Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: RSzNyT
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
RSzNyT
1. hozzászólás - 2009.08.25. 17:53:10
Őszi szezon, Nyúlnyitás - üdvözöllek entitás!


Szövetségünk háromnegyed tucatnyi elszánt Nyúlja felesleges ólférőhely kapacitási okokból, illetve félrenyomkodott Lélekkút felhasználási hibákból eredő Őrtorony növekedési potenciálunk hasznosításának céljából megnyitja zsenge fűvel borított mezejét ilyen jellegű turizmusra fogékony, netán életmódváltással kacérkodó galetkik előtt.

Referenciánk közt számos számmal és betűvel leírható eredményt sorolhatunk, ha ez érdekel tekerj lejjebb.

Társaságunk meddő célok és megvalósíthatatlannak tűnő akciótervek bűvöletében él – nem kenyerünk a járt ösvény, járatlant ilyenért még sosem adtunk fel.

Titkos „O” könyvünk paszkvillusaiból megtudhatod, hogyan ne optimalizálj, és itt közöljük a lehetséges utak legrosszabbikjait is, mindnyájunk örömére. A könyv IKCS 1004 életén való meditációink során keletkezett és keletkezik folyamatosan, így mondanivalója egyetlen és igaz. Erről egyébként prófétái meggyőznek, ha mégsem hinnéd.

Hatalom Tornyunk jelenleg is készül, per pillanat a cement beszállítók versenyeztetési eljárásánál tartunk, de nem sietünk, a következő reform idején derült égből nyúltápként fogunk felvillanni vele, egyenest az égig.

Epikusunk van, de nem szeret minket, gyorsan távozik, ürüléket, izzadtságot és vért hagyva maga után nyúlbogyó borította kasztroplanáris kapunk előtt.
A portásfülkében Allah legfegyelmezetebb prófétája várja az érdeklődőket.


Szeretjük a salátát, a mindig újra és újra megújuló játékrendszert, és kötetlen „Miért tetted ezt velem?” topicunkban kendőzetlenül közöljük véleményünket a regnáló hatalomról. (Bár ezt szigorúan csak suttogva és női írással a konspiráció szabályai szerint)

Manóügyi referensünk kidolgozott manó érdemérem rendszerrel vár, magának a Derékmagasságban ütő I. (Csinos) IKCS ajánlásával.

Háborúink során törekszünk mindig az egyenes utat járni, és kizárólag nálunk erősebb, több erőforrással és idővel rendelkező ellenfeleket választani, és konfrontációink során mindig igyekszünk hátrányos helyzetből fel- és leállni, bár tény, hogy ez nem mindig sikerül.

Kutunk bár férfi, folyamatosan nő.


Ha érdekel a Nyúlodú, vagy rózsaszín egyenmamuszra vágysz, akkor írj egy levelet valahova, és érdeklőd meg, hogy mit is kell tenned, hogy tovább léphess. Ha ezt a feltételt hanyagul kihagynád, akkor ne csodálkozz, hogy buzogányod és három nyert csatád ellenére sem fogunk veled szóba állni.

(Ide kellett tekerned eredményeinkért, de inkább mégis titokban tartjuk)


Nyúlék
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 9.22
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
2. hozzászólás - 2009.09.14. 22:56:05
Cyron:

Idézet: Zarknod ébredése
2903. hozzászólás - Tegnap, 21:25:02

"Maedhros: ugyanígy vagy feladta egy idő után és kifejlesztette a VF-et, vagy valami más miatt fejlődik lassabban. A lényeg hogy játszik, de már nem optimalizál."

Maedhros:

az előbbi bejegyzés olvastán, a reakció lejegyzője ismeretlen, idő kb. tegnap, 21:35

"Mijazördög? Hogy én már nem optimalizálok?! Na lesz itt haddelhad!"

Rózsaszín Nyuszitappancs:

Hadat üzentetek az Azúr Légió szövetségnek. A háború 2009.09.14. 09:58:32-kor kezdődik. Tegnap, 21:58

az Azúr Légió szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +338257 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 22:29
A hozzászólást Aderrick módosította 2009.09.14. 22:56:47-kor
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 6.53
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
3. hozzászólás - 2009.09.14. 23:03:21 (Válasz Aderrick #2 hozzászólására.)
Ejha. Két napi manakonstrukcióm a nyeremény.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.24
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
4. hozzászólás - 2009.09.14. 23:07:47 (Válasz Mortimer #3 hozzászólására.)
Végtelen számú napod is lehetne rá, akkor se válhatnál elég tökössé, hogy utánunk csináld vagy hadat üzenj nekünk, cicus
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.92
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
5. hozzászólás - 2009.09.14. 23:08:26 (Válasz Mortimer #3 hozzászólására.)
4 PP.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.02
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
6. hozzászólás - 2009.09.14. 23:10:10 (Válasz Damage #4 hozzászólására.)
Ekkora tétnél minek katakombázzon egy 30 tagú szövetség? Tiz-húszszorosnál, 3-6 milliós tétnél viszont lehetne izgalmas háborúkat vívni. Én már sokszor, sok topikban panaszkodtam erre - szerintem sokkal színesebb játékot kapnánk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.24
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
7. hozzászólás - 2009.09.14. 23:14:41 (Válasz Aderrick #2 hozzászólására.)
Idézet: Aderrick - 2009.09.14. 22:56:05
az Azúr Légió szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +338257 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 22:29


A sas nem kapkod nyulak utan.
Pontszám: 9.35
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
8. hozzászólás - 2009.09.14. 23:21:59 (Válasz Kocos #7 hozzászólására.)
Ez helytállóbb szerintem

http://www.yv.hu/p=cbe57529a52995e3e21638ec7d986ae1
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
9. hozzászólás - 2009.09.14. 23:23:15
Na dobtam is gyorsan egy levelet Miklósnak, hogy csináljon valamit, háborúzni akarok

1. Nyeremény drasztikus megnövelése.
2. Pusztítás citadellájának hasonló megerősítése.
3. A vesztes fél kára ne nőjjön azért ezzel egyenes arányban, hiszen nem a szivatás, hanem a játékélmény növelés a cél. De az sem normális, hogy a nyereményeteket az Azúr lélekkútja 7 óra alatt visszaregenerálja. Ennél azért nagyobb büntetés kell, érezze mindkét fél, hogy van tét.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
10. hozzászólás - 2009.09.14. 23:28:50 (Válasz Mortimer #9 hozzászólására.)
Haboruban nem lehetne kikapcsolni a buntetot? Nem segit rajtunk, de sztem realis lenne.
Pontszám: 6.91
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
11. hozzászólás - 2009.09.14. 23:34:13 (Válasz Kocos #10 hozzászólására.)
A szövetségi háború nem az egyéni tápolásról szól, hanem a győzelemről. Másrészt ha elég nagy a nyeremény, a védekező fél nem lesz olyan hülye, hogy ahelyett hogy nyerésre játszon, büntetőzik, míg a támadó felet marhára nem érdekli, hogy a másiknál van egy ilyen, hiszen ha bukik is egy CSP-t, a szövetségi nyeremény megéri számára. (Ugyanaz, mintha beépítette volna.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.48
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
12. hozzászólás - 2009.09.15. 06:35:53 (Válasz Aderrick #2 hozzászólására.)


Idézet: Aderrick - 2009.09.14. 22:56:05

"Mijazördög? Hogy én már nem optimalizálok?! Na lesz itt haddelhad!"

