Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: 15% alternativa
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
101. hozzászólás - 2009.05.05. 01:49:20 (Válasz Mortimer #100 hozzászólására.)
nem csak a tárgyak fogytak el, a lények is? mondjuk a lényeket megértem, hiszen csak korlátozott szintig vannak meg, de elvileg adná magát az epikus lény ismétlése is, nem? ha ár küldetést lehet. és mehetne a icit kristályppontokra vagy újradobott tárgyra.
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
102. hozzászólás - 2009.05.05. 07:37:18
OFF:
Morti: ez bizony öngól. Én sem értem, de valaki nyilván elég hangosan sírt.
Szerintem sem kellett volna ezen finomkodni, legyen csak izzsasztó kihívás ez a része játéknak (esetleg a lényből kútba áramló LÉ-t lehetne emelni a lény ÉP-jével együtt, mert az elég vicces).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
103. hozzászólás - 2009.05.05. 08:32:53 (Válasz Mortimer #100 hozzászólására.)
Lények még vannak, csak a tárgyak fogytak el (térkapu szindróma).
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
104. hozzászólás - 2009.05.05. 08:59:50
há nahugye...

Drága barátaim asszem kijelenthetjük hogy válsághelyzetünknek bizony mi voltunk az okozói...párdon...nem mi hanem ti...ti akik mindent módosítgattok aztán meg csodálkoztok...lebutitatjátok a játékot utána meg elégedetlenkedtek hogy nincs kihívás...ami a klánháborúk környékén is volt meg a már emlegtett epikus stuff is...maximálisan nonszensz fless...

én mindig is mondtam hogy a Demokrácia nem életképes...eccerűen áhhh szemrehányást cska önnmagunknak tehetünk amiért hagytuk hogy pár nagyszintű kisakkozza magának a lehetőséget...

elszomorító...

ám én tudom kik azok akik tudálékos kis kalkulációs semmitmondásukkal nem a szakadékból ki hanem egyre lentebb taszigálják a dolgokat és bizony mondom legvégül mind meg fogtok fizetni...

nahde most nem erröl van szó hanem egy életképes használható jövedelmező portyafless kitalálása és bevezetése...igazából kiváncsi volnék a lehetőségeinkre tehát valami elöljáró Vezetőségi tag nyugodtan beírhatna ide és közölheté a tényállást valamint a választható lehetőségeket...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
105. hozzászólás - 2009.05.05. 09:04:26 (Válasz Aurri #102 hozzászólására.)
Talán nem is azzal van baj, hogy kevés LE-t ad hanem, hogy az epikus ölés nem igazán epikus érzés. Az erősebb karaktereknek még jelent némi fejlődést (állat) a gyengébbeknek meg csak nyüglődés és erőforrás pocsékolás az egész, sokaknak a 2 nap nem is elég rendesen felkészülni ezért inkább nem is ütik vagy csak 1-2 alkalommal és akkor is kb. leszedi őket az epikus egy 1-1,5k+-os varázslattal. Ha a tárgyon felül lenne valami nyeresége minden karakternek sokkal népszerűbb és szórakoztatóbb lenne az epikus ölés. Konkrétan olyasmire gondolok, hogy minél nagyobb az epikus szintje és a támadó karakter szintje között a különbség annál nagyobb jutalom járna, valami olyasmi ami egyébként nem vagy csak nehezen beszerezhető. pl. térkapu pont, csp, +TP az állatnak, lény szintje-kari szintje/10 kiégett őskő őskővé változik, esetleg simán kiégett őskő, ékszerbe rakható fókuszkristály stb. stb.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 9
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
106. hozzászólás - 2009.05.05. 09:20:21
basszus ezt se hiszem el...hogy rámozdultatok az epikusra...pfff...a nyakam teszem rá hogy a játékosállomány 95% megtalálja benne a kihívást...banyek...há mijez?

attol mer bevzetnek pár bizbaszt még az epikus legyőzéséhez szerintetek minden beáll egyenesbe...tegnap írta valki hogy oylan a végzetúr mint a balaton...széles széles sokmindent lehet csinálni...csak éppen nincs a dolgoknak mélysége...a portya az a dolgo ami beméllyíti a dolgokat...sok játék ami léynegesen ygnegébb eresztés mint a végzetúr sokkal hosszabtávú játékot biztosít mert van egy jólkiépitett életképes portyarendszere...ami hosszútávon köti le az emberket...itt meg van minden cska éppen semmisem hosszútávra van kihegyezve...jah de...a vadászat...

