Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: 5 éves a Végzetúr
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
41. hozzászólás - 2013.09.20. 20:08:38 (Válasz Offsboy #30 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2013.09.20. 13:38:31
Ok, ez csak a szállás és félpanzió, meg egyéb apróságok, de valahogy úgy érzem jobban hasznomra lesz mint +10IQ.


No majd amikor pofanverlek vigasztalgathatod magad azzal, hogy legalabb Hajduszoboszlon voltal. Adatok kivancsisagbol engem is erdekelnenek persze.

Idézet: Ariel - 2013.09.20. 19:24:26
Azzal hogy rögtön IQ jár ajándékba, legalább nem kell pluszban klikkelgetni, rögtön el van költve a LE


Es meg a faradtsagtol is megkimel a jatekvezetes, hogy kitalaljam mit szeretnek fejleszteni. Gondolom azert az IQ-t valasztottak, mert a varazslos strategia hatranyban van, igy nem baj, ha a harcosoknak is azt adnak.
Pontszám: 6.84
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
42. hozzászólás - 2013.09.20. 20:12:22 (Válasz Őrmester #38 hozzászólására.)
Idézet: Őrmester - 2013.09.20. 17:23:33
Amikor pénzért kaptál LE-t (húsvéti tojás, karácsonyi süti), akkor az meg "pénzért LE", nem tök ugyanaz?


Tovabba amikor az Elit Horda a jatek masodik napjan (ird es mondd masodik napjan) kisutotte a lelekkutat es felhuzta 3-as szintre a vedofalat, meg a gyakorloteret, az nem tok ugyanez? Pontosan 5 eve van lehetoseg a jatekban _nagyon helyesen_ arra, hogy a fizetos jatekosok elonybe keruljenek a nem fizetosokhoz kepest. Akinek ez ujdonsag, az valahol nagyon lemaradt.
Pontszám: 5.60
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
43. hozzászólás - 2013.09.20. 20:27:21 (Válasz ADZSI76 #37 hozzászólására.)
Én tényleg. A befizetés mellett vannak gyengébb és erősebb dolgok, utóbbi tételek nyilván a templomi pálca, a barátság kristály, és a +IQ. Szerintem még sohasem volt olyan tétel, ami közvetlenül belenyúlt a karakterfejlesztésbe. Ráadásul az egyik legfontosabb tulajdonságot adja, ennek fejlesztési költsége messze nincs pariban mondjuk a torta LE értékével. Ráadásul ugye több tételből szerezhető LE, de azokért TENNI kell. Nem direktben alakítja a TÖ-t!
Kívánatos persze az elérhető TÁP - mert ez bizony kőkeményen az - de nagyon rossz az irány. Igen sok a legnagyobb csomag, viszont az érte kapott őskő olyan mennyiségű, hogy azt normális (?) játékkal elkölteni nem lehet, pláne, hogy átlag negyedévente van ilyen akció. Azaz az őskőre szükség nincs, csakis a 'járulékos' dolgok miatt lehet érdemes megvenni. Ezért Kényszertáp. Én is fizetek a játékért jó ideje, nem keveset, mégis azt mondom: erre nincs szükségem. Pedig szerencsére vagyok abban a helyzetben, hogy megengedhetném magamnak. Mi fog még jönni? 100 őskő befizetésenként +x tulajdonság korlátlan mértékben? Ittvan a minapi eset: a 'beragadt' vadászzsákmány és dukátos eset. Kövezzetek meg érte, de simán elhittem, hogy ez szándékos. Szörnyű dolog, de bizony 'kinéztem' ezt a játékvezetésből. Ebbe az irányba halad a játékfejlesztés. Nagyon sajnálom
Pontszám: 7.82
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
44. hozzászólás - 2013.09.20. 21:23:44
LE-t kapni, amit bárhová elkölthetsz egész más dolog mint konkrét tulajdonságot. Nem reklamálok, elfogadom hogy most ez jár, de elmondom a véleményem. A játékosok nagy százalékának az IQ a lehető legnagyobb táp, hiszen amúgy is főként ezt fejlesztik. Így az a helyzet állt elő, hogy az IQ-ban erős karakterek jelentősen többet kapnak, mint akinek alacsonyabb ez a tulajdonsága, mert nekik jóval kevesebb LE értéket képvisel. E mellett van, akinek az egész semmit nem ér. A hozzám hasonló rosszul fejlesztett ( ) harcos karakterek nem kapnak így semmit. Hiszen nekünk (oké, nem vagyunk sokan de akkor is) ez nem hiányzik. Bár nem is káros, de úgy tűnik olyan is van aki annak tartja. Tehát ez mindenképp igazságtalan "ajándék" többek számára.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.33
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
45. hozzászólás - 2013.09.20. 21:44:12 (Válasz Kvnoemi #44 hozzászólására.)
Az is igazságtalan hogy neked még soha nem tetszett semmi csont nélkül... Ennyi negatív energiát!

Mindenkinek nem tudnak egyszerre a kedvére tenni, lehetetlen lenne. Erre rájöttem egy ideje. 20000 forint nem kevés negyedévente, nem ingyen adják azokat a plusz dolgokat. Meg ami emelett még van: Templom, szerencsekerék, napi ajánlatok és sorolhatnám de úgy is tudjátok.
Az extra dolgok fizetösek, bár sajnos van belölük sokfajta már. De ez van, mostanra már kezdek beletörödni. Vagy megveszitek vagy nem, a többi csak rizsa!

Van lehetöség az ingyenes játékra hogy beleszagoljunk milyen is a dolog, aztán aki megszereti és szeretne egy jó karit az bizony belenyúl a zsebébe a lehetöségeihez mérten.
Miklósék erre építették fel az egészet, jó taktikai húzás volt a részükröl.

Viszont nem kötlezö a dolog, de akkor reklamálnunk sem kell. Legalábbis nem az " ajándékok " miatt...
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.09.20. 21:46:26-kor
Pontszám: 6.66
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
46. hozzászólás - 2013.09.20. 21:51:37 (Válasz Kvnoemi #44 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2013.09.20. 21:23:44
Nem reklamálok, elfogadom hogy most ez jár, de elmondom a véleményem.


Ami egyebkent azert roppant hasznos, mert a jatekvezetes ezekbol a visszajelzesekbol fogja tudni levonni azt a kovetkeztetest, hogy a jatekosok jellemzoen mit fogadnak szivesebben, mint ajandek. Nem valoszinu, hogy ezt most megvaltoztatjak, de legkozelebb valoszinuleg (remelhetoleg) nem igy kapunk extra jutalmat.
Pontszám: 6.64
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
47. hozzászólás - 2013.09.20. 21:57:48
Esetleg még némi templomkristály is lehetne a csomagban, aztán mindenki arra költi, amire akarja.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.20
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
48. hozzászólás - 2013.09.20. 21:59:50 (Válasz Kocos #46 hozzászólására.)
Talán 50 mágiát fogunk kapni és semmi mást! Ha esetleg figyelembe veszik nem is tudom kinek a véleményét, elfelejtettem az illetö nevét hirtelen...
Pontszám: 6.65
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
49. hozzászólás - 2013.09.20. 22:03:03
Miklós@

Nem lehetne, olyat berakni, hogy x idő múlva veszem át azt a +x IQ-t?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.22
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
50. hozzászólás - 2013.09.20. 22:38:48 (Válasz ADZSI76 #45 hozzászólására.)
Nem igazán értelek. Attól tartok te valakivel összekeversz engem. Én nem szoktam reklamálni, sokkal inkább zavar mások állandó cirkuszolása. Nem tudom, hogy egy egyszerű véleményben hol látsz annyi negatív energiát?
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.88
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
51. hozzászólás - 2013.09.20. 22:48:55
Eszem ágában sincs a Beholdert védeni, de nekem, mikor most júliusban újrakezdtem, több, mint 3 év után az volt az első gondolatom, hogy jé ezek semmit nem emeltek az őskő árakon. Aztán persze rájöttem, hogy drágítottak a játékon igen sok új főleg prémmel használható bónusz miatt, de a kenyér meg a benzin is drágult 3 év alatt. Összességében nekem szimpatikus, hogy inkább a játék fejlesztésével tették drágábbá a szolgáltatást, nem szimplán dobnak az őskő árakra egy infláció feletti százalékot minden januárban.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 8.36
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
52. hozzászólás - 2013.09.20. 22:49:37 (Válasz Kvnoemi #50 hozzászólására.)
Hát ő olyan keményen fizet a játékért, hogy ő már mindenben láthat amit szeretne. Amúgy is még ovis, majd jól eltördelem a kis kezét neki
Pontszám: 5.75
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
53. hozzászólás - 2013.09.20. 22:52:53 (Válasz Offsboy #30 hozzászólására.)
Értem. Lejátszottam ezt a dolgot magamban már pár éve. A leginkább azt szeretném ha plecsnit kapnánk plusz TÖ-vel. Nem hiányzik a drágulás. Az a híres olló ami nyit a játékban haladáskor az anyagiakra is hat nem csak a rendszerre.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.31
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
54. hozzászólás - 2013.09.20. 22:58:22 (Válasz ADZSI76 #45 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2013.09.20. 21:44:12
Az is igazságtalan hogy neked még soha nem tetszett semmi csont nélkül... Ennyi negatív energiát!

Támogatom! Túl nő vagy Mola!
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
55. hozzászólás - 2013.09.20. 23:02:50 (Válasz ADZSI76 #48 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2013.09.20. 21:59:50
Talán 50 mágiát fogunk kapni és semmi mást! Ha esetleg figyelembe veszik nem is tudom kinek a véleményét, elfelejtettem az illetö nevét hirtelen...


Nyilvan mindenki tudja, hogy ram akarsz utalni, ezert engedd meg, hogy elesen visszautasitsam ezt az igen rosszindulatu beszolast, ugyanis egyszer sem javasoltam ezen parbeszed soran olyan megoldast, ami nekem ugy jo, hogy masnak nem. Az, hogy ezt te megis igy akarod beallitani, az finoman szolva is csusztatas, de koszonom nem akarok most finomkodni, mert elegem van az ilyen sunyi stilusbol, maradjunk az egyenes beszednel:
HAZUDSZ.
Pontszám: 6.77
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
56. hozzászólás - 2013.09.20. 23:07:10 (Válasz Ariel #39 hozzászólására.)
Tök igaza van!
Pontszám: 7.35
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
57. hozzászólás - 2013.09.20. 23:34:21 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Az összes korábbi hasonló akciónál megadtátok 100 őskőnél a templomi pálcát. Miért nem lehet ez így most is?
A hozzászólást Redy módosította 2013.09.20. 23:34:52-kor
Pontszám: 8.73
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
58. hozzászólás - 2013.09.21. 07:01:14 (Válasz Kocos #55 hozzászólására.)
Sorry, de azt is tudjuk ,h valami miatt a Beho figyel rád. Gondolom valakinek a titkos rokona vagy nem hagyhattam ki! Amúgy semmi bajom veled

Arra a végén írt nagybetűs részre kitérve, nem hiszem ,h te nem hazudsz! Mindenki hazudik az élete során. Bizonyított dolog.
A hozzászólást Lord Zero módosította 2013.09.21. 07:07:25-kor
Pontszám: 8.59
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
59. hozzászólás - 2013.09.21. 07:09:21 (Válasz Rodriguez #52 hozzászólására.)
Róbert! Nem tudom eldönteni ,h azért puncsolsz Molának mert vissza szeretnél jutni az Illuba könnyen vagy csak azért mert .... nem kedveled!?
Pontszám: 8.59
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 5 éves a Végzetúr
60. hozzászólás - 2013.09.21. 07:27:11 (Válasz Rodriguez #52 hozzászólására.)
Írj amit akarsz, rájöttem hogy veled nem érdemes foglalkozni. Orvosi eset vagy, kár hogy bezártak pár intézményt anno...
Pontszám: 8.05
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője