Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Everquest és World of Warcraft
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
81. hozzászólás - 2009.07.14. 10:42:23 (Válasz csati777 #79 hozzászólására.)
Akkor sry a hülyeségért amit írtam, én tudtam rosszul!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
82. hozzászólás - 2009.07.17. 10:30:20 (Válasz Eliteninja #80 hozzászólására.)
Körülnéztél mostanában a piacon? Sword of the New World, Runes of Magic, Free Realms- igencsak közel járnak a WoW minőségéhez!
Pontszám: 7.50
kedvencDrevanFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
83. hozzászólás - 2009.07.21. 09:31:50
Mikor a hírt bemásoltam még teljesen Blizzard-fan voltam, és csak lestem, hogy ez a free-wow dolog (azonkívül hogy ugye nekik is profit) megint olyasmi, ami a játékosoknak kedvez igazán. Mint anno, mikor még kiforratlan volt a szeró, és inkább nem adtak el több wow-ot egy ideig, de a játékosok tudjanak normálisan játszani. Utána ahogy a szerver tárhelye nőtt, megint a boltokba került a wow. Ez teljesen becsülendő, játékosbarát megoldás volt, mert megtehették volna, hogy tovább árulják, utána mossák kezeiket... Most viszont, hogy készülnek kiherélni a StarCraft 2-t (nem tesznek bele LAN funkciót, csak battleneten lehet multizni) már annyira nem ugrálok az ötlereikért.
----------
OFF: ha van egy szabad percetek, akkor ezt írjátok alá legyetek szivesek Köszönöm.
http://www.petitiononline.com/LANSC2/petition.html
Attól, hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos, hogy a víz a hülye...
Pontszám: 5.67
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
84. hozzászólás - 2009.07.23. 21:52:32 (Válasz Drevan #83 hozzászólására.)
Aláírhatjuk, de semmi hatása nem lesz. A Blizzard olyan helyzetben van, hogy diktálhat a játékosoknak- és ha ők azt mondják, hogy nem lesz LAN, akkor nem lesz.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
85. hozzászólás - 2009.09.27. 11:39:16
Hát a Cataclysmmel (ez lesz a kövi WoW kieg) szerintem néhány játékost lehangolt a blizzard még akkor is ha az új faj kaszt kombinációk megvannak indokolva a loreban.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5.44
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
86. hozzászólás - 2009.09.27. 16:10:50 (Válasz Krazus #85 hozzászólására.)
Sztem pont, hogy a Cataclysm sokakat vissza fog csalogatni. Sokkal jobb kieg lesz, mint a Wotlk, ami szvsz eddig a legrosszabbul sikerult.
Pontszám: 8.40
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
87. hozzászólás - 2009.09.27. 16:51:20
Igen, de van egy másik oldal, akinek nem tetszenek a fajkaszt párosítások, pl.: a tauren druid vagy a night elf mage.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 6.88
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
88. hozzászólás - 2009.09.27. 16:52:53 (Válasz Krazus #87 hozzászólására.)
Tauren druid eddig is volt a tauren paladin...nah az kamu. Lefogadom, hogy volt egy indiai fejlesztő aki szent tehenet akart mindenáron:D
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.83
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
89. hozzászólás - 2009.09.27. 17:14:34
Nekem etett a WOTLK a Cataclysmre már nem is vagyok kiváncsi. Farkasember alli oldalon, törpe mage... Mi jön még. Goblin rakéta öv, és még blinkelni is tud...
Áhh.
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 7.29
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
90. hozzászólás - 2009.10.04. 20:09:27
Tauren druid helyett troll druidot akartam írni,de a tauren pala se kamu, ez mind hivatalos információ, ráadásul a warcraft lore-eal folyamatosan alátámasztják őket.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 6.97
utáltMatika1998Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
91. hozzászólás - 2009.11.12. 15:29:23
Helphol van a reg oldala?
Pontszám: 3.96
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
92. hozzászólás - 2010.02.12. 19:32:18
Ha valakit érdekel a Warcraft történelme látogasson el ide:
http://www.warcraft-history.gportal.hu
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 7.20
kedvencGozzerFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
93. hozzászólás - 2010.02.15. 14:05:05
Udv. Lehet elfogult leszek, en 2 es fel evig jatszottam az Everquestet, csak csaladi okok miatt abba kelett hagynom.
Nekem sokkal jobban bejott az EQ mint a WOW, a WOW-ot is kiprobaltam, eleg sok MMO-t de az etalon marad a EQ.
WOW-ba is kiprobaltam tobb karaktert, egesz mas mint az EQ.
EQ-ba Dwarf Paladinom volt, Dark Elf Rogue, es meg rengeteg kisebb szintu karim.
Kiprobaltam nagyon sok sok MMO-t miota abbahagytam, de egyiknek se volt olyan feelingje, mint az EQ-nak.
Legtobb MMO-ba latod a mobokat, es ugy neki is mehetsz, hisz nadjabol egy helyre popol.
EQ-ba volt, hogy mentem az erdobe, es egy fa mogul lepet mogottem ki egy orc, es siman nekem esett:)
A Zonan belul barhol megjelenhet a mob, van nehany ami fix pontra van rakva, PL labikba, vagy orc, Giant varosoknal.
S a skillek is valahogy jok voltak benne.
Az teny, ha lenne tort EQ server, tuti ott jatszanek rajta.
Pontszám: 6.20
kedvelt tagKersaiFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
94. hozzászólás - 2010.03.05. 00:22:14 (Válasz Shiako #38 hozzászólására.)
Addigra meg már nem lesz érdemes mert az Old Republic úgy rúgja a porosodó trónról mint hülyegyerek a bilit XD
Jade Flamehood

(been there,destroyed that)
Pontszám: 5.33
kedvelt tagKersaiFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
95. hozzászólás - 2010.03.05. 00:54:35 (Válasz Szaki06 #78 hozzászólására.)
Anarchy Online a kategóriájában a legjobb és mellesleg csuklóból veri a WOW-t és nem lepik el a "raging nerd"-ek.
Jade Flamehood

(been there,destroyed that)
Pontszám: 6.89
irritálóGaladilFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
96. hozzászólás - 2010.05.05. 16:12:09
A végzetur jó a WoW jó ennyi a hozzáfúzésem www.rworld.hu ennyi aki akar az jöjjön erre az oldalra rakja fel a WoW-ot aki akar infot az vegyen fel msn-re
gabi.1993@hotmail.com
Pontszám: 4.40
irritálóGaladilFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
97. hozzászólás - 2010.05.05. 16:19:37
Sztem nem nagyon van olyan MMORPG ami veri a WoW-ot nagyonb sokan játszanak vele az egész világon is meg magyarországon is a cataclysm kieggel meg még töben van minimum10 olyan ismerősöm aki azt mondta h akkor kezd el megint WoW-ozni mikor j9ön a kieg de kitudja más játékkal még nem nagyon játszottam csak Metin2,Runes of Magic de eggyik sem veri a WoW-ot
Pontszám: 3.25
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
98. hozzászólás - 2010.05.05. 16:28:21 (Válasz Galadil #97 hozzászólására.)
WoW helyett inkabb nyelvtanorara kellene jarnod...
Pontszám: 8.46
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
99. hozzászólás - 2010.05.05. 17:46:12
Sok új MMORPG jelenik meg manapság, de kevés az ami talpon is marad. A WoW sem a külcsín vagy a játszhatóság miatt rendelkezik ekkora játékosbázzissal, hanem a nagyon kiváló marketingmunka miatt. Az Age of Conan nagyot bukott, és a nagyobb nevek közül talán a Warhammer és a Lord of the Rings maradt talpon.

Mindenképpen szét kell vállasztani a fizetős és az "ingyenes" MMORPG-ket. Az ingyenes játékok arra mennek ki, hogy ne legyen ballansz a játékban, így 1-2 karakter halálra tápolásával több pénz csikarható ki a fizetőképes játékosokból. Egy példa: Last Chaos. Wizarddal toltam egy éven keresztül, agyon volt tápolva, már a wizardok is kérték az egyensúlyt. Mi történt? A fejlesztő egy mestervágással majdnem teljesen tönkretette a wizardot, és megtápolt 2 másik karit. Emellett betettek olyan újításokat a cash shopba, amivel egy fizető játékos két nap alatt elérhette azt a szintet amit én egy évig nyálaztam össze magamnak. Az eredmény az lett, hogy a tápos wizardos emberkék váltottak karit és mással játszottak, de ehhez 1-2 ezer dollár kellett. Az öreg rókák (köztük én is) sorra abbahagyták. Átmentünk a Rohan online-ba, ott még jó volt alacsony szinten, de szintén megvan a megtápolt kari szindróma, ami olyan erőkülönbség, mintha VU-ban egy 100-as szintű kari portyázik 50-es szintűre. Fenntartani egy magas szintű karaktert ott napi 16 18 óra játék, vagy fizetsz heti 100-200 dollárt, és ebben nincs benne a felszerelése a karakternek. Ugyanez a szenny kategória a Metin2, a Gates of Andaron, Runes of magic, Allods, Perfect world, és még sorolhatnám, rengeteg van.

Fizetős játékoknál a WoW a király, de ennyi év után azt kell hogy mondjam, szerintem a kiváló marketing miatt. A már említett LOTR online és Warhammer online még fel kell nőjön marketingben a WoW-hoz. Voltak bukások, pl az Age of Conan, sajnos a Darkfall is (nagyon hardcore lett a játék, annyira hardcore, hogy mindenki meztelenül az alapfegyverrel megy írtani mobot, mert ha megöl egy másik játékos, mindenedet ellophatja, pajzsot, fegyvert, páncélt). Az újhullám talán az AION aminek bődületes grafikája van, de sokak szerint a PvE egy idő után uncsi, még ha szép is, a PvP meg egyenesen katasztrófa. Lassan jön ki a Huxley, ami egy Unreal3 motorra épülő MMOFPS lesz. Várhatóan a KOTOR világára épülő új Star Wars MMORPG sem fog csalódást okozni, a játékmotort fejlesztő BioWare neve jól cseng (Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Knights of the Old Republic 1-2). Komoly sunnyogás folyik Bethesdáéknál is, fejlesztenek egy MMORPG-t amiről még semmilyen információ nem szivárgott ki, viszont a fejlesztő alcég megvette az elderscrollsonline.com domain-t. Talán egy Elderscrolls online, talán egy Fallout online, de a fejlesztő cég neve itt is igen jól cseng (TES3: Morrowind a kedvenc single player játékom, TES4: Oblivion, Fallout 3)

Amit én várok, és addig biztosan nem kezdek bele másik MMO-ba, az a 2012-re beharangozott Warhammer 40k MMORPG. Nyáron várható az első komoly anyag a játékról az E3-on, valamint a hivatalos kiadási dátum is. (E3 június 15-17, aki szereti a W40k-t az figyelje a híreket. Emellett nézzen utánna a most készülő Ultramarines című filmnek, W40k a javából az is.)

(Oh, konzollal rendelkező W40k rajongóknak ez kötelező darab lesz: http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I )
A hozzászólást S0laris módosította 2010.05.05. 18:25:55-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.35
fórumozóAbykeNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Everquest és World of Warcraft
100. hozzászólás - 2010.05.07. 14:49:47
Én több,mint 3 évet játszottam a WoW-al,bár mostanság meguntam az eredetit(Raidelni nem igazán szeretek).A WoW-ban az a jó,hogy hamar megjelennek az új patchek és nagyon sok új dolog,szuper a grafikája,a könnyű játszhatóság,fejleszti a türelmedet,mivel az elején csak szaladgálnod kell és már várod azt,hogy harcolhatsz és követel egy kis önuralmat is...
Egy évig toltam eredetin és körülbelül két évet törtön...Elég jól ismerem az egész játék grafikáját,karaktereit,világait...mindent,sok MMO-t kipróbáltam,de nagyon egyik se kötötte le a figyelmemet..Metin2-ben az a hiba,hogy nincs meg a megfelelő játékélmény.Elmentem 30as szintig aztán meguntam,mert unalmas lett(napokig kell ölni a szörnyeket,hogy egy szintet lépjek.....).GOA-ban is az unalom a baj...meg még egy csomó MMO nem köti le az emberek figyelmét.Eljátszanak vele pár hónapig,aztán megunják,mert nincs semmilyen élmény a játékban és,hogy csak ölnöd kell a szörnyeket és nincs semmilyen küldetésed.A WoW-ban legalább lehet instákba menni,raidelni,PvP-ni,órákig beszélgetni másokkal,arénázni...stb.A legtöbb MMO csak,arról szól,hogy ölj és öld bele az összes pénzed a játékba.Sok MMO-ban vannak,olyan dolgok amiket pénzért lehet megvenni és ez elrontja a játékot.A teljesen feltápolt karik ölik a gyengébbet,kik úgy gondolják,hogy minek fizessek egy játékért(a WoWban is van,ilyen dolog,de ott legalább eltudod kerülni azt,hogy leöljenek és kempeljenek.PL.a rangod miatt.)
Bocsánatot kérek,hogy ilyen sokat írtam csak szerettem megosztani másokkal a véleményemet.
[
Pontszám: 6.67
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője