Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azirafael

Oldal: 12345
Dátum: 2009.04.12. 20:52:26
Rengeteg variáció létezik ilyen italok terén, ha Miklós bevezeti.
Dátum: 2009.04.12. 19:37:42
Mortimer az ötleted nagyon tetszik!

Ebegab92, oké-oké, de sajnos Miklós sem tudja minden kívánságunkat megoldani :S, amúgy jónak tűnik.
Dátum: 2009.04.10. 11:45:46
Én anno megbeszéléssel akartam megoldani a szolga ölést, de közben véletlen összejött, 5+5.. Olyanokat üss akik nem 100%-on állnak, mert nekik alacsony szinten általában halálra vannak verve az állataik, számold ki mennyi életük lehet és minél kisebbet keress! A tárgyvásárlós küldik meg lazák előbb-utóbb úgyis kell új tárgy.

Azirafael
Dátum: 2009.03.23. 20:41:40
Miklós egy végzeturat hányszor lehet támadni? Én nem fejlesztettem a sebgyógyítást 5-nél feljebb az is régről van meg. Nem lesz az a helyzet, h folyamatosan le leszek verve? Igaz visszagyógyulok egy bizonyos %-ot, de akkor egyből jöhet újabb támadó engem óránként ütnek le ha suli időre benyomok egy pihit vagy estére akár.. Azaz sosincs épm, pedig azért nem vagyok olyan gyenge, de simán lenyúlnak értem..
Dátum: 2009.03.06. 10:43:20
nos az első 2-t jónak tartom, de leugattak érte..

De hogy valami ötlettel is előrukkoljak a küldetések terén, akkor már legyen mondjuk egy ilyen. 1. Legyen 12 befogott állatod, vagy legyen a kronokompenzáció szakértelmed 50-es
2. Lépj 3 (semmiféleképp ne növekedjen!!!) szintet, minden 20. küldetés..
3. Szerezz egyetlen nap alatt minimum 150.000 LE-t
4. Cselekvéspontjaid száma legyen minimum 250
5 Cselekvéspontjaid száma legyen pontosan 0
6. Legyen legalább 75 pp-d
10. Győzz le egy minimum 50-60. szintű végzeturat
11. Vásárolj magadnak pajzsot, aminek a szintje 10 szinttel magasabb a tapasztalati szintednél
12. Vesd le magadról a fertőzést, vagy hagyd, hogy uralma alá hajtson


19. Ugyanazon a napon ejts el 5 apró és 5 óriási jelzőjű lényt
20. Építs egyszerre 500.000 LE-t a szövetséged egy épületébe
20. Ne költs egyetlen LE-t sem, miközben elhasználsz 200 csp-t
23. Sebezz ellenfeled állataiba egy csatában legalább 500-at
24. Sebezz ellenfeled állataiba egy harci körben legalább 150-et
25. Befogott állatod lépett szintje legyen magasabb, mint az alapszintjének a 2x-ese
26. Veszíts egyetlen portyázással 5000 LE-t, hogy te támadsz
27. Hurcold kínzókamrába 5 egymást követő napon ugyanazt a végzeturat
28. Sajtolj egy állatból minimum 25000 LE-t
30. LEgmagasabb tulajdonságod növeld meg 25-tel
31. Egy nap használj 10 különböző varázslatot
42. Legkisebb és legmagasabb tulajdonságod között legyen min. 100 a különbség.
43. 24 órán belül nőjjön a TÖ-d 50-nel
44. Legyen a szinted magasabb, mint legtapaztaltabb állatodé
47. Érj el 10 döntetlent.


a többi mind hülyeség meg ezek közt is akadnak.. ne portyáz 7 napon keresztül meg társai..
Dátum: 2009.03.06. 08:01:53
Nekem 2-es az idomítás és kész halál idomítani egy dögöt, sajnálom szegény 1-es idomításúakat..
Dátum: 2009.03.06. 07:50:56
Ezeket gyorsításnak írtam. Én is használom az ősköves funkciókat, jó is, de mégis sokkal jobb lenne egy ilyen küldetés mint lépj 4,5,6 szintet. Állatod lépjen 10-et stb.. Meg a 3 állat mellett marad még 3 helyem így vadászat közben is kell figyelni a dögöket, mert néha zsinórban jön a 3 dög. Ha nem nézem néha le-t bukok, mert a sajt jobban termel mint a vadászat.. A kronokompenzáció meg a portyára is hatással van amire az őskő nincs.
Dátum: 2009.03.05. 20:02:22
Miklós mi lenne ha küldetés lenne a 10 állatod legyen ha már volt belőle 2 küldi miért ne? Egyrészt nálam és még sokaknál problémás, h befognak egyszerre 3-4 állatot akkor egyből meg kell állniuk és sok időt gépnél lenni. Gondolkoztak a fejlesztésén már páran, de elvetették, mert így elmaradnának másoktól. A kronokompenzáció is jó lenne küldibe szedve itt is ez áll fent sokan szeretnék fejleszteni, de nem fogják, mert lemaradnának a többiektől.
Dátum: 2009.03.05. 17:57:08
Az idomítási költséget v időt nem akarjátok csökkenteni?
Dátum: 2009.03.03. 17:11:21
gyémánt térkapu bónusza? Hmm, ez csak a gyémántoknak új mindenki más tudja?..
Dátum: 2009.03.03. 07:34:11
Ariel hordák:
térkapura nincs bónusza a gyémántnak

gyémánt:
+33% lélekenergia portyázáskor győzelem esetén, vereség esetén 33%-al kevesebb lélekenergiát vesztenek. Olcsóbban vásárolhatnak tárgyakat.

zafír:
-5% sebzéstől és varázslattól (de állattól nem) /minimum -1/. Életpont és Varázspont 24 helyett 20 óra alatt megy fel maximumra. A gyógyító és manaital +25%-ot ad.


rubin:
+5% sebzés (de minimum +1), ütései nagyobb eséllyel találnak.




smaragd:
+10% sebzés varázslattal (de minimum +1), a varázslatai nagyobb eséllyel találnak, minden varázslatot eggyel alacsonyabb szinten tanulhat meg, és több varázspontjuk van.
Dátum: 2009.02.27. 15:33:01
Igen Petur.
Dátum: 2009.02.27. 07:33:55
Délutánonként lehet vadászni, az cseppet se zavarjon, h más belőled él.. ha nem akkor mástól viszi a kínzókamrás LE mennyiséget. Szerintem az elmúlt napokban voltam nagyon jó célpont.. Rengeteget vadásztam és most megint vissza megyek üthetőség alá.. Amíg nem volt a torony addig 370 csp-n csücsültem és nem is ütött senki, mert ütőtávon kívülre estem.
Dátum: 2009.02.26. 21:49:52
Azért nem lehetetleníti el a gamet. Engem is reggel 6-tól 10-ig általában 9 azúros gyepál el.. vannak 2-en hárman akik már dísz vendéknek számítanak minden nap jönnek, pedig azért nem vagyok egy annyira gyenge karakter, de mégis azt hiszik tőlem megy a LE.. Délig nincs életem gyógyulni se szabad, mert bevernek, de déltől már szabad a világ onnan fejlődhetünk akikkel ugyanezen sorsot kaptuk, s majd egyszer föléjük emelkedünk.. Ennyit tudok hozzáfűzni
Dátum: 2009.02.23. 22:08:39
Köszönjük szépen a dicsőítő jelzőket, mi büszkén vállaljuk, h I. M IKCS-nak építjük a Hatalom tornyát.
Dátum: 2009.02.23. 22:05:24
Érdekes műveletek folynak a torony körül, Miklós is ügyködik, vajon mennyire sikeresen?

Azirafael, TGY
Dátum: 2009.02.13. 19:52:55
Ne azért legyen az állatos rendszer átalakítva, h pár haszontalan szakértelmet újra nyomatni kelljen, hanem azért mert rossz..
Dátum: 2009.02.13. 19:43:38
Miklós nem lesz picit húzós állatot fent tartani a több állatos harc, és fejlődés lassítás mellett? Gondolom a tp az állatok közt eloszlik nem? Így már egy magas szintű állatot is nehéz lesz fent tartani, de ha még a tp is drasztikus mértékben megnő akkor meg bele se merek gondolni.. Sokan már csak naponkénti szintlépéssel tarthatják fent az állatot, ők ha több állattal mennek akkor a "fő állat" elég hamar bébipapi után kiabál majd! Az elnyelésre meg annyit mondok, h most az a probléma, h nagy a szakadék az állatok közt. Szerintem vagy az állat alap szintje is számítson be ahogy sokan mondták. Másik meg az, h ha az állatok az általad említett módon vissza lesznek fejlesztve akkor már nem lesz akkora szakadék az állatok közt.. A legmagasabbak is kb 50. szintűek lesznek nem? Itt nem láthatóak majd akkora szakadékok mint most, vannak már 100+-os szolgák is, de jó páran 50 alattiakkal mászkálnak. Ez az 50 elnyelés nagyon sok, de ha amit mondtál, h a tp növelés megtörténik akkor már 50. szint és 25. szint körül lesznek az állatok ez a 25 vagy még kevesebb már nem a világ vége SZERINTEM.

Azirafael
Dátum: 2009.02.05. 20:16:29
Hauer92 te tisztába vagy vele mit beszélsz?

Idézet: Hauer92 - 2009.02.05. 20:02:01
a TGY-t sokan utálják csak mert néha pofátlanul kihasználják az erejüket de van ott is egykét jó fej ember.


Annyira utálják max. a TGY-t, amennyire azokat akik elverik őket háborúban. Nem értem a háborúk miatt miért kell valakiket utálni/szeretni. Ez a játék erről szól, aki elkezdte tudta mivel jár, nem siránkozni, meg utálni kell az ellenfelet, hanem tegyetek ellene valamit.

Szinv gratulálok a hozzászólásodhoz.. Szerintem még hálás is lehetsz, h Aranyalma és Trueblood milyen rendes és nem teljes felszereléssel ment és vert ájultra.. Nem lázadni kéne és szidni minket, hanem fejlődj és erősödj. Ha nem megy akkor meg maradj le tartalékold a csp-t és ess ki az ütőkörükből, élhetsz boldogan ütések nélkül. Ha meg ennyire megráz ha egy ilyen típusú játékban összecsuknak akkor nem értem minek játszol? Engem is vertek már les sokan teljes fegyverzetben, rossz volt meg minden, h bevertek sokat, de 80%-ban jött egyből a levél, h bocsánat véletlen volt.. oké. Akik állattal mennek azok jó fejek, mert nem vernek beléd sokat, örülj! Eléggé sokan csinálják a döntetlen mostanság így kevesebb a célpont is, emiatt kell páraknak ütni a döntetlenezőket.

Azirafael, TGY
Dátum: 2009.01.24. 10:15:17
Büszkén viseljük majd.

Azirafael (TGY)
Oldal: 12345