Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Everquest és World of Warcraft
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
41. hozzászólás - 2009.05.07. 15:53:42
Jaj szegény:( 2004ben jött ki a wow és 2004ben adta ki a szukits kiadó a könyveketO.o lehet csak nem néztél utána? Egyébként a wowot meg magyarul játszottad vagy mi? Ha annyira érdekel egy játéknak az előtörténete(ami könyvben van)akkor elolvasom.
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.38
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
42. hozzászólás - 2009.05.10. 14:26:46
Engem az az egy dolog zavar egy kicsit, hogy Miklós többször is azt mondja: végigjátszod a játékot - és ez alatt nagyjából azt érti, hogy eléred a maximális szintet (jelenleg 80).
Én régi WoW-os vagyok, 3 évig játszottam a megjelenéstől kezdve, majd 2 év kihagyás után most kezdtem el újra.

Azt kell hogy mondjam, hogy a játék akkor kezdődik, amikor eléred a maximális szintet. Nem csodálom, hogy sokan szidják, akik 20-30 vagy 70 szintig játszottak vele. Nem is ismerik a játékot. Éppen az a jó benne, hogy rendszeres időközönként újat ad! Mindig jön valami új skill, új spell, stb., ami teljesen megváltoztatja a követendő/követhető stratégiát, taktikát, játékstílust; valami új instance, ami új kihívást biztosít; egy új BG, ami tovább színesíti a lehetőségek tárházát.
Arról most nem beszélnék részletesebben, hogy már egy-egy kasztot is többféleképpen lehet játszani (különböző talentek), tehát mindig nyújt új élményeket, és aki minden kasztból "felhúz" egy 80-ast, az ellesz egy darabig a játékkal. És igazán csak akkor ismerheted ki, ha tényleg minden kaszttal játszottál, pvp-t is, raid-et is. Szóval leköt egy jódarabig - évekig.
Én megmondom őszintén, azért játszottam vele ilyen sokáig, mert nagyon jó társaság alakult ki az évek során, akikkel aztán személyesen is sokat találkoztunk, és jó barátok lettünk, együtt mentünk nyaralni, bulizni, stb., pedig volt, aki Győrből, volt, aki Debrecenből jött (én meg pl. Pécsről).

Szóval a WoW-ról tényleg lehet rosszat mondani, van is benne némi igazság - de vitathatatlanul a világtörténelem legnagyobb előfizetői bázisával büszkélkedik (ebben nincsenek benne a tört szervereken játszók), rendszeres a karbantartás és a bugok javítása, nem kell hozzá erőmű, jó társaságot és hosszútávú szórakozást biztosít, egy elfogadható összegért.
Pontszám: 8.25
népszerűKaorakuFérfi
Végzetúr tehetség
249 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
43. hozzászólás - 2009.05.11. 09:55:38 (Válasz csati777 #17 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2009.01.30. 09:05:47
Keressetek rá a Ragnarok Online-ra a Google-ban. A grafikája egy röhej. Olyan klánszisztéma és tárgyalkotási rendszer van benne, amit a mai napig nem bírtak leutánozni a nyugati fejlesztők. 30-40 millió játékosa van. Mert van, ahol nem a grafikájától jó a játék...

Ezzel egyett kell értsek. Privát szervert üzemeltetek már 3 éve, és előttem bő 3 évvel kezdték el magyarországon a privát szervereket. És még mindig van rá kereslet, bár nálunk viszonylag fix a játékosok száma, azok vándorolnak egyik privát szerverről a másikra. És mivel a Gravity engedélyezte nonprofit céllal a privát szerverek működését, szerintem még sok ideig lesz is rá kereslet (érdekes módon megcsinálták a Ragnarok 2-t, gyönyörű grafikával de nem lett túl nagy sikere). Ha a privát szervereket összeszámoljuk állítólag vetekszik a játékosszám a wow-al (legalábbis 2 éve)

