Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.01.06. 08:23:12
Hogy hívják Harry Potter gyermekeit?
Lily, James, Albus Perselus*
Hermione, Ron, Neville
Ginny, Harry, James
James, Lily, Ron

spoileres. kössszz:)
----
Melyik a leggyorsabb állat a földön?
gepárd
vándorsólyom*

antilop

a földön szerintem a gepárd. a Földön lehet, hogy a sólyom.
Dátum: 2009.01.04. 12:21:24
Idézet: Tanko60 - 2008.12.21. 08:38:20
Sziasztok !
Nekem az a véleményem erről a kvízkérdések értékeléséről,hogy ne a játékos döntse el azt,hogy jó e a kérdés vagy sem. Azt javasolnám,hogy úgy nehezdjenek a kérdés kategóriák,ahogy fejlődik egy játékos. Minél magasabb szinten van úgy nehezedjenek a kérdések,viszont a pontszámok is legyenek magasabbak a kérdések nehézsgével arányosan. Indoklás : ugyan is ezt a játékot játszák 10 évesektől mondjuk 60 évesekig. Azt hiszem az idősebb korosztály tudás szintje magasabb, ezért ne egy tíz éves döntse el azt,hogy milyen egy kérdés. A kérdések elbírálását inkább a VEZETŐSÉGRE bínám ! Szóval ne a JÁTÉKOS döntse el azt,hogy jó egy kérdés, vagy éppen törölni kell egy tudatlan biztos a törlésre fog szavazni !

Üdvözlettel : Dobermanus


a "vezetőség" épp azért bízta ránk, mert marha nagy meló lenne.
Idézet: Kölök - 2009.01.04. 12:14:28
Hol halt meg Márai Sándor író?

Kassa
Budapest
San Diego x
Locarno

Erdektelen lexikalis tudas ertekelest kapott.
Az illetö a modern magyar irodalom egyik vezetö alakja volt.
Ilyen alapon kerem az összes amerikai focira, jegkorongmerközesre, kit-fejelt-le-Zidane-ra, hol-jatszik-Gazsi-2009-ben-re vonatkozo kerdest, valamint pl. Petöfi születesei helyere vonatkozo kerdest törölni es a feltevöit szintén ijesztö figyelmeztetesekkel traktalni, miszerint ha ez igy megy tovabb, nem tehet fel több kerdest.

köszönettel

Barany Peter



ezzel nem tudom, hogy mi a gondod. attól, hogy valaki nagy író, még nem feltétlenül kell ismerni a halála színhelyét. vagy a születási évszámát. vagy a kedvenc ételét. esetleg, ha 3 magyar és 1 amerikai város lett volna, akkor bekapcsol az a tudás, miszerint nem itthon halt meg, de egy visszautasított kérdésnél nem besértődni és a szomszéd tehenet kell dögleszteni, hanem magadban is keresni a hibát:) mert egyébként visszatetsző a panasz. (a panaszok, miszerint mi minden kerül át a rostán igazak persze, de az értékelő emberek randomok.)
Idézet: Bedzsik - 2009.01.04. 11:50:06
Melyik magyar kutató jutott el dervisnek álcázva Teheránig ?

A feltett kvízkérdésed "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

Mi a baj ezzel??? Miért nem fogadták el??


mert nehéznek tartották, ennyi, de ettől még rossz kérdést kellett volna max kiosztani. ha már nem akarták átengedni.
Dátum: 2009.01.04. 12:15:03
Idézet: Selymess - 2009.01.04. 11:42:00
Sziasztok.

