Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.07.03. 19:53:48
Talán, megint egy nem átgondolt dologról van szó! Ha magasabb szinten tárgyakból nem lehetne összerakni 60 feletti bénítást, akkor nem lenne most a küldivel gond, vagy fordítva!
Tényleg nem tudom mi lenne a jó megoldás
Dátum: 2009.07.03. 19:08:08
Azért vegyük figyelembe a 60. szint alattiakat is. Én nemsokára 57. szintű leszek az első 100-ban 45% kábítással, nekem általában két nap a bénítós küldi, most vagyok 120 teljesített küldinél és mást is csináltam a bénítóson kívül.Ezzel vagyok a 40. a listán, most akkor miről is beszélünk?
Halkan teszem hozzá, hogy rubin létemre elég magas iq és támadás mellett elég sokszor kapok be 1000 feletti vari sebzést közelharc nélküli vesztés, vagy nem is találom el az ellent, akkor miért is erős a kábítós küldi?
Elismerem 5-10 embernek lehet, hogy nagyon könnyű, de miattuk változtatni azért nonszensz lenne
Dátum: 2009.06.28. 16:20:53
Doomlordon nem lesz panasz, nem tetszik valami és abbahagyják a delikvensek mert van ezernyi játék.
Csak mi szeretnénk ezzel a játékkal játszani, mert van előélete stb...
Dátum: 2009.06.27. 10:16:21
Igazad van az ismételhető küldetéssel is kell valamit kezdeni.Az a kérdés, hogy korláttal, vagy ( én már csak Ariel reformként fogom hívni)
Ariel által szorgalmazott megoldással
Dátum: 2009.06.27. 10:09:52
Nem tisztem Morti helyett írni, de a 20K-s küldi elvi kérdés, meg nem is volt értelme V3-n kívül, mert ott indokolt.
Visszafogott fejlődés, azért nem jó a térkapura is, mert aki ezt választotta még jobban lemarad,ha azért is kevesebb tp-t kap
Dátum: 2009.06.27. 09:50:34
Gondolom itt a közlésen túl a véleményekre is kíváncsiak a kártyatervvel kapcsolatban.
Sajnos sok nevesített karakter nem lehet, mert értelmetlenné teszi a kiegészítőt.Aki ismeri egy kicsit a HKK-t az tudja,hogy beleférnek viccesebb nevek is bőven. Mondjuk egy történettel rendelkező kártyajátékban azoknak kellene szerepelnie a kártyán akik, valamit elértek a játékban, vagy érdekes taktikával próbálkoznak.Shardulának azért mert megszabadult a fertőzéstől, Winnienek azért mert teljesen fertőzött lesz Lannak azért, mert 200 kivégzése van, stb. stb. stb.
És igen lehessen dukátért bekerülni, de csak mondjuk világonként egy karakternek. Ötvöztük a kettőt és talán jó megoldás születik, mindenki boldog
Dátum: 2009.06.26. 18:28:44
Persze hiába tépjük a szánkat, úgysem történik semmi
Dátum: 2009.06.26. 18:27:38
Én még mindig Ariel féle felvetés, vagy emlékeztetés mellett voksolnék.Nehezebb küldi több, vagy jobb jutalom, könnyebb küldi kevesebb rosszabb jutalom.Vagy a küldik végigcsinálása lenne jobban jutalmazva, persze akkor a szerezz 20 kiégett őskövet vadászatból küldit ki kellene venni, mert azzal nem lehet mit kezdeni.
Dátum: 2009.06.26. 16:17:12
Én is csinálom az ismétlődő küldiket, megy úgy ahogy, de sokat kínlódtam, hogy meglegyen a 100, hogy tudjam csinálni.Ennek ellenére nem csináltam sokat, mert nem vagyok igazán optimális karakter.Én is nézegetem hogyan lehet,hogy valaki így elment, csak egy válaszom van rá, biztos ennyivel jobb a karija, akkor meg mit ugráljak.Mindig egy küldetést vesz fel ami jól megy neki, mindenki ezt csinálná a helyében.Én 115 küldivel ami nem nagy táp a 45. helyen állok a küldiknél. Ahogy nézem 15-20 emberről van szó aki jobban elment, na bumm ők ebben látják a kitörési pontot.Nem lenne baj,ha lennének új küldetések, és normálisak, itt nem a könnyűre gondoltam, hanem olyanokra amiért kell valamit tenni.Mondjuk nem a sebezz a szerencsétlen 6 szinttel alacsonyabb karakterbe 23000-et küldikre.És már megint a célok és a fejlesztések hiányánál tartunk, milyen érdekes!
Dátum: 2009.06.26. 13:16:23
Igazad van akkor nem állok ki mellettetek, ha nem küzdöttél beszoptad!
Kapjad meg a minuszokat és passz, ha meg nem tetszik töröljél, vagy kezd újra a játékot!
Remélem most mindenki boldog!
Dátum: 2009.06.26. 12:33:04
Akkor neked is utoljára. Többen írták, hogy a jutalom fordítottja kellene hogy vonatkozzon a 0%-os emberkékre, vagy valami minusz.
Én azt fejtettem ki, hogy a 650K ami náluk marad nem akkora előny, főleg most, hogy mindenki tudja mi a jutalom, hogy még negatív dologgal is büntetve legyenek. Igaz, hogy ők cseszték el, de elég szopás ez így is.Azt mindig elfelejtitek, hogy ez egy játék és, ha sokan kiszállnak akkor nem csak a játékost, hanem lehet, hogy egy jó arcot is elveszítünk.Nem azt mondom legyen visszacsinálva, hanem legyen rá lehetőség valamilyen formában, akár nagy áldozatok árán is.
Nekem személy szerint nagy előnyt jelent, ha csak két szinten is kapok +5%-ot a sajtolásra és a spektrálisra.

