Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.04.03. 11:42:02
Én értem, hogy Te most kárpótlást akarsz, de azt be kell látnod, hogy származott előnyöd abból, hogy akkor megcsináltad ezt a küldetést. Másfelől ebben a játékban az a bevett szokás, hogy nincs kárpótlás egy-egy módosítás után. Most miért lenne?
Dátum: 2009.04.03. 11:25:46
A küldetés körül a megjelenése óta vita volt. Számítani lehetett rá, hogy módosítva lesz előbb-utóbb. Aki ennek ellenére nem várt a küldetéssel, hanem sietett előre az azzal teremtett magának előnyt. Semmi szükség kárpótlásra.
Dátum: 2009.04.03. 09:35:47
Az elmúlt 3 órában támadtak 5x, ilyenkor védve vagyok a 3 óra leteltéig. A kérdésem az lenne, hogy miután letelik az első harctól számított 180 perc 20%-osként kerülök be a portyalistába, vagy 100%-osként?
Nephilának is "csak" 2000 körül van a portyaátlaga, így amit leírtál tökéletesen bizonyítja, hogy csak türelem meg idő kell a portyakarakterhez.
Dátum: 2009.04.01. 21:21:10
12. szinten ez max 30 portya. Azaz egy nap. Csak ügyesen.
Dátum: 2009.04.01. 16:12:55
Na igen, a magas szintű toborzás elég csúnyán befagyott ezzel a küldetéssel.
Dátum: 2009.04.01. 16:09:32
Winnie, esetleg szívesen látunk a VM-ben, ha licitálási vagy egyéb problémád van. Nálunk fórumon eldől, hogy kié lesz a stuff általában.
Dátum: 2009.04.01. 15:52:21
Én nem azt akarom, hogy a szomszéd lova is dögöljön meg, de az már lassan botrányossá kezd válni ami ebben a játékban megy.

Jaj buta vagyok, nem tudok portyázni .. Rendben fiam, akkor beteszünk portyapontokat, hogy más se tudjon.
Jaj buta vagyok, nincs olyan állatom mint másoknak .. Rendben fiam, akkor másokét lebutítjuk a tiédhez.
Jaj buta vagyok, nincs elég életerőpontom, de az egészségemet nem akarom növelni ... Rendben fiam, akkor kitalálunk valamit, hogy fixen sok ép-d legyen.
Jaj buta vagyok, nem tudom megcsinálni a küldetéseket .. Rendben fiam, akkor lebutítjuk őket annyira, hogy meg tud csinálni.

Stb.
Dátum: 2009.04.01. 15:35:44
Tekintve, hogy a manakonstrukció maxon a vp 8x-osát építi be, ezért a mágiát csak nem kellene már kötelezően húzatni. Vagy szívj egy küldetéssel, vagy csináld meg könnyen és még extra hasznot is kapsz?

Arra azért figyelni kellene, hogy egy nagyon nehéz küldetést ne lehessen már könnyen kiváltani. Pl a döntetlenes úgy jó, ahogy van. Már több 100-an megcsinálták, küzdjön/szervezkedjen vele mindenki.
Dátum: 2009.03.31. 12:06:06
Ezzel az ingyen cserélgetéssel az a baj, hogy nagyon multifunkcionálissá teszi a karaktereket. Nem kell a szívósság 60, mikor portyázok lefejtem a spektrálist, aztán mikor vadászok visszarakom. Minden portya előtt átrakom a hordagyűlölet, mikor pihenni megyek lefejtem a csapdakészítést és átrakom a transzcendális projekcióra, hogy Lével alhassak, stb.

Ha ennyire egyszerűen lehet pakolgatni, mint ahogy Te kitaláltad, onnantól nem kell taktikázni semmit a játékban, csak legozni.
Dátum: 2009.03.30. 09:36:33
Loki a káosz és vérből is 4 állattal nyomja (világ 1).
Dátum: 2009.03.28. 16:06:29
Lehet, hogy a Te szinteden nem jelent problémát, de én pl 41. szinten igenis megszenvedek vele, hogy sose legyenek ájultak a dögök. Egyfelől téged kevesebben támadnak, másfelől arrafelé már kimegy a kinetikus a divatból (jön a thrax), ami miatt szintén kevesebbet sebződnek az állatok.

