Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: RSzNyT
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
141. hozzászólás - 2009.11.01. 12:09:40
Vígasztalni fog a katakombában az emlékezés a fincsi nyúlpörköltre... ja és az is amikor repetát szedtünk....
Most már telítődtünk nyúlpörköltből....

De:
Létezik még...hogy most se érted????

A valóság fájni tud.....hallottál már Ghandi-ról ???
(Indiában élt...wikipedia..)
A hozzászólást oliwers módosította 2009.11.01. 12:12:42-kor
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 4.67
kedvelt tagTequilaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
142. hozzászólás - 2009.11.01. 12:50:20
a szegénységi bizonyítvány minket támadgatni..mintha én a gyerekemen vezetném le a munkahelyi,magánéleti,kapcsolati stb. frusztrációimat..amúgy meg mi lesz...jöttök mikor tudtok és viszitek amit a kapittal lehet...nem fogunk sírni miatta
Pontszám: 5.63
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
143. hozzászólás - 2009.11.01. 13:28:30
mi rajtatok vezetjük le a frusztrációt! de ha egyszer lennétek elég tökösek egy igazi háborúhoz akkor talán békén hagynánk titeket! de így? egyébként ha jól tudom Ghandit is megölték.....
V1 Mara
Pontszám: 4.17
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
144. hozzászólás - 2009.11.01. 13:38:23
Neked ez nem volt rendes háború????


Mi a rendes háború? ...az amikor a nyulak viszik a puskát...ez sose volt.... alkalmatok volt 2x ezután Tőletek a kesztyűt nem vesszük fel.....

Mi már bizonyítottunk...mi nem vagyunk a legjobb háborús szövetség és nem kérkedünk ezzel mint Ti.......békés kis Akadémia vagyunk NAGY TUDÁSSAL...amit be is bizonyítottunk......ezután már érdektelen a háború Veletek.....nem fogjuk a kesztyűt felvenni.....cél volt hogy megmutassuk....hogy az első háború nem volt véletlen, hanem kidolgozott stratégia..mint ez a háború is.......ezzel Veletek vége.....nem érdekeltek bennünket......más az Akadémia célkitűzése...és ebben a háború nincs benne.....

THX VÉGE a tárgyalásnak...még egyszer köszönöm a helytállásotokat!!
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 6.04
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
145. hozzászólás - 2009.11.01. 13:56:20
ki mondta hogy tárgyalunk? visszajárunk hozzátok sok sok hónapon át! ez sajna becsületbeli üggyé kezd válni hogy elkenjük a gyáva pókhálós pofikátokat!
V1 Mara
Pontszám: 4.04
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
146. hozzászólás - 2009.11.01. 14:14:20 (Válasz oliwers #144 hozzászólására.)
Kérkedünk bizony, mert kérkedhetünk. Kiérdemeltük a címet, amivel saját magunkat tüntettük ki. A legjobb háborús szövetség címet nem egy háborúval kell kiérdemelni, hanem azzal, hogy legyőzöl minden TOP szövetséget. Mi megtettük ezt, tulajdonképp többször is.
Nem számított, hogy sokkal rosszabb pozícióból indulunk, megcsináltuk.
Miért más a mi szituációnk, mint a tietek?
Mert soha nem neveztük taktikának, hogy 1 ember van a fronton, míg a többiek kushadnak a katakombában.
Soha nem is éltünk ezzel a taktikával.
Katakombába csak olyan ember ment háborúban, aki napokig nem tudott gép elé kerülni, és ő is csak akkor, amikor menetrendszerűen elhúzott az ellenfél létszámának a fele a pincébe.
Úgyhogy az emberkedésnek nagy alapja igazából nincs...

Miért fogunk visszajárni amilyen gyakran csak lehet?
Mert élvezni fogjuk, ha katakombáztok!
Ti kényszerítettétek ki a szituációt.
Harcolhattatok volna tisztességesen vagy feladhattátok volna, ha nem szerettek háborúzni. Ti mégis továbbhergeltetek minket.
Innentől fogva nincs igazán miről beszélnünk...