Rózsaszín Nyuszitappancs:

Hadat üzentetek az Azúr Légió szövetségnek. A háború 2009.09.14. 09:58:32-kor kezdődik. Tegnap, 21:58

az Azúr Légió szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +338257 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 22:29
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.56
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
13. hozzászólás - 2009.09.15. 07:01:18 (Válasz Mortimer #9 hozzászólására.)
Morti, látom Te sem érted a háború lényegét itt a VÚ-n.
Akármit tennénk (mármint értelmeset), valszeg csak sokkal nagyobb áldozatok árán (pl. katakomba) tudnánk talán lenyomni a nyulakat.
Mindezt nem azért mert erősebbek, hanem mert annyival kisebbek.
Sokszor és sokan mondták már, hogy az elbújás egyben fegyver.
Ha a társaidat ütheti olyan akit Te nem tudsz ütni, akkor Ő jelentős előnyben van Veled szemben.

A Légió már bő fél éve visszavonult a hadszíntérről mert belátta hogy a háború rendszere a játékban nem a dicsőséges háborúknak kedvez, hanem a sunyi alattomosaknak vagy az irdatlan erőfölénnyel rendelkezőknek.
Lehetne nekünk is vagy 100-al több győzelmünk, de minek? Értelmetlen vérontás csak!

Az utolsó igazi "háborút" az Elit Hordával vívtuk.
Mindkét fél tisztelte a másikat, betartottuk a közösen kreált szabályokat, és büszkén vállalta mindenki a végeredményt! Tiszteltük és gratuláltunk a győztesnek és a legyőzöttnek egyaránt!
Nem kellett se jutalom se büntetés, sokkal jobb szórakozás volt mint egy ilyen ninja vadászat.

Szívem szerint inkább törölném a háború rendszerét és vagy gyökeresen megreformálnám, vagy végleg elfelejteném.
Szerintem a jelenlegi játékosmezőnnyel nem tudsz olyan rendszert összeállítani ami elfogadható lenne mind az agresszornak mind a védőnek.


Idézet: Mortimer - 2009.09.14. 23:23:15
Na dobtam is gyorsan egy levelet Miklósnak, hogy csináljon valamit, háborúzni akarok

1. Nyeremény drasztikus megnövelése.
2. Pusztítás citadellájának hasonló megerősítése.
3. A vesztes fél kára ne nőjjön azért ezzel egyenes arányban, hiszen nem a szivatás, hanem a játékélmény növelés a cél. De az sem normális, hogy a nyereményeteket az Azúr lélekkútja 7 óra alatt visszaregenerálja. Ennél azért nagyobb büntetés kell, érezze mindkét fél, hogy van tét.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 9.19
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
14. hozzászólás - 2009.09.15. 08:25:30 (Válasz Cyron #13 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2009.09.15. 07:01:18
Akármit tennénk (mármint értelmeset), valszeg csak sokkal nagyobb áldozatok árán (pl. katakomba) tudnánk talán lenyomni a nyulakat.
Mindezt nem azért mert erősebbek, hanem mert annyival kisebbek.
Sokszor és sokan mondták már, hogy az elbújás egyben fegyver.
Ha a társaidat ütheti olyan akit Te nem tudsz ütni, akkor Ő jelentős előnyben van Veled szemben.


Ne feledd, hogy a jelenlegi háborús rendszer a védőnek kedvez!
Rengeteg módszeretek lett volna, hogy hatékonyan fellépjetek ellenünk, de nem tettétek. A háború nagyrészét 30% környékén töltöttem, de többször is volt, hogy 50% környékére is felmentem hosszabb időkre. Ez a többiekre is igaz. Egyszerűen nem kaptam támadást, mert rajtam volt egy büntető. Nekünk nem volt hasonló problémánk - akár csp-vesztést is vállaltunk, hogy leüssünk egy büntetős, gyengébb tagot (bár az esetek többségében én 0 csp-vel támadtam). Ugyanezt megtehettétek volna ti is, de nem tettétek.
A háborús statisztika miatt még könnyebben kielemezhettétek volna, hogy kiken hozunk pontokat, kezeket adhattatok volna nekik, vagy odafigyelhettetek volna, hogy ne legyenek ÉP vagy manacuccban pihenő arcok.
Ez a háború messze nem olyan volt, mint az első összecsapásunk, ahol taktikázni kellett. Most csak hűvös halmokba legóztuk a passzív légiósokat.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 3.57
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
15. hozzászólás - 2009.09.15. 10:33:50
Elmondom en, hogy mi kell az igazsagos haboruhoz.

Bunteto nem jatszik. Mindenki uthet mindenkit, aki 15% felett van. Zonan kivuli vagy EP% alatti utesnel a tamado semmilyen jutalmat nem kap, a vedo ha nyer dupla LE-t. (Csak hogy legyen valami tetje a csatanak.)

(Zarojeles megjegyzes: a lathatatlansag szintkulonbseg szerinti bonuszt ad, 10+kulonbseg*4-et, igy ez mondjuk ha en tamadom Damage-t es o lathatatlan, akkor ez nala +82 mindenre.)

Egybol az lenne, hogy ket szovetseg haboruzna, nem ket szovetseg metszete.
Pontszám: 6.13
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
16. hozzászólás - 2009.09.15. 10:46:27 (Válasz Kocos #15 hozzászólására.)
"Bunteto nem jatszik."
Nem írtál semmit arra, hogy ha tényleg van tétje a csatának (értsd: mondjuk 10 milliós jutalomról van szó!) akkor a büntetős nem kockáztatna egy vereséget, hanem felvenne egy bónuszt adó cuccot, nehogy veszítsen.

"Mindenki uthet mindenkit, aki 15% felett van."
Tehát egy 70. szintű egy 50 szintűt? Adhatsz tízszeres jutalmat is a védekezőnek, elvi marad.

Nem tudom te hogy vagy vele, de én úgy látom, hogy a láthatatlanság (ismét) hatástalan. A kezdeti +10 után, amikor megnövelték a sebzést is, hatékony volt, de úgy vettem észre, hogy ha 6-7 szinttel lejjebb van az ellenfél, akkor hiába kap +38-et mindenre, teljesen esélytelen (nem egymás közeli sebzéseredmény, hanem bedarálás).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
17. hozzászólás - 2009.09.15. 10:56:05 (Válasz Mortimer #16 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.15. 10:46:27
"Bunteto nem jatszik."
Nem írtál semmit arra, hogy ha tényleg van tétje a csatának (értsd: mondjuk 10 milliós jutalomról van szó!) akkor a büntetős nem kockáztatna egy vereséget, hanem felvenne egy bónuszt adó cuccot, nehogy veszítsen.


Jellemzoen egy bunteto vagy egy komolyabb targy 0-5% esely kulonbseget jelent a csata kimeneteleben. Ennek sokkal kisebb a jelentossege, mint annak, hogy az olyan fanatikusok mint en, nem fogjak megtamadni ha rajta a Bunti. Raadasul csak vedekezhez kell hasznalnia tamadashoz johet a Istencsaszar zummogo nyaklancaban is.

Idézet: Mortimer - 2009.09.15. 10:46:27
"Mindenki uthet mindenkit, aki 15% felett van."
Tehát egy 70. szintű egy 50 szintűt? Adhatsz tízszeres jutalmat is a védekezőnek, elvi marad.


Igen. A haboru most egy erosen felredefinialt lovagi torna, ahol a lovagiassag szabalyai ertelmeben az eros nem utheti a gyenget. A valosag ugyanakkor jol mutatja, hogy a lovagiassag nem jelenik meg a haboruban, nem egy ero + taktikai osszecsapasrol van szo, hanem szinte tisztan taktikai jellegu az utkozet, ahol lenyegileg az nyer, aki (aranyaiban) tobb eroforrast aldoz be. Az aranyaiban szo alahuzando, mert ez a szovetseg alap osszeteteletol fuggon egy dontetlen haboruban is lehet akar 1:10 aranyu aldozat.

Nem tudom te hogy vagy vele, de én úgy látom, hogy a láthatatlanság (ismét) hatástalan. A kezdeti +10 után, amikor megnövelték a sebzést is, hatékony volt, de úgy vettem észre, hogy ha 6-7 szinttel lejjebb van az ellenfél, akkor hiába kap +38-et mindenre, teljesen esélytelen (nem egymás közeli sebzéseredmény, hanem bedarálás).


Honapok ota nem csataztam lathatatlannal, elvileg a +38 boduletesen sok (266 TO), ami mindenkeppen eselyt kene hogy adjon a kisebb karinak, ha megsem teszi lehet hogy a kod felulvizsgalatot igenyel.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.09.15. 11:06:07-kor
Pontszám: 6.77
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
18. hozzászólás - 2009.09.15. 11:08:28 (Válasz Kocos #17 hozzászólására.)
Akkor téged a büntető ellen a szövetség számára nyert kapitális LE jutalom kell, hogy motiváljon abban, hogy "beáldozol" néhány vadászattal szerzett TP-t, amit a győztes csatáért kapott TP kompenzál valamelyest.

A szintkülönbség-korlát megszüntetése brutálisan megerősítené a szinguláris szerepét - erősebb fegyvert és varázslatot semmi nem tud kompenzálni. Ez tökéletesen érthető indok tőled, mivel te vagy legfelül

Igen, a láthatatlanság megérne egy újabb erősítést. Én azért nem mertem eddig felvetni sehol, mert fogalmam sincs, hogy csak én látom így, vagy más is. De a saját tapasztalatom egyértelműen ez. Persze simán lehet, hogy 40. szint környékén, ahol még nem jön ki ennyire a karakterfejlesztés hatása, mint 70-en, ezt valószínűleg vitatni fogják.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
19. hozzászólás - 2009.09.15. 11:38:44 (Válasz Mortimer #18 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.15. 11:08:28
Akkor téged a büntető ellen a szövetség számára nyert kapitális LE jutalom kell, hogy motiváljon abban, hogy "beáldozol" néhány vadászattal szerzett TP-t, amit a győztes csatáért kapott TP kompenzál valamelyest.

A szintkülönbség-korlát megszüntetése brutálisan megerősítené a szinguláris szerepét - erősebb fegyvert és varázslatot semmi nem tud kompenzálni. Ez tökéletesen érthető indok tőled, mivel te vagy legfelül

Igen, a láthatatlanság megérne egy újabb erősítést. Én azért nem mertem eddig felvetni sehol, mert fogalmam sincs, hogy csak én látom így, vagy más is. De a saját tapasztalatom egyértelműen ez. Persze simán lehet, hogy 40. szint környékén, ahol még nem jön ki ennyire a karakterfejlesztés hatása, mint 70-en, ezt valószínűleg vitatni fogják.


Hat nem tudom. En is erzem, hogy itt erosen magam fele hajlik a kezem, de azt nem erzem, miert lenne irrealis, hogy egy haboruban az erosebb fel nyerjen.
A szingularist nem ertem, hogy jonne ide. Ja ertek! Hogy akkor mindenkinek felfele kene kusznia szintben! Hat sztem csak annak aki maganal (szintben) erosebb ellenfeleket akar haboruban megverni, ami azert nem altalanos.
Pontszám: 6.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: RSzNyT
20. hozzászólás - 2009.09.15. 11:40:24 (Válasz Mortimer #18 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.15. 11:08:28
Igen, a láthatatlanság megérne egy újabb erősítést. Én azért nem mertem eddig felvetni sehol, mert fogalmam sincs, hogy csak én látom így, vagy más is. De a saját tapasztalatom egyértelműen ez. Persze simán lehet, hogy 40. szint környékén, ahol még nem jön ki ennyire a karakterfejlesztés hatása, mint 70-en, ezt valószínűleg vitatni fogják.


40-es szinten meg annyit sem er a lathatatlansag, mint a topon. Ott annyira nagy a karik szorasa, hogyha nem vagy az elitben, akkor lathatatlanul is elvernek lazan.
Pontszám: 6.77
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!