Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: RSzNyT
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
61. hozzászólás - 2009.09.18. 19:08:19 (Válasz Ariel #44 hozzászólására.)
Cyron, ha nem fáj (2 napi manakonstrukció elve), akkor miért szítod a feszültséget egy sok szinttel való lefelé támadásos műemberkedéssel?
Ha meg fáj, akkor miért nem álltatok bele a pofonba amikor lehetett?

A VM-esek rinyálnak? Nem
Mortiék rínak, mint egy fürdős lányka? Nem.

Harcolnak, taktikáznak, haverkodnak.
Aztán egyszer majd ha éppen ügyesebbek lesznek, mint éppen mi, akkor majd a torkunkra tekerik a beleinket, és mi kacagva fizetünk nekik némi LE-t, mint a katonatiszt.

Ariel!
Rólam VF-et feltételezni minimum mókás
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 7.61
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
62. hozzászólás - 2009.09.18. 19:14:14 (Válasz chehs #61 hozzászólására.)
Egyébként az Azúr Légiónak már nincs is mit építenie a HT-n kívül, nem tudom miért zavarja őket a kút esetleges csökkenése.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
63. hozzászólás - 2009.09.18. 19:20:19 (Válasz Maximuss #56 hozzászólására.)
Idézet: Maximuss - 2009.09.18. 12:18:22
Lehet én tudom rosszul, de a szövetség nem azért van, hogy a tagok segítsék egymást? Ha a háborúban nem érintett "egyetemista" tagokat érdekelné a szövetségük, akkor bizony segítették volna azokat, akiket látjátok, hogy támadunk. A szövetség nem csak az építésről meg az epikusról szól...Nem vettétek a fáradtságot, hogy a játék nyújtotta taktikai elemeket kihasználjátok, innentől kezdve nincs értelme azt írogatni, hogy azért nyertünk mert, sokkal gyengébbek vagyunk, bla_bla....lehet néhány tagotoknak az egyéni dolgai magasabban helyezkednek, mint a szövetség ügyei


Egyreszt: azert nyertetek, mert egy haborura specializalt szovi vagytok, akiknek a presztizs szamit igazan, nem a nyers nyereseg. De javitsatok, ha tevedek.

Masreszt: ha a megbuntetnek 5000 Ft-ra, mert szemeteltel (pedig csak a szemet mellett alltal az utcan), es 10000 Ft-ba kerul fellebbezni, amit a sikeres fellebezes vegen sem fogsz visszakapni, akkor nem hiszem, hogy fellebezni fogsz. A Lewgio minden tagja es igy egesze szamara is hatranyos lenne a jelenlegi rendszerben megprobalni belemenni a haboruba, es meg ekkor sem garantalja senki, hogy nyernenk (vagy akarcsak eselyunk is lenne). Miert tennenk akkor? Nalunk az osszetartas tobbet jelent... Nem is! Rosszul fogalmazok. Mast jelent, minthogy mindenaron megnyerjuk a haboruinkat. (Ha egyatalan kepesek lennenk ra.)

A sertettseget en sem ertem, se pro se kontra, ahogy valaki korabban leirta, a haboru egy olyan jatek, amiben ket szovetseg vesz reszt, es a nyulak nyernek. Ohhh. Pardon. Elszolas. Ugy ertem, a Nyulak.
Pontszám: 7.85
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
64. hozzászólás - 2009.09.18. 19:25:14 (Válasz Ricardo #62 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.09.18. 19:14:14
Egyébként az Azúr Légiónak már nincs is mit építenie a HT-n kívül, nem tudom miért zavarja őket a kút esetleges csökkenése.


Azt hiszem egy haboru elvesztese akkor is zavarja az embert, ha az az abszolut optimalis megoldas. Nem a LE, az erzes.
Mielott valaki nekem szegezi, hogy akkor teccettunk volna felvenni a kesztyut, jeleznem, hogy azert ket rossz kozul ez meg mindig erosen a kisebbik. De attol meg nem orulunk neki. Ha szabad.
Pontszám: 7.85
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
65. hozzászólás - 2009.09.18. 19:32:55 (Válasz Ricardo #62 hozzászólására.)
Dehogy zavarja őket, profin játszanak egyfajta stílust, amibe nem fér bele a háború.
Ami zavart okoz sokakban, nyilván nem a teljes Azúrban, és nem csak az Azúrban az ez:

AranyAlma
Tökéletes Gyémánt
Rubinpalota
TrueBlood
LanMaffia
Tyrant
Dutch Schefer
Büntető
Nyuszitappancs

A lista folyamatosan bővül, most a kis szövetség/nagy szövetség háború van soron.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
66. hozzászólás - 2009.09.18. 19:51:50 (Válasz Kocos #64 hozzászólására.)
Veszteni rossz. De nyerni is rossz. Pontosan mit is szeretnétek?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.94
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
67. hozzászólás - 2009.09.18. 20:00:59 (Válasz chehs #65 hozzászólására.)
Engem nem a felsorolt dolgok zavarnak, nem is az, hogy kikaptunk. Az zavar, hogy hogy az előző alkalomhoz hasonlóan egyesek próbálják hőstettnek beállítani a győzelmet, vagy épp az orrunk alá dörgölni a vereséget.
Győztetek, kész ennyi. Én sem sztárolom magam a nyílt fórumon azzal, hogy kit, hogy győztem le, stb.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
68. hozzászólás - 2009.09.18. 20:01:06 (Válasz Ricardo #66 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.09.18. 19:51:50
Veszteni rossz. De nyerni is rossz. Pontosan mit is szeretnétek?


