és lejjebb vinni saját maximalista igényeidet. Nekem az egyetlen dilemmám annyi volt, hogy ha a 2000-es pakkhoz jár pálca, akkor veszek, ha nem, akkor nem. Őskő van még elfekvőben, próbálok ügyesen spórolni hogy sokáig elég legyen. Ezt a kényszertápolási iramot úgysem lehet bírni, mert öngerjesztő a folyamat, minél többet költesz rá annál nagyobbak az elvárásaid, annál kevésbé ízlik 1-2 játékbeli arcraesés, annál kevésbé felszabadult a játék maga; legalábbis magamon ezt vettem észre.
Az, hogy nem csak akciókkor veszel, hanem hó közben is, azt inkább a félretervezésnek tulajdonítom (és ugye nem is nagyon éri meg sms-ben venni, tehát célszerűbb ezt jobban megtervezned), mert kizárt dolognak tartom, hogy 2 akció között elfogynak valakinek a kövei, ha annyit vesz amennyi kell.
No de az eredeti témára visszatérve, a játék ára valóban exponenciálisan növekszik, illetve megugrott az elmúlt 2 évben, az utóbbi fél-1 évben ebben nincs nagy változás szerintem. Tényleg tök egyszerű, nem kell minden akciónál otthagyni egy műszaki nélküli trabi árát. Ettől még nem tartom magam az akciók/befizetések ellen kampányolónak (havi 120 őskő körül saccolom a fogyasztásom), csak azt mondom, sokkal jobb úgy játszani, hogy én döntöm el mennyit költök a játékra, nem a felajánlott befizetési akciók, esetleg ezek maximuma. Azt már régen elfogadtam, hogy ezek miatt esetleg hátrányba kerülök a körülöttem lévőkhöz képest, őskövet akkor kell venni, amikor elfogy/szükséged van rá, nem amikor csábító az árukapcsolás. Mindenkivel kiszúrás ha elinflálódik az őskő, mert volt már azt hiszem olyan elszólás Miklóstól itt, hogy valami azért lett ősköves fícsör, mert panaszkodtak a játékosok, hogy nem tudják elkölteni az őskövet. Ami meg aztán tényleg megaLOL, hogy amiatt emeljük a kenyér árát, mert több pénzünk van.
A mostani befizetés helyett pl. egy 20K-s áráért jövő héten elmegyünk asszonnyal Hajdúszoboszlóra 3 nap wellness-re. Ok, ez csak a szállás és félpanzió, meg egyéb apróságok, de valahogy úgy érzem jobban hasznomra lesz mint +10IQ.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.25
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
31. hozzászólás - 2013.09.20. 14:01:48 (Válasz Offsboy #30 hozzászólására.)
Elolvastam a hozzászólásodat és igen hosszan elmélkedtem felette. Osztottam-szoroztam, elemeztem az ok-okozati összefüggéseket és egyvalamit nem értek:

20ezerért Hajdúszoboszló egy hétvégére??
Pontszám: 7.57
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
32. hozzászólás - 2013.09.20. 14:14:07 (Válasz Offsboy #30 hozzászólására.)
Az 100, ha sok kövem, vagy kevés nem számít kb semmit, 700 követ is eltudok költeni 1 hónap alatt (vagy 1,5) de most pl csak prémre költök, még forgatni sem, mert most nincs rá keret. Szóval minden úgy van, ahogy írtad, inkább magamra költöm, mint egy fiktív dologra, az meg, hogy ettől szarabb lesz a karakterem nem számít, csak az első napokban volt késztetésem venni követ, azóta már nincs. Minden játékosnak ezt egyénileg kell eldönteni, bár azt senkinek nem javaslom, hogy az őskövet válassza a normál igényei helyett.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.52
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
33. hozzászólás - 2013.09.20. 14:22:06 (Válasz Maci #31 hozzászólására.)
Nem reklámozok, megy a pm.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.99
kedvelt tagBachterFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
34. hozzászólás - 2013.09.20. 15:26:23
"Az hogy +IQ-t adunk a befizetés mellé, vagy húsvéti tojást adunk, amiért LE-t kapsz és abból IQ-t növelsz, nagyságrendileg ugyanaz a táp, csak a változatosság kedvéért itt más a forma, hogy ne mindig ugyanaz legyen a csomagban."

Nekem az IQ növelése jelenleg kb. 300e LE, akkor 10 IQ az ugye 3M LE.....az pontosan akkor mennyi húsvéti tojás is ???

Nem is értem miért kell ennyire cifrázni a dolgokat, miért nem lehet egyszerűen a születésnap alkalmából kedvezményesen adni az ősköveket ( 5-10-15-20% ).

Így legalább mindenki egységesen ünnepelné a születésnapot !!!
Nem olyan dolgokat írok ami növeli a pontszámom, hanem a véleményem !

v1 - Bachter - Halál Angyalai
v2 - Alrowalith - Halál Angyalai
Pontszám: 6.46
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
35. hozzászólás - 2013.09.20. 15:29:31 (Válasz Offsboy #33 hozzászólására.)
Alkupon?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.37
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
36. hozzászólás - 2013.09.20. 16:01:22
Na ilyenkor tudok nagyon örülni neki hogy már nem játszom Pénzért IQ hát beszarok
Pontszám: 7.24
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
37. hozzászólás - 2013.09.20. 16:39:43
Most tényleg a + IQ-n vagytok kiakadva?
Aki eddig nem vett 5, 10 vagy 20 K-ért kavicsot egyszerre az eztán sem fog...
5 ÉVES A VÉGZETÚR!
Nem fér bele egy kis plussz dolog ez mellé?
Bezzeg ha az évforduló alkalmából ezt csak úgy szimplán odaadnák mindenkinek, biztos nem lenne felháborodva érte senki!
Bár van akinek ez is borítaná a dolgait...
Nem a plusz 1-2-5-10 IQ miatt lesz sokkal jobb nálunk az aki eddig is jobb volt...
Pontszám: 6.66
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
38. hozzászólás - 2013.09.20. 17:23:33 (Válasz Cavalorn #36 hozzászólására.)
Amikor pénzért kaptál LE-t (húsvéti tojás, karácsonyi süti), akkor az meg "pénzért LE", nem tök ugyanaz?
A hozzászólást Őrmester módosította 2013.09.20. 17:23:50-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.66
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
39. hozzászólás - 2013.09.20. 19:24:26
A 8 térkapu stimulátorból is összejön 5-10 IQ, 50-60 dukát. Azzal hogy rögtön IQ jár ajándékba, legalább nem kell pluszban klikkelgetni, rögtön el van költve a LE
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.00
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
40. hozzászólás - 2013.09.20. 20:03:24
Ennyi...
Pontszám: 7.76
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője