Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: 15% alternativa
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
15% alternativa
1. hozzászólás - 2009.05.04. 13:49:32
A következő ötlet merült fel, amely vagy a 4-es világon kerülne megvalósitásra, vagy egy választható opció lenne mindenkinek:

15 (20-50) %-kos szabály eltörlése, helyette, ha megtámadnak, és veszítesz, az ÖSSZES elvesztett ÉP-t visszagyógyulod. (mega-sebgyógyitás)

Mire lenne ez jó?

Az élmezőnyben továbbra is panaszkodnak, hogy az elhúzás és a taktikázási lehetőségek széles skálája miatt gyakran megtörténik, hogy nem lehet ellenfelet találni, vagy legalábbis csekély a választék. Nyilván, mert mindenki a 15% alatt sunnyog. A portyabeállitásoknál lehetne egy új beállitás, ha ezt választod, akkor 15% alatt is támadhatjátok egymást azokkal, akik szintén ezt a beállítást választották.
Cserébe nem kell attól félni, hogy elvernek, és nem lesz elég ÉP-d térkapuzásra, epikusra - ha kikapsz a csatában, vissza-sebgyógyitod a teljes sebzést.
A játék persze ettől izgalmasabbá is válna, nőne a tét, nem lehetne biztonságban vadászgatni.

Az is lehetséges, hogy ezt nem a jelenlegi világokon vezetjük be, hanem majd az újonnan induló 4-es világ szabályrendszerébe integráljuk be (de akkor ott ez nem választható lenne, hanem kötelezően műkődne - a 3-as világgal ellentétben, a 4-es az átlagosnál is harciasabb lenne).
Pontszám: 3.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
2. hozzászólás - 2009.05.04. 13:53:29
Háborút teljesen megborítaná, mondjuk azzal amúgy is kellene csinálni valamit. Viszont, ha választható lenne, azok kerülnének előnybe akik nem választják. Továbbra is sunnyoghatnának, de levámolhatnák a nem sunnyogókat. Ettől függetlenül jó lenne, ha valamilyen formában bekerülne a játékba, csak emiatt biztos nem indítanék karaktert a V4-en.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
3. hozzászólás - 2009.05.04. 13:54:34
áhhhh ha már ígyvan hoyg ez a 4es világon lenne akkor elve kula az egész...nem akarok vitatkozni én a vezetőséggel de szerintem egyátalán nem annyira orbitális a játékosállomány ami indokoltá tenné a 4es világot...

viszont ha a többi világban is volna(3as kivételével) akkor ez egy nagyon jó ötlet volna mert visszahozná a portyázás lehetőségét és hasznát a béka segge alol =)

de ez a Világozás hüyleség...és igen pofátlanul nyereségorientált...most regeljek azé egy portya karit a 4esre mer az 1esen ez nem lesz? akkor minek keccöltem és pénzeltem szegény karakteremt ha msot sorsárahagyva ellavírozok egy új világba?

én már a 2es világot is fölösnek tartottam a 3ast megértettem hogy kell a sok növéynevőnek háde áhhh nem akarok új világot...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.44
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
4. hozzászólás - 2009.05.04. 13:55:10
Ez az opció váltható lenne?
Ha igen, milyen időközönként?
A 15 %-osok csak akkor "kezdenék látni" portyalistában a nem 15 %-osokat, amikor azok felgyógyulnak a "normál" %-ra?
A hozzászólást Darah módosította 2009.05.04. 13:59:53-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
5. hozzászólás - 2009.05.04. 13:55:42
Kinek van ebből előnye? A topnak. Nekem 5 szinttel alattuk mi előnyöm van? Semmi. Akkor miről beszélünk?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.73
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
6. hozzászólás - 2009.05.04. 13:56:21
Annyit hozzátennék ehhez, hogy annó én azért fejlesztettem az ÉP-et, mert azt hittem addig fog tartani egy küzdelem, amíg az ÉP-em bírja. Ha már felgyúgyul maxra, akkor a harcok is mehetnének egészen halálig! Igaz így a szívósság értelmét vesztené, de szerintem így jobb lenne! Max át lehetne értelmezni a szívósságot, pl az Ép-et növelné szintenként 0,5%-al.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
7. hozzászólás - 2009.05.04. 14:16:22
még annyit hogy ez ne választás okán legyen...mert akkor sokan maradnának inkább a régivágásban...mittomén ha ez be lesz veztve akkor 40edik szintől ez lép érvénybe...vagy elöbb...

nelegynemár ez hogy választhatják...a portyázásnak is ez lett alegnagyobb szopókája hogy 15 vagy 30as pps...aztán perzse hogy a játékosok 75% 15ben nyomja mer a gyengéket könnyű agyonverni...meg a kicsiket...

vagy legyen úgy hogy aki 30as ppben tolja arra nem vonatkozik a 15% és beüthet oylan karikat is akik 15%alatt vannak...

nahmeg ha már alternatívákról van szó...kérek alternatívát a döntetlenes küldetéshez...esküszöm még azt is bevaállanám hogy vegyke 30 őskövet csak ne kelljen vele vacakolnom...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.04. 14:18:32-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.67
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
8. hozzászólás - 2009.05.04. 14:25:31
Szerintem ez legyen bevezetve, de csak egy nap és csak a végzeturak gyógyuljanak fel.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 8.75
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
9. hozzászólás - 2009.05.04. 14:28:03
szerintem meg ne ez legyen bevezetve hanem valami fejlesztés a V1-re...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.13
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
10. hozzászólás - 2009.05.04. 14:29:25 (Válasz Mazlee #9 hozzászólására.)
"valami" ?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
11. hozzászólás - 2009.05.04. 14:41:34
Ennek a fejlesztésnek nem sok értelmét látom.

Megvan 1 óra alatt az 5 vereségem utána 2 órán keresztül max ép-ben támadhatatlan leszek és azt csinálok amit akarok? Így le-t megint nem viszünk be a portyákba, hiszen csak akkor vadászik az ember, ha üthetetlen.

Másfelől az opció azért nem jó, mert semmit nem kap aki aktiválja, csak bukik.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
12. hozzászólás - 2009.05.04. 14:43:36 (Válasz Ricardo #11 hozzászólására.)
De legalább elvitatkozgatunk egy olyan dologról, amit ha Dr. Faktor vet fel, észre se veszünk...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.20
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
13. hozzászólás - 2009.05.04. 14:44:28 (Válasz Mortimer #12 hozzászólására.)
Ez igaz. Viszont én nem is Doktor Faktornak fizetek a játékért.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
14. hozzászólás - 2009.05.04. 14:53:19
pedig higgyétek el ha itt úgymenne minden dolog ahogy Dr Faktor mondja akkor minden sokkal szebb és jobb volna...bizony...természetesen csak miután megkapnám a kis boritékaimat...

én látok ebben a 15%ban fantáziát...valami kell ami kizökkenti a besatnyult portyát...ha nem az akkor más...de ha nem ez akkor mi?

mindenki eljáccadozgat 15% alatt felmarkolja eccerre a nagylóvét azt kész...utána lógatja a lábát és azon kesereg hogy leverik az életét...merazé a portyázás így sem szünt meg csak éppen semmi haszna nincs...márpedig itt a lényeg a Lééé...illetve ponthogy annak hiánya...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
15. hozzászólás - 2009.05.04. 15:05:30 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Az opcionalis 15% eltorles alapveto hiabaja, hogy
A/ senki sem valasztja.
B/ mindenki olyankor valasztja, amikor vadaszik. Ha 48 oras a valtas az ugye ebbe lazan belefer.

Illetve az A/ pontot modositanam, hogy csupan 2 karakter valasztana, akik mellesleg egymast nem tudjak tamadni. V1-rol beszelek.

Ha fixen lenne bevezetve, hogy mindenki utheto, akkor az gyokeresen forditana fel a jatek rendszeret, portyazassal iszonyat mennyisegu LE-t lehetne szakitani.
Egy megfelelo epikus targgyal (Verivo, Lelekrablo), 4 lelekszivo manccsal, kivegzessel, gyemant bonusszal meg manapsag mar el lehet rabolni valaki LE-jenek a 2/3-at egyetlen utessel!!!
Amikor 20-25K egyetlen tulajdonsagpont, akkor ez egy jo idopontban megeresztett tamadas eseten 10-15K LE is lehet. Az meg mondjuk a napi bevetel 10%-a.

Ugy tudnam inkabb elkepzelni a dolgot, hogy akit egyebkent nem tudnek utni, azt is tudom utni, de tole nem hozhatok LE-t, vagy minimalisat, esetleg minimalisat, ami nem tole vonodik. Esetleg a rabolt LE szoryodik az EP%-kal.

Viszont akkor 15% alatti tamadast is engedni kene?

Ovatosan kell a temahoz nyulni, nekem mindenesetre a teljes sebgyogyitas resze nagyon tetszik, az kevesbe, hogy ezzel egyeseket teljesen le lehetne nyulni.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
16. hozzászólás - 2009.05.04. 15:09:45
A teljes sebgyógyítással az a gond, hogy mire fel marad akkor meg az egészség? Teljesen haszontalan tulajdonság lesz.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
17. hozzászólás - 2009.05.04. 15:17:10
de akkor mi célja van a portyának ha nem lehet belőle profitálni?

pont azé van ennyire bekaptafásodva a játék mer nicns lehetőség a kiugrásra...aki nagyot vagy maradandót alkotott portyával az magasabb szinten is szépen besimul a tömegbe mer azon opcióval amivel ő megerősödött a későbbiekben már szinte semmit nem ér...

a legtöbb iylen harcorientált játéknak maga a harcrésze a lényeg...a növényevők rágcsálják csak a fák leveleit...de áhhh a ragadozóknak is meg kell élniük valamiből...mer ha nem akkor felborul az egyensúly és bekövetkezik az hogy már pusztán cska a Random az úr...vagy a cuccok esetleg a védelem itala nahmeg a láthatatlanság...

lehet a portyára egy totális mindentátfogó radikális változás kéne...mer így tényleg max csak arra jó hogy kapargasd az aprót nahmeg a falat amikor véletlenül pont egy oylantól esel seggre akinél még léé is lenne...

azé az elkeserítő tud lenni amikor mittomén egy napi 8 órányi játékkal ami óránként mondjuk 4 csata tehát összesen 32 bejön 5000 lééé...há az mijaz? az semmi az nulla a fiszfasz...persze van hogy néha összejön uyganennyi támadásból 20 000 körüli összeg is de a statisztikák alapján a szintek előrehaladtával ennek az eséylei nemhogy nőnek de igen csúnyán csökkennek...pedig magasabb szinten több péznek kéne lennie...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.29
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
18. hozzászólás - 2009.05.04. 15:51:52 (Válasz CaveMaN #16 hozzászólására.)
Ráadásul ha elkapnak vkit 40k-s küldi közben,csak szól a szövitársainak és megkopasztják 30 perc alatt...
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
19. hozzászólás - 2009.05.04. 15:54:35 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Izgalmas lesz gyűjteni bármilyen tárgy árára... Legaranyosabb a légy x lé-n, amikor bejössz a küldetések menüpontba küldetések megoldása lesz
Tipikusan az a világ, ahol nem lehet előre tervezni, és a kocka hiénák pillanatok alatt a csúcson lesznek

Egy ilyen szabály mellé kötelező egy ütésből szerezhető lékorlát (Ha nem is annyira drasztikus mint V3-on, bár az is meglepően szép rabló listát eredményez mint látjuk.

Valamint a Zafír gyógyulós bónusz is elveszti értelmét. Szólok havernak, hogy eltettem a blökit, ájulás határon vagyok, üssön meg, mert mennék portyázni, és nincs hp, ő maxba nyom egy ütésből, és mehet a dara megint

De a háborúk még jobbak, ha egy erős szövi elkezd ütni egy gyenge tagot, akkor amíg nem bukik 5 csatát 3 órán belül, zúzható...

Már csak a korlátlan pp beállítás kell egy igazi Káosz szerverképhez innen
Pontszám: 6.44
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 15% alternativa
20. hozzászólás - 2009.05.04. 15:59:35
ha lenne az hogy a támadások után a támadott kari 1 órára védve lenne(mindenki mástól is) már nem lenne gond...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.04. 15:59:59-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!