Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: horda gyűlölt szakértelem
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
181. hozzászólás - 2009.03.11. 14:48:11 (Válasz Zotmund #179 hozzászólására.)
Idézet: Zotmund - 2009.03.11. 14:39:40
A javaslatok többségével kapcsolatban.
Egyébként mi értelme lenne a szakértelemnek, ha nem lenne semmi hatása?

Esetleg lehetne módosítani 3 szintenként max 45. szint, így fokozatosabb lenne.


Az elso fele telitalalat. A masodik nem, meg igy is "must have" lenne. Amikor mar atgondolando, hogy mit is csinalsz az olyan 5-os oszto lenne.
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
182. hozzászólás - 2009.03.11. 15:32:38
A szavazas kb 2 dolog miattertelmetlen.
1. a parlament egyik oldalan tobben vannak, ezert kb formalis lesz es a tobbseg megszavazna maganak.
2. A kozepmezonyben nem szamit, hogy 150 vagy 100 ellenfel kozul valaszt maganak valaki ellenfelet (horda eloszlas egyensuly) az elmezonyben pedig, ahogy Miklos nagyon jol megfogalmazta:

"Ugyanakkor a leginkább panaszkodó top játékosoknak felhívom a figyelmét, hogy elvben pont ők azok, akiket ez nem kéne, hogy befolyásoljon: a v1-en ha nyomsz egy top listát, az első oldalon 3 horda tagjai egyenletesen oszlanak el. Ha esetleg 2 szövetség összefogott egy harmadik ellen, az viszont nem a játékrendszer hibája, hanem egyszerű diplomácia, ami minden játékban megtalálható."
Pontszám: 7.40
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
183. hozzászólás - 2009.03.11. 15:49:21
Muszáj nekem is beleszólni kicsit... utálni is fogtok érte...

Ahogy olvasom a hsz-eket megfordult kis agyamban a gondolat, hogy tulajdonképpen azok jó része szól itt hozzá, akik azt a taktikát választották, hogy elhúznak a többiektől, mielőbb szintet lépnek, ezáltal a többiek fölé kerülnek... én aki a középmezőnyben maradtam (tudom, ők senkit nem érdekelnek ) meg azon gondolkozom, hogy smaragdosság ide vagy oda, nem a gyémántok ellen fogok szakértelmet fejleszteni, hanem a Támadásaimat végignézve azok ellen, akik pofátlanul, rendszeresen rám járnak a TP (vagy mittomén mi) miatt (a szokásos 8 órás leosztásban, a karakteremnél 13 szinttel magasabb fegyverzettel és hasonlókkal - tele vagyok esélyekkel ellenük, hogy védekezzek)... és milyen meglepő, hogy ezt a TP-gyűjtő taktikát nem a TGy alkalmazza vagy a gyémántok nagy része, hanem más hordából valóak (szigorúan magamról beszélek, nem általánosságokról)!
Úgyhogy nem hiszem, hogy a hordagyűlölet választásánál automatikusan az befolyásol, hogy csakazértis a gyémántok ellen, mert ők sokan vannak... nálam speciel eldöntötte a személyes ellenszenv!

És még egy furcsaság, ami már a Hatalom tornyánál sem nagyon tetszett (bár nekünk nincs is), hogy mikor bekerül a fejlesztés, elkezdjük használni, valaki egész taktikát kidolgoz rá, aztán egyszercsak téma lesz a fórumon, kidumáljuk előlről-hátulról, kívülről-belülről és aztán jön egy olyan változtatás, amit szinte lekövetni sem tudok, hogy miért jó vagy rossz... (értem, hogy ami nem jó, azon változtatni kell...stb... stb...)
Csak ezáltal a játék nem az izgalmasságot nyújtja, hanem a kiszámíthatatlanságot... nekem legalábbis...