attol nem lesz jobb semmi ha most az epikust átnyomjátok mikulásba és majd hajigál midnenféle szirszart még plusszba...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.17
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
107. hozzászólás - 2009.05.05. 09:20:33 (Válasz Otoaak #105 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.05.05. 09:04:26
Talán nem is azzal van baj, hogy kevés LE-t ad hanem, hogy az epikus ölés nem igazán epikus érzés. Az erősebb karaktereknek még jelent némi fejlődést (állat) a gyengébbeknek meg csak nyüglődés és erőforrás pocsékolás az egész, sokaknak a 2 nap nem is elég rendesen felkészülni ezért inkább nem is ütik vagy csak 1-2 alkalommal és akkor is kb. leszedi őket az epikus egy 1-1,5k+-os varázslattal. Ha a tárgyon felül lenne valami nyeresége minden karakternek sokkal népszerűbb és szórakoztatóbb lenne az epikus ölés. Konkrétan olyasmire gondolok, hogy minél nagyobb az epikus szintje és a támadó karakter szintje között a különbség annál nagyobb jutalom járna, valami olyasmi ami egyébként nem vagy csak nehezen beszerezhető. pl. térkapu pont, csp, +TP az állatnak, lény szintje-kari szintje/10 kiégett őskő őskővé változik, esetleg simán kiégett őskő, ékszerbe rakható fókuszkristály stb. stb.


Nagyon etszik az otlet, de nagyon vigyazni kene vele, hogy ne lehesse exploitra hasznalni. Jelenleg ugye ismerunk olyan karit, aki allatfejlesztes miatt orankent uti az epikust es ezzel mar 20. a gyozelem toplistan. Ami egeszen addg, amig csak az allatait fejleszti nem igzan gond, de ha ezert CSP-t is kapna...
Szoval ez mukodo dolog lehet, csak le kell zarni a kiskapukat mielott azok egyatalan bekerulnek.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
108. hozzászólás - 2009.05.05. 09:21:07 (Válasz Dr_Faktor #104 hozzászólására.)
Szokás szerint baromira el vagy tévedve. A játékosok akár sírnak akár csak javaslatot tesznek nem fejlesztői a játéknak a játékvezetés pedig mérlegel tesztel és DÖNT! a változás szükségességéről, nem leeht a játékosok nyakába varni, hogy sok esetben olyan fejlesztést szeretnének látni ami szerintük könnyebbé/jobbá teszi számukra a játékot. a felelős döntés nem a játékosok kezében van, a játékvezetés tudtommal nem használ játékosokból verbuvált csoportot a fejelsztések előterjesztésére ill. elfogadására vagy bármilyen más módon bevont volna játékosokat a játékfejlesztésbe. Ez itt csak egy fórum ötleteket tippeket lehet adni, meg el lehet mondani ki milyen irányú fejlesztéseket látna szívesen de kb. ennyiben ki is fullad az egész. Rengeteg ötletből semmi nem valósult meg valószínű nem véletlenül Baratyn meg Miklóson kívűl nem iagzán tudhatja senki főleg tesztelni minek milyen hatása van a játékra, a többség csak tippel minek milyen hatása lehet.

Szeritnem ebben a helyzetben semmiféle demokrácia nem érvényesül, lehetnek olyan hangok amire a jatékvezetés kicsit jobban figyel de a játékot ettől még messze nem a játékosok fejlesztik hanem a beholder. Ha ez mégsem teljesen így van annak már lehet oka a játékos társaság vagy egy csoport de amíg a végzetúr nem nyilt forráskódú játék addíg a felelősség és a játék szinvonalának tartása elsősorban nem a játékosokon múlik. Ettől persze a játékosokon is van felelősség de 5 éves gyerek kezébe akár milyen szépen kéri épeszű ember nem ad élesre töltött fegyvert mert ha meghúza a ravaszt és valaki megsérül aligha a gyerek lesz érte a hibás. Az emberek többbsége ha játszik nem sokban különbözik az 5 éves gyerkőctől (beleértve magamat is) legfeljebb szebben és átgondoltabban érvel de ettől még többnyire önző korlátolt és a saját hasznát tekintve próbál kicsikarni valamit lévén, hogy a saját helyzetét ismeri legjobban és az alapján ítéli meg a játékot.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
109. hozzászólás - 2009.05.05. 09:25:19
jah a fejelsztés a Belholderé de a sok kis szir szar finomhangolás amikre állitolag nagyon nagy szükség van azt mind a játékosok eröltetik ki...akkor befogják pár hétre a szájukat a könnyített helyztet meglovagolva gyorsan kipörgetik a dolgokat aztán megint tartják a markukat...