WoW-al rengeteget játszottam(?), igaz tört szerveren, mivel annyi időt egyszerre sose áldoztam rá, hogy fizessek érte, de... A legnagyobb hibát abban látom (ami sokakat szerintem elkeserít), hogy teszem fel, valaki összevakarja a T6 settet. Ez valljuk be nem kevés idő, még akkorse, ha összeszokott klánnal mész. Megjelenik a kiegészítő, hurrá. És átmész az új területre, ahol máris lecserélheted a sima mezei szörnyekből potyogó holmikra kb a szettedet. Engem ez azért kicsit kiábrándítana.
A hozzászólást Kaoraku módosította 2009.05.11. 09:58:31-kor
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
44. hozzászólás - 2009.05.11. 11:13:19 (Válasz Kaoraku #43 hozzászólására.)
Idézet: Kaoraku - 2009.05.11. 09:55:38

WoW-al rengeteget játszottam(?), igaz tört szerveren, mivel annyi időt egyszerre sose áldoztam rá, hogy fizessek érte, de... A legnagyobb hibát abban látom (ami sokakat szerintem elkeserít), hogy teszem fel, valaki összevakarja a T6 settet. Ez valljuk be nem kevés idő, még akkorse, ha összeszokott klánnal mész. Megjelenik a kiegészítő, hurrá. És átmész az új területre, ahol máris lecserélheted a sima mezei szörnyekből potyogó holmikra kb a szettedet. Engem ez azért kicsit kiábrándítana.


Fogd fel maskepp. Nezzunk egy papir szerepjatek peldat: 8as szinten hihetetlen hosies kuzdelemben tarsaiddal legyoztetek az ogrek kiralyat es megkaparintottak a nala levo kincset. Utana kalandoztok erre arra es mondjuk 15os szinten kenyelmes gyakorlaskepp leoltok par kisebb demont es lenyegesen jobb kincs van naluk, mint anno az ogrenel.
Ez van a wowban is. Persze kicsit fura, hogy ott nem folyamataban megy, hanem ha kiadjak a kieget hirtelen megleped azokat a szinteket es az a fura. De a sema ugyanaz.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
45. hozzászólás - 2009.05.11. 11:24:39
Nem tudom, hogy le írta-e már valaki előttem, de kikívánkozik belőlem
Majdnem 3 évig WoWoztam és egyik napról a másikra hagytam abba (pedig napi 5-8 órát toltam). Leginkább azért mert nem jutott sehova az emeber. Bármit elértél azt megtette más is, druida healerem/tankom volt akkor maxos felszerelésben és a városban 20-25 másodpercenként jött egy majdnem ugyan olyan gear-es karakter mint az enyém A rengeteg javítgatás egyensúlyozás miatt volt olyan hét, hogy mindenki felkent a falra egy bug/nerf miatt és volt olyan amikro nem találtam legyőzőre mert az én kasztomat erősítették túl. Ez a csiki-csuki állapot nagyon nem jött be, nem is beszélve arról, hogy az igazán epikus csaták során sem lehetett annyival jobb felszerelést szerezni mint a befektettett plusz munka Ez még párosult azza, hogy az összes 12 év alatti emberke BOOStért zaklatott már tul sok volt nekem.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.50
népszerűKaorakuFérfi
Végzetúr tehetség
249 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
46. hozzászólás - 2009.05.11. 14:35:05 (Válasz Endyr #44 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.05.11. 11:13:19
Fogd fel maskepp. Nezzunk egy papir szerepjatek peldat: 8as szinten hihetetlen hosies kuzdelemben tarsaiddal legyoztetek az ogrek kiralyat es megkaparintottak a nala levo kincset. Utana kalandoztok erre arra es mondjuk 15os szinten kenyelmes gyakorlaskepp leoltok par kisebb demont es lenyegesen jobb kincs van naluk, mint anno az ogrenel.
Ez van a wowban is. Persze kicsit fura, hogy ott nem folyamataban megy, hanem ha kiadjak a kieget hirtelen megleped azokat a szinteket es az a fura. De a sema ugyanaz.

Hát lehet én játszom túl régóta RPG-vel, de nem szeretem a Diablo stílust RPGbe Amit gyakorlatozásként ölök le, abban ne legyen olyasmi, amire lecserélem valamimet. Már csak azért se, mert az ember nem hajítja el az évek óta hordott kardját pl, amivel mesterien bánik.
A másik meg, hogy ha más oldalról közelítem meg... Én teszem azt, rengeteget szenvedek, összerepuzok magamnak egy kulcsot, hogy heroic verzióban mászkálhassak instába, összekínlódom a felszerelést... Megjelenik a kiegészítő, jönnek a hombárarcok, felcimbálják 70re a karakterüket 1 hét alatt, és máris potyog nekik az a holmi, ami erősebb az enyémnél, amiért igencsak megdolgoztam.
A másik meg... Nem tudom a tervezők melyik világban élnek, de ezek a szupertápos cuccok olyan mérhetetlenül rondák... Komolyan az embernek kedve van lvl 10-es holmiban rohangászni, mert abban értelmesebben fest
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
47. hozzászólás - 2009.05.11. 21:07:15 (Válasz Endyr #44 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.05.11. 11:13:19
Idézet: Kaoraku - 2009.05.11. 09:55:38

WoW-al rengeteget játszottam(?), igaz tört szerveren, mivel annyi időt egyszerre sose áldoztam rá, hogy fizessek érte, de... A legnagyobb hibát abban látom (ami sokakat szerintem elkeserít), hogy teszem fel, valaki összevakarja a T6 settet. Ez valljuk be nem kevés idő, még akkorse, ha összeszokott klánnal mész. Megjelenik a kiegészítő, hurrá. És átmész az új területre, ahol máris lecserélheted a sima mezei szörnyekből potyogó holmikra kb a szettedet. Engem ez azért kicsit kiábrándítana.


Fogd fel maskepp. Nezzunk egy papir szerepjatek peldat: 8as szinten hihetetlen hosies kuzdelemben tarsaiddal legyoztetek az ogrek kiralyat es megkaparintottak a nala levo kincset. Utana kalandoztok erre arra es mondjuk 15os szinten kenyelmes gyakorlaskepp leoltok par kisebb demont es lenyegesen jobb kincs van naluk, mint anno az ogrenel.
Ez van a wowban is. Persze kicsit fura, hogy ott nem folyamataban megy, hanem ha kiadjak a kieget hirtelen megleped azokat a szinteket es az a fura. De a sema ugyanaz.


Na most látszik, hogy nem játszottál még az új kieggel. Ugyanis a BC-vel ellentétben itt nem esnek azonnal jobb cuccok, 78-as szintig kitart a T6-os szett és ott se jobb a zöld cucc csak az instákból eső kékek.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5.40
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
48. hozzászólás - 2009.05.11. 22:12:38 (Válasz Krazus #47 hozzászólására.)
Nem ertelek. En a semat probaltam elmagyarazni, hogy miert ugyanaz, mint a papir alapu.

Amugy van 80as karim, es BCben is kibirta a T3 70ig, ugyanigy a T6 is kibirja 80ig. De ha ne adj isten nem vagy fulltime raider, akkor ennel gyengebb cuccaid vannak es azokat biza zoldekre csereled. Mellesleg azt a 10 szintet meglepni nem ido (par nap), szoval oly mindegy, h az elso zoldre csereled le a vert izzadva szerzett T6ot vagy az elso 80as instabol eso kekre. A lenyeg, h utobbi nagysagrendekkel egyszerubb megcsinalni, mint elobbit es muszaj lecserelned (mert jobb)
Pontszám: 6
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
49. hozzászólás - 2009.05.12. 12:20:47
Igazándiból ezek a játékfejlesztők mind jól csinálják, de nincs olyan szisztéma, ami mindenkinek tetszene. A WoW elve (ami mellesleg nagyon jó!) hogy a játék rettenetesen könnyű legyen, sikerélményt adjon. Az egyensúlyt úgy teremtették meg, hogy az elején van egy hihetetlen gyors, látványos fejlődés, és utána már csak nagyon lassú, minimális fejlődés van; de nincsenek is durvább kihívások, amelyek teljesítéséhez a karakteredet érdemes lenne fejleszteni, a raid győzelmek is inkább a jó taktikán, gyakorlaton és reflexeken múlnak - de emiatt bárki számára játszható, nem csak a hc gamereknek. Egy új játékos pár hónap alatt eljuthat ugyanarra a szintre, mint az, aki évek óta játszik, ez sokak számára vonzó.
Az Everquestben a karakterfejlesztésnek sokkal nagyobb szerepe volt, a hosszú idő árán gyűjtött felszereléssel és képességekkel olyan kihívásokkal nézhettél szembe, amelyekkel egyébként nem, és ezekért még táposabb jutalmak jártak, amelyek sokszor évekkel később sem avultak el. Mindig volt cél, amivel számottevően erősödhettél. Viszont egy új játékosnak szinte lehetetlen volt behozni a többiek több éves előnyét.
Pontszám: 7.08
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
50. hozzászólás - 2009.05.12. 17:06:39 (Válasz Miklós #49 hozzászólására.)
Es sztem a WoW javara ott dol el a dolog, hogy bizony neha a regi gardabol is megunjak, es ha a guildbol kilep 3-4 (esetleg tobb) kulcsember, akkor azokat potolni kell. Ha nem lehetne relative gyorsan felzarkozni ujkent, akkor a HCk szivnanak igazan.
Mondjuk ezt most mar a server-transfer nagyban kikuszoboli, de regen en is jelentkeztem guildbe ugy, h akkor inditottam egy karit es 1 honap mulva mar raideltem veluk.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagLordWolfFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
51. hozzászólás - 2009.05.14. 18:57:38
Sokan említettek pár pontot mint a WoW gyengeségét. A "kissé butított" (amit én inkább nagyon skálázhatónak neveznék, ultra beállításon gyönyörű) grafika ha úgy tetszik, egy szép üzleti fogás. Minél kisebb a gépigény, annál többen élvezik/élvezhetik a játékot >> Több előfizető. A Blizzardnál mindig is figyeltek erre. A sztorit is még korábban leszólták páran. Nem tudom ki játszott a korábbi Warcraft részekkel, de engem pont a sztori fogott meg, és pont emiatt próbáltam ki a WoWot. Ráadásul nem is csalódtam. A játék vége fele, minden kieg. max. szintjén azért ömlik a jó sztori. Gondolok itt pl. C'thun (60) Sunwell (70) és az egész Wrath of the Lich Kingre (azon belül az épp aktuális Ulduarra). Tény, hogy az alapjátékban kevesebbet foglalkoztak ezzel, de a WotLK már ízig-vérig izgalmas küldetéseket tartalmaz. Csak könnyebb el se olvasni a küldetések szövegét, csak menni mint a tank, utána meg leszólni a játékot.
Pontszám: 7.71
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
52. hozzászólás - 2009.05.18. 13:46:45
Miért mindenki a Tier cuccokat sorolja? PVP rulez! Bg-ből sokkal hamarabb megvan a cucc ami a pvp-re kell és sokkal élvezetesebb is, mint a fos insta!:P valamint LK-ban nagyon elrontották a pvp-t, de a cuccok között tényleg nagy szakadék van.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.60
népszerűNukuAggroFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
53. hozzászólás - 2009.05.18. 14:20:59
Idézet: Eliteninja - 2009.05.18. 13:46:45
Miért mindenki a Tier cuccokat sorolja? PVP rulez! Bg-ből sokkal hamarabb megvan a cucc ami a pvp-re kell és sokkal élvezetesebb is, mint a fos insta!:P valamint LK-ban nagyon elrontották a pvp-t, de a cuccok között tényleg nagy szakadék van.

