Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.10.04. 16:52:03
Viszont 60-70. szint között sincs szinte semmi LE a portyában, a második hullámos karakterek is gyengülnek a portyától, még a felettük levők egyáltalán nem. Ezáltal szinte teljesen ellehetetlenítve a felzárkózást. Miért van az, hogy ha szeptemberben regeltél, akkor kaphatsz lét a portyából a KH miatt, ha októberben vagy novemberben akkor meg nem?
Dátum: 2009.10.04. 13:59:45
Azért kellene a kiterjesztés, hogy ne csak a TOP tudjon tápolni. Jelenleg a KH nem portyapótlás csak plusz lé forrás és küldetés teljesítés gyorsító. Az összes KH-s LE diffje -1 millió körül mozog, amivel a top 10 farm kategóriába kerülnének, ha rajta lennének a top listán.

Még alacsonyabb szinteken a játékvezetés megpróbálja kiszűrni a farmokat, addig a legfelső kategóriába, a legmagasabb szintű karaktereknek direkt berakja az ilyen farmokat. Persze, hogy minden játékos szeretné azt a pár millió Lét, amit a top megkap.
Dátum: 2009.10.03. 12:52:01
Idézet: Aurri - 2009.10.02. 22:55:04
A kristályhordából való lélekszivattyú ami meg csak egy szűk réteg számára hozzáférhető szintén fiygelemre méltó. Akárcsak a fix "farm" kristályhordások - lásd brutálisan megugró LE-diffek a topnál. Ez ugyan nem volt terítéken, de én elég mókásnak tartom, hogy a top fixen robotokból tudja hozni azt -és még többet- amit lentebb vérrel és verejtékkel kell összeszedni (mert a magas LE diff-taktika komoly áldozatokat igényel az utált pók kariktól). Eleve nonszensz hogy egy robotból elszívott LE összemérhető a valós játékosoktól elszívottal (én biztosan nem adnám hozzá a LE diffhez).


Érdekes, hogy ezt Te onnan alacsonyabb szintről így látod. Holott Arielék, akik benne élnek megmondták, hogy nem táp. Sőt.
Dátum: 2009.10.01. 22:40:48
Mindenféleképpen olyan fejlesztést kellene bevezetni, amiben az Azúr légió ingyen kap +10% LE-t a vadászatokra egy hónapon keresztül. Erre mindenképpen szükség van a játékban. (Ha annyira szeretnék újra a bónuszt akkor építkezzetek!)

Pont azt ecseteltük, hogy olyan túl nagy előnnyel nem feltétlenül jár a torony birtoklása, aki akarja majd megszerzi így. Úgy érzem nem véletlenül akkor állt elő ezzel az ötlettel az azúr légió vezetősége, amikor másik duó birtokolja a tornyot. Miért nem akkor akartatok reformálni, mikor Ti tápolhattatok belőle?

Felesleges ez a topic.

Szerk: Elit horda kivéve, bocsánat a kellemetlenségért.
Dátum: 2009.10.01. 10:31:25
Nekem szerepjátékos problémáim vannak főleg ezzel az ötlettel. Jómagam aki nem ismerem a végzetúr előtti galetkikkel foglalkozó játékokat szinte nem ismerek semmit a világból (csak ami a legendában van benne), így pedig igen nehéz a világhoz reálisan kapcsolható kalandot írni.

Én az eddigiekből úgy képzelem el, hogy a galetkik felbecsülhetetlen hatalmú entitások, akiknek csak a többi galetki ellenfél, egymással harcolunk az istenek páholyáért. Valahogy nem tudom elképzelni pl Byzon kalandját (a kaland maga nagyon szép). Egy troll ne lépjen oda hozzám és fitogtassa az erejét, mert egyetlen pillantásommal elpusztítom, sőt ha kedvem szottyan kiírtom az egész fajt. Mikor 1% életerőn simán lenyomok egy rövidebb vadászat alatt egy óriást vagy sárkányt úgy hogy a hajam szála sem görbül, akkor valahogy szürreális, hogy egy 10 méteres sziklafal kifog rajtam. Nincs mászásom, na és? Átteleportálok. A vortexek miatt, túl veszélyes. Akkor átrepülök.

Ezek miatt én úgy érzem, hogy nem ártana egy komolyabb világleírás sem a játékhoz, ha már a stratégiából át akarunk csapni szerepjátékba. Mi itt nem egyszerű kalandozók vagyunk, akik közül a legtáposabbak is csak csapatban mernek egy-egy kisebb démonnak nekiesni, hanem az uralkodó faj. Így én jóval monumentálisabb kalandokat tudok csak elképzelni, nem ilyen kocsmai balhézós meg keresd a kicset a barlangban dolgokat.

(A játéktechnikai problémákat nálam okosabbak úgy is kivesézik és kijavítják majd, ahhoz most nem szólnék hozzá.)
Dátum: 2009.09.30. 14:54:00
Én elég sok Tyrantost tudok kamrázni két naponta, Nekem 5-15k LE-vel nagyobb olyankor a kamrabevételem.
Valószínűleg. Csak 16-16k LE-t buktak, ez olyan nagy probléma.
V1 top klánból (azúr légió) :

Küldő:Nick Aragua
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 10:33:03
Komolyan mondom hányok tőled! Egy kicsinyes, beképzelt szar ember vagy!

Szerk: Jött még egy.

Küldő:Woodranger
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 10:38:42
Remélem most örülsz! Találd már meg az igazi kitörési pontodat egy sokadik emeleti ablakon át az utcára!
Dátum: 2009.09.29. 11:11:03
3 napja egy 62. alapszintű 21-es szintű lényért ~22k LE-t kaptam, tehát valamit rosszul tudsz. Meg egyébként sem szeretnék 8-15k között sajtolni, a fejlesztéssel pont azt szeretném elérni, hogy minden sajtolásom 10-11k között legyen.
Dátum: 2009.09.29. 11:08:28
Idézet: winnie - 2009.09.29. 10:47:12
nem tudom, hogy még van-e kisbetűs, de nálam a többi 15 mind nagybetűs.


Oh. Nem is tudtam, hogy Te a saját szövetséged epikusát is kisajátítottad egyéni epikusnak. Ezek után kár volna Tőled olyan postot olvasni, ami törekszik az alacsonyabb szintű játékosok egyenjogúságának fenntartására.
Dátum: 2009.09.29. 11:00:44
A legtöbb javaslat elveszik a sok oda nem illő üzenet között, ezért bátorkodtam ennek a témának új topicot nyitni.

Ma sikerült kisajtolnom egy 63. alapszintű és 22 lépett szintű állatot 60-as sajtolással és tizenkétezervalahányszáz lélekenergiát kaptam érte. (Nem tudom milyen képlettel számol a rendszer, de ez az összeg nagyon kevés.) Már elfogadtam a játékban uralkodó random szerepét, viszont ettől még ugyanúgy nem szeretem és próbálom maximálisan kiküszübölni.

A fejlesztési ötletem az lenne, hogy az irányított vadászat hasson a befogott állatokra is (nem, nem kell a táp, nem az lényeg) és nagyjából mindig ugyanakkorát tudjak sajtolni, ha ez a szakértelmem a megfelelő szintre van húzva. Ez már a szakértelem bevezetésekor is logikus lett volna (hiszen, ha mindig hasonló lényekre vadászok akkor befogni is olyat fogok), de ez ahogy nézem kimaradt. Természetesen a +5% lének nem kell a szakértelemre hatnia, a lényeg az lenne, hogy a kényelmi funkció bővüljön.

(Ha a kérés/fejlesztés megvalósítása értelmetlen/túl nehéz vagy a topic elévül akkor nyugodtan lehet majd törölni.)
Dátum: 2009.09.28. 21:50:43
Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

Gyerekek .. hagyjatok már valamit a kisebbeknek is ..
Dátum: 2009.09.28. 17:21:48
Ez egy jó meglátás, még ha nem is szervesen a témához kapcsolódik. Le lehetne redukálni mondjuk az egy ember egy épületbe manából építhető lélekenergiáit mondjuk szint x 2k-ra.
Dátum: 2009.09.28. 16:44:35
A VM nem haldoklik, inkább mint a főnixmadár újjászületik.

Egyébként a HT-t használó klánokból rengeteg lét lehet kiszedni. Amég az SÖ-ben voltam nem támadhattam a Tyrantot lével (teljesen korrekt megállapodás), így a játékstílusom miatt kamrázni se nagyon tudtam őket. Most kétnaponta 50k LE-t szedhetek ki belőlük (többnél letilt a kreatív korlát) plusz a kamra is rengeteg lét termel. Érdemes lenne Rockatanskyt és Marcsát is megfigyelni, ők kristálygömb nélkül is igen sok lélekenrgiát képesek összeportyázni és kamrával termelni, egyszerűen azért, mert valaki a nagy számok törvénye alapján úgy is figyelmetlen lesz/nem ér rá egész nap, stb.

Mára nem vagyok benne biztos, hogy a HT több lét termel, mint a HT-s kamra. Emellett a 100%-os fertőzéssel elérhető lesz egyre több ember számára, hogy mindig tudjon HT-s klánt kamrázni akármilyen hordában legyen, tehát egyre kevesebbet fog érni a HT. (Főleg, hogy hajnal 3 óta lehet újabban kamrázni, így már azt sem lehet megjátszani, hogy ne kerüljek nagy vadászat előtt kamrába.)
Dátum: 2009.09.28. 14:08:35
Szerencsére ehhez a vitához nem értek. Tőlem mindig szívnak el, de szerencsére tudom pótolni a veszteségeket. Arra viszont tényleg érdemes figyleni (ahogy Ariel is írta), hogy a KH-ból ez még plusz tápolási lehetőség, ami a többi generációnak nincs meg.
Dátum: 2009.09.28. 09:42:58
Köszi, hogy leírtad.
Dátum: 2009.09.28. 08:33:26
Ilyen van?! Kicsit, mintha elveszne az érdemi információ a fórumban .. (mindenesetre ha tényleg így van, akkor ennek nagyon örülök.)
Dátum: 2009.09.28. 08:07:31
Engem inkább az zavar, hogy belátható időn belül nem lesz kihívás az entitás elleni harc, csak pár klikkelgetés 3 naponta. A megszerezhető tárgyak 45 nap múlva már túl sokat úgy sem fognak érni, így én kihívást szerettem volna kapni. (Ezt Otoaakkal többször is leírtuk.)

66. szinten kezdtem meg az entitások püfölését ezért én is 50. szintűvel kezdtem. (Az eredmény 3 klikkelés és 241 kapott seb.) A szövetségi epikus tegnap este 112. szintű volt, ott a csata olyan 5000-2500 körül mozgott. (Már ez sem nevezhető kihívásnak, de még élvezetes a csata.) Ezt az epikust entitásként optimálisan 186 nap, azaz fél év! múlva érem el, ami addigra szinten csak 4-5 kattintás lesz. Így teljesen felesleges fejlesztés lett ebből a nagyszerű ötletből.
Dátum: 2009.09.27. 22:29:39
Winnie csak azért kötekedik, mert van kivel. Ő is tisztában van vele, hogy hülyeségeket ír, a probléma meg reális, de inkább szájkaratézik. Egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni az ostoba felvetéseit.
Dátum: 2009.09.27. 19:19:57
Illetve aki már korábban megvette a gyorsítást, az visszakaphatja a 200 csp-jét 50 csp-ért vagy 50 őskőért?