Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: Lélekenergia sajtolás
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Lélekenergia sajtolás
1. hozzászólás - 2009.09.29. 11:00:44
A legtöbb javaslat elveszik a sok oda nem illő üzenet között, ezért bátorkodtam ennek a témának új topicot nyitni.

Ma sikerült kisajtolnom egy 63. alapszintű és 22 lépett szintű állatot 60-as sajtolással és tizenkétezervalahányszáz lélekenergiát kaptam érte. (Nem tudom milyen képlettel számol a rendszer, de ez az összeg nagyon kevés.) Már elfogadtam a játékban uralkodó random szerepét, viszont ettől még ugyanúgy nem szeretem és próbálom maximálisan kiküszübölni.

A fejlesztési ötletem az lenne, hogy az irányított vadászat hasson a befogott állatokra is (nem, nem kell a táp, nem az lényeg) és nagyjából mindig ugyanakkorát tudjak sajtolni, ha ez a szakértelmem a megfelelő szintre van húzva. Ez már a szakértelem bevezetésekor is logikus lett volna (hiszen, ha mindig hasonló lényekre vadászok akkor befogni is olyat fogok), de ez ahogy nézem kimaradt. Természetesen a +5% lének nem kell a szakértelemre hatnia, a lényeg az lenne, hogy a kényelmi funkció bővüljön.

(Ha a kérés/fejlesztés megvalósítása értelmetlen/túl nehéz vagy a topic elévül akkor nyugodtan lehet majd törölni.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.93
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
2. hozzászólás - 2009.09.29. 11:06:32 (Válasz Ricardo #1 hozzászólására.)
Ha jól tudom, mindegy, hogy lépett szintről vagy alap szintről van szó. Összességében 85-ik szintű. Amennyit sajtoltál, az megfelel az átlagnak. Én a 82-es lényekért 8-15k között szoktam kapni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.12
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
3. hozzászólás - 2009.09.29. 11:11:03 (Válasz Ariel #2 hozzászólására.)
3 napja egy 62. alapszintű 21-es szintű lényért ~22k LE-t kaptam, tehát valamit rosszul tudsz. Meg egyébként sem szeretnék 8-15k között sajtolni, a fejlesztéssel pont azt szeretném elérni, hogy minden sajtolásom 10-11k között legyen.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.87
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
4. hozzászólás - 2009.09.29. 11:16:38 (Válasz Ricardo #1 hozzászólására.)
Az állatreform óta tökre nem éri meg magasszintű állatot sajtolni, mert ugyan a magas szint elérésének TP költsége drasztikusan nőtt, de a sajtolás képlete semmit nem változott, továbbá ugye az idomítást magát sem számolja bele a program.

Régen még hüledeztünk TrueBlood 100. szintű állatán, ezzel szemben ma ismét vannak 100. lépett szintű állatok, melyek a régi rendszerben 3-400. szintűek lettek volna.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
5. hozzászólás - 2009.09.29. 12:25:57 (Válasz Ricardo #3 hozzászólására.)
Miklóstól egy régebbi topikból:

"Így effektive mindig (1,5 + 0,2 x sajtolás) x alapLE járt a szörnyekért. Azt mondtam, hogyha eddig így működött, akkor már ne nerfeljük meg csak azért, mert eredetileg nem így akartuk, ezért visszaírtuk a korábbi verzióra."

A képlet nem tesz különbséget alapszint és idomított között, maximum az alap LE érték lehet más ha több lépett szintje van az állatnak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.12
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
6. hozzászólás - 2009.09.29. 14:02:32
Valami csak változott a képletben, mert TrueBlood azért a 100. szint feletti állatért bőven 100.000 felett kapott anno.
Pontszám: 8.09
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
7. hozzászólás - 2009.09.29. 14:35:54
Persze, hogy változott, talán még írták is valahol. Amikor a 20+ szintű lény-sajtolás ismételhető küldi lett, akkor történtek megszorítások, mert együtt a (10) szintlépéssel már túl erős lett volna... Mondjuk így is egy elég sűrűn felvett ismételhető küldi.
Pontszám: 6.95
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
8. hozzászólás - 2009.09.29. 14:51:42 (Válasz Darksol #7 hozzászólására.)
Én nem emlékszem olyanra, hogy csak azért mert ismételhető küldivé vált a sajtolás vagy a 10 szintlépés, lebutították volna a sajtolás képletét. Ezzel gyakorlatilag mindenkivel kitoltak volna, azokkal is akik nem küldiznek.

Inkább mégiscsak az lehet hogy az állat alap LE értékében nem azonos súlyozást kap az alapszint és a lépett szint.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.12
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
9. hozzászólás - 2009.09.29. 15:17:15
Nem a sajtolást butították összességében, hanem csak a szintet lépett állatok sajtolásából származó bevételt vették vissza.
Pontszám: 5.98
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
10. hozzászólás - 2009.10.02. 19:03:02
ehh, rossz helyre ment
A hozzászólást Endyr módosította 2009.10.02. 19:03:30-kor
Pontszám: 7.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekenergia sajtolás
11. hozzászólás - 2009.10.03. 03:39:32 (Válasz Ariel #2 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.09.29. 11:06:32
Ha jól tudom, mindegy, hogy lépett szintről vagy alap szintről van szó. Összességében 85-ik szintű. Amennyit sajtoltál, az megfelel az átlagnak. Én a 82-es lényekért 8-15k között szoktam kapni.


Nem, ezt nem jol tudod. 12K a minimum korul volt, lehet az 20K folott is. Az alap kezdemenyezessel az a bajom, hogy es aki ezt nem szeretne? Aki IV-t is csak azert tolt, mert tapot ad? Az igy jart?
Pontszám: 6.71
Oldal: 1
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!