Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sharpa

Oldal: 1234
Dátum: 2009.04.27. 11:25:38
Hétfő teljesen jó, ilyen hosszú idő felkészülésre még nem volt senkinek, nem tudom miért kellene változtatni rajta.
Dátum: 2009.04.26. 22:16:34
Pont én vagyok az aki nem kerül hátrányba viszont rajtam kivül illetve az első x ember kivételével mindenki, tekintve hogy nekik több LE lesz majd az a cucc ami nekünk olcsóbb volt.
Dátum: 2009.04.26. 21:59:31
Idézet: Miklós - 2009.04.26. 21:35:05
A hétvégén megcsináltam és feltöltöttem a következőket:
- az állatfelszerelések árának drasztikus csökkentése
- a magasabb szintű prémiumos tárgyak őskő költségének csökkentése, és emellett LE költség növelése

A postokat és érveléseket végigolvastam, és ezek alapján azt hiszem, a specializációt nem biztos, hogy piszkálni kéne.

A nullázással kapcsolatban, konzultálok majd Barattyal, lehet, hogy meg tudjuk oldani vhogy, hogy csökkentsük az árat: ahogy Kócos is irta, 1 őskőért többet nullázhass, talán ez lenne a legkorrektebb megoldás (több levelet kaptam azzal kapcsolatban, hogy az ősköves nullázás megszüntetésének nem örülnének).


Azért elég drasztikusat növekedett az LE költsége a cuccoknak, és ezzel szemben az őskő költség minimálisat pl 68 as páncél majd 30k LE vel kerül többe, cserébe 10 követ spórolunk ami nemsok.
Dátum: 2009.04.21. 23:22:14
Azért olyan nagy a különbség nincs köztünk, ezen a szinten már a random a király, szinte minimálisat számit, hogy hogy fejlesztesz (sajnos).
TB vel volt adok-kapok nem is olyan rég, elég vegyes volt a kép
Dátum: 2009.04.21. 22:00:58
Idézet: Azirafael - 2009.04.21. 21:58:44
Sharpa nem értem a hozzáállásodat! Máskor lesed, h ki lép szintet, lép ütőtávba és egyből lecsapsz. A háborúban meg senki? Furcsa!!


Amióta háború volt egyetlen célpontot láttam egész nap, akit idönként meglátogattam, Treubloodot, rajta kivül Galmuszkot láttam talán 2x a 2 nap alatt.
Dátum: 2009.04.21. 21:54:05
Idézet: EMTyb - 2009.04.21. 20:12:23
Szerintem a háborúhoz hozzá tartozik minden játék adta lehetőség kihasználása, legyen ez védelem itala, katakomba vagy a 15%-os határ. A nyílt sisakos jelzőt nem értem, ezek szerint egy öt szinttel magasabb játékos nyugodtan menjen neki egy bónuszokkal nem rendelkező (nyílt sisakos) játékosnak, mert milyen az már, hogy a kisebb elbújik, védekezni próbál...
Attól még hogy ők támadtak, védekezniük már nem is szabad?

Más:
Ha az "Elit" Horda nem tartja presztízs csatának a jelenlegi háborút, miért is nem kapitulált az első percben?



Jó hogy szoltál el is felejtettük de most pótoltuk a dolgot

Kapituláltatok a Tökéletes Gyémánt szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 315641 ponttal
Dátum: 2009.04.21. 19:37:20
EH oldalról mi nulla energiát fektetünk a háborúba, mintha ott se lenne nem foglalkozik vele senki, igazi presztizs győzelem lesz Nem ér ez a játék már annyit, hogy éjszakázzunk, meg egész nap azt nézzük mikor lesz valaki 15% fölött.

Mindenesetre sok sikert mindenkinek
A morál az még annyira nem is probléma, de az enyémnek mostanában az ÉP-je kezd vészesen lecsökkenni. Most pl. 12 ÉP-vel lépett szintet...

Szóval én azt hiszem a január 5.-ei bajnokság után lecserélem szegény Pepét!
Dátum: 2008.12.10. 00:06:57
Szerintem is gyenge és drága.

Szerintem úgy lenne jó, hogy 2 őskőbe és 5 portyapontba kerüljön, és 20%-ot adjon.

Így már lenne értelme...
Sziasztok!

Gondolkodtam ezen az állatos kérdésen, és arra jutottam, hogy rossz irányból közelítettük meg a kérdést.

A probléma NEM AZ ÁLLATOK SZINTJE!

A probléma, a következő:

- az 1. szintű állatoknak nincs sebzésfelfogása, így lecserélni egy állatot, akkora visszalépés, hogy ez nem éri meg.
- az állatoknak nem a szintjét kell maximalizálni, hanem a SEBZÉSFELFOGÁSÁT! A magas szintű állatok csak ebből az egy szempontból TÁP-osak.

Javaslatom:

- egy állat annyi sebzésfelfogást adjon, amennyi az (elfogási szintje + az aktuális szintje)/2

Ezzel meg is oldunk nagyjából minden problémát, mivel a jelenlegi magas szintű állatoknak a sebzésfelfogása azonnal megfeleződik, az új állatokat meg érdemes lesz befogni, hiszen 1. szintűként is egy elfogadható sebzésfelfogást fognak adni.

