Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: (HKK) Relikviák
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
21. hozzászólás - 2009.11.15. 10:30:27 (Válasz Pietrus #20 hozzászólására.)
Hidd el, hogy aki nem akarja a játék egyetlen értelmetlenül sok időt emésztő részét napi 3 órában játszani, az ki fogja maxolni.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.84
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
22. hozzászólás - 2009.11.15. 10:39:35 (Válasz Butchman #21 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.11.15. 10:30:27
Hidd el, hogy aki nem akarja a játék egyetlen értelmetlenül sok időt emésztő részét napi 3 órában játszani, az ki fogja maxolni.


Khm...bocsi, hogy beleszólok, de sokkal értelmesebb az SPM-et felhúzni 97-100-ra (ugye gyűrű és fókuszkristály) és a tudatturbót mindenképpen fel kell lökni magasra (kereskedelem, kritikusok), innen meg sokkal egyszerűbb az EF-t turbózva vadászni...elképesztően kényelmes

Nem kell mindenáron az EF-t kihúzni maxra...ha egyszerűen utánaszámolsz, rájöhetsz, hogy sokkal olcsóbb az SPM maxolása, mint az EF-é

Pontszám: 7.71
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
23. hozzászólás - 2009.11.15. 10:41:10 (Válasz Piciklon #22 hozzászólására.)
Utánaszámoltunk, és nincs igazad! Az én esetemben nincs. Ha érdekel elmondom privátban miért is.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.85
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
24. hozzászólás - 2009.11.15. 10:50:26
Engem az bosszant, hogy megvetetnének velem egy számomra abszolut fölösleges dolgot, amit egyáltalán nem fogok tudni használni, soha és semmire, ahhoz, hogy ebben a játékban kapjak valamit.
Tiszteletem a HKK játékosainak, de én nem vagyok az. Sőt, a környezetemben sem tudok senkit.

Én a Végzetúr játékosa vagyok, fizetek a játékért, és egy jó tárgyért is szívesen megadom az árat, de nem úgy, hogy egy számomra abszolut érdektelen dologból bevásároljak, és nem is kicsit, természetesen számításba véve azt is, hogy akár 20 paklit is sikeresen vásárolhatok anélkül, hogy akár egyetlen kódot is találnék.

Ezt nem tartom fairnek.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.64
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
25. hozzászólás - 2009.11.15. 10:52:23 (Válasz Piciklon #22 hozzászólására.)
A spektrálist nem tudod maxolni a fertőzés leküzdése után, csak ha rááldozol egyet a +5-ös lehetőségből. Aminek van sokkal jobb helye is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.38
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
26. hozzászólás - 2009.11.15. 11:07:10
Jó lenne ha őskőért is meglehetne venni. A pénz így is úgy is a Behohoz kerül, de aki, mint én is, nem HKK-zik, az fölöslegesen venné meg, mert utána nem tudja semmire sem használni. Persze, nem kötelező, de amikor 10ből 8 megveszi, mert relikvia, a másik 2 is szeretné. Aki HKK-zik, annak jó, mert utána ottmarad a kártya, aki nem, az meg vehetne kavicsot.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.73
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
27. hozzászólás - 2009.11.15. 11:31:40 (Válasz PottomPanna #26 hozzászólására.)
Ez tudatos. Jópáran megveszik, abból egy pár kipróbálja a HKKKK-t, abból pár elkezd játszani, és tovább gyarapítja a Behó bevételét. Aki ezt nem látja át, az kicsit más csatornát néz.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.71
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
28. hozzászólás - 2009.11.15. 11:33:51 (Válasz PottomPanna #26 hozzászólására.)
Meg lehet majd venni őskőért ezeket.

