Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.03.28. 19:11:24
Bocs,hogy kicsit off lesz!
Szerintem mind rövidtávon, mind a játék hosszútávú koncepciója miatt elhibázott dolog volt ezt a szakértelmet játékba rakni!
Borítékolható volt, hogy aránytalanság lesz belőle és komoly viták, én személy szerint nem tudom miért van erre szükség!
Azért ide írom, mert az idevágó horda gyűlölet szakértelem téma nem igazán élő
Dátum: 2009.03.28. 19:02:55
Szomorú, Grahor törlése, de sajnos azt kell mondanom egyre több ilyen dolog lesz! Aki maximalista és nehezen fogadja el ennek a játéknak a hátulütőit, és nem akar havi 5000 Ft-ot őskőre kidobni, hogy versenyben maradjon, nincs annyi ideje, vagy nem szán erre annyi időt az inkább hagyja a fenébe az egészet. Szerintem sokan ingadoznak, aki meg hajlandó ő azzal fog szembenézni, hogy kevés karakter veszi körül. Már régen nem ingyenes és nem pár perces szórakozás ez, egy kicsit ezen kellene gondolkodni.
Dátum: 2009.03.23. 10:00:27
Szerintem ez csak akkor gáz, ha megpróbálsz a végletekig korrekt lenni és a szinteden támadsz!
Ha a bevett szokást választod, amit a játékosok 80-90%-a és 4-5 szint különbséggel versz és vernek, akkor nem érzed.
Ez max. háborúban vagy szövi Top 3-ban érezhető,de ott sem biztos, nem ad akkora pluszt, magának a szakértelemnek nem nagyon volt értelme mást is el tudtam volna képzelni helyette. Csak egy idő után nehéz új szakértelmeket kitalálni úgy, hogy ötletes legyen ne legyen táp és ne borítsa fel a játékegyensúlyt. És mégis kényszer van a fejlesztőkön, mert a nép mindig szeretne valami újat látni.
Gondoljatok bele fél éve megy csupán a játék, és már sokaknak unalmas, mi lesz később?
Dátum: 2009.03.21. 18:53:37
Én személy szerint irigylek mindenkit akinek van LE-je arra, hogy ezt a szakit fejlessze, nekem annyi minden van még amit inkább fejlesztek, hogy egy darabig eszembe sem jut horda gyűlöletet fejleszteni. Arról nem is beszélve,hogy értelmét nem látom 4-5 szint magasból így is úgy is szarrá vernek
Dátum: 2009.03.12. 10:30:09
Ó basszus tényleg, köszi egyedül biztos nem ment volna, még egy hétig gondolkodtam volna hogy van ez
Dátum: 2009.03.11. 21:20:42
Ok! Biztos igazatok van, részemről nem foglalkozom többet ezzel a témával, aki nem vette volna észre nem csak magam miatt írtam azt amit, mert nekem kevésbé zavaró, bár néhanap nagyon, de sokan járnak ebben a cipőben.
Egy kis empátiát kértem volna, sajnos itt azt nem sokat tapasztalni. Nem sírás akart lenni a dolog.
Nem idegesítem magam többet miatta ez csak egy játék!
Dátum: 2009.03.11. 16:00:15
És miért is baj az, hogy az ember gyógyitalon kívül is tudja magát gyógyítani, és miért is számít annyira a sebzés, sebződés.
Azt hittem csak az a lényeg, hogy a folyamatos fejlődés mellett eldönthessük ki az ügyesebb a karakter fejlesztésben és nem az,hogy valaki 6 szinttel magasabbról leüsse az ember életpontjának felét.
Gondolom nem újdonság, vannak olyan napok, hogy semmit nem tud az ember csinálni a vadászaton kívül, mert folyamatosan le van verve, mert az állat morál, tp kínzókamra miatt ütik ahol érik, és ha olyan nap van akkor igen én is ütök mindenkit akit érek és én is, mint mindenki baromi nagy sebzéseket visz be, ha tényleg ez a cél akkor ez sajnálatos.
Én úgy gondolom mindenkinek élvezhetővé kellene tenni a játékot és az ép visszaszerzése dolog nem borítja fel a játékot sőt, ezen nem változtat, hogy 50 vagy 80 az egészség, mert így is úgy is levernek.
Dátum: 2009.03.11. 14:55:55
Ha már mindenképpen sebgyógyításhoz kötjük, akkor ne automatikus legyen, hanem, mint az állatoknál választható lehetőség.
Mondjuk óránként vagy két óránként, vagy, mint a pihenést naponta háromszor lehetne használni, és szintenként egy százalékot adna vissza és nem a sebzésből, hanem a max ép-nek százalékos arányát. Így legalább mindenkinek játszható lenne a játék.