Ez egy szubjektív vélemény. A PvP felszerelés endraidre nem jó, ahogy a raid felszerelés sem jó PvP-re. Pont ezért és a farmolásért hozták létre most a dual talentet. Hogy a PvP-t élvezed, az a te dolgod. Én nem egy embert tudok mondani, aki azzal tölti ki az idejét, hogy PvP-zik, miközben súlyosan raid ember.
Az iménti delikvens előtt felszólalókat viszont megértem. A játékban még mindig érdekesek a történések, de egyben a WoWban az öcsipontokon kívül kihívás nem sok van. A WoW jó játék, de sajna egyre több vele a probléma. Nevetségesnek tartom, hogy 6 hónapot kellett Ulduarra várni (ami monjuk nem volt rossz), de annyival nem nőtt a content, hogy a következő raidinstát megvárja az igazi mag. Nagyon sokan elpártolnak a játéktól, de még mindig sokan vannak, ki beszállnak, s játszani kezdenek, illetve akik visszatérő játékosok.
Hogy pedig PvE vagy PvP? Ez megoszlik. A legjobb választás mindig az arany középút.
Pontszám: 5.83
kedvelt tagLordWolfFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
54. hozzászólás - 2009.05.18. 15:22:30 (Válasz NukuAggro #53 hozzászólására.)
Azért Algalon eltart majd egy darabig...
A mostani rendszer pedig szinte tökéletes. A "sima" raidek könnyítése ugyanazt a célt szolgálja, mint amit Miklós megfogalmazott pár hsz.-el előbb, attól, hogy valakinek napi egy órája van játékra, hadd nézzen bele a legjobb raidekbe is. Csak nehéz a nagy hc arcoknak átváltani "t3 vagyok, én vagyok a király " rendszerről az "Undying vagyok, én vagyok a király" megoldásra.
Pontszám: 5.40
mindenki kedvenceDarkelvisFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
55. hozzászólás - 2009.05.21. 18:44:17
AION

Ha szép grafikát szeretnél látni.MMO-ban.

A WoW a mai követelmények szerint nem szép,akármit is állítanak a wowosok.Nagyon jó játék és nem a grafika benne a lényeg.

Lehet lehurrogni,de én játszottam wowot,warhammert,aiont és ezek közül messze az aion a legszebb.

Rengeteg arccal beszélek akik hc playerek voltak a wowban évekig és most csak nevetnek rajta kb mert óvodás szintű játék lett a nagy raidekből.

Egyetértek azzal,hogy az se jó,ha vannak olyan helyek ahová sosem jut be az aki nem napi 12 órát játszik,de nem hiszem,hogy nem lehetett volna valami középutat találni.Eddig is annyi kisinsta volt amivel a gyengébb playerek is ellehettek.Aki nem skilles az ne menjen raidelni.

Warhammer koncepciója nagyon remek,én is pvp fanatikus vagyok és nagyon tetszett,egyre több új tartalom jön be,amik szintén jók,de a megvalósítás egyszerűen tűrhetetlen.A high-end unalomba fullad és lagba.Nagyon nagy kár érte.Craftingból 2 fajta van,unalmas.1 év fejlesztéssel letehetetlen játék lett volna belőle,így meg egy koraszülött amelyik nem kap levegőt.

AION a legszebb amit láttam,crytek enginnel csinálták,aki tudja miaz tudja,aki nem annak mind1.Nekem a játékmenet kissé furcsa,mivel keleti MMORPG és ez érződik,de a világ nagyon tetszik és a craftolás viszont ebben a játékban a legjobb.
A hozzászólást Darkelvis módosította 2009.05.23. 13:46:40-kor
Pontszám: 7.50
irritálóCsolosz0Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
56. hozzászólás - 2009.06.06. 20:22:59
Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik a Wow meg úgy általában a Blizzardos játékok kivétel nélkül.
Valahogy mindig eltalálják azt a hangulatot, ami nekem bejön.
Viszont voltam eredetin és ott is tapasztaltam egy-két érdekes hibát( Silverpine Forestben a semmi közepén megtámadott egy Son of Arugal, nem tudtam varázsolni, mondjuk halálom után helyreállt a dolog, de vicces volt, másodjára már nem annyira, de hát semmi sem tökéletes stb....) Ráadásul az új kiegészítő is elég drága úgy magába, mert tegyük fel havonta az ember még kifizeti azt a pénzt,hogy tudjon játszani, bár most hogy gyengült a forint, egyre kevésbé éri meg, ráadásul ajándék hónapot se adnak hozzá(a Wotlk-hoz), de ez mindegy is. Nekem tökéletes a tört szerver, ott is vannak hibák az igaz, meg le-ledob a szerver, de ingyen jobban megéri. Ráadásul a sok questet, még elolvasva is hamar megunja az ember.
A Végzeturat lehet hihetetlen, de érdekesebbnek tartom, mint ott a küldiket, a PvP-t jobban szeretem, de ez emberfüggő, azért meg kár sokat szenvedni a fejlődéssel, igaz az ember megtanul legalább játszani és nem az van, mint fanszerveren, hogy van egy hetvenes karaktered, de nem is ismered a képességeit, de egy 70-es eredetis karakter után már nem akarok többet gyakorolni.
Meg azon a realmen, amin voltam, volt összesen 120 70-es karakter, akik jórészt a továbbfejlődéssel voltak elfoglalva.
Nekem mivel csak BC van eredetin, így most eléggé unalmassá vált a szerver 95%-át kitevő nyolcvanasok között.
Így újra törtön vagyok és élvezem az új kasztok kínálta érdekességeket, a pvp-t, meg a Végzeturat!
(azért értem meg a Blizzardot, mert nyilván kell nekik a pénz, de szerintem ez kicsit kiszúrás az olyanokkal, akik nem akarnak ennyit fizetni egy kiegészítőért, meg eddig sokat, dolgoztak a karakterükön, de hát mindenki maga dönt mire költi a pénzét, mivel tölti a szabadidejét, nekem így jobb, de ha nem lett volna a Wotlk, lehet maradok még eredetin.)

Minden jót, sziasztok!
Pontszám: 4.43
kedvelt tagPapamaci15Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
57. hozzászólás - 2009.06.09. 10:58:44
Sziasztok!

Nem olvastam minden hozzászólást. De nem értem miért vitatkoztok azon, hogy melyik játéknak jobb a grafikája. Nekem ezeknél a játékoknál a hangulat sokkal fontosabb mint a grafika. Én nem játszottam a WOW-val, de láttam milyen. És valószínűleg azért ilyen, mert ilyen volt a grafika a Warcraft 3-ban. És valószínűleg ez az oka a népszerűségének is. Nagyon tetszett a Warcraft, de nem tetszik a WOW. Nem tudom miért. Nem a grafika, és nem is a játékmenet. Úgy egyben az egész valahogy nem nyűgözött le. (Lehet, hogy azért mert nem ingyenes. XD)
Ellenben a Cabal Online nagyon tetszik. Nincs ultrabrutál grafikája, de a játék hangulata mindenért kárpótol. És nem utolsósorban teljesen ingyenes. Persze itt is lehet pénzért venni Prémium Fiókot, de ha nem veszel akkor sincs nagy hátrányod. Főleg, hogy játékon belül is hozzájuthatsz néhány prémiumos cucchoz más játékosokon keresztül.
Noooormááális?
Pontszám: 6
irritálóCsolosz0Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
58. hozzászólás - 2009.06.12. 18:06:02
Legalább azért megérte megnyitni ezt a témát, hogy új játékokat is megismerhessünk:D
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
59. hozzászólás - 2009.06.13. 09:57:36 (Válasz Papamaci15 #57 hozzászólására.)
Sajnos az a tendencia, hogy jó grafikával mindent el lehet adni, lásd pl. a Crysis-t, ami egy kétségbeejtően középszerű FPS, de a kinézete miatt mindenki isteníti. Persze én is szeretem a szép grafikát, de nekem többet ér a játszhatóság, a jó történet, stb. Más kérdés, hogy számomra a szép grafikát az Odin Sphere jelenti, és nem a realisztikusság...
Pontszám: 7.50
utáltAtackFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
60. hozzászólás - 2009.06.13. 11:13:46
A VÉGZETUR ÉS A WARCHRAFT A KÉT JÁTÉK AMIN JÁTSZOK
Pontszám: 2.69
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!