Fél év múlva.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.11.15. 11:35:19-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.38
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
29. hozzászólás - 2009.11.15. 11:41:32 (Válasz Butchman #27 hozzászólására.)
Átlátom, meg értem, hogy mire megy ki a dolog, de ebből az lesz, hogy akinek vannak ilyen ismerősei vagy érdekli a kártya, annak lesz relikje, akit meg nem annak nem lesz. Vannak ismerőseim, talán még 1-2 relikvia is kipottyan, de, hogy én ezért egy paklit sem veszek meg az biztos, ami persze az egyéni szoc.problémám, de kavicsért igazságosabb lenne, mindenki számára hozzáférhető, fix ár, amíg a pakliknál nem mindben van kód sem.Játékon kívüli dolgot bevonni, csak kényelmi funkciósoknál szabadna, de ebből egyik sem az.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.48
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
30. hozzászólás - 2009.11.15. 11:54:06
Itt majd az lesz, h jonnek a lelemenyesebbek, akik elkezdik nagyon jo aron arulni magat a kodokat HUFert. Azt sem tartom kizartnak, h akar a kartyaarusito helyek tulajai dontenek ugy, h kibontanak 100 paklit, mert a kodot jobb penzert el tudjak majd adni. Sajnos, mint minden, ez is csak a penzre epul.
Pontszám: 8.39
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
31. hozzászólás - 2009.11.15. 12:23:47 (Válasz Endyr #30 hozzászólására.)
A kártyaárusító helyek tulajai amúgy is kibontanak minimum 100 paklit, mert árulnak lapokat is.
Úgyhogy aki nem akar paklit venni látogasson el egy viszonteladóhoz, Budapesten jó néhány van, címek a Beho honlapján.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.55
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
32. hozzászólás - 2009.11.15. 13:24:12
Tiszteletem!

A kérdésem már nem aktuális. Köszönöm!

Let
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.15. 13:47:32-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.27
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
33. hozzászólás - 2009.11.15. 13:45:43
Üdv!

Tiszteletem a topic megnyitójának, de annyira foglalkoztat a kérdés, hogy egy szavazást indítottam a vásárlással kapcsolatban.

Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.77
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
34. hozzászólás - 2009.11.15. 14:38:10
Akinek kellenek a relikviák, azok vegyék meg a pakli kártyákat. Ha az őskövet nem sajnálnák rá, akkor ne sajnálják arra sem. Aztán a lapokat el lehet dobni,elajándékozni vagy tudomisén.
Jó lenne már kinőni ebből a "mindentnekemdeazonnalésahogyénakarom" betegségből! Az egyetlen ésszerű döntés Miki szemszögéből az lenne, ha esetleg pár hónap múlva meg lehetne venni a cuccokat őskőért is, de szigorúan annyiért, amennyibe kártyabónuszként kerülnének!(4 pakli ára)
Ugyanis ellenkező esetben kezdhetnék a kártyások az ugyanilyen hőbörgést,ami itt megy!
Vagy rosszul olvasok a sorok között? Azt akarjátok mondani hogy kapják be a kártyások,nem érdemelnek semmit? Mert ezt remélem senki nem gondolja...(A cég költségvetéséhez azért hozzájárulunk, mi kártyások is.)
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 4.71
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
35. hozzászólás - 2009.11.15. 14:52:12 (Válasz masterv #34 hozzászólására.)
Én azt nem értem, hogy miért kell egy másik termékét (HKK) megvásárolnom a cégnek ahhoz, hogy a Végzetúr nevű fizetős játékban minden erőforráshoz és kényelmi funkcióhoz hozzáférjek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9.07
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
36. hozzászólás - 2009.11.15. 14:53:15
Alapjáraton az ötlettel semmi bajom nem lenne, ha tényleg csak kényelmi funkciókat adna. Azonban van egy tárgy, név szerint a Kremiumcsapda, na AZ nyers táp. A portyagömb határeset. Egyénileg csak gyorsítás, viszont egy háborút elég könnyen eldönthet megfelelő kezekben... Ezt mégis támogatom, hiszen ebből már van a játékban.
A tekecs meg... arra van aki kemény DUKÁTOKAT áldozott emberek !! Ezt nem kéne csak így odaadni szerintem... Tényleg csak kényelmi funkció, de így hogy van aki dukátért vette meg, most meg gyakorlatilag pénzért lehet... Ez nem fair szerintem...
Szóval szerintem a tekercs meg a csapda helyett be kéne rakni valami mást, ami tényleg csak kényelmi funkció, és akkor semmi gond az egésszel.

Azt meg, hogy majd ezeket őskőért megveszitek, felejtsétek el, ennek nem az a lényege, hogy pénzért tápot kapj... Bár ehhez a fent leírtaknak teljesülniük kéne.
Pontszám: 6.74
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
37. hozzászólás - 2009.11.15. 14:53:25 (Válasz masterv #34 hozzászólására.)
Akkor félreértettél. 1 Ft-al sem szeretném kevesebbért megkapni, mint a kártyások. Csak felvetettem ötletként, hogy azok akik nem játszanak is hozzájuthassanak, és ne fölöslegesen, polcra kukába kerüljenek a lapok. Nem kártyára fizetnének be, hanem őskőre. Az ár ugyanannyi lenne.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.18
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
38. hozzászólás - 2009.11.15. 14:54:03 (Válasz masterv #34 hozzászólására.)
Érdemeljenek a kártyások nyugodtan, a kártyában.
Nyugodtan kódozzatok, tegyétek, vegyétek, adjon egy hiperszuper kártyalapot, vagy extrapaklit, vagy nemértekhozzámit.
Hozzájárultok, mert akartok kártyázni.
Mi meg nem akarunk, és ez nem a HKK nevű játék.
Majd ha egy paklid, vagy kiegészítőd, vagy akármid csak akkor lesz érvényes, ha tudsz 2000 őskövet vásárolt karit mutatni a Végzetúron, deám minden kártyás, akkor nem tudom mi lenne a kártyások véleménye.

Ugye nem azt akarod mondani, hogy az kapja be, aki nem kártyázik, szívassuk már meg, hogy vegyen semmit jópénzért?
Te a kártyát is tudod használni, aki nem kártyázik, és kód sem jön belőle, az a hatalmas nagy semmire költi ezt el.
Elajándékozni.
Vicces is vagy te.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.67
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
39. hozzászólás - 2009.11.15. 15:32:18 (Válasz Darah #38 hozzászólására.)
Vicces bizony! Aki azért vesz a találkozón kártyát,hogy kódoljon,de a lap nem kell neki,azok keressenek bátran a kubla kánságos asztalnál a nagyteremben.Baráti áron átveszem a lapokat! Nekem ér annyit mindkét játék...
Egyébként meg őszintén:nem mindegy,hogy kapsz e valamit pluszban a kódhoz? Maximum a random tréfálhat meg...
A hozzászólást masterv módosította 2009.11.15. 15:34:16-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.30
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
40. hozzászólás - 2009.11.15. 15:34:43 (Válasz masterv #34 hozzászólására.)
van itthon elég gyújtós, nem kell több. nem fogok HKK-zni, nem is lenne kivel. biztos jó játék, de én a Végzetúrra regisztráltam (és költök rá pénzt is), nem a HKK-ra (hál istennek eltüntek a HKK-s kvízkérdések, grat adminok). ha veszek egy autót, nehogymár akkor kapjak csak turbófeltöltőt ha utánfutót is veszek.

kényelmi funkciók rendben, az nem érdekel, de tápot ne osszunk már. ha fél év múlva megvehetném az extrákat őskőért akkor már minek? miért hőbörögnének a kártyások amikor fél év tápelőnyben vannak? esetleg megpróbálhatnám őket fejbeverni az extrákkal (4 sebzés. kritikus sebzés!) ők meg jót röhögnek rajtam.
A hozzászólást S0laris módosította 2009.11.15. 16:02:50-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.30
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője