Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.11.25. 10:28:49
Mivel itt fent nem sok mindent lehet csinálni, az az 50 ember akit meg hónapok óta ütök már nagyon unja a kristálygömböt, ezért valószínűleg úgy is kifejlesztem majd a VF-et. Így ha minden jól megy idővel meglátjuk, hogy közelebb kerülsz-e hozzám erősségben (esetleg lehagysz) vagy én erősödök tovább.
Dátum: 2009.11.25. 01:23:49
Felvettem +5 meggyőzés adó tárgyat, hogy könnyebb legyen a küldetés. De valami miatt ezeket nem számolja a rendszer a próbáknál, csak ami szakértelemből jön. (maradt 0) Ez miért van?
Dátum: 2009.11.25. 01:21:28
Gondold már végig. Most erősebb vagyok. 1 év múlva, ha ugyanannyi erőforrást költök el, mint Te, de több lét kapok belőle, akkor nem leszek erősebb? És nem azért leszek erősebb, mert jobb vagy rosszabb játékos valamelyikünk. Mégis ott állnánk, hogy 15% ép határ alól nem tudnál kijönni a több mint 2 évig patikamérlegen fejlesztett karaktereddel. (Aki most velem egy szinten van mindenki erősebb lenne Nálad, legyen akármilyen gyenge a szintjén most.)

Ha egszer Galmuszk, Barrique, vagy akárki a top-on úgy dönt, hogy ő már pedig behúzza a féket, akkor már a most VF-ből tápoló karaktereknek is probléma lesz a VF. (Jó példa Draglov is. Ha nem hagyta volna abba, akkor most naponta 3x mászhatna bele mindenki arcába a VF miatt.)
Dátum: 2009.11.25. 00:25:54
Idézet: Prisma - 2009.11.25. 00:17:53

Az, hogy azonos szinten az 1200 pont előny mellett nincsen büntetés, az természetes. Az lenne felháborító, ha lenne. Miért kellene védeni a lámákat?


Prisma Te is tudod, hogy itt nem erről van szó. Ha én most tövig nyomnám a VF-et és mondjuk 1-2 éven belül utólérnél a játékban nekem is lenne hozzád képest 1000-1500 TÖ és 1000-1500 SZÖ előnyöm. Én is apírthatnálak a nap minden percében, büntetlenül. Szerinted az reális lenne? Szerinted Te láma vagy?
Dátum: 2009.11.25. 00:05:00
Ebben igazad van.

De mondjuk én már nem tudom milyen fejlesztés lenne a jó fejlesztés, ami működne a középmezőnyben is. Most, hogy megnéztem, hogy azonos szinteken lehet 1200-as TÖ eltérés ... Sem a lélekszívást, sem a VF-et, sem semmit nem fogunk tudni megoldani, amég csak az első 2 szinten van Mentor. Legalább 20-ik kellene.
Dátum: 2009.11.24. 23:58:29
Pedig, ha az ember 50k LE-vel megy el pihenni akkor sem rabolják le. Az emberek már megszokták, hogy max. 2k LE-vel indulnak útnak, így nincs igazi veszteség.
Dátum: 2009.11.24. 23:49:27
Mondjuk abban igaza van Arielnek, hogy ez hosszú távon nem sok mindent old meg. Ez a korlátozás a szingut gyengítené a VF-et viszont tovább erősítené. (A középmezőnyben egy-egy szinten a szint legjobbja és már a szint 4. vagy 5. helyezettje között is akkora különbség van TÖ-ben, mint mondjuk Galmuszk és köztem. Ahol van 15 szint különbség.)
Az azúr légiót biztos. Kocos írta talán ebben a topicban, hogy az AL mindig a nagyon gyors kapitulációra törekszik.

Természetesen komolyra fordítva, amég manakonstukciózni lehet az építésben, addig nincs értelme építőanyagot adni a háborúba. Bármi legyen is az.
Akkor gondoljuk kicsit tovább.

Csak olyan épületet építhetek a kapott pontból, ami az ellenfélnek már van. (farmolás kilőve)
Ha én felépítem, az ellenfélnek lerombolódik. (Építés gyorsítás kilőve)
Ha a háborúk építőanyagot adnak az az igazi. Olcsóbb lesz tőle a város építése. Nem kell, hogy lé legyen a kútba, elég ha megszabjuk, hogy 10 győzelmenként 1 bármilyen épületszint ingyen felhúzható. Így nem kell új erőforrást bevezetni, mégis hasznos lesz a háborúzás.
Dátum: 2009.11.24. 18:14:18
Azért ez még mindig hosszútávú stratégiai verseny. Hiába klikkelek azonnal, ha 100-ból 100x vernek sz@rrá, akkor sokat nem értem el.
Dátum: 2009.11.24. 17:42:56
Tudatturbó nélkül jó nagy taktikázás kezdődhetne a szakértelmekkel. Azt én is támogatnám. Az állatmorál is felesleges, sőt én hozzányúlnék a lépett szint és az alapszint viszonyához is, hogy megérhesse az állatokat cserélgetni, ezzel is lehessen és kelljen taktikázni.

