Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.05.23. 12:19:51
Nem kőgazdag, hanem sajnos nagyon elkeseredett
Dátum: 2009.05.23. 11:26:51
Ez a háború tornya effekt
Ha vége a háborúnak ennyivel többet bukunk a kútból, most 25k LE-nél tartunk úgy, hogy az állás a mi szempontunkból 50:47 csak sajnos semmi értelme, mert előbb utóbb úgyis fordul a kocka.
Dátum: 2009.05.23. 09:23:02
Igazatok van Urak, hogy harcoljunk!
Megpróbáljuk!
Dátum: 2009.05.23. 08:04:23
Igen igazatok van ez egy játék!
Engem személy szerint nem is nagyon érdekel a dolog, de tudom és látjátok is vannak társaim akik nagyon komolyan veszik azt a játékot.
Persze engem is zavar, hogy vannak olyanok akik farmnak nézik a szövit, de nem tudok mit tenni.
Sajnos vagy nem sajnos nézőpont kérdése nem nagyon taktikázunk, vagy eddig nem tettük, lehet, hogy ezek után meg kell tennünk!
Szerintem ebből nem is lenne gond, ha másokban is lenne mértékletesség vagy egy kis megértés.
Elég sok szövi van ahhoz, hogy ne kelljen valahová visszajárni hetente, csak ennyi kellene nem több.
Az is egy álláspont, hogy ez egy ilyen játék, egyik felem meg is érti ezt az álláspontot, a másik felem viszont elítéli ezt a hozzáállást, mert nem veszi figyelembe a másik játékost.

Nekem személy szerint a VM szövivel az a bajom, hogy nem lehet velük szövetségi szinten, valakivel egyéni szinten sem beszélni, mert mindenkit semmibe vesznek.

Remélem senki önérzetét nem sértettem meg!

Dorn
Dátum: 2009.05.22. 21:41:10
Ezen a szinten már nincs nagyon pók, mert akik idáig eljutottak azok nem hülyék!
Csuhi és Egon pók, szerintem nem!
Dátum: 2009.05.22. 21:35:54
Ne add a hülyét tudod te mire gondoltam!
Dátum: 2009.05.22. 21:33:46
Akkor sajnálom,de így van!
Dátum: 2009.05.22. 21:30:31
ugyan már barátom, te csak akkor hozol el bárkitől is 60K LE-t, ha le van beszélve, vagy nagyon hülye. Ugye tudjuk, hogy a 0 LE szorzata is 0.
Dátum: 2009.04.24. 15:07:48
Ha a pp sosem volt és sosem lesz erőforrás számba menő dolog, akkor ehhez nem szabad hozzányúlni. Nekem is mindig fullon van a pp-m, ennek ellenére azt mondom nem lenne jó,ha ilyen módon is fel lehetne használni, kicsit komolytalannak érzem
Dátum: 2009.04.23. 16:30:46
Bevétel csökkenés igen, ha azt nézzük, hogy 25 őskőnél maximalizálni kellene a tárgyakat, az állatnak adhatót is csökkenteni kellene, ebben nem vagyok biztos milyen mértékben. Bevétel növekedés akkor, ha akik eddig is megvették az ősköves cuccokat ezután is megveszik, mert elfogadható az ára.
Már egyszer írtam a Top 100-200 játékos biztos, de a középmezőnyben is biztos akad ilyen nagyságrendben maximalista játékos, vagy egyszerűen olyan, aki időhiányban szenved. A nullázás jó dolog Ariel már írta miért.
A specializáció pakolgatás érdekes kérdés szerintem, de javítsatok ki, ha tévedek max. 4-szer vált valaki 30 nap alatt, ebből 3-szor őskőből, ami 30 őskő.Már írtam, hogy aki idő hiányban szenved havonta átlag 150-200 őskövet elhasznál, de ez saját döntése. Ez még mindig ötször több, mint a spec. váltás.
Igazából szerintem a játékosok többsége a tárgyak, állatoknak adható tárgyak árát tartja magasnak, kvázi lehúzásnak gondolja.

Összefoglalva, ha a tárgyak, állatoknak adható tárgyak, maradtak volna normális szinten, ami 25, 5-10 őskő lenne, akkor is elkölt egy törekvő játékos havonta
24 prémium
100 prémium tárgyak
150 nullázás
30 spec. váltás

Ez is 300 őskő ami cirka 5000 ezer forint, ha spórol vagy nem lép olyan gyorsan szintet akkor le lehet ezt szorítani talán két havonta egyszer befizetett 350 őskőre, de akkor sokszor szívja a fogát. Ez azért nagyjából reális ár, és nem morog senki, mert a jórészt a saját döntése.

Persze lehetne kiégett őskővel is számolni, de ennek nem tudom az átlagát, ki mennyit tud összeszedni egy hónap alatt.
Dátum: 2009.04.22. 19:05:27
Két hozzáfűzni való:

1. Aki az élbolyban játszik az egyértelműen maximalista játékos, az egy nagyon rossz dolog, hogy azért hagyják abba, mert havonta 5-10 ezer forintot kell a játékra költeni. Nekik kell is, mert akkor tud ott maradni ahol van. Tessék belegondolni, ha csak a harmada töröl, mert tele van a töke, hogy sarcolják, akkor mekkora kiesés ez havonta.

2. Egy fizetős játékban eleve hülyeség azzal számolni, hogy van egy olyan elem a játékban -nevezett kiégett őskő- ami átváltható, és még nagyobb baromság erre még szakértelmet is építeni. Ha ez nem lenne, akkor fix értéken lehetne venni a cuccokat, nem kellene azzal kalkulálni, hogy biztos nem vesznek annyi őskövet, mert egy halom kiégettet találnak, lopnak.

Amúgy a közben bevezetett dolgok nullázás, ultra speciális ezt a kiégett őskő témát simán kompenzálja.

Csak a saját példámból kiindulva, mivel nem vagyok időmilliomos sok követ használok nullázásra, van úgy, hogy naponta 10-et.
Szerintem egy hónapban elköltök erre átlagban 150 őskövet minimum, a spec. váltásról nem is beszéltem.
Dátum: 2009.04.22. 13:55:48
Hát igen, vagy egy jó barátom aki WoW nevű nagyszerű játékkal játszik!
Mindig jókat röhög rajtam, ahogy ő fogalmaz így egy ilyen gagyi klikkelgetős játékért többet fizetek, mint ő a wow-ért, eddig védtem a mundér becsületét, de az hogy a tények ellenére Tihor úrnak ismét sikerült kioktatni mindenkit, hogy ez a játék normálisan játszva nem is drága, és a létező lehetőségek ellenére tessék mérsékletesen költeni az őskövet, mit mondjak legközelebb?
Gondolom a következő az lesz, ha nem tetszik abba lehet hagyni!
Ezek után lehet, hogy nem is kell mondani!
Dátum: 2009.04.19. 08:21:57
Van plusz a magasabb szintűnek igen, a pontos képletet nem tudom, de volt már róla szó.
Amikor diskurzus volt a sebzéskompenzációról akkor már írtam valami ilyesmit, hogy ne önműködő legyen, mert akkor csak boxzsák akinek nincs ideje a gépnél ülni rendszeresen le lettem hurrogva, azt hiszem még T.M. is írt, hogy ilyen biztos nem lesz
Dátum: 2009.04.17. 12:16:45
Gyerekek, ezt a fogyasztóvédelmi vitát zárjuk már le. A lényeg ez egy szolgáltatás, az el nem használt pontot, tokent bármit vissza kell fizetni, kivéve,ha ez a szabályzatban, amit elfogadtatni kell regisztrációkor máshogy nincs szabályozva, ennyi!

Ez tényleg nem ide tartozik!
Dátum: 2009.04.17. 09:31:30
Crimson!

Inkább lépjetek be a Roninba, mi örülnénk
Teljes autonómiát kaptok, tudod állam az államban
Dátum: 2009.04.17. 08:54:30
Azt kell mondjam nagyon sok probléma merült itt fel, és az egésznek az a kiváltó oka, hogy nagyon statikus a játék.
Leírom mire gondolok, és vagy lehúrogtok vagy nem! Több út is van
Ha valakinek sok ideje van, egy kis gógyija, akkor egy visszamaradott karit alkot, alkotott jól megszedi magát lentebb aztán zárkózik és kész az űber kari.
Ha valakinek kevesebb ideje van akkor rámegy a LE-t adó szakikra és később nagy előnyre tesz szert a több összevadászott LE-vel.
Ezek után, ha szerencséje van bekerül egy jól fejlődő szövibe, és az épületek minden előnyét ki tudja használni.

Az egésszel az a baj, hogy,bármelyik utat követed a legelején nem ismered fel a legoptimálisabb megoldást elcsúsztál, és nincs semmi lehetőséged rá, hogy behozd a lemaradást.

Ezek után,ha mindent jól csináltál, de nem találsz 25-35 emberkét aki egy jó szövit alkot, és épít, mint a gép, akkor baszhatod lemaradsz menthetetlenül.

Ezen nem változtat semmi taktika!

Mondom ezt úgy, hogy jól fejlődő szöviben vagyok, Ronin!
Mondom ezt úgy, hogy szerintem későn fejlesztettem ki a LE-t adó szakikat, tisztában vagyok vele, de nem tudok semmit tenni, hogy helyrehozzam a dolgot, és mondom ezt úgy, hogy általában 150 pp-m van, mert sokat foglalkozom a játékkal, de nem eleget.
Dátum: 2009.04.16. 21:31:01
Már legyőztetek minket, mindenben, TÖ-ben, szakiban, szövi szinten, mindenhogy. Kéretik ezt észrevenni, arról, hogy unalmas a játék számotokra nem mi tehetünk, de sajnos rajtunk van leverve. Nem sírás, tény! És sajnos akinek kisebb a tűrőképessége, vagy maximalista annak ez jobban fáj, mint a többieknek!
Dátum: 2009.04.16. 20:20:45
Üdv mindenkinek!
Eddig nem nagyon volt háború, szövetségi toplista első oldalán, mert a lehetséges célpontok elfogytak a béke alatt. Ez csak azért volt jó, mert a kút legalább érintetlen volt, legalább volt valami visszatartó erő, Ugye mindenki tisztában van azzal, hogy az élen lévő 3 szövi annyira elhúzott, hogy nincs szükségük a győzelemért járó LE-re. Mindenki másnak minden LE fáj, persze senki nem hal bele, de kellemetlen. Ennek egyre kevesebb értelme van, mert az első háromnak az a baja, hogy nincs kihívás a játékban és csak változatosságot izgalmat keresnek, nekünk többieknek meg szarul esik, hogy mihelyt jön a háború tornya már buktunk is 60 ezer LE-t a kútból, a semmiért, mert mivel védekezni esélytelen egyszerre kapituláltunk. Ezzel a helyzettel kell valamit kezdeni.
Mindenkinek igaza van egy bizonyos szemszögből, de mi a rosszabb: unalom miatt a többieket izélgetni aminek nem sok értelme van, vagy a másik oldalnak elviselni az izélgetést és a veszteséget. Legyen kedves ezen mindenki gondolkozzon el kicsit.
Ha valaminek nincs értelme vagy legalább észrevehető haszna, akkor ne keserítsük mások életét, a másik oldal pedig próbálja elfogadni a helyzetet ilyennek.
Dátum: 2009.04.04. 09:28:39
Most olvastam el a topicot az elejétől a végéig. Lehetne nagyon sok dologra, és egy "emberre" reagálni, de a legfontosabb, amit sokan írtok és nagyon zavaró a büntetés szó.
Már többször írtam, hogy minden behó-s játékkal játszottam, és nagy összességében mindegyik jó volt és látszott rajt a munka.
Egy idő után, jöttek a nehezítések, főleg az időmilliomos és mellette jól játszó emberek miatt, mert a játékvezetés nem tudott lépést tartani a játékkal, vagy nem tetszett, hogy nem olyan ütemben mennek a dolgok ahogy elgondolták, és persze az is benne van, hogy nem győzték új ötletekkel, munkával a fejlődést, ez mondjuk sokszor érthető.

Ennek ellenére egy fizető közönségnek szóló játékban fel sem szabadna merülnie a játékosokban a büntetés szó!
Ez a játék nekik szól, ők fizetnek érte, hogy szórakozzanak! Persze nem mindenkinek ugyanaz a játékélmény, és nem nyerhet mindenki, de, ha sokszor sokaknak okoz bosszúságot, ahogy alakulnak dolgok, akkor elnéptelenedik a játék egy idő után.

Ezeket figyelembe véve, azért azt tanácsolnám mindenkinek, próbálja megtalálni a játékban a szórakozást!
Dátum: 2009.03.30. 09:32:31
Morti!
Nem vitaindítónak írom,és nem is sírásnak, de az egészség emelése nem megoldás, igaz nagyban könnyíti a játékot!
Megfogadtam a tanácsotok megemeltem 80-ra az egészségem tényleg jobb kicsit a dolog, de,ha rosszabb napja van az embernek lásd 3-4 erősebb látogató, akkor egy darabig vége a dalnak. Védelem italnak talán inkább elnyelést kellene adnia,mivel ez lenne a cél.
Sajnos a magas egészség megvéd, de még így is vannak gondok!
Írok egy példát: Epikus csata. Ha 1200 ép fölé dugom a koponyát azonnal ott terem valaki +4 szintről és agyonzúz, ez nem lenne probléma, de nem tud az ember állandóan gép előtt ülni és ilyen szinten kontrol alatt tartani az eseményeket. Ez az epikusnál zavaró főleg a többi esetben csak kellemetlen. Tehát az a fő probléma, hogy nagyon sok idő kellene egész nap játék mellett ülni konkrétan, hogy normális módon tudjon a többség játszani. Az a gond, hogy ez tényleg az átlagos játékosokat érinti, akik többségben vannak ebben a játékban.
Nem arról van szó, hogy bárki irigyelné az első 100-200 játékost, sőt elismerés nekik azért, hogy ott vannak, de nyitottnak kell lenni a többiek gondja felé is.
Oldal: 12345678910