Ne is válaszoljatok semmit, csak pontozzatok
(Pontozási statisztikából gyönyörűen látszik, kik kattogtatnak )
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.26
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
147. hozzászólás - 2009.11.01. 14:23:03
Igen jólesett a 2 nyert háború a Nyuszik ellen és mellé a nyúlpörkölt......gondolom hogy kissé keserű a szájíze a Nagy Legjobb Háborús Szövetségnek....mikor nem is veretlen és nem is 1-szer...

Vegyétek már le a Szövetségi lapról a nevetséges kérkedéseteket....100 ból egysze (vagy kétszer?)
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 5.16
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
148. hozzászólás - 2009.11.01. 14:24:48 (Válasz oliwers #147 hozzászólására.)
Ugye tudod, hogy minél jobban hergelsz minket, annál szarabb lesz a jövőben neked és a szövetségednek?
Csináld csak...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 3.97
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
149. hozzászólás - 2009.11.01. 14:26:41
Na ne röhögtess.......nyuszi.....huss a helyedre...volt alkalmad háborúzni egyetlenegy csatában se vettél részt...akkor halgass.....én ott voltam amikor kellett!!!
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 5.17
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
150. hozzászólás - 2009.11.01. 14:31:15 (Válasz oliwers #149 hozzászólására.)
Tehetek én róla, hogy a kispajtásaid, akiket elérek sikítva menekültek a katakombába?
Pattogj csak kismajom, attól nem leszel nagyobb se te, se a szánalmas bandád.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 3.98
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
151. hozzászólás - 2009.11.01. 14:38:40
Kismajom??

Hol voltál bolhapöcs amikor én már szövetséget alakítottam.....és ma is a legjobb 10 ben van.....szánalmas kis Nyúlfarok...tedd már magad helyre....és Tiszrteld az Alapítókat....vannak szférák ahova aolyan mint Te soha se fog eljutni...és ez a Halhatatlanok Csarnoka.....
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 4.26
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
152. hozzászólás - 2009.11.01. 14:40:51
Hallóóóóóóóóóóóó!

Kultúra, drágáim

Damage, ne foglalkozz vele, mert nem érdemes

Pontszám: 5.60
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
153. hozzászólás - 2009.11.01. 14:48:03 (Válasz oliwers #151 hozzászólására.)
Jah, a Legjobb Farmszöviről beszélünk?
Valóban "elismerésem" miatta! Kútméreten kívül semmi sem indokolja, hogy egy lapon emlegessük a "legjobb 10-el". De ugyan miért kellene elismerni egy olyan szövit, amit korlátlanul lefelejtett szakik LE-jéből bővítettek ki most már törölt karakterek? Hagyjuk már...

Azokba a szférákba, amikbe te süllyedhetsz, tényleg nem leszek soha méltó - már amennyiben a belépő a végső stádiumú diszgráfia, valamint a pontok korlátlan használata egymáshoz logikailag nem illő tagmondatok összekapcsolására
Hát az ALAPÍTÓKNAK manapság nem kell tudni helyesen írni, vagy legalább olyan nyelvtani készséggel rendelkezni, mint ami az általános iskola második osztályában elvárt?
Tudjad már hol a helyed!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.33
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
154. hozzászólás - 2009.11.01. 14:50:18
Majd mi megsütjük a nyulakat reggelire. A Tyrant után Csak várjátok ki a decembert
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.69
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
155. hozzászólás - 2009.11.01. 15:08:46 (Válasz oliwers #151 hozzászólására.)
Idézet: oliwers - 2009.11.01. 14:38:40
Kismajom??

Hol voltál bolhapöcs amikor én már szövetséget alakítottam.....és ma is a legjobb 10 ben van.....szánalmas kis Nyúlfarok...tedd már magad helyre....és Tiszrteld az Alapítókat....vannak szférák ahova aolyan mint Te soha se fog eljutni...és ez a Halhatatlanok Csarnoka.....


Tanulj meg helyesen írni!

Idézet: oliwers - 2009.11.01. 14:23:03
Igen jólesett a 2 nyert háború a Nyuszik ellen és mellé a nyúlpörkölt......gondolom hogy kissé keserű a szájíze a Nagy Legjobb Háborús Szövetségnek....mikor nem is veretlen és nem is 1-szer...



Vegyétek már le a Szövetségi lapról a nevetséges kérkedéseteket....100 ból egysze (vagy kétszer?)


nézz utánna!

A Káosz és Vér alapítója vagyok...Skandar Graun - Harcos Pap - a Két Lábon Járó Pestis !!!

Sokan ismertek de meghaltam a Rubin Horda Harcaiban!!
Yvorl isten Új testet adott hogy dicsőítsem a Rubin Hordát....lics lettem Gonosz Varázsló - és újjászülettem nevem most Skandar Graun Re - egy szellem vagyok semmi más!!!

Visszatértem a Hősök Csarnokából!!!

****************
In Memorian K&V !!!
****************

A legtöbb nekromanta célja az örökélet megtalálása, anélkül, hogy sötét hatalmukat és értelmüket elveszítsék. Azok, akik meglelik ezt az utat, egy hosszú és bonyolult rituálé után élőholt varázslóvá, líccsé változnak. Miután sikerül, elnyerik a halhatatlanságot és a hatalmat is. A lícsek csontváztestét rothadó varázslógúnyájuk takarja, amelyet talán már évszázadok óta hordanak.

Mi a franc az a Líccs????


RNySzT VS Káosz és Vér 70 16 2009. Október 16. 2009. Október 19. ennyit az általad alapított nagy szövetségről!
A hozzászólást Sokaris módosította 2009.11.01. 15:23:44-kor
V1 Mara
Pontszám: 4.89
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
156. hozzászólás - 2009.11.01. 15:45:34 (Válasz Damage #153 hozzászólására.)
Nem szólok bele a kis szájkaratézásotokba, de mielőtt nem törölt a fél K&V, nagyon ütős kis szövi volt,mostmár lehet hogy farmszövi de régen elég jó volt...
A hozzászólást Turky módosította 2009.11.01. 15:46:02-kor
Pontszám: 6.67
népszerűLightFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
157. hozzászólás - 2009.11.01. 15:58:51
Nem értem ezt az egészet,miért kell csinálni,2* megtámadtatok amikor sokkal erősebbek vagytok,ez az alap...ti is ki-be léptettétek a tagokat,ha úgy kívánta a szükségetek és a Tyrantot is a nyakunkba akasztottátok még plusszba a háborúval párhuzamosan...nálatok is volt segítőkéz kiosztás dögivel ami nem segített sajna, a láthatatlant is átütöttük,hiába alakalmaztátok...ezeket scak azért sorolom,mert ti is alkalmaztatok minden eszközt ami rendelkezésetekre állt...akkor miért nem bírjátok elviselni,hogy mi is alkalmaztuk a katakombát,láthatatlanságot,kilépést.Főleg az első vereség után számíthattatok volna rá.Megnyugodhattok,nem azon múlik a játékunk,hogy ti támadtok,vagy nem minket,csak azt nem értjük,miért nem tudtok fenyegetőzés,hangoskodás nélkül tisztességgel V E S Z Í T E N I....Mi nem vitatjuk,hogy erősebbek vagytok,azt sem hogy mindenkit megvertetek már,engem speciel igazán nem is érdekel.ha nyerni akartok,gyertek ismét és nyerni fogtok...de remélem fiúk a csajokra is marad idő nem ezen a fene nagy Végzetúron fogtok élvezkedni,mert sajnálnám ha ez miatt igazi emberi dolgokról maradnátok le.Aztán majd ha az összes önérzeti harcon túl vagytok és már néha a másik győzelmének is tudtok örülni,akkor érdemes lesz és akkor szívesen beszélgetek veletek.És minden elismerésem az eredményeiteké,de tény,hogy 2* taktikailag jobbak voltunk.remélem a továbbiak kúltúrált hangnemben zajlanak aminek nem része a 3 évesd szintű mutogatósdi,"de hát papa ő ketdte...brühühü "
Pontszám: 7.44
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
158. hozzászólás - 2009.11.02. 11:18:10 (Válasz Stubb #154 hozzászólására.)
Keblemre Stubb!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.25
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
159. hozzászólás - 2009.11.06. 20:46:13
hoho, csak nem a nyuszitappancsok győzelmi táncához van szerencsénk?

http://www.youtube.com/watch?v=iVf6SxP53lE&feature=related
Zoidberg - v1
Pontszám: 9.11
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
160. hozzászólás - 2009.11.06. 21:00:31 (Válasz Blackjack #159 hozzászólására.)
Nem akarom tudni, hogy erre a videóra hogy találtál rá
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője