Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Krazus

Oldal: 123456
Dátum: 2009.05.16. 22:31:22
41. szinten nekem nincs ép problémám, ellenben a egyre kevesebbet portyázok mert vadászatnál sokkal kedvezőbb a le/tp arány.
Lehetne egy szövetségi épület, ami csökkentené a tulajdonságok fejlesztési költségét.
Ha véletlenül lenne ilyen, akkor az is fontos hogy a specializált képességre kisebb mértékben hasson.
Dátum: 2009.05.15. 15:55:56
Hogyan lehet szerezni végzet medált?
Idézet: Endyr - 2009.05.11. 11:13:19
Idézet: Kaoraku - 2009.05.11. 09:55:38

WoW-al rengeteget játszottam(?), igaz tört szerveren, mivel annyi időt egyszerre sose áldoztam rá, hogy fizessek érte, de... A legnagyobb hibát abban látom (ami sokakat szerintem elkeserít), hogy teszem fel, valaki összevakarja a T6 settet. Ez valljuk be nem kevés idő, még akkorse, ha összeszokott klánnal mész. Megjelenik a kiegészítő, hurrá. És átmész az új területre, ahol máris lecserélheted a sima mezei szörnyekből potyogó holmikra kb a szettedet. Engem ez azért kicsit kiábrándítana.


Fogd fel maskepp. Nezzunk egy papir szerepjatek peldat: 8as szinten hihetetlen hosies kuzdelemben tarsaiddal legyoztetek az ogrek kiralyat es megkaparintottak a nala levo kincset. Utana kalandoztok erre arra es mondjuk 15os szinten kenyelmes gyakorlaskepp leoltok par kisebb demont es lenyegesen jobb kincs van naluk, mint anno az ogrenel.
Ez van a wowban is. Persze kicsit fura, hogy ott nem folyamataban megy, hanem ha kiadjak a kieget hirtelen megleped azokat a szinteket es az a fura. De a sema ugyanaz.


Na most látszik, hogy nem játszottál még az új kieggel. Ugyanis a BC-vel ellentétben itt nem esnek azonnal jobb cuccok, 78-as szintig kitart a T6-os szett és ott se jobb a zöld cucc csak az instákból eső kékek.
Dátum: 2009.05.11. 16:16:41
+3 az LE bevétel a férjtől, -3 az meg a feleség költekezése a férj keresetéből
Dátum: 2009.05.09. 12:45:29
Kösz a dicséretet, meg is szenvedtünk a haverommal, hogy valami értelmeset összehozzunk
Dátum: 2009.05.09. 12:20:50
Üdvözlöm a kedves és nagyhatalmú Végzetúrnőket és Végzeturakat!
V1-en a Gold Dragon szövetség tagfelvételt hirdet. Sokakban felmerülhet egy kérdés: Miért jelentkezzen egy olyan szövibe ami csak a 3. oldalon található.
Mondom én ez nem lesz mindig igy. Azért keresünk társakat hogy még előrébb lépjünk. Szövetségünk nem kezdeményez háborút de meg tudja védeni magát. Nálunk az építés (megfelelő taglétszám után az epikusok) kapja a legnagyobb hangsúlyt.
Elvárások: +30-as szint
Aktiv játék: naponta min 1-szer belépni (az se baj ha nem tudsz mindennap belépni csak jelezd előre.
aktiv fórumélet
folyamatos építés
az esetleges csatákban részt venni.
A most csatlakozóknak tudunk 3-hét adómentességet biztosítani. 3-as szintű a térkapunk és már az epikus emlékművet is felépítettük. 8 szabad helyünk van szóval akár kisebb szövetség is jelentkezhet csatlakozás céljából. Előny ha nektek is 40-es az építés szakértelmetek akár csak a legjobb építőinknek. A játékban keressétek Revos-t.
Épületeink magas szinttel rendelkeznek. Ha szükséges gyorsan tudjuk fejleszteni az őrtornyot is igy nem gond ha nagyobb létszámú szövetség jelentkezik.
Az épületeink:
Őrtorony 5.
Védőfal 5. (+15 védekezés)
Gyakorlótér 6. (+18 támadás)
Aréna
Mágustorony 8.
Kémgömb
Katakombák
Átokpiramis 3.
Lélekpajzs 3.
Aurapajzs 4.
Palota 3.
Energiakristályosító 3.
Térkapu 3.
Kennel 5. (10 óra gyakorlási lehetőség egyszerre)
A Pusztítás Citadellája 2.
Katalizátor 7.
Kincseskamra 2.
Epikus emlékmű
Akadémia 2. (most ezt húzzuk gőzerővel)
A béke csarnoka 5.
Amint van a követelményeknek megfelelő jelentkező, onnantól kezdve nekiesünk az epikusoknak, az elsőtől kezdve.
Aki megfelel a követelményeknek és szimpatizál velünk az jelentkezzen. A lélekkút nagysága 151.000 LE.
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=537
Dátum: 2009.05.09. 11:24:47
A kezdetek óta inaktív játékosokat törölni kellene, mert a kezdőknek baromi idegesítő lehet.
Melyik szám NEM prímszám?
1 (helyes válasz)
2
3
5

Nem értem mért kapott rossz hibás kérdést, hisz az 1 nem prímszám.
Igen, őket tényleg nem ártana törölni
Idézet: Shiako - 2009.01.26. 08:41:09
Idézet: Typhoon - 2009.01.25. 23:37:43
Viszont amiről nem írtál és nagyon más se szokott írni róla az a story. Na ez az a dolog ami a WOW-nak nincs.


Eddig ezt próbáltam leírni. Akkor rosszul. :respect:


Még nem olvastam végig a hozzászólásokat, de ezen kiakadtam.
A Warcraftnak beleértve a WoW-ot is hatalmas háttértörténete van. Egy rakatt könyv ebből 7-et le is fordítottak magyarra, 3 képregény magyarul, kitudja hány angolul, és hatalmas háttértörténet a játékon belül, és a neten is megtalálható. Ezenkívül 5 "+könyv" olvasható a Blizzard honlapján, és még sok honlapon.
Dátum: 2009.05.06. 16:16:12
Egy jövőbe tekintő kérdés:
Ha lementek az aukciós tételek, akkor az ismétlődő tételek közé bekerülnek majd újabbak is?
Dátum: 2009.05.06. 14:49:21
100 Ép nem elég, mert nagyon sok játékosnak simán megvan a 20as a kivégzése, és akkor az illető megint nem tud portyázni.
Dátum: 2009.05.05. 14:49:46
A 15%-ról az a véleményem, hogy vagy mindenkire legyen kötelező, vagy senkire éshogy ebben az esetben a támadó játékos kaphasson LÉ-t, de a támadott fél lévén, hogy 15%alatt volt ne veszítsen LÉ-t. A nyert LE lehetne a támadónál lévő LE 10%-a, amit viszont ha veszít a védekező játékos megkapna.
Dátum: 2009.05.03. 18:24:14
Hasznos lenne
Dátum: 2009.05.03. 18:18:17
A prérium előny, de egy jó stratégiával nélkülözhető, persze így csak a szinteden lehetsz jó kari, nem pedig a toplistán.
Dátum: 2009.04.30. 17:52:50
Azért ezek se rosszak, ha meg valakinek nem tetszik, akkor nyugodtan spóroljon a következőre.
Dátum: 2009.04.27. 20:01:37
Jól hangzik
Dátum: 2009.04.26. 21:17:16
ha belegondolsz +1 szint az előzőhöz képest csak +1 kiégett őskövet jelent, a szövi meg beleöl szint*100. Úgyhogy csak a küldi meg az előfeltétel miatt van kiépítve szinte minden szöviben.
Dátum: 2009.04.26. 20:55:18
Ha belegondolsz sokan nem építették ki az energiakristályosítót, mert többet buksz az építéssel, mint amekkor hasznot hoz. Az őskőt ad módszerrel, mosmár elkezdik szerintem fölfelé húzni.
Oldal: 123456