Egy olyan taviranyitos kisautot. Az nagyon faja.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.09.18. 20:02:33-kor
Pontszám: 5.92
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
69. hozzászólás - 2009.09.18. 20:17:06
En visszahozni Raiat, de Miklos dugdossa....
Pontszám: 7.16
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
70. hozzászólás - 2009.09.18. 20:20:55 (Válasz Ariel #67 hozzászólására.)
Én próbálom érteni ezt a gondolatmenetet, de, megmondom őszintén, nem megy.

Tehát, egy háború, az csak egy háború, valaki nyer, valaki meg veszít, aztán ennyi. Nem kell ezen merengeni, meg sztárolni, sőőőt, itt megannyi olyan szövetség van, aki amúgy nem is akar, nem is szeret, és nem is fog háborúzni, és egyáltalán, azokat sem érti, akik igen, és hogy miért.

Gyengébb perceimben azon szoktam gondolkodni, hogy ők vajon miért, és minek játszanak.

Mert, ha kicsit elmereng ezen az egyszeri galetki, akkor végül is az ember összesen kétféle stattal rendelkezik: az egyik az a halmaz, ami növeli annak esélyét, hogy elverjen egy másik játékost, a másik halmaz az, amitől elvileg több erőforráshoz jut, hogy az előbbi halmaz statjait hatékonyabban növelje.
Végeredményben minden tevékenység, amit folytathatsz a játékban, legyen az vadászat, térkapu, epikus, mind azt szolgálja, hogy erőforráshoz juss, legyen az nyers LÉ, vagy tárgy, mindez arra jó, hogy másokat nagyobb eséllyel verj el. Semmi másra. Ezek nem önmagukért való dolgok.

Ezek után, aki arról értekezik, hogy mennyire közömbös számára, hogy mások összeverik-e őket, vagy sem, számomra furcsa magasságokba emeli a mellébeszélést, avagy valami olyan fura perverzióval bír, hogy számára a játék lényege nyilvánvalóan nem más, minthogy leverjen napi 4 térkapus lényt, elvadásszon 20 CSP-t, majd ezekből olyan statokat pöcögtetget felfelé, amiket egyébként az életben nem áll szándékában használni, és lehetőleg őt ezen tevékenysége közben ne is macerálják mindenféle elfajzott perverz játékosok, akik itt verekedni óhajtanak, mert hát, az tudvalevő, hogy nem optimális!
Ami igaz, de hihetetlen vagy sem, ez a játék célja!

De biztos van ebben egy belső logika, csak valahogy én nem látom.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 5.53
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
71. hozzászólás - 2009.09.18. 20:25:44 (Válasz Failure #70 hozzászólására.)
Idézet: Failure - 2009.09.18. 20:20:55
Mert, ha kicsit elmereng ezen az egyszeri galetki, akkor végül is az ember összesen kétféle stattal rendelkezik: az egyik az a halmaz, ami növeli annak esélyét, hogy elverjen egy másik játékost, a másik halmaz az, amitől elvileg több erőforráshoz jut, hogy az előbbi halmaz statjait hatékonyabban növelje.


Ez kezdetekben igaz volt, manapsag mar van PvE vetulete is a jateknak, azaz nem csak a jatekostarsaid ellen, hanem mesterseges lenyek ellen is legenykedhetsz.
Masreszt maguk a szamok is motivalok, nem csak a felhasznalasuk .
Pontszám: 8.38
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
72. hozzászólás - 2009.09.18. 20:26:44 (Válasz Failure #70 hozzászólására.)
Kiváncsi vagyok winnie mikor olt le
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.72
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
73. hozzászólás - 2009.09.18. 20:41:49 (Válasz Kocos #71 hozzászólására.)
Sajnos ez csak a kiváltságosok játéka. 120 játékos lehet maximum aki egy-egy világban kontaktolni tud a KH-val (és ebben már benne van az is aki 7 szintet kell, hogy felfelé támadjon). Én nem vagyok gyenge a saját szintemen, nem is vagyok nagyon lemaradva a TOP-tól, mégis azt kell lesnem, hogy 1-2 hét múlva melyik csoffadt KH-s fekszik állat nélkül, 20%-on. Addig csak a hálátlan farmolás marad. (bár ez már nagyon nem a topic témája.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.91
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
74. hozzászólás - 2009.09.18. 20:42:51
Szépen felsorolod itt az erőforrásokat, amivel a karakteredet tudod fejleszteni. Viszont a háborúban nem az erősebb nyer, hanem aki jobban taktikázik. Ez már sokszor bebizonyosodott.

Nem fogok olyan háborúba belekezdeni, amin mindenképp csak veszítek, miközben az ellenfelem vagy nyer rajta, vagy kevesebbet bukik mint én. Pont azon okból nem teszem, amiért csp-ből sem aktiválom újra a térkaput. Egyszerűen csak ártanék magamnak.

Gondolom Te sem portyázol büntetős ellenfélre, ha tudod, hogy minimális LE-t nyerhetsz csak, és eleve kicsi az esélyed a győzelemre.

Én személy szerint nem lettem összeverve, és gyanítom, hogy azokat sem vágta földhöz akik többet kaptak, mert akkor nyilván tettek volna ellene. Azt sem érzem perverziónak, hogy inkább önként elvesztünk 330k LE-t, mint hogy két héten át megfeszülve küzdjünk a győzelemért, bukjunk akár egy millió LE-t vagy még többet, és esetleg még a háborút is elveszítsük.

A játék célja pedig nem a háborúzás, hanem az, hogy jól érezd magad...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
75. hozzászólás - 2009.09.18. 20:47:26 (Válasz Failure #70 hozzászólására.)
Azért nem érted, mert túl egyszerű a megoldás. A való életben is vannak, akik harcművészeteket vagy küzdősportokat tanulnak, hogy hatékonyan semlegesíthessék potenciális ellenfeleik (akár versenyszerű értelemben, akár csak IRL para), és vannak testépítők, akik semmi pénzért sem ugranának be egy verekedésbe, nehogy megsérüljön a pont optimálisra szolizott bőrük. Utóbbiak nem vetélytársaik ellen versenyeznek, mint az első példában olvashattuk, hanem vetélytársaik *mellett* a Tömeg, illetve annak egy rétegének elismerése érdekében.
Viszont ebben a témakörben nincs "melyik a jobb?" kérdéskör, mert ízléskérdés.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 8.55
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
76. hozzászólás - 2009.09.18. 20:49:46 (Válasz Ariel #74 hozzászólására.)
Az utolsó megállapítást természetesen egyáltalán nem vitatom.

Viszont én bármit szívesen aktiválok CSP-ből, mert sem CSP, sem PP fetisiszta nem vagyok, mindkettő pont olyan erőforrás, mint az ÉP, és a VP: idővel magától visszatermelődik.
Nade én nem is vagyok a szintpumpa egyház felkent papja, engem a TP/LÉ arányért fizetnek a tappancs cégnél.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 6.22
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
77. hozzászólás - 2009.09.18. 20:56:01 (Válasz Damage #75 hozzászólására.)
jajaja!
Most már mindent értek. Tehát ne akarjam érteni a "gyúrunk vazze" szekciót, ahogy ők se fogják érteni az "üss meg tiszta erődből" szado-mazo klub feltétlen híveit, így értsem?

Javasolnám két új tárgy lekódolását: az egyik egy sima tükör... aki megszerzi, és a gyúrunk vazze szekció oszlopos tagja, minden statjára +5-öt kap, mert saját kiválóságának látványa ennyire felcsigázza.
A másik tárgy egy sima csalán, ezt a másik szekció tagjai használják arra, hogy egymás nemiszerveit csapkodják vele, hatása ugyanúgy +5 mindenre, csak a hatásmechanizmus tér el, mert ők másban lelik örömüket.
Mindkét tárgy érdekessége, hogy ha valamilyen véletlen folytán nem a megfelelő szekció tagja használja a tárgyat, akkor nemhogy +5-öt nem kap, de kimondott negatív hatásként -10 mindenre, és napi kötelező közös fórumhasználat sérelmeik megfogalmazására.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 7.27
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
78. hozzászólás - 2009.09.18. 20:56:13 (Válasz Ricardo #73 hozzászólására.)
Ha napi 5 CSP-t költesz aukciós házra soha nem is fogsz kontaktolni a KH-val, csak egyre távolodsz tőle, mert az első 35 nem csinál ilyet, és ugye őket másolják.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.72
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
79. hozzászólás - 2009.09.18. 20:59:22 (Válasz Mortimer #78 hozzászólására.)
Több tp-t úgy sem tudok szerezni, mint az első 35 karakter. Azért ők az első 35. Legalábbis csp-vel. Az aukciós házban viszont lehet olyan tárgyat szerezni, ami kiugrásra adhat lehetőséget.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.91
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
80. hozzászólás - 2009.09.18. 21:04:53 (Válasz Ricardo #79 hozzászólására.)
A top 35-höz épp elég az, ha nem költesz dukátra CSP-t, Cyron is írta, hogy nincs szingulárisa, nekem sincs, és mégis felfelé megyek. (Draglov ráadásul behúzta a féket, meg másokon is látok hasonlót.)

Ez most ugyanaz, mintha 10-es VF-ed lenne (kvázi az is napi 5 CSP-be kerül), és _reménykedsz_, hogy sikerül kiugrani, míg azzal az eredmény biztos lenne.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.18. 21:05:32-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.72
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!