Mikor lesz megint bajnoki viadal?


senki sem tudja, nincs semmilyen titkos információ átadó hely:) ha lesz időpont, ki lesz hirdetve. (nyilván jövő héten.)
Dátum: 2009.01.04. 10:03:39
Idézet: antilop - 2009.01.03. 11:10:17
szintlépés után kéne egy kis idő kb 10 perc amíg ne kehesen megtámadni az embert ez föleg 19 edik szintöl lenne jó mert akkor nem tudnák lerabolni az embert mert letudná üttetni magát pl térkapu vagy, epikus szörnnyel


épp ez a lényeg, hogy akkor végre van lehetőség az ember megtámadására, esetleg LE-rablása. leüttetni a támadó is le tud.
Dátum: 2009.01.03. 17:46:34
aki írta, annak tuti belelógott a focista haja a szemébe. eleve érdektelen lexikai tudás, de leginkább csőlátás.

Hányszoros bajnok a Ferencváros?
28
15
35
26
Dátum: 2009.01.03. 17:42:22
Idézet: Zirrian - 2009.01.03. 17:21:28
Mivel nem tudom hova írni, ide írnám be az ötletem.

Egy szakértelem, vagy épület, amiben a tárgyaidra lehet valamilyen jelzőt adni. Pl.: a gyorsaság szöges mithril buzogánya. Ez a prémiumos tárgyakra nem vonatkozna (hülyén nézne ki az erő trollagyara pl.), és egy tárgyon csak egy ilyen lehetne. Szakértelembe pl. kovácsolás, épületben meg mondjuk a varázskohó.


van ilyen, fókuszkristály a neve - a nevet hozzá lehet képzelni, az gondolom nem oszt, nem szoroz.
Dátum: 2009.01.03. 14:40:01
hátha nem volt.

iq0 újra támad.

Kerékpárra lakott területen kívül kötelező e a láthatósági mellény?
Igen, kötelező.
Majd ha fagy!!!
Dehogy is.
Igen-nem.

azért olykor jó látni értelmes kérdést is.

ezek meg neccesek eléggé:

Mi a neve télapó világító orrú állatának?
Táncos
Kincsem
Táltos
Rudolf

Vajda Attila milyen érmet nyert a pekingi olimpián?
arany
müanyag
ezüst
bronz

Mi Tony Romo foglalkozása?
zenész
amerikai football játékos
színész
football játékos
Dátum: 2009.01.03. 11:22:17
ó, ennyire fontos az optimalizálás? semmibe sem kerül leállni pár napra, hogy aztán behozza magát az ember. ez játék. meg, ha mindenki optimalizál, akkor ugyanúgy semmi értelme az egyén optimalizálásának. ahogy esik, úgy puffan, hajrá:)
Dátum: 2009.01.03. 11:20:22
Idézet: Mortimer - 2009.01.03. 09:50:44
"sok szövetséget nem is az zavarja elsősorban, hogy elbukják a LE-t"
Engem speciel a több tízezernyi LE elbukása zavar.


pár nappal visszaesik a szövetség fejlődése, ez iszonyatosan bagatell ár szerintem. nem keddeb, hanem csütörtökön lesz kész az új épület.
Dátum: 2009.01.02. 14:27:13
Idézet: Sasuke20 - 2008.12.26. 10:50:26
szerintem tegyél le a varázslóról
mert nem nagy haszna van ha csak azokat a tulajdonságaidat fejleszted
varázslat csak 1x van egy harcban, és lehet h ott jobb leszel
viszont a többi körben, ott pofoznak szét ahol akarnak

ha varázslót akarsz, csinálj, de közben figyelj a többi Tulajdonságodra is, és a felszerelésekre is


szívesen feledném pedig az olyanokat, hogy "ellenfeled varázsol: -288 életpont, -14 védekezés" - aki növeli a taumaturgiát, az kiválthatja mondjuk a támadást védekezésgyengítéssel.
Dátum: 2009.01.02. 14:20:01
Idézet: Csaba112 - 2009.01.02. 13:46:04
Hali!
Lenne egy ötletem. Mivel sokaknak az a problémája hogy ha átmegy gy másik szövihez mondjuk egy nagyobbhoz ott sokat kell töltenie a lélekkútba. Mi lenne , ha az előző szöviben elköltött LE mennyiség valahány százalékát beletölthetné a Lélekkútba, de ez nem jelenne meg a statisztikáknál, mert akkor ugye visszaélések lehetnének belőle. Na ti mit gondoltok?


ha átmegy valaki egy másik szövetségbe, akkor viszi magával az előző szövetségben épített LE-t jó részét kútépítés formájában, tehát annyival kevesebbet kell építenie. ha erre gondolsz.
Dátum: 2009.01.01. 23:28:54
ki kell várni, míg szintet lépnek:) amúgy meg nem kell foglalkozni vele, ha nem tudtok támadni, akkor mintha nem is lenne háború. irreleváns.
Dátum: 2009.01.01. 21:29:11
jaja, bőven magas a szélső értékek közti eltérés. nekem volt, hogy a sima lény többet hozott, mint a hatalmas, vagyis a kettővel nagyobb. ha jól rémlik hatalmas volt.
Dátum: 2009.01.01. 21:26:42
Idézet: Cofee - 2008.12.31. 14:21:19
A Ez a mostani szisztéma csak az élen álló 50 karakternek jó mert őket senki sem bánthatja! Mindez az előny azért, mert 1 hónappal hamarabb kezdett játszani mint én.


ez a mostani szisztéma rengeteg karakternek jó, mert bár a legtöbbeket ütik fentről, de ők is tudnak ütni lefele. ha pihensz és levernek rólad 3*600-at, az meg se kottyan, támadni attól még tudsz. bár más kérdés, hogy a 30PP-t nehéz elhasználni úgy.
Dátum: 2008.12.31. 21:09:37
yes, komment. és simáááán átmentek a szűrőn...

Folytasd a közmondást: Néma gyereknek...

annya sem érti a szavát.
rongyos a ruhája.
nincs hangja.
halk a hangja.

"Fent lakom az égen, melegít a fényem, sugárból van bajszom, este van, ha alszom." Mi az?
A srerelmem
A Nap
A Hold
A csillagok
Dátum: 2008.12.31. 14:25:03
Idézet: Mortimer - 2008.12.31. 13:47:34
Egyébként számomra tökéletesen érthető a hozzáállásuk a dologhoz, de más szempontból. Most a nagyok farmolják a kicsiket, és a kicsiknek semmilyen védekező eszközük nincs. (A Tökéletes asszem negyedszer támadott meg ma minket.) Ez egy egyoldalú, ők nyernek, mi vesztünk szituáció.)


abszolút egyetértek, csak a szóhasználat szemet szúrt - azért a "kicsi" szót óvatosabban kellene használni, mert ahogy nézem a Tökéletes négy 80e fölötti nagy szövetséget támad - amelyek kisebbek (náluk mindenki kisebb), de azért nem lenne szabad szereptévesztésbe esni. már az is haladás, hogy a "nagyok" nem a 20-30k-s kutakra hajtanak, hanem a 60-80-100k-sakra. utóbbiakat, engedtessék meg, azért annyira nem kell sajnálni:)
Dátum: 2008.12.31. 14:19:35
Idézet: Werer - 2008.12.31. 13:26:48
Hello mikor fejlödünk anak mi értelme tudom nö a életrö és az Sp de lehetne minimum 1 elosztható pontunk!Vagy minden fejlödésnél ujjab dolgok lehetnének elérhetök nem a lélekkufára gondoltam!
Üdv mindenkinek!!! és(BUÉK)


minden vadászatnál kapsz eloasztható pontokat, szerintem az bőven elég. de több szintlépésnél vannak újdonságok, csak győzd kivárni.
Dátum: 2008.12.31. 14:18:03
Idézet: Bartakusz - 2008.12.31. 12:19:07
hello azt szeretném meg tudni hogy ha fejlesztem a IQ-t vagy ezeket az konkrétan mit segit


ahogy írja a kollega fölöttem, de még több kérdésre megtalálod a választ, ha elolvasod a játékleírást.

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=jatekleiras