Attól, hogy nekik rosszabb lesz nekünk nem lesz jobb, csak a jutalom miatt már jobb.
Már sokadjára írom, hogy mindenkinek inkább az a probléma, hogy nincs cél, koncepció a játék jövőjében per pillanat.Ezért bombázzátok inkább a Behót levelekkel.
Kezdem magam felrántani idegileg
Dátum: 2009.06.26. 11:00:26
Az, hogy valaki humánus még nem alamuszi. Próbállak tiszteletben tartani és nem írom ki amit gondolok, attól nem leszek "legény",ha elküldelek melegebbre. Azt hiszem így ismeretlenül is kérlek rá, hogy a szájkaratét fejezd be, nem olyan biztos, hogy szeretnél velem találkozni, én meg az itteni véleményed miatt biztos nem szeretnék veled. Az, hogy a fertőzését ki rontotta el: nézd meg az én %-at és nézd meg a sajátod. Szerintem ezt a személyeskedést itt zárjuk le, ha valami gondod van írd meg magánban, hogy ne kelljen a többieknek végigkínlódni.

Dorn
Dátum: 2009.06.26. 10:27:00
Kedves Morroch már kifejtettem a véleményem tegnap erről a dologról, sajnálom, ha nem olvastad!
Nekem nincs gondom a fertőzésemmel, én jól állok. Bocsásd meg bunkó szavaimat, de mivel a kezdetektől olvasom a hozzászólásokat és a legelején reagáltam is, és a többség veled ellentétben humánus és megérti mi a gondja a fertőzött társainak,ha nem is ért egyet velük azt tudnám mondani neked személyesen, ha ők menjenek el tevét nevelni, és csak ezt tudod folyton hajtogatni, hogy balfaszok voltak és így jártak stb.. akkor TE meg menj a jó ..........................................................!

Jó lenne,ha először te olvasnád végig ki mit mikor ír és csak utána kötnél bele
Dátum: 2009.06.26. 09:14:31
Összesen 650K befektetés ami smafu,mert ez durván 30 Tulajdonság pluszt jelent azoknak akik nem küzdöttek ellene a végére, ezért agyonbüntetni őket nem fair. És legyünk őszinték aki kicsit is tervezetten lép szintet, attól nem rabolják le azt a LE-t amit erre fordított.
Abban igazad van, hogy 50 szinten keresztül erre mindig figyelni kellett és az sem maradhat jutalom nélkül, de ezért büntetni a többieket nem szabad, mondjuk jutalmazni sem, hogy milyen jó fiú voltál, hogy nem tettél a fertőzés ellen semmit, tessék egy halom jutalom.
Dátum: 2009.06.26. 08:48:25
Kis logikai bukfenc van az egészben!
Ha két út közül lehetett volna választani, akkor Dutch-nak igaza van, mert akkor meg kellett volna mondani mit lehet elérni,mert így nem választás,ha viszont nem két útról van szó, akkor nem tudom a 100% elérésétől mit vártok? Persze bele lehet rakni és magyarázni valamit, de az nem igazán korrekt a 0%-al szemben, és nem a befektetett LE-ről beszélünk, mert az smafu valljuk be nyugodtan, hanem egy cél eléréséről.Az egy másik probláma, hogy leküzdötted az első akadályt és van-e tovább.
Ez a játék a Behónak nem az első játéka, lehet tudni, hogy mindig van olyan kari aki siet, vagy talál valami jó kombót és gyorsan halad, stb.., ezért,ha végtelen a játék akkor gőzerővel kellene fejleszteni, ami az újabb és újabb célokat jelenti, mint egyéni, mint szövetségi szinten. Ehelyett próbálnak lassítani ostobábbnál ostobább dolgokkal. Ez itt a nagy probléma, nincsenek jól átgondolt kidolgozott célok.

Fertőzés leküzdésének, --azoknak akik hagyták és elment 60-80%-ig mostanra--momentán nem látom a jó megoldását,sajnos mert vannak olyanok akik nem lenne jó, ha abbahagynák a játékot emiatt, igaz Dutch! Hozd vissza az elrabolt sok LE-t
Dátum: 2009.06.25. 13:15:30
Most leszek én a népszerűtlen köcsög!
Az elején tudta mindenki,hogy a fertőzés leküzdésévell nagy jutalom jár.És itt a küzdésen és a jutalmon van a hangsúly.Ezt én a játékban az első célnak tekintem, remélem lesz más cél is, amiért érdemes játszani. Az lenne a nonszensz,ha valaki azért kapna valamit, mert nem küzdött a fertőzéssel, mert az szerintem nem cél.
Azokat sajnálom, akik elfelejtették, vagy hasonló dolog történt velük, de szerintem butaság volt ezért nem csinálni tovább, most csak két szint hátrányban lennének.
Sajnos megint nagyon köcsög leszek és lehet érte anyázni, de aki nem küzdött a fertőzés ellen, az elrontotta a karakterét, és itt jön egy újabb morális dilemma, hogy kapjanak-e esélyt arra, hogy rövid távon javítsanak a helyzeten. Ez itt a nagy kérdés?

módosítás oka: mondatszerkezet
Dátum: 2009.06.22. 19:30:05
Mi meg ott rontottuk el, hogy még mindig játszunk
Dátum: 2009.06.22. 19:17:29
Nem szoktam beleszólni ilyen rajtam kívülálló vitába,de sajnos az a helyzet, hogy a fanatikus játékosokkal nem lehet felvenni a versenyt háborúban, ilyen a nyuszi csapat, és az a helyzet, hogy honorálni kell ezt a hozzáállást. Mindig minden azon múlik melyik oldalról nézed, igaz Dutch, hiába voltam egész hétvégén hiperaktív, hiába hoztam rajtatok 2x több győzelmet, mint ti rajtam, a szövi nem volt az és én sem vállalnám még egyszer, hogy egész nap kattintgatok. Most ti vagytok ebben a cipőben, most a nyuszik aktívabbak, mint ti,ennyi és nem több. Sokszor sokan mondták már, hogy csak játszani szeretnének és ez igaz is,csak sajnos sokszor ez a másik rovására megy.

chehs levezetése csapatépítés szempontjából nagyon tetszett.

Dorn
Dátum: 2009.05.29. 20:34:20
Semmi gond nem lenne a kristályhordával, ha nem ütnének 15% alatt is. Ennek mi értelme volt a fejlesztők részéről, hogy soha senki ne legyen biztonságban, és nehezebb legyen legyőzni őket? Mi is a lényeg, hogy sikerélményt adjunk valakinek vagy szopassuk?
Elhiszem én, hogy van akinek ez így az igazi kihívás, de sokan vannak akiknek szopás.

Erről mindig az egyszeri kalandmester jut az eszembe M.A.G.U.S. világán:

JK: hülye vagy ez csak egy óriáspók, hogy lehet 42 ÉP-je
KM: Úgy, hogy az én kreatúrám.

Szóval a lényeg hogyan állunk a játékosokhoz: mint szórakozni vágyó emberek, vagy, mint ellenség?
Bocs mindenkitől, aki nem érti a példát
Dátum: 2009.05.26. 14:28:15
Ámen
Oldal: 12345678910