tudom hogy nem csak a játékosokn múlik de azé én képes vagyok elhinni hogy az a sokmidnen sírás rívás ami néha van igenis képes nyomást ygakorolni avezetőségre és sokan erre jáccanak...

pl most ez cska egy példa de az Epikus ideális rá...nem bírták legyőzni a dögöket akkor kilett követleve hogy jajj gyngítsáékmále őket...utána seccperc agyonverték úőket odafent mostmeg megint csak lesnek a fejükből...pedig lehet ha nem ygngítették volna le a dögöket még most is menne a gyilok...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
110. hozzászólás - 2009.05.05. 09:27:35 (Válasz Dr_Faktor #109 hozzászólására.)
Én nem láttam sehol fórumon olyan topicot, hogy "gyengítsük le az epikust".

Segíts légyszi, keresd meg.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
111. hozzászólás - 2009.05.05. 09:29:56
biztos van valahol...de te jobban kigazodsz a sok topik között Morti szal inkább te nézzélmá nekm utána hol is lehet...biztos vagyok benne hogy született jópárpost a témában még akkor is ha külön topikot nem kapott...utánajárásodat előre is köszönöm...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
112. hozzászólás - 2009.05.05. 09:44:54 (Válasz Dr_Faktor #111 hozzászólására.)
Oké, akkor közlöm, hogy nem született, nem volt ilyen. Fórumban biztosan nem, nonszensz is lenne. A fórumozókat ismerve, nem is értettünk volna egyet, az epikus azért epikus hogy nehéz legyen.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.05.05. 09:45:56-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
113. hozzászólás - 2009.05.05. 09:58:01
hááát most erre mit mondjak? azt hogy a játék készitői direkt sekéylesítik a saját játékukat hogy a könnyűgyőzelem érzése elfledtesse az emberekkel hogy térdigálló pocsolyában gázolnak? lol...nahazé nemhiszem hogy ez ígyvolt hogy ahasukra ütöttek és aztmondták...igen butítsuk az epikust...

mind1 Morti...nem az epikust kéne akkorse most se csesztetni...hosszútávú jólműködő valóban a portyázást megérővé tevő harcrendszer az kell ide...

de az abaj hogy itt mindig elkanyarodunk a dolgoktól...engem igazából nemizgat hogy ti mit bohóckodtok odafönt a legmagasabb szinten...de az már igen hogy szartse nagyon ér a portya...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
114. hozzászólás - 2009.05.05. 09:59:11
Azért nekem lenne egy költői kérdésem.

Ha anno úgy reklámozták volna nektek a játékot (akár a Beholder, akár akik meginvitáltak ide, lényegtelen) hogy "gyere, tök jó ez a játék, a végzeturak egymás ellen küzdenek, de ha nem akarod, nem vehetik el a LÉdet, de persze te sem a másét", akkor ti regeltetek volna..?
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
115. hozzászólás - 2009.05.05. 10:01:43 (Válasz Dr_Faktor #109 hozzászólására.)
Ez azért baromira nem így volt ahogy gondolod. Első 20 epikus semmilyen gyengítésen nem esett át és csak lassult az epikusok életerő növekedése, semmiféle nerfet nem kaptak. (35.-nek 63k életereje volt ha ennyire gizdák akkor vajh miért van ilyen kevés szövi 30 kill fölött). Szerinted túl könnyű szerintem meg aránytalanul nehéz. Ha belegondolunk, hogy már alapból is kb. 2 naponta leeht ölni őket és ehhez képest még az Azúr is csak 50 körűl jár pedig szerintem már kb. 200 napja van emlékművük akkor nekem ebből nem az jön le, hogy annyira könnyű lenne darálni meg elszaladni az epikus öléssel, főleg ha azt nézed, hogy a kincseskamrával ezen még gyorsítani is lehet mégsem hullanak naponta az epikusok, de azért még így is sikerült megelőzni a fejlesztést. Szerintem irreálisan lassan megy az epikus ölés az átlagos erősségű szövetségek nem, hogy 2 naponta de 3-4 naponta se tudnak epikust ölni sőt a 2 napot senki nem tudja tartani pedig sokkal gyorsabban is mehetne és ráadásnak még küldetésis épül rá. A nep top szövikben 20 fölötti létszámmal 3-4 hónapot kell várni egy tárgyra ha mindenkinek akarnak adni, és ugyan vannak olyan tárgyak amik (szaki és tul költség csökkentő) minden szinten hasznosak de többségük főleg amik az első 20dögből esnek sokkal hamarabb elévül és cserélhető hasonló vagy jobb térkapus tárgyra, ezért nem csak, hoyg lassan megy az epikusok ölése de egy csomó szövetség számára nem is érdemes ütni hacsak nem küldi éppen valakinek mert sokkal szarabb 2 napig epikus nélkül szenvedni a leüttetésekkel mint folyamatosan ölni őket a kétes értékű tárgyakért.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
116. hozzászólás - 2009.05.05. 10:07:15
bakker Otoaak nem te voltál aki az epikus ölés epikus érzéséről beszélté? há ez az epikus érzés amikor inadszakdtából csaptmunkával végső tartalékaitokat felemésztve rontotok a dögnek és cska a rendkívüli taktikai fegyelem és stratégia az amivel megynerhető a harc...vagy a brutális elsöprő erőfölény...

egy Epikus legyen Epikus...ne adja magát olcsón...és ne térkapuszinten ölhessék a játékosok...

ha midnennap karácsony volna akkor egy idő után már fel se tünne
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
117. hozzászólás - 2009.05.05. 11:17:29
Az alapötlethez hozzászólva: kicsit nyers, de ha változtatunk rajta, akkor talán életképes is lehet. Az egyértelmű, h ha választható lesz, akkor szinte sem fogja választani, mert rengeteget bukna rajta. Ha viszont beletennénk olyan finomításokat, mint: aki 15% alatt is üthető lesz, arra mondjuk max +/-1 szintről lehessen támadni, meg egy-két hasonló finomítást, akkor már többen meggondolnák.
A kivégzés szakértelem is elég durva lenne, mondjuk 100-ason, mert akkor lazán, sebzés nélkül is kivégezhetnék egymást a karakterek.
Kicsit összetettebb ez a fejlesztési lehetőség és rengeteg luk van rajta, de el lehet rajta ötletelni.
Szerintem az a legfontosabb, hogy hosszú távon senki játékélvezetét ne rombolja le...
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
118. hozzászólás - 2009.05.05. 11:28:32 (Válasz Dr_Faktor #116 hozzászólására.)
Szerintem nem én voltam. Az epikus életérzésről meg annyit, hogy ezek gyakorlatilag térkapus lények csak nem 10 hanem több szint a különbség, ha ez neked így jön le a te dolgod. A kincseskamra puszta léta (30órát lehet csökkenteni az alap 50-en) és az alap két naponkénti lehetőség az epikusozásra se azt az érzést erősíti bennem amire te itt utalsz. Ettől még lehetne így csak nem látom az eredeti elképzelésben sem azt amiről írsz.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
119. hozzászólás - 2009.05.05. 11:38:04
Tehát neked az epikus Feelinget az adná meg ha a dögök legyőzésével a jövőhét is kihullana belőlük? vagy msot mi? szerintem nagyon is jódolgok pottyanhatnak ki belőlük...az hogy felétek már midnenki megkapta amit akrt vagymár semmi izgat titeket közülük az nem az én gondom...asszem...

de persze lehet kitalálni dolgokat az epikus legyőzésével midnenki kapjon annyi léét amennyit belesebzett...de áhhh ezmár übertáp volna...

számomra továbbra is felfoghattlan mér az epikusról vitatkozunk amikor totál másról kéne...de há jóvan...ismersz...én elcseverészek akármiről...cska éppen nemlátom értelmét hogy bizonygatjuk egymásnak...illetve te nekm hogy mér is szar az epikus...

azmeg hogy ezek térkapus lények...há basszuskulcs mik legyenk? Ufok? Mezteln Csajok? igen térkapus léynek...a bolygó leghatlmasabb(Nevesített) szörnyei...nemértelek mi a bajod...

az én Klánomba ahol vagyok nagyon is megszoktunk izzadni az epikusok legyőzésével és már taktikai spórolást is bevzettünk mer lassan jönnek a küdletések hogy vásároljunk akincseskamrából motyót...és nemngedhetjük meg a 2 naponta nekimegyünk 1nek...tartalékolunk...hetente 1et leverünk ha úgyvan...és ez jó...én kiszoktam írni akrilapomra hogy kiket kaptunk el mert én büszzke vagyok rá...és igen számmomra ezmár epikus érzés(legalábbis a játékon belül)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.71
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
120. hozzászólás - 2009.05.05. 14:49:46
A 15%-ról az a véleményem, hogy vagy mindenkire legyen kötelező, vagy senkire éshogy ebben az esetben a támadó játékos kaphasson LÉ-t, de a támadott fél lévén, hogy 15%alatt volt ne veszítsen LÉ-t. A nyert LE lehetne a támadónál lévő LE 10%-a, amit viszont ha veszít a védekező játékos megkapna.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője