Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2009.12.25. 09:52:38
Ugyan Biri...szúszá

Legalább erre az egy-két napra rakd üresbe a paranoiádat
Dátum: 2009.12.21. 22:01:01
Jó a műsor, fiúk!
Dátum: 2009.12.17. 13:23:46
Dettó, mint Cras
Mindkét V4-n vakoltam, mert erre volt időm és kapacitásom a másik 3 világ, a munkám és az életem mellett. Ha indulok a következő V4-n akkor is max az építés fog beleférni. Ez miért probléma?
Dátum: 2009.12.04. 09:38:59
Rod...meghajlás és kalaplengetés! (azaz 10 pötty)

Sírva rötyögtem rajta
Dátum: 2009.12.02. 20:29:08
Magamat ugyan nem
De a többiekről jó lenne Sajna nem találkozunk túl gyakran
Dátum: 2009.12.02. 18:45:05
Mindig készülnek képek...ha más nem, akkor Crastől kell kunyizni
Dátum: 2009.12.02. 17:23:55
Khm...esetleg a találkozón készült képeket valahol meg lehet nézni?
Dátum: 2009.11.27. 13:33:21
Khm...lehetne egy szótárt vagy tolmácsot felfogadni?
Egyszerűen nem tudom dekódolni az úriember hsz-eit
Dátum: 2009.11.19. 09:04:03
Ric...látod öregszem... teljesen az maradt meg...de akkor tévedtem, bocsánat

Morti...nagyon szépen tudsz sarkítani...profi vagy benne.
Az utolsó hozzászólásom ebben a topikban (nem harcolok...mert nincs értelme...úgyis az lesz amit a TOP akar )

Igen? Lokális TOP? Kac-kac-kac...marha vicces...csak az nem ver meg, aki nem akar...a saját döntésemnek köszönhetően.
Cirka 2-3 hónap mire esetleg a lokális TOP (Rocky, Marcsa) szintjére lököm a karaktert...

És itt abba is hagytam...aki akar valamit, majd PM megkeres.
Dátum: 2009.11.19. 08:54:25
Ana...10 pont
Sajnos igazad van...
Dátum: 2009.11.19. 08:49:34
Rövid úton a hajamat fogom tépni! Miért kell mindig mindenre korlát????
Ők emellett döntöttek, ahogy én is...mindenkinek szíve joga.

Amúgy emlékeim szerint Ricardo is egy ideig maxos VF-el rohangált...még úgy a VM-s, Dalanes időkből

Áruljatok el nekem valamit! Miért kéne kierőszakolni, hogy mindenki rohangáljon a karjaitokba, az élmezőnybe? He?
Ha egyszer (személy szerint) nem óhajtok a közeletekben lenni? Hümmm?
Dátum: 2009.11.19. 08:39:27
Morti zseni vagy...
Igen, tökéletes példa, hurrá (Amúgy teszek a 3. vagy 4. bajnokira...nekem egyetlen egy volt a célom, az sikerült is...vannak jobb ötleteim...)
A mostani stratégiám nagyban a VF-re épül (sokáig tervben volt, hogy amint végzek, azzal amit szeretnék, felejtődik és rakok a helyére egy maxos szingut, hogy kilőjjek...) De ezt a mostani tervek igen durván felülírták. Így is roham tempóban lépem a szinteket (saját véleményem szerint). Szóval ha valaki ténylegesen játszik, annál is feltűnik, de nem rí ki annyira.

Nézd meg kérlek Rocky-t, Marcsát vagy Shiakot...na ők ténylegesen a durva karakterek közé tartoznak (tapasztalom a sallerjeikből) Szóval arra kérnélek még mindig, hogy ez egy taktikai elem és azért mert ott fönt csökken a portyacélpontok száma és "Te úristen, valaki leelőzött kútméretben nem lesz KH-s háború" probléma kört ne a játékos társadalom nagyobb részén verjétek le.
Dátum: 2009.11.19. 08:09:26
Morti, Prof...jaj.

Nektek ezt anno szerintem meséltem is...illetve itt is írtam.
Amikor bejött ez a szaki egy huszadrangú átlagkarakter volt Piciklon (véleményem szerint) és hála azoknak akikkel együtt játszhattam tanultam meg, hogyan és merre kell fejleszteni. (Hogy utána a saját fejem után menjek)
Igen, a VF pont arról szól, hogy egy legyengült, állandóan szétvert karakter talpra álljon.

De van egy marha rossz hírem, ha valaki portyázik (attól függően csapkod, hogy kit tud megverni, adott esetben 15-20% ÉP-ről) akkor jön plusz TP. Így nem teljesen, de valamennyire gyorsabban lépi a szinteket. (Azokról ne is beszéljünk, akik láthatatlanul, maxos VF-el vadásznak és ráadásul nem pókok! Mert vannak ilyenek...)

Én nagyon örülök, hogy ennyire szíveteken viselitek a játék sorsát, de légyszíves ne máséval verjétek a csalánt, jó?

A VF egy taktikai elem és Milkós sorrendje persze hogy sántít...
Csak a vak nem veszi észre (marketing), a szinthuszárokat akarta megfogni vele...ez volt az elsődleges cél. Az hogy kiskarik láttak benne fantáziát? Pech a rohanóknak.

Mellesleg, ahogy az egyik legjobb (és igen magas szintű) játékos mondta nekem: "nem magas szintű->nem hülye->maxos VF".

De sajnos Byzonnak igaza lesz...innentől kezdve sajnálom ezt az egészet...ha ténylegesen lesz változás, akkor erre is kérnék grátisz lefelejtési lehetőséget. (Mert Miklóst ismerve enged a TOP lobbijának és megváltoztatja. )
Dátum: 2009.11.18. 19:16:43
Morti...tévedsz...a KH-t nem *csak* a VF hívta életre...

A VF eredetileg a top játékosoknak lett berakva, így lassítva a szintlépéseket, hogy levegőhöz jussanak Miklósék...
De nem így alakult...

Anno amikor bejött (április környékén azt hiszem), annyira le volt gyengülve a karakterem, hogy Cyron-ék tollaslabdának használtak...voltak viták anno a TGy fórumon, hogy jó vagy nem...érdemes-e kifejleszteni vagy nem?

Én anno amellett döntöttem (nem 2 perc alatt), hogy belevágok...így lemaradok azoktól, akik eddig gyakorlópályának használtak...a maxos VF *és* a jó stratégiának köszönhető 2 bajnoki (július, augusztus).

Innen lehet számolni...(május 11től legalább a júliusi bajnokiig csak manából építettem és minden LE-t a karakterbe forgattam...)
Dátum: 2009.11.16. 08:03:25
427. Szellemösvény

kereskedelem
mászás
védekezés
csata
csata
VÉGE
Dátum: 2009.11.15. 10:39:35
Idézet: Butchman - 2009.11.15. 10:30:27
Hidd el, hogy aki nem akarja a játék egyetlen értelmetlenül sok időt emésztő részét napi 3 órában játszani, az ki fogja maxolni.


Khm...bocsi, hogy beleszólok, de sokkal értelmesebb az SPM-et felhúzni 97-100-ra (ugye gyűrű és fókuszkristály) és a tudatturbót mindenképpen fel kell lökni magasra (kereskedelem, kritikusok), innen meg sokkal egyszerűbb az EF-t turbózva vadászni...elképesztően kényelmes

Nem kell mindenáron az EF-t kihúzni maxra...ha egyszerűen utánaszámolsz, rájöhetsz, hogy sokkal olcsóbb az SPM maxolása, mint az EF-é
Dátum: 2009.11.15. 10:27:25
A wikin nem volt meg végig:

389. Hős érkezik
tudatturbó
VP
meggyőzőkészség
támadás
tau
VÉGE
Dátum: 2009.11.01. 14:40:51
Hallóóóóóóóóóóóó!

Kultúra, drágáim

Damage, ne foglalkozz vele, mert nem érdemes
Dátum: 2009.10.25. 14:02:17
Ric ... hagyd, nem ér ennyit.
Dátum: 2009.10.25. 13:53:37
Halk megjegyzés: ha ettől kerek lesz a világuk, akkor kapják meg...