Vagy ne dumáljak a nagyok dolgába, menjek vissza történetet írni a saját topicomba?
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 9.29
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
184. hozzászólás - 2009.03.11. 18:20:40 (Válasz Khetty #183 hozzászólására.)
Értem hogy miről beszélsz, nálad nem az dönt hogy melyik hordát képviselik a legtöbben, hanem az ellenszenv. De X mással fog ellenszenvezni, Y szintén, Z pedig egy harmadik hordával/szövetséggel nem szimpatizál. A nagy számok törvénye alapján bárhogy is nézed, a legtöbben a gyémántot fogják gyűlölni, szimplán azért mert ők vannak a legtöbben.

De akkor vegyük az én szövetségemet. Sem szövetségi, sem egyéni szinten nincs olyan akit hejjde nagyon utálnánk. Nem nagyon sanyargat minket senki. A topnak a közelében nem vagyunk. Akkor kit fogunk "gyűlölni"? Nos, mivel saját hordát nem támadhatunk, nagy többségünknél maradnak a smaragdok, akikből bár kevesebb van mint gyémántból, de jóval több mint rubinból/zafírból. No de ha nem gyémántok lennénk, akkor sokáig nem kéne ezen gondolkodni.

A félreértések elkerülése végett egyébként engem annyira nem zavar ez a szakértelem (inkább, minthogy ismét a portyát bütyköljék meg egy picit, vagy valami hasonló finomság), csupán az nem tetszett itt hogy sokan úgy próbálják beállítani mintha ez kizárólag a TGY és a top problémája lenne.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.75
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
185. hozzászólás - 2009.03.11. 19:27:16 (Válasz Bolsevik #184 hozzászólására.)
Azt már én is megfigyeltem, a kiszámolgatások folyamatosan a TOP-okról szólnak.
Kimaxolt ez, kimaxolt az, milyen jó ennek, mert a max térkapuból mennyivel többet, meg ilyen kimaxolt szakértelem, meg olyan kimaxolt épület.
A többségnek, és igen, a gyémánt többségnek sincs kimaxolva semmiféle szakija, vagy tulajdonsága.

A mi szövink pl ma gyilkolta le az első epikusát, az akadémiához, és a többi új épülethez még hozzá sem szagoltunk, térkapuból is mindössze három van még naponta.

Úszunk az árral igyekszünk szintentartani a karakterünket, hogy ne verje túlzottan agyon senki, és az egyre drágább statokhoz igen rengeteg segítséget nyújt a felsőbb szinteken egyre inkább megölt portya, amitől húdejóis a gyémántnak..

És valóban, mivel a leggyakoribb horda a gyémánt, igen nagy valószínűséggel a másik három horda többsége őket fogja választani gyűlölt hordának.

A szavazásról pedig megintcsak annyit, hogy három horda szavaz meg ismét egy kitolást a negyedik horda ellen, ahogy az összes portyanyirbászolós "fejlesztésekben" eddig mindig.
A hozzászólást Darah módosította 2009.03.11. 19:30:25-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.29
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
186. hozzászólás - 2009.03.21. 18:39:31
Nincs ezzel a szakival semmi probléma, egy nem top-karakter, hanem közepes pl. remekül tudja védekezésre használni az őt legjobban farmoló szövi ellen. Tovább színesíti a játékot, hogy ha portyázol, elég lutri, hogy most épp ellened van-e kifejlesztve ez a szakértelem vagy sem. Izgalmasabb lesz, ami szvsz remek dolog.
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
187. hozzászólás - 2009.03.21. 18:53:37
Én személy szerint irigylek mindenkit akinek van LE-je arra, hogy ezt a szakit fejlessze, nekem annyi minden van még amit inkább fejlesztek, hogy egy darabig eszembe sem jut horda gyűlöletet fejleszteni. Arról nem is beszélve,hogy értelmét nem látom 4-5 szint magasból így is úgy is szarrá vernek
Dorn
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
188. hozzászólás - 2009.03.22. 10:25:56 (Válasz Hagya #187 hozzászólására.)
Idézet: Hagya - 2009.03.21. 18:53:37
Én személy szerint irigylek mindenkit akinek van LE-je arra, hogy ezt a szakit fejlessze, nekem annyi minden van még amit inkább fejlesztek, hogy egy darabig eszembe sem jut horda gyűlöletet fejleszteni. Arról nem is beszélve,hogy értelmét nem látom 4-5 szint magasból így is úgy is szarrá vernek


