Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2008.12.06. 15:34:10
Balor nem az a pofátlanság (nem akkora), hogy mentek háborúzni, hanem a mellépakolt dolgokból jön össze. Pl elvárás a gyengébbtől, hogy azért mert gyengébb elvárjátok (vagy közületek sokan/néhányan), hogy kapituláljon. Ha küzdeni akar küzdjön. Ez az elvárás pofátlanság, tőletek is, az Elit hordától is, az Azúr légióról még nem hallottam, de lehet hogy tőlük is.

Balor, gyógyir v2 ellenszer, tisztában vagyok, hogy van ellenszere, de szigorúan a játékon belülről szemlélve, nem éri meg az ellenszere a befektetett energiát. Hosszú háború lesz, minimális nyereménnyel.

Y-y-y-y játékot én is ismerem, nem kell bemutatni. Mint három sorral fentebb írtam a probléma alapvetően az irreális elvárásokkal van. + béke, ha kapitulál az ellenfél harc nélkül. Röhög a vakbelem, a szomorú, hogy az esélytelenség miatt a kisebb szövetségnek nincs választása. Nyilván a játékosok bizonyos fokú önkorlátozása ezt megoldaná, de, mint ahogy említetted a másik játékot, kizárt, hogy működne.

Amit a katakombáról írt valaki, igen a kisebbnek probléma, nem fejlődik. A másik oldalról viszont profitál belőle, ha akarja gyorsan, ha nem akkor lassan marad le az erős szövetségektől. Én személy szerint, ha a többiek beegyeznének, simán szünetelnék 1 hónapig, maradjunk le, játszanak a nagyok egymás között tamagocsit (jéé, épp a nagyok tamagocsiznak a legjobban, hadüzenetre lóerő... ).

Hosszútávú közgazdasági szempontok, ami közvetve érinti a top szövetségeket is. Ha sáska módjára felzabálod a táplálékod (ld EH, TGy stb), nem fog újratermelődni. Bár gondolom az említett szövetségek közül mindenki szívesen játszana úgy, hogy csak a szövetségi toplista első 6 helyezettje van a játékban. Ugyan realtív rövidtávon a játékosok nagy része abbahagyja, legalábbis a Világ1-en, talán a Világ2-n 3-n újrakezdik. Ezután is lehet vállatvonogatni, hogy nem bírták, elbuktak, nabumm. Bár gyanítom, hogy Miklósék ezt egy kicsit másképp gondolják.
Dátum: 2008.12.06. 09:15:46
Idézet: Simon - 2008.12.06. 01:22:36
Az, de szerintem az jelzi a helyzet komolysagat, hogy meg akik a nyero oldalon vannak azok is elismerik hogy nem jo a rendszer!!! Csak, ugye, amig ez a rendszer van, ebben kell elni, ezert legfeljebb vallukat tudjak / tudjuk rangatni.


Most diszkréten kiröhögtelek. Senki, ismétlem, senki nem kötelezi a top szövetségeket arra, hogy a rossz háborús rendszert teljes mértékben, pofátlanul fordítsa a maga javára. Nyilván csak a gyengébbek számára pofátlan, de azért pár pillanatra bele lehetne gondolni a másik fél helyzetébe is.

Az idézet első mondatára reflektálva: most komolyan, akik ezt hangoztatják, ennyire hülyének néznek mindenkit? Elismerik, hogy rossz a rendszer, de az utolsó szögig ki is használják közben? ez lenne az elismerés Humoros. (Kenjünk mindent a játékra, játékvezetőre).

Tökéletes vs Hajnalpajzshoz utoljára, kedves gyémántok (mondom ezt én gyémánt), ha és amennyiben, nem az egyfolytában lévő térkapuzással, meg epikus szörny legyőzéssel lennétek elsősorban elfoglalva, már rég legyőztétek volna őket. Kis taktikázással ők se találnának nálatok üthető ellenfelet és már vége is lenne. De a tagság nagy része nálatok is le-t vadászik, térkapuzik háborúzás helyett (Mondjuk én is hülye voltam, hogy amikor az egyik Elit hordás (egyébként jóbarátom) megkért, hogy most legyek szíves ne támadjak 2 óráig, mert vadászik, engedtem neki. 1,5 óránál 2000 lóerővel jól pofán kellett volna kenni, hogy érezze a törődést. Mégis, én igy játszom)

Hogy moralizálás helyett értelmeset is írjak (top szövetségből nem ér sírni!).