Szerintem örülj neki, hogy Te szerencsés helyzetben vagy.
Dátum: 2009.03.28. 13:18:12
A visszafogott fejlődéstől olyan szinten fog elszállni a játék, hogy azt öröm lesz nézni. Sajnos mivel még nem fejtette ki a hatását, hanem ahogy Te mondod kell neki 1 hónap (legalább) csak akkor fogunk észbe kapni mikor már késő lesz. Akkor majd megint áradni fognak a fejlesztési kísérletek ....

Bocsánat az offért, ez kikívánkozott belőlem.
Dátum: 2009.03.25. 22:46:49
Kicsit most már kezd sok lenni itt a gyémánt karakterek sírása. A játékba be lett vezetve egy szakértelem, amit mindenki olyan irányba fejleszt amilyenbe szeretne. Mindenkinek a saját döntése, hogy ki ellen fog bónuszt kapni, ki ellen lesz erősebb. Elviekben mindenki ugyanannyi bónuszt kap ugyanattól a szakértelemtől, ugyanannyi LE-ért. Nem hiszem, hogy a top gyémántosok közül bárki is másik hordában kezdené a játékot, ha ez a szakértelem már a játék eleje óta be lett volna vezetve.

Ez a sírás mindössze azt mutatja, hogy a gyémánt optimalizátorok nem tudják elfogadni, hogy van olyan szakértelem, amiből esetleg más valaki a játék dinamikája miatt jobban profitálhat.

És ami még nagyon fontos. Szerintem a játékosok nagy része csak amiatt veszi fel a gyémánt gyűlöletet, mert ez a topic létrejött, ebben a topicban ilyen sírás megy.
Dátum: 2009.03.24. 19:13:03
Nem is tudom hova kellene írnom, ezt a topicot éreztem a legmegfelelőbbnek.

Számomra kicsit drasztikusnak tűnik (túl nagy a véletlen szerepe) az LE szerzése vadászat során. A mai nap is volt szerencsém beleszaladni olyan lénybe amelyik nyersen (spektrális, kvíz és minden egyéb bónusz nélkül) 160 LE körül adott volna és olyat is sikerült elejtenem amelyik ugyanilyen körülmények között 1400 LE-vel oltotta volna szűnni nem akaró szomjamat. (Mindez 40. szint)

A szerencsém szint x2 +8 jelenleg, de volt már szint x2 +13 és szint x2 -7 is. Túl nagy különbséget nem tudtam észrevenni a vadászatok közben, ez a képlet csupán misztifikáció szerintem. (Azt elismerem, hogy valamennyit befolyásol a szerencse a vadászaton, de szerintem a határt már rég átlépték a karakterek ezzel az őrült sok építkezéssel.)

Szóval a problémám az lenne, hogy úgy érzem 30. szinttől felfelé túl sokat befolyásolja a karakterek fejlődését a szerencse (valós szerencse). Ilyen különbségű vadászatoknál simán megeshet, hogy van olyan karakter aki szinteken keresztül 20-30%-kal többet vagy éppen kevesebbet vadászik, mint én, holott lehet, hogy rosszabb/jobb játékos. Talán csökkenteni kellene a random szerepét a vadászatok során és akkor jobban kijönne a játékosok kvalitása.

Lehet csak én látok rémeket, szívesen olvasok bárminemű cáfolatot annak érdekében, hogy megnyugodjak (bár nem vagyok ideges). Persze a : "hosszútávon biztos kiegyenlítődik" érvnél lehet többet is írni.
Dátum: 2009.03.20. 15:25:06
42. szinten 5. epikusnál tartani, az nem mérvadó. Egy erősebb klánban a karakterek és az epikus lények között átlagban 20 szint van azért, vagy még több.
Dátum: 2009.03.18. 15:35:52
Nekem 15 napba tellett megcsinálnom ezt a küldetést. Azóta is rémálmaim vannak vele. Pedig akkor még nekem is alacsony volt a szerencsém.
Dátum: 2009.03.18. 14:12:00
Azért a statisztikát meg is lehet fordítani. Ami a többségnek jó (54%) azon miért kellene változtatni?
Dátum: 2009.03.17. 11:29:53
Mivel ígértem, ezért közlöm a jelenlegi állást: 86-80ra vezetünk. Sajnos azzal, hogy a TGY zsoldosok napi 14-16 órát onlájnak ezidáig nem tudtunk mit kezdeni, ezért kicsit tovább fog tartani a háború. Természetesen a győzelem nem kérdéses.
Dátum: 2009.03.16. 23:57:30
Magyarul a szakértelem jól működik alacsony és magas szinten is. (A jól működik alatt azt értem, hogy megéri fejleszteni.)