Nem az zavar,ha elvernek, az a kellemetlen, ha 1300-t vernek rám ebből visszakapnék 300-t nem nagy dolog, mert ugyanúgy nem tudok játszani, de ha naponta háromszor tudnék 20-as sebgyógyítás mellett kb. 600-t gyógyulni az nagyban segíteni a játékban.

Dorn a karakterem neve, nem a leggyengébb kari, és prémiumos vagyok, ősköves gyógyital nélkül is eleget költök erre a játékra, de, ha így marad vagy ne adj isten ez a rossz ép fejlesztés lépne életbe elgondolkodom,hogy abbahagyom, mert játszhatatlan a játékom és akkor a nálam gyengébb karakterekről nem is beszélek.
Sajnálnám, mert sajnálnám a szövit itthagyni, meg kicsit függő is vagyok.
Dátum: 2009.03.11. 14:28:11
Sajnos ezt a leírást nem nagyon tudom értelmezni az állataim szerint.
4 alapszint + 37 szint = 43 elnyelés
34 alapszint + 10 szint = 27 elnyelés

Akkor most hogy is van ez?
Dátum: 2009.03.05. 11:05:11
Nem az itallal van a baj,vagy nem az a megoldás. Ahogy mennek a szintek előre durvább sebzésű fegyverek jönnek,amivel kapcsolatban két dolog:

1: nem biztos,hogy a sebzést kellett volna növelni ilyen mértékben,hanem a speckót amit a fegyver ad.
2: elég a speckó amit ad, akkor viszont nem ilyen mértékben kellene növelni a sebzést.

Mert ugye az a cél,hogy jobb fegyverrel könnyebben, biztosabban nyerj, nem az, hogy 1000-1500 sebzést vigyél be.
Még most is meg lehet fogni a dolgot, csak a fegyverek sebzését kell visszafogni 1. szinttől indulva, a lényeg marad a sebzés kisebb lesz.
Dátum: 2009.03.04. 18:48:09
Most lehet,hogy nagyon IQ betyárnak fogok látszani, de én az elejétől fogva nem tudom mi szükség a morálra, attól függetlenül,hogy egy kényszerítő tényező. Lehet a portyázás dolog is konszolidáltabb lenne, mármint nem biztos, hogy 4 szinttel lejjebb portyázna az ember a biztos csata miatt. Jó dolog ez az állatreform, de kissé a morál dolgot is meg kellene reformálni, szerintem.Azokra is gondolni kellene, akik nem tudnak sokat gép előtt lenni, és most nem csak az ingyen játékosokra gondolok.
Dátum: 2009.03.04. 08:52:45
Ehhez kapcsolódóan két kérdésem lenne:

1. Esetleg nem lehetne-e csak szövetségen belüli átadást is kreálni?
2. Portyapontból nem lehetne munkát vállalni ugyanazokkal a feltételekkel, mint csp.-ből?
Dátum: 2009.02.21. 15:23:47
Nem szabadna magadra venni, szerintem nem rátok értette, általánosságban írta.
Az már más kérdés, hogy minden általános célozgatás mindig az elsőket keveri gyanúba.
Azért azt mindenkinek el kell ismernie,hogy vannak érdekes dolgok néhanap, és azt is, hogy aki elsőnek ismerte fel az erőforrások nagyon gyors kiépítésének fontosságát az most nagyon nagy előnybe került a többiekkel szemben, ami nem csalás, és elismerés érte.
Viszont sajnos azt is el kell ismerni, hogy az új épületek a már előbb említett tényre visszavezetve a Top 5 és a Top 20 és a Top 20 és mindenki más szövi között mélyíti a szakadékot. Aki játszott az öv-n az tudja, hogy mennyire hibás koncepció, mert az a játék a nagyszerűsége mellett ( én például imádom, de már nem játszom) teljesen elnéptelenedett, sajnos.
Gondoljatok bele, mi lesz ha 200-500 játékos marad, akkor nem lesz érdemes fejleszteni tovább a játékot, mert nem éri meg, és azt kell mondani, hogy a fejlesztők elkötelezettsége mellett ez a pénzről is nagymértékben is szól.
Dátum: 2009.02.21. 15:05:59
Sajnos most Zaccmesterrel értek egyet!
Scriptek minden játékhoz készülnek előbb utóbb, és nagyon nehéz szűrni, ez valós veszély!
Dőreség lenne azt gondolni, hogy több ezer játékos közül nem csal senki. Gondolom aki elviszi a karakterét 31. szintig prémiummal az elég elkötelezett, ahhoz, hogy ne erős indok vagy kellő gondolkodás után töröljön.

Simon eddig nem mindig nem mindenben értettem egyet veled, de mindig kulturáltan szóltál hozzá mindenhez, de ez egy elég paraszt üzenet volt, már megbocsáss!
Dátum: 2009.02.14. 11:02:47
Várható volt a játékban egy szakadás az élmezőny és a többi játékos között. Szerintem nem a szövetségi háborúknak kellene az egyetlen kihívásnak lennie egy játékban!
Nem ide tartozik, de miért ne lehetne szövetségi szinten azonos hordás támadását is indítani például.
De nagyon sok módon lehetne a játékot pezsdíteni, de szokásos Beholder hiba, sokkal gyorsabban fejlődnek karakterek, szövik, mint várták a készítők, legalábbis a karakterek 5%-a.
Dátum: 2009.02.14. 10:56:22
Maci nagyjából egyetértek veled, de szerinted arányában nézve jogos volt a 60 ezer a 20 ezerrel szemben?
Ha egyszer megkapod a citadellát, és hasonló bukta van mindkét félnek akkor azt mondom ok, de így!
Dátum: 2009.02.14. 10:08:04
Sziasztok!
Azt kell mondanom nem volt a legszebb és nem is a legetikusabb lépés, de megnyerték vele a háborút.
Erre ők azt mondják amit a most legyőzött fél szokott mondani a szabályok nem tiltják, tehát megengedett, ennyi és semmi több.
Aki ezeken a dolgokon változtathatna az nem változtat a játékos társadalom meg nem akar rajta megegyezésekkel változtatni, ez is tény.
Aki nagyon komolyan veszi ezt a játékot az mindig előnyben lesz a többiekkel szemben. Én például késő este nagyon ritkán vagyok gép előtt reggelre mindig levernek, mert az állatom is a kennelben általában és könnyű préda vagyok, de nem érdekel, mert aki hajlandó hajnalig játszani az megérdemli ezt az előnyt nem sajnálom tőle.
Ez a taktika nevezzük annak egy éjszakai meglepetésszerű támadásra épült és legyünk őszinték a Tökéletes Gyémánt annyira biztos volt a győzelmében, hogy elbizakodottságában nem gondolt erre a lehetőségre vagy az ellenfél elszántságára. Biztos tanultak belőle, és ha van bennük a másikkal szembeni tisztelet akkor csak gratulálni tudnak nekik, még ha nem is tartják fair dolognak.
Halkan teszem hozzá a háborúban ritkán van lovagiasság, és a T. Gyémánt néhány tagja az előző hetek hozzászólásaival ne is csodálkozzon azon, hogy mindenki őket akarja megverni. Nem kell sok, elég a szöviből 3-4 emberke, aki nem tiszteli a többi játékos érzéseit és ez látszik a hozzászólásokon és az egész szövetséget eláztatja, ezt már észre lehetne venni, akkor nem történnének ilyen dolog, legalábbis reménykedem benne.
Remélem senkit nem sértettem önérzetében a hozzászólásomban.
Jó játékot mindenkinek!

Dorn
Dátum: 2009.01.23. 08:42:09
Sziasztok!
Biztos játszott már mindenki más ilyen fajta játékkal, érdekes módon nagyon jól ki lehet szűrni a multi játékosokat.
Az a legnagyobb hülyeség, hogy, ha prémiumot veszel akkor valós játékos vagy. Igenis kellene egy bejelentőnek lennie, hogy ez meg ez vagyok és egy gépről játszom xy-al.Szerintem ez senkinek nem megerőltető, innentől kezdve azonos ip-cím esetén automatikus kizárás.
Ha bejelentik a manusok akik azonos gépről játszanak, ők egy szűrővel külön csoportot képeznek és bármilyen gyanú esetén figyelmeztetés utáni kizárás következik.
Ez így lenne normális, csak így jópár játékos kizárásra kerülne, nem fizetne egy ember több karit, és lehet,hogy egy világon nem hétezer csak négy-ötezer kari lenne.
Pénz beszél kutya ugat!
Dátum: 2008.12.14. 09:43:21
Sziasztok!
Nem tudom másnál is előfordult már, hogy indítottam egy 1 órás vadászatot és az első eredményét nem adta hozzá az össz. Lélekenergia pontjaimhoz.Az a kérdés, hogy lehetséges ez a probléma egyáltalán,vagy nem?
Dátum: 2008.12.13. 21:57:54
Sziasztok!
Csak egy-két rövid észrevétel. Sajnos a top szövik igenis tönkreteszik más szövik életét, mert a totális tehetetlenség érzése nagyon rossz és demoralizáló tud lenni. Az hogy egyesek most osztják az észt, nem teszi jobbá a helyzet, nem ártana, ha belegondolnának, hogy, ha kevésbé szerencsések, vagy két héttel később kezdik a játékot, hiába játszanának egyénileg jól, nem biztos, hogy top szöviben lennének és őket is vernék folyamatosan.
Oldal: 12345678910