Gyógyír kettő, avagy hogy törjünk borsot a "nagyok" orra alá. (A rendszer pofátlan kihasználása lesz, előre jelzem, de nem hintenék port abból a szempontból, hogy nincs más lehetőségem, csak ez)

Első lépésként vegyük a Gyógyír történetét, sózzuk be egy kicsit, adjunk hozzá whiskyt, rázzuk össze és nézzük meg mit kapunk.

Hozzávalók:

Végy egy vagy két jó harcost, aki az ellenségből a többséget nagy biztonsággal veri, végy egy katakombát, ahová a végtelenül gyengéket 3 napra eldugod. Amennyiben van 2-4 olyan karaktered akik a harcosoknál magasabb szintűek, az kitűnő fűszerezés, ideiglenes nem prémium tagság számukra még tökéletesebbé teszi az ízélményt.

A hozzávalók felhasználása:
Keverjük a tradicionális gerilla hadviselést (15%) egy kis fűszerrel (segítségnyújtás).

Teendő:
Magas szintű tagok folyamatos 15% alatt tartása, ők permanensen segítő kezet nyújtanak a harcos(oknak) ez védekezésben +12-+16 tartománnyal gyakorlatilag üthetetlenné teszi a harcost, ő pedig üt mint a gép. Óránként 2-3 pontot hozva (ketten többet).

A segítők, ha nincs aki ép alatt tarsa őket 2,5 (extra fűszerrel 3,5) óránként üthetőek 1x, azaz két segítség estén 2,5 óránként 2 vereség, az 5 órára vetitve 4, másik szemszögből 5 óra alatt 10 győzelem (1 harcoló óránként 2 ponttal). Amennyiben a segítőt 15% alatt tudja tartani a gazdája, akkor csak az elbukott támadásokkal kell számolni. Tedd ezt 50 csatáig (36-38-tól gyakorlatilag már veszíteni is lehet). Bújj be a katakombába a segítőkkel a maradék 1-2 napra, vagy bekkeld ki az időt, s megvan a győzelem.

Mit nyersz, ha nyersz:
- Sok LE-t a kutadba
- Pofátlan beszólásokat a fórumun, szidalmazó üzeneteket, erre a következőt tanácsolom válasznak: vonogasd a válladat és hajtogasd ezt: Én elismerem, hogy rossz a rendszer. (Ha kellően megbánó képet vágsz hozzá, el fogják hinni neked).
- Egy hét múlva újra megtámadnak, tanácsom kapitulálj azonnal, mivel a katakombát még nem tudod használni. Majd még egy héttel később visszavágsz ugyanígy.
- Számolatlan mennyiségű pusztító citadella támadás: röhögd ki őket, tehetlenségükben másra se képesek. (Arról nembeszélve, hogy le arányban 2-4x többet hozol egy győzelemmel, azaz kb 2-3 citadella semlegesítéséhez kvázi ők adják a lóerőt.)
- Utálni fognak: tegyél rá magasról és vonogasd a válladat, majd hajtogasd ezt: Én elismerem, hogy rossz a rendszer. (Ha kellően megbánó képet vágsz hozzá, el fogják hinni neked).
- Megkérik a szövetségeseiket is, hogy téged támadjanak: LOL (apuci bántanak, verd el őket, a szövetségest két hét múlva tanítsd ugyanígy móresre).

Előnyök a gyógyírhez képest: Rendes fejlődő szövetség áll melletted mögötted, nem fogsz annyira lemaradni. Befenyegetnek, hogy az összes tagjukat felfejlesztik és majd lesz nemulass, közben ti nyilván malmoztok .

Egyéb előnyök:
- Talán leszállnak a magas lóról
- az alapvetően nyert háborúra is figyelmet fordítanak és nem azon fognak problémázni, hogy jajj nem tudok térkapuzni mert a gonosz ellenség visszaüt, pedig olyan reménytelen a háború amit vív.
- Esetleg leesik nekik, hogy nem kötelező pofátlanul farmolni a kisebbeket (Megvallom őszintén ennek semmi esélyét nem látom, mert bár elismerik, hogy rossz a rendszer, de...)

Amit én ehez hozzá tudok tenni, 1 hét múlva felajánlom segítségemet bármely olyan szövetségnek, aki a fentebb leírtakat meg akarja valósítani (akár védő, akár támadó félként).


Ui a top szövetségeknek, tudom szánalmas vagyok, erre ne pazaroljatok billentyűleütést.

Ui2 etikai dolgokra kitérve. Minden a témával kapcsolatos privát üzenetet ki fogok tenni a fórumra.
Ne viccelj már Problémát? Picit zavaró, hogy este nincs 100%-on a morál, de a problémától még messze van. Enyémnek is, 80 alatt van 1-2vel a morálja, de van 420 tp-je, szerinted mikorra lesz igazán probléma?
Dátum: 2008.12.05. 23:19:35
A citadella véd a citadella ellen. Csak meg kell építeni sokáig tart és drága. Dobnak egyet rád, dobsz egyet vissza, nagy szövetség dob rád, biztos találsz még 3 veled egy cipőben járót akivel együtt dobjátok vissza. Addig ciki, amíg nekik van nektek nincs.
Dátum: 2008.12.05. 23:12:01
Nem kell a dráma, a citadella használata alapvetően nem szükséges. Büntetni akarjátok őket, mert ellenállnak. Pont. Haszna a ti szempontotokból semmi, ők szívnak, ez még elkeseredettebb ellenállásra sarkalja őket, ti meg vonogatjátok a vállatokat. És némelyiktek ismét okít itt a fórumon teljesen feleslegesen. Hagyjátok a reakciókat meg a megbeszélnivalókat inkább Balorra.
Dátum: 2008.12.05. 14:59:38
Itt is lehet privát üzenetet küldeni.

Emil:
caveman .kuckuc. civic .pötyike. hu
Dátum: 2008.12.05. 14:39:55
16-17 eredményeket küldhetitek privát üzenetben, összerakom a fát, vagy adok email címet, de akkor kérem a csaták leírását is

Emil:
caveman .kuckuc. civic .pötyike. hu
Dátum: 2008.12.05. 12:22:01
Törlésre:

mi a wincseszter?

láa
program tárolo
tárolo edény
fazék


egyébként a "program tárolo"
Dátum: 2008.12.05. 10:14:02
Nem talán, biztos. De ezt már leírta valaki korábban, az első 10 kérdésem nekem is a 30as időszakból van, ideje lemászni a magas lovacskáról.
Dátum: 2008.12.05. 09:41:46
Én a mi kategóriánkat szívesen megcsinálom, akármi légyen is az eredmény, csak mindenkinek az összes harcát el kell küldje majd. 16-17-ről beszélek.
Dátum: 2008.12.04. 18:56:32
Ha nem "rohan" annyira a küldetésekkel, akkor nagyjából kivárható távolságban vannak. A sárkányos nekem is megvolt 14-en, 16-on a térkapu meg még valamelyik lehetetlen akkortájt. Tessék élvezni a korai sikeres teljesítésből fakadó előnyöket (gyk. 14 szinten egy csomó plusz lóerő) és kivárni a következőt amit lehet teljesíteni.
Dátum: 2008.12.04. 18:49:09
8-9-et én Crimsonnak adnám az állat neki 25ös Nephiláé csak 12, bár lehet ettől csak nyiltabb a harc.
Dátum: 2008.12.04. 18:41:16
Sziasztok!

Egy kérdésem, már egy napja értékelés alatt van, ez normális jelenség? (Eddig néhány óra után mindig megvolt).

Köszi!
Dátum: 2008.12.04. 12:55:55
Negatív. 503 ősköves kisütés maximális (500 ősköves) lóerőt adott, utána 10 persze eltűnt.
Most toltam be 100 lóerőt, 150 épült a kút pedig 10-el nőtt.
Saját mérésem és tapasztalatom szerint a kútnövkedésbe nem számit az építés.
Dátum: 2008.12.04. 07:27:38
Törlendő:

Hány kiegészítője jelent meg a WoW-nak?

Helyes válasz: 3

amíg meg nem jelenik a következő. Most komolyan, ki bír ilyen hülye kérdést feltenni és ki enged át ilyen kérdést?
Dátum: 2008.12.03. 15:05:01
Annyira sokat végülis nem, mármint persze óránként kellett portyázni 2-3at, de a legjobb napom az pont az volt, amikor a megszokott célpontok mellett random csapkodtam, más kérdés, hogy nekem csak napi 6-700 volt az átlagom ( És másokkal ellentétben én pl éjszaka mindig aludtam )
Dátum: 2008.12.03. 13:55:09
Jó célpontok (aka nem elég okosan játszó játékosok), gyémánt hordabónusz és (gondolom én) elégmagas kreatív affinitás. Amikor én voltam 12-13as néhány héttel ezelőtt, nekem is simán megvolt napi 11-14k, ugy hogy kvázi random ütöttem, és alacsony volt a kreatív affinitásom.
Dátum: 2008.12.03. 13:49:32
A kérdés, hogy mennyi csatából mennyit vesztesz, mennyit fejlesztettél a tulajdonságaidon, milyen cuccaid vannak és ugyanezek a kérdések vonatkoznak az ellenfelekre. Első blikkre, mert nem játszol elég jól, emellé még peched is van.