nem az a lényege, hanem az, hogy te még biztosan verd sz-rrá a 4-5 szinttel alacsonyabban lévőket. 30 a max szint, viszonylag gyorsan kimaxolható.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
189. hozzászólás - 2009.03.22. 21:05:31
Szeretném tudatni veletek, hogy SEMMI baj nincs a horda gyűlölet szakértelemmel. Kimaxoltam, és aki eddig is elvert ezután is azt csinálja, akit eddig is megvertem azt ez után is meg fogom. Gyakorlatilag felesleges volt a dolog, nem ért semmit, csak kidobtam rá egy valag LE-t. Kár volt itt agonizálni bárkinek is. Már 45. szinten sem számít, nemhogy még magasabban.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
190. hozzászólás - 2009.03.22. 21:20:21 (Válasz Butchman #189 hozzászólására.)
Emelj inkább az egészségeden 20-25-öt, borzasztó olcsón megvan.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
191. hozzászólás - 2009.03.22. 22:41:54 (Válasz Butchman #189 hozzászólására.)
Hogy téged elver, aki eddig, az lehet azért van, mert már ő is kifejlesztette, és a hordád ellen, gondolom azért téged támad, vagy esetleg elég alacsony az alaptulajdonságod (nem ismerem a karaktered, elnézést a feltételezésért).
Hogy te elvered a tagot, akit eddig, ez meg nem a gyűlöleten múlik, ha neki még nincs, pláne.
Akkor van gond, amikor olyan ver el, vagy olyanról pattansz le, aki(ről) eddig nem, a tulajdonságai nem indokolnák, mindössze a hordád választotta ki gyűlöletre, és azzal meg is ver.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
192. hozzászólás - 2009.03.23. 06:10:53 (Válasz Darah #191 hozzászólására.)
Ez most momentán nem panaszkodás akart lenni, pusztán csak annyi, hogy elmondtam: részemről nincs érezhető hatása a dolognak.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
193. hozzászólás - 2009.03.23. 10:00:27
Szerintem ez csak akkor gáz, ha megpróbálsz a végletekig korrekt lenni és a szinteden támadsz!
Ha a bevett szokást választod, amit a játékosok 80-90%-a és 4-5 szint különbséggel versz és vernek, akkor nem érzed.
Ez max. háborúban vagy szövi Top 3-ban érezhető,de ott sem biztos, nem ad akkora pluszt, magának a szakértelemnek nem nagyon volt értelme mást is el tudtam volna képzelni helyette. Csak egy idő után nehéz új szakértelmeket kitalálni úgy, hogy ötletes legyen ne legyen táp és ne borítsa fel a játékegyensúlyt. És mégis kényszer van a fejlesztőkön, mert a nép mindig szeretne valami újat látni.
Gondoljatok bele fél éve megy csupán a játék, és már sokaknak unalmas, mi lesz később?
Dorn
Pontszám: 6
közellenségkaloz01Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
194. hozzászólás - 2009.08.29. 18:56:28
Nem jutottam el odáig, hogy meglegyen, de aranyos.
Aludjatok csak nyugodtan... van még fojtóhurkom!
Pontszám: 5
közellenségkaloz01Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
195. hozzászólás - 2009.08.29. 18:57:54
Smaragdok ellen lehetne vele különösen viccelődni.
Aludjatok csak nyugodtan... van még fojtóhurkom!
Pontszám: 3
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője