Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2009.09.12. 17:51:37
Bocsánat hogy ismét beszólok a partvonalról, de józanul gondolkozva, minden számítást mellőzve, a dolog nem arról szól, hogy TÖ-t növeli a beölt LE? Figyelembe veszitek azt is, ha magasabb a TÖ-tök? Ha drágább a fejlesztése, nyilván kevesebb jön ki belőle.
Dátum: 2009.09.12. 17:37:44
Itt a vége:

A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 916683
Smaragd 929721
Zafír 2115479
Gyémánt 838167

Legyőzött manók szerint
Karakter neve Horda Szint Töltés Győzelem
Sameed 53 20.2k LE 871
Lord of destiny 76 85.1k LE 843
Matko 72 50.4k LE 839
Maedhros 66 18.7k LE 815
Cyron 74 89.7k LE 797
Harcos kard 69 87.5k LE 797
Midkemia 72 79.7k LE 795
Nabilius 46 27.3k LE 779
Shagam 52 25.7k LE 733
LBla 69 72.3k LE 715

Betöltött lélekenergia szerint
Karakter neve Horda Szint Effektív töltés
(elköltött LE/szint) Győzelem
Minosa Torres 56 68.1k LE 125
Balumaci 66 54.2k LE 70
Hajnali Harmat 59 48.9k LE 145
Kabraxis 56 47.7k LE 65
Cyron 74 44.8k LE 797
Sameed 53 44k LE 871
Harcos kard 69 43.2k LE 797
Lord of destiny 76 42.6k LE 843
Matko 72 42k LE 839
Rush 48 41.6k LE 111


Gratula a toplistásoknak!

*: Wow, Sameed visszaszerezte az első helyét, kíváncsi vagyok, ő ma mennyit töltött!
De ahogy látom, ment a verseny rendesen.
Dátum: 2009.09.12. 16:48:20
"...Már megint csörgött az óra.
Persze, hétvége van, majd kialszom magam! Neeem. Itt az alkalom, hogy jól megszedjem a karaktert. Találtam már sok-sok zsíros áldozatot, elhúzok a többiektől! Jó dolog ez a portya! Csak olyan csábító, összejött 8K, a plusz egy IQ épphogy meglehetne! Vagy inkább mászkáljak ennyivel, hátha megtámadnak? Áhhh, kell az a TÖ! Francba, most vadásznom kell, ha valamennyit rabolni is akarok! No de ha már csak ennyire rövidít ez a krono, akkor úgyis kijön még egy IQ, a maradékkal elég, ha majd elindulok.
Miért nem tudtak rövidebb vadászatokat berakni ebbe a fránya játékba? Jó, van fúzió, de ha nem csak vadászatból akarok élni... Addig nézegetem a toplistát, hátha találok még fejős teheneket! Valahogy megtéríthetnék néha ezt a rengeteg melót. Várjunk, hiszen visszajön, mert sokat rabolok! Pók sem lennék azért, az biztos. Majd sok százat mindig végignézek, nem? A kreatív is adhatna mondjuk +3-4%-ot. Bár így belegondolva, valószínűleg a JV nem akar senkinek sem rosszat - hiszen akkor nem játszanának a játékával -, így aztán próbálta arányosan kihozni a dolgokat. Jut eszembe, portyák előtt ne felejtsek el pár manót lecsapni, mert hat rájuk a mínusz. Érdekes, hogy mindig megkapom, hogy semmit nem teszek, holott már túlteljesítettem a célt, mégis csak az első relikvia esett. Éppenséggel nagyon sok mindent el tudnék képzelni jobban. Na persze, a meglévőt már könnyű kritizálni, éppen csak az eredetit nem tudnám kiötleni.

No, hát ez elég zsíros kör lett, megérte toplistát nézni! Bár, ha csak portyaablakból támadtam volna, akkor sem lett volna sokkal rosszabb. Persze, a befektetett munka megtérül, de azért egy játékban nyilván ez sem aránytalanul. Az az igazság, hogy éppenséggel nem lettem sokkal erősebb, no meg a manók már úgyis elgyengítettek. Mennyivel jobb lenne, ha mindenki manózna! Sebaj, majd visszahozom, elvégre arról szól az egész. Ennyivel is nagyobb kihívás lesz.

Még nem ragad le a szemem, inkább felnézek fórumra, mit írnak az eventről. Ajjaj...
Inkább kialszom magam."
Dátum: 2009.09.12. 14:42:28
Persze, annyira boldog vagyok, hogy kicsesztek(?) néhány emberrel, akiket soha a büdös életben nem fogok szintben utolérni, hogy hihetetlen. Egyszerűen lesújtó, hogy nektek ez az egész a tápolásról szólt(t)!

Ha most teszem azt, módosulna a dolog, akkor meg az lenne a baj, hogy "deakicsikmegmégjobbanjártak". És akkor jönne a következő ilyen kör.
Ugyanis minden egyes alkalommal ez volt: számolgatás ide-oda, viták, aztán valamennyire közös nevező. Jó, legyen így, jó lesz? Jó lesz. Sosem lett jó.

Ott volt a baj, amikor a vezetőség először engedett az elégedetlenségeskedéseknek. Ugyanis azóta már többször emelkedett a tét, kíváncsian várom, mikor jön az a rész, hogy miért nem kapott meg mindenki minden relikviát, osszuk 50-es kategóriákra manók szerint a jutalmat, etecera.



Vitán kívül: Miklós, lesz még másik alkalom, amikor meg lehet szerezni a relikeket?


*: Nem Cyron vagy bárki más ellen beszélek. Az ő javaslatával Ti jól járnátok, én meg hirtelen félisten lennék. Mégsem szeretnék újabb módosítást.
Dátum: 2009.09.12. 14:31:59
Köszönjük, ez rendkívül segített.
Okosabb lettél volna, ha csöndben maradtál volna!
Dátum: 2009.09.12. 12:03:51
Paul... és még sokan mások!

Nekem az egész manózós dolog onnan jött, hogy V4-en túlságosan elfoglalt az, hogy egyéni első és szövimásodikak legyünk, így aztán jobb híján hagytam a CSP-t felgyűlni, és elkezdtem őket csapni. Namármost, tisztában vagyok vele, hogy én megtehettem, Te/Ti meg nem! De.
Ha akár tized olyan keserűen pislantanék a világra, ahogy Ti teszitek, akkor ez a két hónap egy kínszenvedés lett volna, de én élveztem. Kb. 300-400%-kal többet kezdtek el csapni, de már önmagában az mókás volt, hogy 0 LE-n vagy 15% alatt tartsam magam. Tudok számolni, bármily hihetetlen, de egyáltalán bele sem akarok kezdeni, mert nem én vagyok a főnök, és igyekszem megelégedni azzal, amit ad.

A játékélmény nem mérhető pénzben! Az, hogy valaki díszdobozos PC-játékot vesz, vagy letölti, önmagában semmit nem változtat a játék élvezhetőségén. Ha szar, akkor cifrázva is szar lesz. Mivel azonban a VU egy hihetetlenül jól összerakott játék - bonyolultsága okán ilyen-olyan hibákkal -, úgy gondolom, túlzásba viszitek a dolgot.
Alapvető különbség van a nézőpontjaink között, de ezt nem úgy kell megoldani, hogy minden ellenpártit lepontozol, és elhiszed magadról, hogy hidegen hagy, aztán pár hozzászólás múlva kitörsz! Az, hogy átszámolsz valamit, teljesen rendben van. De hogy ezt huszadszorra is nyomatékosítod, és olyan kijelentésekkel élsz, mint: "Nem vagyok egyenlően kezelve a többi játékossal!" - no, ez teljesen elszomorító.
Sokan mondhatnánk ezt pl.: a relikviákra, ami Nektek hosszú távon rengeteget spórol majd meg, de különben is, azok nem mérhetők lében.

Ezúttal elhagytam mindenféle iróniát, remélem, érthető, hogy miért dobáltunk többen kígyót-békát...
Felfogjuk, hogy sok minden "párolgott el". Nézzétek meg a háborús szöviket, képesek százezer LE-t beleölni egyetlen háborúba, mert az élmény ezt nekik simán megéri. Ha Ti előre tudtátok, hogy egy ígéret alapú jutalmazás NEM adja vissza - elmondásaitok alapján közel sem - a játékélményt, akkor én sem értem, miért vágtatok bele.
Dátum: 2009.09.11. 23:13:03
Számoltátok azt is, hogy csak és kizárólag a manók miatt jobb felszerelést kellett venni? Továbbá a lélekszívásukat? És az olyan vesztes portyákat, ahol amiatt végzett ki az ellenfél, mert a gonosz manók lekapták az ÉP-t?

Jesszus, olvassátok már vissza magatokat!

Kis szintű vagyok, eddig végig szinten top10-ben voltam, Z. óta a fasorban sem vagyok. Egy reliket sikerült kicsapnom, mostanra eljutottam odáig, hogy már olyan gyenge vagyok, hogy alig tudok győzni a manók ellen, és tökéletes portyaáldozat lettem. Ha megmondanám, hányas a spektrális vagy bármi más, körbenevetnétek.
És?


El tudom képzelni, mennyi meló meg agyalás lehetett ezzel az egésszel, belegondolni is rossz.
Megmozgattátok a népet - nem éppen elhanyagolható mértékben -, növeltétek a játékélményt, végig jól csináltátok! Miklós, én is csak gratulálni tudok!
Egy valamit még tegyetek meg: a továbbiakban ne engedjetek a sírásnak! Ha mégis, akkor kérem az elnyelőt, a gömbért sem haragszom meg...
Dátum: 2009.09.11. 22:09:24
Idézet: McPaul - 2009.09.11. 20:46:46
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 16:55:36
Válasz néhány felvetésre:

4. Minden rendben volt-e a jutalmazás képletével?
A jutalmazásnál szerintem mindenki nagyon jól járt, de egyetértek vele, hogy volt benne egyfajta súlyozás, ami jobban kedvezett azoknak a gyengébb karaktereknek, akik sok erőforrást áldoztak az eseményre. A képletet átnézzük, és egy kicsit módosulni fog az 1. és 2. világra.


Ez halalosan komoly?
Miert kell hatranyosan megkulonboztetni valakit csak azert, mert magasabb a szintje?


Két dolog:
Nem látom, hol van leírva, hogy a magasabb szintűek szívnak, ugyanis a "gyengébb" NEM egyenlő a "kisebb"-bel.

Illetve a második felét is ajánlom szíves figyelmedbe, miszerint jobban kedvezett a gyengébbeknek, akik sokat áldoztak rá. Mivel ez utóbbi Rád igaz, és állításod szerint Te nem jöttél ki jól a dologból, ez azt jelenti, hogy erős vagy, én ennek csak örülnék. Mivel értelemszerűen minél magasabb a TÖ-d, annál kevesebb fejlődik a beleölt léből.


Paul, eddig nem akartam én is személyeskedni, de nem tudnád befejezni ezt a megarinyát (amit ezúttal csak az első mondatig volt türelmem elolvasni)? Faszán bontja a témát.
Dátum: 2009.09.11. 19:45:41
Na már megint itt vagyunk.
Sokáig tartott a nagy öröm...

Az egy dolog, hogy a fertőzéses dolog érdekes, de így megmagyarázva (nem vagyok valami nagy szerepjátékos) korrekt. Vegyük úgy, hogy ebbe nem szóltam bele, hiszen engem nem érint.

De mégis hogy kaphatnánk a V3-hoz képest hátrányos jutalmat? Mondjuk Birka nem fog átugrani, hogy fültövön csapjon, tehát fogalmam sincs, hogyan lehetne ezt értelmezni. Másrészt nyilvánvalóan arra fognak törekedni, hogy még jobban sikerüljön a jutalmazás, nem az ellenkezőjére! Avagy én élek álomvilágban...


Közben megérkezett a másik oldal is. Tényleg olyan nehéz elképzelni, hogy a szerverek egymástól függetlenek?
Dátum: 2009.09.11. 16:39:51
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 813641
Smaragd 816093
Zafír 1892101
Gyémánt 746257
még szükséges: 531.908 LE


Legyőzött manók szerint
Karakter neve Horda Szint Töltés Győzelem
Lord of destiny 76 81.5k LE 807
Maedhros 66 18.5k LE 805
Matko 71 46.9k LE 781
Harcos kard 69 85.4k LE 777
Midkemia 72 77.5k LE 773
Cyron 74 85.9k LE 759
Shagam 52 24.4k LE 695
Sameed 52 15.9k LE 683
winnie 70 15.6k LE 676
Jucika 60 15.9k LE 654

Betöltött lélekenergia szerint
Karakter neve Horda Szint Effektív töltés
(elköltött LE/szint) Győzelem
Minosa Torres 55 67.9k LE 121
Balumaci 66 52.7k LE 41
Hajnali Harmat 59 48k LE 126
Kabraxis 56 43k LE 46
Cyron 74 42.9k LE 759
Harcos kard 69 42.2k LE 777
Lord of destiny 76 40.8k LE 807
Maedhros 66 40.3k LE 805
Rush 48 39.8k LE 100
Matko 71 39.1k LE 781


*: Hordák egyéniben lemaradtak, bocs.
Dátum: 2009.09.11. 11:12:29
még szükséges: 657.313 LE

Eléggé alulkalibrált harmadik fázisnak tűnik... Szépen betartalékoltunk V1-en, azt meg kell hagyni. No meg valószínűleg egy-két "újonc" is beszállt.
Dátum: 2009.09.10. 14:36:40
Nekem Damage ötlete tetszik jobban. Birka merészségét ált. bírom, de ez egy kicsit túlfantáziált...
Jogos az érv, hogy előbbi játékélmény-növelés lenne. Pl.: én nem örülnék neki, ha beállnék 'x' manáért az epikust idegelni vagy a társaimat gyógyítani, és nem azért, mert nem szeretnék segíteni nekik. Ellenben ha a kisebbek is húsba márthatnák a fegyverüket, az igencsak morál-növelőbbnek tűnik.

Ha lehet egy javaslatom, én ötvözném a két dolgot - csodálkozom, hogy csak a vége felé került elő az utóbbi:
- szövetségen belüli karakterek szintjéhez mért szolgaszint
- főszörnyi szintjéhez mért szolgaszint

Van elég tanulnivalóm, így nem fogok számolgatni, ha a pocimra csapkodok, hirtelen ilyesmi képlet ugrik be:
(Fő epikus szintje)-[(Fő epikus szintje)-(Szövetségen belüli karakterek szintátlaga+15)]

Tehát 80-as epikus és mondjuk 47-es szintátlag mellett jönne egy 80-(80-62)=62. szintű epikus

Mondom, kapkodtam, és ez csak úgy nulladik elgondolásra jött. A képletből látszólag kiesik a nagyepik szintje, a valóságban minél nagyobb a szintátlag, annál erősebb epikust kapnak a kisebbek. Beraknánk továbbá, hogy aki a segéd szintje alatt van 15 szinttel vagy ennél magasabb szintű, az csak a nagyobbat üthesse, így a szövi za. 80-90%-át bevonnánk a buliba. Akár mehetne párhuzamosan is a harc, de addig a főlény nem halhatna meg, amíg a kicsi nem terült el.
Ezek a számok viszonyítási alapnak íródtak, egyáltalán nem biztos, hogy pontosak!

Nyugodtan számolgathatjátok, miben rossz, de ne lefikázni tessék, hanem lehetőleg megcsámcsogni, és ha jó, továbbvinni.
Ha elírtam/elszámoltam volna valamit, elnézést.


*: Máris két elírást kellett javítanom.
Dátum: 2009.09.09. 18:34:05
Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
6.) Aukciós ház felesleges. Ezzel nagyjából egyetértek, a szerver rövidsége miatt a hosszútávú előnyt adó tárgyak legtöbbje felesleges. De kiszedni bonyolultabb, mint bent hagyni, és azért van néhány tárgy, ami hasznos lehet, színt visz a játékba. De ha akarjátok, ki tudjuk kötni.


Ez esetben vegyétek ki egy az egyben! Rövid távon nem színfolt, és csak a CSP-t zabálja, de ez csak saját vélemény, bár eddig senki nem cáfolt rá. A faszályos megoldás szerintem a tárgyak szűrése lenne, de el tudom hinni, hogy nincs kedvetek ezzel tökörészni.

Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
Az alternativ nyerési feltételekről. Ezt közel képtelenség úgy belőni, hogy egyformán nehezek legyenek. Akkor viszont mindenki a legkönnyebben teljesíthetőt választja, és az egész csak arra volt jó, hogy aki nem jól méri fel a feladatok nehézségét, és rosszra hajt rá, az már eleve kiesik. Nem zárkózom el a dologtól, de csak akkor, ha valaki leir konkrét feltételeket, és matematikailag le is vezeti, hogy ezek elérése pontosan ugyanolyan nehéz.


Huhh. Matematikailag levezetni? A játék összes képletének tudatában is és ezek figyelembe vételével mókás feladat lenne a "pontosan ugyanolyan nehéz" feltételeket összehozni!
Persze, nagy volt a szánk (nekem is ), hogy így meg úgy volt szar a HT, de azért valljuk be, eléggé vaktában tapogatózás a kondíciók belövése, úgyhogy azért elsőre nem is sikerült _olyan_ rosszul.

Éppen az lenne a lényeg, hogy aki rosszul méri fel a terepet, az valamennyire lemarad. Mivel egy szövetség építkezik, háborúzik, stb., valamelyest ígyis-úgyis haladna az összes féle feltétellel, és idővel az ő döntésük, mire gyúrnak rá igazán. Ha ez mellé menne, attól még vissza tudnának szállni más úton. Így lenne igazán érdekes a verseny!

Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
Szövetségi háborúkat belevenni a győzelmi feltételbe: erre többen leírták már, hogy miért nem jó, egy alternatív javaslat elhangzott, hogy ne a győzelmek számát, hanem a háborúban rabolt LE mennyiségét tekintsük. Ez egy jó ötlet, csak sajnos ez egy olyan adat, amit jelenleg nem tárolunk. A javaslatok között szerepel a háborúnak egy kisebb reformja, azzal együtt ezt is meg tudjuk csinálni, de nem ígérem, hogy a következő indításra már meg lesz, legfeljebb a harmadik V4-re.
De abban egyetértek, hogy mindenképp jó lenne, ha volna lehetőség arra, hogy egy szövetség tudja akadályozni a másikat a győzelmi feltétel elérésében. Például ha egy szövetség vereséget szenved egy háborúban, akkor az epikuskra kapna valami minuszt egy adott időtartamra. És/vagy ha pusztitás citadellája van rajta, akkor ne tudja az epikust ütni.


Nagyon jó lenne, ha megcsinálnátok a rabolt LE-s dolgot, és akkor nem (csak?) építőháború lenne a szerver. A PC-t nem venném be a dologba - ha eltekintek attól, hogy szerintem felesleges viszályszító játékelem, és nem színfolt -, így is csak a sértődés volt belőle, közben meg komolytalan kivédeni azt a pár ezret. A vereségre valóban nem ártana kitalálni valamit, de lééééégyszi, ne az epikust rontsuk el vele! Nincs az a lélekkufár, aki bírná a megnövekedett gyógyital-mennyiséget szállítani...
Más ötlet ugyanerre?




*: Azt a 300 őskövet felesleges volt kispórolni, igencsak rászolgáltak a delikvensek! A saját bőrömön (is) tapasztaltam, mennyire...
Dátum: 2009.09.09. 17:15:21
Hogy álltok? Eddig türelmes voltam, de most már baromi kíváncsi vagyok!
Dátum: 2009.09.05. 11:46:15
Úgy látom, egy ideje elharapódzott a dolog ebben a topicban. Már nem arról van szó, hogy az átlagon aluli, színvonaltalan, értékelhetetlen kérdéseket vegyük már ki, hanem ugyan ez meg hogy kerülhetett be, ha az enyémet nem fogadták el!

Az általános műveltség NEM azt jelenti, hogy jó vagyok mondjuk biológiából meg irodalomból, ezért minden más az nekem "spec". Talán 1%-ban tudtam egyetérteni az elmúlt sok száz hsz-ból, ha ezt írta valaki. Nyilván én sem nézek mindenféle sportot, de azért tisztában vagyok az alapjaival (ide tartoznak pl.: a sportág híres stadionjai is), és így tovább. Ráadásul többnyire igencsak egyszerűen kitalálható a laikusok számára is, hogy melyik a helyes válasz.

A tagadás az egy elfogadható indok, mert valóban elég bugyuta válaszlehetőséget ad meg - többnyire! Mert ha egy kérdésre a 4 válasz mondjuk így néz ki:
- x
- y
- mindkettő
- egyik sem,
ez esetben már egész más a helyzet, mifelénk ezt beugratós kérdésnek nevezik.

A helyesírási hibára rávilágítani akarók szintén sokszor jól érvelnek, de azért nem árt tájékozódni, mielőtt feleslegesen vádaskodunk. Ez az idézőjelekről jutott eszembe, magyarázat:
"A nagyobb művek, pl. regények címét is tehetjük idézőjelbe, bár kiemelésükre jobb a dőlt betűs szedés. Folyó szövegben nem fontos mindenképp kiemelni a címet.
A rövidebb munkák címét többnyire idézőjelpárral emeljük ki."

Ezt ajánlom az értékelők figyelmébe is!


Kérlek benneteket, hogy csak fogalmazási vagy nyelvhelyességi hibára hivatkozva ne akarjatok egy kérdést azonnal töröltetni, azért meg végképp ne, mert nektek ez "spec", holott nem az. Azért kvíz, hogy ne csak olyan kérdés legyen, amire válaszolni tudunk, hanem széles kört fedjen le! Ha a kérdés arra irányul, hogy "Melyik nem Yukuhozi Kimiyuko által jegyzett anime?", na AZ spec.

*: Végezetül:
http://vegzetur.wikidot.com/kviz-gyik
http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes

Előbb olvasni, aztán írni!
Dátum: 2009.09.04. 23:23:23
Ugyanez volt az én álláspontom is, amikor szavaztam. Ellenben sok hozzászólás nem erről szól, hanem arról, hogy "nehogy má' az optik tápolhassanak!". A dolog pikantériája, hogy már nem ott tartunk, hogy az eredeti szavazás eredménye biztosan "nem" legyen, hanem hogy mi az, hogy vannak, akiknek valamivel a töltés lezárultával kiderül, várjuk össze a világokat! Valóban, az lett volna a jó. Megmondták, hogy nem lehet megoldani, de azért így is találunk okot arra, hogy a másiknak a saját világában mi fasza, mennyivel jobb.
Dátum: 2009.09.04. 20:26:57
Nem. Legkorábban 3. szinttől manózhatsz, de akár már ott is kaphatsz reliket.
Dátum: 2009.09.04. 20:15:38
Idézet: Csuhi17 - 2009.09.04. 18:41:23
A tehén tőgyének hány "ujja" van?

3
5
2
4

Nekem spec....


Elég baj Neked.

Idézet: Csuhi17 - 2009.09.04. 18:41:23
Milyen származású XVI. Benedek pápa?

lengyel
francia
német
cseh

spec...


Az utolsó utáni zulu faluban is tudják, gondolom. _sark_

Idézet: Csuhi17 - 2009.09.04. 18:41:23
Ki írta A Harry Potter könyv sorozatot?

Marc Levy
Kertész Imre
Földi Pál
J.K. Rowling

Hugom folyton ezt olvassa.... de nekem ez is spec.


Naja, a jó öreg Potter. Miután a csőből is ez folyik, az íróját talán megjegyezhetnénk. No meg nem nehéz kitalálni.

Idézet: Csuhi17 - 2009.09.04. 18:41:23
MIkor született Zinedine Zidane?

1921
2000
1900
1972

Kit érdekel?!?


Ezt meg még kevésbé nehéz.

Idézet: Csuhi17 - 2009.09.04. 18:41:23
Hány lába van a póknak?

2
8
3
4

Még nem számoltam de eltaláltam... idétlen kérdés..


Hány lába van egy madárnak? NC.

Idézet: Csuhi17 - 2009.09.04. 18:41:23
Meddig éltek boldogan a népmesékben a párok?

1000 évig.
Amíg el nem váltak.
100 évig.
Amíg meg nem haltak.

dedós kérdések...


Valószínűleg rengeteg mesét olvastak Neked, meg a Magyar Népmesék sem volt a kedvenced.
Esetleg anime?
Dátum: 2009.09.04. 18:37:02
Ugyanezt írtam, csak pórnyelven.

Nem értem, ezen mi lepontozni való van!
Dátum: 2009.09.04. 18:17:23
Szerintem túl sok a szerintem.
Hiába gondolunk mi bármit is, mert egy hét elteltével (félidő!) ránk sem bagóztak.