Sebgyógyítás, idomítás többször használható a szakértelemtől függően.
Dátum: 2009.11.24. 17:23:45
Azért amikor a 164-es regszámú karakter szétbombázza a 16000-res regszámú klántársamat 4 szinttel magasabbról, akkor azért felmerül bennem a kérdés, hogy tényleg nem kell-e lekorlátozni a VF hatásait. Mert ez tényleg nem a "zárkózzunk fel, mert kicsit meggyengült a karakterem."


Szerk: Talán annyit lehetne, hogy a karakter állata ne fejlődjön tovább, ha elérte mondjuk a karakterszint + 10 szintet.
Dátum: 2009.11.24. 14:50:39
Az kell még ide. Pénzért támadhatatlanság ..
Dátum: 2009.11.23. 20:24:03
És ebből hány támadást kaptál Te és mennyi az amit kezdeményeztél?
Dátum: 2009.11.23. 15:47:29
Az hogy kevesebbet kapsz, az szerintem is jogos, ez például a szinguláris hátránya. Előnye, hogy jóval kevesebben vernek el (ez a középmezőnyben is igaz, csak ott ugye teljesen mindegy, hogy 5000-ren tudnak elverni vagy csak 4000-ren) viszont kevesebbet rabolhatsz. Azzal van a gond, hogy 0-át visz fixen, annak nincs semmi értelme.
Dátum: 2009.11.23. 13:15:27
Idézet: Ariel - 2009.11.23. 13:10:40
Ha pedig nagyon lefelé ütsz, eleve nem nyersz semmit csata végén, de tőled tudnak szívni.


Ez az ami teljesen hülyeség. Valami minimális lét akkor is vinni kellene. (Mint írtam a portya topicban, Leanthil 0 LE-t vitt 8 szint távlatából a nálam lévő 175k LE-ből.)
Dátum: 2009.11.23. 11:49:17
Ezért vagytok Ti a legjobbak epikus ölésben. Ennél valószínűleg a többi klánban kevesebb karakterre jut a sebzés. (nálunk pl 4-5 karakterre.)
Dátum: 2009.11.23. 11:45:31
Az nagyon jó, hogy le lett korlátozva, hogy magas szintű karakter alacsonyabb szintűtől kevesebbet viszek, de nagy ütötávnál ez már érdekes anomáliákat szülhet. Ezen kellene egy kicsit változtatni.

Tegnap kaptam egy támadást Leanthiltól (8 szinttel magasabb) sikerült 0 LE-t elvinnie. Leveleztünk, biztos, hogy volt Nála lélekenergia, azért valamennyit vihetett volna. Nálam 175k LE volt. Én ma megtámadtam őt, természesesen elvittem tőle a lélekenergiája 25%-át.

Azzal nincsen probléma, hogy én maxot nyerek (szerintem), viszont az, hogy ő ezt sehogy sem tudja visszaszerezni (1000 támadással sem), az nonszensz. Egy minimális összeget (mondjuk 5%) mindig vihetne.
Idézet: Prisma - 2009.11.22. 18:25:12
Idézet: Ricardo - 2009.11.22. 18:12:15
Azért az havi fél - 1 millió + lé még jól jönne, amit a kh a legerősebbeknek csepegtet. Meg az a végestelen sok küldetés amit ki lehet rajtuk pörgetni.


Jelenleg nincsen 5-nél több karakter, aki tényleg tápol a KH-ból. Az az 5 is csak azért, mert nincsen náluk magasabb szintű KH-s, aki feltörli velük a padlót, ahogy minden más karakterrel teszik a náluk jóval magasabb szintű KH-sok. Az már sokkal igazságosabb lenne, ha generálnának a jelenlegi TOP-nál jóval magasabb szintű KH-sokat. Az a gyanúm, hogy egyből elindulna a sírás a TOP részéről is, és rohadt gyorsan ki lenne véve a KH.


Persze, hogy ez lenne a legigazságosabb. Ezt is felvetettük már többször. De ilyen nem valószínű, hogy lesz, hiszen az rosszul érintené a legfelső kategóriát.