Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.06.16. 16:20:22
Főleg, hogy igen komoly tápot ad a jutalom. 1% LE még csak elmenne, de hamarosan 10-12 medállal fognak szaladgálni. Csak az dönt, hogy ki az aki az éjszaka közepén elég friss ahhoz, hogy kimásoljon minden kérdést. (Én a múltkor megpróbáltam délután komolyan venni a versenyt, a folyamatos adatbázis hiba gyorsan elvette a kedvem.)

Lehet, hogy a 15 perc helyett csökkenti kellene az időt kérdésenként 10 másodpercre.
Dátum: 2009.06.16. 14:38:52
Bár a csizma is nagyon jó ötlet - hiszen nem vagyunk mi hobbitok - én előbb egy nadrágot adnék már a karakteremnek.
Dátum: 2009.06.16. 14:37:30
Ne haragudj, de a szinguláris nem borítja fel a játékegyensúlyt. Az egy igen kiváló taktika része, amit a top talált ki.
Dátum: 2009.06.16. 10:23:40
Rendben, akkor legyen úgy, ahogy Ti akarjátok. Kifejlesztettétek, nem tetszik, változtassuk gyorsan olyanra, ami Nektek megfelel. Ez a helyes módszer, ugye?
Dátum: 2009.06.16. 10:02:32
Ez a csináljunk brutáltápot az új "használhatatlan" szakértelmekből mozgalom kicsit erős nekem. Nem szeretném azt látni a játékban, hogy egyik-napról a másikra se szó se beszéd bekerülnek a módosítások és mindenki szaladhat akadémia 15-öt, tanulás 60-at és új szakértelmeket húzni. Aki meg már megcsinálta az hirtelen előnybe kerül.

Bőven elég táp van már a játékban így is, az erőforrásokat alig lehet elkölteni. (Kíváncsi lennék 50. szint felett hány olyan karakter van, aki 0 pp, 0 csp, 0 térkapuponton áll.)
Dátum: 2009.06.15. 17:24:20
A Kristályhordából csak 56. szint felett lehet szerezni. Azért 45 és 56. szint között is van aki szeretne játszani.

Az ép határ alatti portya-ablak figyelésnek én nagyon örülnék, meg még pár magas szintű kivégzésre ráállt karakter, de szerintem túl keveseket érint ahhoz a fejlesztés, hogy energiát öljenek bele Milkósék. (Persze én nem zárkózom el tőle, ha a JV-nek mégis megtetszene az ötlet és könnyen kivitelezhető. )
Dátum: 2009.06.15. 17:11:36
Azt azért hozzátenném, hogy a portyákban már így is csak egy nyakatekert, sok időt igénylő taktikával lehet lét szerezni, szóval ha csökentjük a vadászati időt, akkor a 15% ép alatti regenerációt növelni kellene. (Még így is csökken a portyázási hatékonyság, de hát ez van. Ebben a játékban mindig a vadászatot kell tápolni, mert az mindenkinek megy.)
Miért akarjuk elpusztítani a katakombát? Elmegyek nyaralni és 10 nap múlva mikor újra bejelentkezek azt látom, hogy elúszott rajtam 5 háború? Ne már.
Dátum: 2009.06.12. 14:41:12
Most nem ez a lényeg. Hanem, hogy számomra lehetetlen teljesíteni egy küldetést a buta képletek miatt. Ezzel elég csúnyán beragadok. (Már a 15 győztes portya sem volt egyszerű, de azt ki tudtam taktikázni. Ez viszont egyszerűen lehetetlen.)
Dátum: 2009.06.12. 14:20:47
No de mi számít optimalizációnak? 19. szint óta 90-es spm-mel rohangálok, cserébe viszont gyenge vagyok portyákban. Emiatt én nem csinálhatom meg a küldetést?
Dátum: 2009.06.12. 11:51:24
Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz!

Ezt a küldetést már 16 szint óta próbálom teljesíteni, de számomra lehetetlen. Kicsit mintha ellenének számolva a dolgok a v3-on. (12-15k LE-vel járok portyázni, csak hogy végre valaki lefosszon, de a 100 nyertes vs 800 vesztes csatám miatt 22. szinten is csak 78 LE-t tudok bukni. Ez elég kiábrándító dolog.)

Jól jönne valami tanács.
Dátum: 2009.06.11. 15:09:11
Ezt a 0.5 és 1.5 közötti random tényezőt módosítja a játékban található szerencse képesség, vagy ez tényleg csak random? A szakértelem hatékonysága nagyban függ a választól szvsz.
Dátum: 2009.06.09. 18:26:11
Biztosan tápot fog adni. Nem sajnálom azoktól akik küzdenek ellene, pusztán azt bánom, hogy egy alacsony szinten elköbvetett hiba miatt (20-24. szint között azt hittem enyém lesz a kánaán ha nem küzdök ellene, utána meg már felesleges lett volna neki kezdeni) pár szint múlva törölnöm kell a karakteremet.

Arra még talán rámegyek, hogy Winnie-t megelőzve én őrüljek meg legelőször (azt hiszem neki a legmagasabb jelenleg a játékban) aztán valszeg game over.

Szerk: bocs az offért, de ez kikívánkozott belőlem.
Dátum: 2009.06.09. 17:11:29
Ööö, én azért bízom benne, hogy a Tyrant trükközése nélkül is lesz veresége hamarosan az Azúr légiónak.
Dátum: 2009.06.09. 07:43:58
Kipróbálom már én is.

Khm ... Szóval.. Jó lenne ha történne valami, mert az már hihetetlen, hogy mióta felvettem a küldetést azóta alig esik valami a térkapukból! Vagy 30 térkapu-6 tárgy ... Ez így nem jó ... Lehet inkább törlök ...
Dátum: 2009.06.08. 18:47:32
Én is, én is ..
Dátum: 2009.06.07. 11:13:40
Mindenképpen megéri. Nem tudom küldetésekkel, hogy állsz, de állatba is sebezni kell majd, az ezzel a fegyver-spell kombinációval a legkönnyebb, illetve a fegyver (amellett, hogy nagyon tápos) később is jó lesz manakonstrukcióhoz is, hiszen 22 mágiát ad.
Dátum: 2009.06.06. 23:31:41
Idézet: Sun13 - 2009.06.06. 23:17:36
úgysem megyek fel 15% fölé csak 3 óránként 2mp-re.


Van akinek ennyi idő is elég. Bár még elég kevesen csináljuk, de ha ezt a lehetőséget is elveszed, akkor végleg eltűnik a lélekenergia a portyázásokból.
Dátum: 2009.06.06. 20:43:13
Annyira kell figyelni, hogy az spm-hez vagy a sajtoláshoz ne nyúljon hozzá új szakértelem. Ha berakunk valamit amii fixen növeli a karakter bevételi forrásait, akkor a többit ki is dobhatjuk az ablakon, úgy is mindenki ezt fejlesztené.

Egyébként az ötlet nagyszerű a pontozási rendszereddel kiegészülve.
Illetve szerintem a spártaiak nem 1. szintűek voltak, az ellenük küldött perzsa seregek nagy része pedig ilyen "frissen regelt" rabszolgából állt. (És ha jól tudom minden spártai meghalt egy kivételével, még a perzsa sereg bőven megmaradt.)

Ha a 300 spártai 10.000 spártai ellen harcolt volna, és úgy lett volna az az előnyük, hogy kevesebben vannak akkor lenne jó a példád.