Mit szóltok? Miklós, mi a véleményed?
Dátum: 2008.12.05. 14:37:59
Nem egyedül indultam!

4 ELIT-es volt a kategóriában...

Házi bajnokság.
Miért szivatná az intelligens állatosokat?

Az új szolgájuk SOKKAL gyorsabban fog fejlődni. Szerintem pont hogy táp lesz ez a szaki, ha állandóan szolgákat cserélgetünk...
Sziasztok!

A karakter szintje x2 korlátozás NAGYON sok. Én pl. biztos nem cserélném le továbbra sem SOHA az állatomat, ha ez lenne a korlátozás...

Én szimplán a KARAKTER SZINTJÉT tartanám megfelelő plafonnak.

Na, akkor már elgondolkoznék az állat cserén... (pedig nagyon szeretem Pepét! )

Amúgy nagyon jó ötlet, hogy terítékre került ez a kérdés, mert mindenképp szükség van lépni valamit! Iszonyú nagy előnyt jelent egy magas szintű szolga, én már csak tudom...

Szóval én is Jerikó javaslatát támogatom:

"De tudok egy sokkal jobb megoldást: az állat csak akkor fejlődjön, ha nem magasabb szintű a gazdájánál.
Ha magasabb szintű, akkor nem kap tapasztalati pontot. (Ez jelenleg kb. 20 végzeturat érint)
Ennek az lenne a következménye, hogy ha az állat szintet lép, akkor a gazdája lecseréli egy másikra (amelyiknek magasabb az alap szintje), így szép lassan az is fejlődne, idővel le is lehetne cserélni."
Szerintem a fórumos szavazásoknak SEMMI ÉRTELME.

A játékosok 5%-a ha fórumozik.

A portyapontokhoz hasonlóan, minden LÉNYEGES kérdésben kvíz kérdés jelleggel az összes játékost meg kéne szavaztatni, 4.-5. szinttől.
"Amit nem hiszek el, hogy rendes játékkal teljesíteni lehet. A toplista vezetőinek, pl Sardullah Sharpának sincs meg még csak a fele se ennek az összegnek, holott ő 20. szintű!!!
Magyarul: rabszolgáik vannak."

Nincs egy rabszolgám sem. SOHA NEM IS VOLT!

Én nem csalok... Az egy másik szövetség...
Huhh, ezt tényleg állati jó ötlet!

Annyi pontba kerülne egy portyázást, ahánnyal alacsonyabb szintű a támadott karakter.

Jó lenne, ezt is betenni a kontroll szavazásba, két hét múlva.

Szerintem nagyon sok játékosnak tetszene, és egyszerűbb is lenne, mint a mostani rendszer.

Meg a szövetségek közötti háborúzást is megkönnyítené, most elég körülményes az állandó váltogatással...
Ezért lenne jó úgy a portyarendszer, hogy mindenkinek 30 pontja van, de lefele támadni 2 pont (azonos színtűt meg 1 pont). Így mindenki eldönthetné azonnal, hogy épp mit akar csinálni, illetve nem lennének bekorlátozva a legmagasabb szinten lévők, akiknek alig van ellenfelük.

Meg azért így a szövetségi háborúk is könnyebben játszhatóak lennének...

Jó lenne Miklós, ha ezt a felvetést is meg lehetne szavaztatni majd 2 hét múlva, mert elég sokan felvetették ezt a kérést!
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, a %-os büntinek innentől SEMMI ÉRTELME.

Jó lenne, ha ezt úgy ahogy van ki lehetne venni a játékból.

Miklós, mi a véleményed?
Dátum: 2008.10.06. 12:14:49
Ahhh, ez már felesleges túlbonyolítás. Ráadásul megint kiszámíthatlanná tenné a helyzetet.

Ennél lényegesen egyszerűbb megoldásra van szükség. Akkor inkább legyen 15 portypont fixen, vagy akár 18. De hogy több féle verzió legyen... Nem tartom jó töletnek, már csak azért sem mert ahogy te is levezetted már, ki fog alakul egy TÁPOSABB verzió, és akkor mindenki azt használja majd...

De Miklós, azt ígérted, hogy lesz erről egy teljeskörű szavazás... Szerintem ez lenne a legtisztább ügy. Egyből kiderülne, hogy mit akar a többség, azt meg ugye, illik tiszteletben tartani!!!

Legalábbis normál, demokratikus keretek között...
Dátum: 2008.10.05. 22:55:50
Miklós, azért illik ebbe a topicba a Gyémánt téma, mert a portyapontok tökéletesen megfékeznék a gyémántokat. Nem a gyémánt bónusz túl erős, hanem itt is az a probléma, hogy van egy korlátlan TÁP forrás a játékban, a portyázás. A gyémántok csak azért túl erősek, mert pont erre épül a speckójuk.

Tehát a portyapontok bevezetésével egyből két egyensúl probléma is megoldódna...

A Toplitánál pedig a szerzett LE differencia listára gondoltam, azt érdemes megnézni... 4 gyémánt van elöl, elég durva a speckójuk 2 hét után, ha kiszámolod, kb. az említett 6.000 LE-t hozták mind a négyen...
Oldal: 1234