Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: RSzNyT
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
201. hozzászólás - 2009.11.27. 16:14:57
Az újabb hozzászólások elolvasása, és némi tanakodás után az alábbi konklúzióra jutottam:
- Megjelent egy rajongó, aki szeretne a Nyuszitappancs tagja lenni. Mivel eddigi működésünket betéve ismeri, pillanatok alatt rájött, hogy a szimpátiát leginkább azzal tudja elérni, ha játékosan megcibálva a nyúlbajszokat megmutatja, hogy neki semmi sem szent, mint egy igazi nyúlnak
- Néhány kívülálló értetlenül állt ez előtt, volt, aki valami jóféle könnyebb testi sértésbe torkolló szóváltásban reménykedett
- A nyulak a potenciális nyúl közeledésére igazi nyúlhoz méltóan sokszínűen reagáltak, bevetve persze a szociális érzékenységüket is, amit jelen esetben Mara híján Damage volt kénytelen képviselni. A kiszólásokkal tarkított egymás körüli körözés során kerül eldöntésre, hogy a jelölt rendelkezik-e a nyúlsághoz szükséges szellemi adottságokkal. Szellemes riposztok, cizelláltan kifejtett boszorkányos formába ontött mondatfolyamaik során a résztvevők szertartásos küzdelmét figyelhetik meg a véletlenül erre tévedő külső szemlélők, és esetlegesen azt a téves következtetést vonhatják le, hogy a nemes felek nem tisztelnék egymást. Ez messze nem igaz! Egyformán tiszteli egymást az egy emberként izgatott nyúlnevelde és a potenciális tag.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 9.06
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
202. hozzászólás - 2009.11.27. 17:26:33
...sajnálom a félreértést...az első hsz-emben azok a kis vigyorgó pofák...eggy kicsit talán idegesítőek tudnak lenni...na jó...talán volt bennem némi rossz szándék is ...de lényegiben...én csak végigolvastam ezt a topicot...és ismét elborultam egy kicsit...talán most még jobban is mint máskor...látván a baráti csevejeket...és a melléjük már jól megszokott hozzáállást...én nem utálom a nyulakat...ha ez jött le, akkor valamit csúnyán elcsesztem az elején...sőt...az eredményeitek tiszteletreméltóak...eggyszerűen ki akartam ugrasztani a bokorból azokat, kik nagyérdemű eredményeik nyomán, óriási rendszertani központtal rendelkeznek...és szívni kicsit a vérüket ...hozzáteszem sikerült ...sajnálom de ez az igazság...az unalom ölni tud...hát még az alacsony vérnyomás ...érszűkület stb....nem vagyok rajongó...igazából a konkrét taglistát sem ismerem...de annyira nem is érdekel...tisztelem az értelmes nyulakat...ha ez sem jött le, ezt is elcsesztem....de rühellem a nagy arcokat...azokat a hatalmas orcákat, akik már oly sokszor lehurrogtak, lesenkiztek eme "nemes" külső fórumon...rájuk utaztam most...és mint oly sokszor...ismét az értelmesebb szféra kommunikált a legtöbbet...akikkel nem kivánok vitatkozni avagy csesztetni őket...mert stílusuk segítőkész és tiszteletreméltó (pl:Cirip)...Damage!...nem rosszindulat vagy agresszió vezetett amikor a személyes találkozást felvetettem...eggyszerűen a kiváncsiság vezérelt és a belső pszichológiád felöli érdeklődés, hogy hogy néz ki ez 3d-ben...a bunyó meg se fordult a fejemben...sőt...inkább eggy kényelmes sör melletti beszélgetésre gondoltam....bár ha élőben legyökereznél csak úgy mint itt tetted azt magamra venném...és fájna...és a fájdalom, fájdalommal jár ...bár nem hiszem hogy megtennéd...mert én sem tenném...a továbbiakban nem offolom ezt a külső, belső topicot...további minden jót...
Time in a bottle
Pontszám: 4.30
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
203. hozzászólás - 2009.11.27. 18:16:34
élőben is jól néz ki Damage,ja és tuti legyökerezne
A belső és külső pszichológiájával meg semmi baj
Pontszám: 4.10
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
204. hozzászólás - 2009.11.28. 09:49:28
Szerintem mindenki igyon egy sört
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 6.70
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
205. hozzászólás - 2009.11.28. 23:25:56 (Válasz Constantin #204 hozzászólására.)
Hát mi ott voltunk ,Damage türelmetlenül toporogva várta kedves FaustOnet de zárásig nem jelentkezett
viszont a sört megittuk helyette is
Pontszám: 5.60
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
206. hozzászólás - 2009.11.28. 23:40:38
Fekete Macska Mocska
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 23:30:59
Na figyelmezzél ide, drága egyetlen barátom!

Szerintem most már azért nagyjából kiszórakozhattad magad.

A helyzet a következő: hogy ha nem hagysz fel azzal a hülye szokásoddal, hogy ide hordjad a TP-det, akkor minden egyes adandó alkalommal szét fogjuk citadellázni a szövetségeteket.

Jól hangzik?

Mondok jobbat.
Nem csak mi, hanem a két szép szememért mások is rátok fognak mászni citadellával, akiknek szintén maxos citadellája van.
Aztán akkor építgethettek reggeltől estig, csak hogy nullára kigyertek.

Tedd megfontolás tárgyává.

Holnaptól, ha megütsz, repül a citadella.
Ha még egyszer megütsz, akkor repül egy citadella egy másik szövetségtől is.
És így tovább.

szép estét,
FMM
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.42
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
207. hozzászólás - 2009.11.29. 00:43:00 (Válasz Gort #206 hozzászólására.)
Hát igen. Kényszeríteni kellett FMM-et, hogy minket is bevonjon abba a csudajó buliba, amiben része van. Mert nem csak te, mi is szeretünk szórakozni. Annál jobb a buli, minél többen vesznek benne részt.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 4.70
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
208. hozzászólás - 2009.11.29. 08:47:43 (Válasz Aderrick #207 hozzászólására.)
Öröm igy ébredni hogy újabb buli van kilátásban Tudtok élni
Pontszám: 4.11
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
209. hozzászólás - 2009.11.29. 09:11:38 (Válasz Mind1 #205 hozzászólására.)
ott voltam én is ...de sajnos sem türelmem, sem időm nem volt ahhoz, hogy végigkérdezzek párszáz embert hogy: "te vagy Damage?" ...sajnos még a saját csapattársamat sem találtam meg...nem is beszélve a számomra rendkívül nyomasztó zsúfoltságról...mentem két kört...elintéztem amit akartam, azt tipli...talán majd legközelebb lekonkretizálhatnánk valamit ...
Time in a bottle
Pontszám: 3.48
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
210. hozzászólás - 2009.11.29. 09:48:08
mint titkárnő sajna nem vagyok kompetens az emlitett randi lefixálására
De legközelebb keress meg,és továbbitom
Pontszám: 4.13
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
211. hozzászólás - 2009.11.29. 09:48:26 (Válasz Gort #206 hozzászólására.)
TP-ért citadella? Már ilyen is van? Ha valaki rosszat mond rólatok, akkor az lesz a következő?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.78
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
212. hozzászólás - 2009.11.29. 09:51:07 (Válasz Butchman #211 hozzászólására.)
Sose lehessen tudni Mindent bevetünk az ügy érdekében
Pontszám: 4.68
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
213. hozzászólás - 2009.11.29. 09:52:18 (Válasz Faust0ne #209 hozzászólására.)
Konkrétan rajtam szokás szerint rajtam volt a 100-as betűmérettel a Sanyi felirat Én meg tudtam ki Damage (sőt még Crimsont is láttam )
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.30
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
214. hozzászólás - 2009.11.29. 10:05:14 (Válasz CaveMaN #213 hozzászólására.)
Sanyi te egy szerencsés ember vagy De aki nem vette őt észre az feliratkozhatott nálam várólistára
Pontszám: 4.13
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
215. hozzászólás - 2009.11.29. 10:08:00 (Válasz Faust0ne #209 hozzászólására.)
Jaaa, hogy Te voltál az???

Furcsálottam is, mondtam is Lanmaffiának:

-Nézd már van ott egy ürge aki, árnyékból árnyékba megy fekete cuccba, olyan mintha LÁTHATATLAN lenne.
-Tényleg -válaszolta Lan -Nézd csak Soul, most meg még kúszik is:D
-Hehe lehet, hogy az a RSZNYT reberrilstája- ekkor elüvöltötte magát Lan
-Hé Damage merre vagy!!!????

a következő pillanatban mikor visszanéztünk a srácra, már csak hűlt helye maradt...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.11.29. 10:09:00-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.05
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
216. hozzászólás - 2009.11.29. 10:21:25 (Válasz Gort #206 hozzászólására.)
Ilyen ez a popszakma
Még jó hogy ez csak játék..
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.89
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
217. hozzászólás - 2009.11.29. 10:37:49 (Válasz Butchman #211 hozzászólására.)
Butch, te valamit tudsz! Nem látsz bele véletlenül a belső fórumunkba?

Egyébként simán megy a TP-ért citadella. Ha valakinek megéri kitolni a kontinuumszűkítést azért, hogy TP-vel láthasson el másokat (konkrétan közülünk valakit) háborúmentes időszakban is óránként, akkor számunkra egyértelmű, hogy tréfakedvelő, jószándékú egyénről van szó, így érti a mi tréfáinkat is.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.55
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
218. hozzászólás - 2009.11.29. 11:02:35 (Válasz Viszok009 #215 hozzászólására.)
hehe...remek poén ...de kétlem hogy bárki számára is láthatatlan lennék ...hozzáteszem elég feltünő helyen álltam meg...elég feltünő hozzáállással...már csak a csapattársam miatt is...bár nem fekete cucc volt rajtam...
Time in a bottle
Pontszám: 4.70
közellenségWilliam96Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
219. hozzászólás - 2009.11.29. 11:53:40
Cső mindenkinek be szeretnék lépni a RSZNyT-be valaki írjon vissza létszi.
Pontszám: 3
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
220. hozzászólás - 2009.11.29. 12:00:24
Sanyin tényleg Sanyis polo volt, nem álcázta magát fenyőfának!

Gorton gondolkodom, hogy vajon mit akar azzal izenni, hogy kiteszi a levelemet a saját topicunkba? Hátha elfelejtettük, amit ígértünk, vagy mi lehet a pontos gondolatmenet?

Reméltem, hogy értékeli, hogy úriemberek vagyunk, és nem figyelmeztetés nélkül citadellázunk, hanem választási lehetőséggel szolgáltunk. Zárójelben megjegyzem, hogy azóta nem is hozott TP-t.
A hozzászólást Failure módosította 2009.11.29. 12:03:18-kor
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 8.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője