Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2009.02.14. 11:18:10
Hello!

Lenne egy olyan javaslatom, hogy a szövetségi belső fórumon lehetőség legyen az egyes topic-oknál altopic létrehozására, mint itt a külsőn... átláthatóbb rendszert lehetne csinálni közöttük (esetleg az 5 szavazattal rendelkező adminisztrálhassa, topic áthelyezés, stb.).

Lord
Dátum: 2009.02.14. 10:39:48
Idézet: Psych - 2009.02.14. 09:42:23
És ennyire naiv a SoD illetve másik 4 szövetség, hogy meg sem kérdezi mi a helyzet, csak úgy befogadják ideiglenesen egy másik szövetség tagjait? Na ne...

Lord: én is ezt írtam, fel sem fog tűnni a változás


Ha SoD tag lennél és be szeretne lépni a szövetségedbe egy Grelnar vagy Sanyi kaliberű játékos, szerintem Te sem kérdezgetnéd Őket, hanem mielőbb be szeretnéd venni...
Dátum: 2009.02.14. 09:38:22
Idézet: Psych - 2009.02.14. 08:23:36
Érdekes játékstílus. Kicsit sunyi és alattomos, de hát ez van. Egyénként már várom, hogy leteljen a békeszerződés vége, szerintem néhányszor (napi 15) benézek hozzájuk, végül is nekem mindegy, hogy Elitet, Azúrt vagy tyrantot ütök. Addig az egy hétig pedig kénytelen leszek Serpentseket ütni, ha jól emlékszem ők segítették nekik ebben a taktikában. Grats.


Annyit fűznék hozzá, hogy nem tudtunk semmit a tervükről, amúgy meg így is állandó látogatók vagytok Nálunk...

Lord
Dátum: 2009.02.02. 21:35:53
Az Informatikában Melyk A Legnagyobb Adattárólónak A Neve Ami Létezik Is ???

GB
EB
TB
PB

No comment...
Dátum: 2009.01.20. 19:56:52
Hello!

Nem akarok megszakítani semmit, csak annyit fűznék hozzá, hogy TGY gyémánt lévén jóval kisebb körből választhat ellenfelet a többi nem gyémánt TOP szövetséggel szemben. Az első két oldal fele gyémánt... ebből számomra az következik, hogy többször jut ugyanaz a szövetség "sorra".

Remélem azért hozzánk nem jöttök vissza...

Lord
Dátum: 2009.01.09. 16:34:52
Hello!

Javasolnám, hogy a bajnoki viadalon az egyes kategóriák győzteseit inkább sorsoljátok ki, az a szervert sem terheli... mert a jelenlegi rendszer körülbelül azzal egyenértékű!

Üdv!
Pityu
Dátum: 2009.01.07. 11:32:31
Idézet: Seligen - 2009.01.07. 11:10:58
Nagyon jó kis történet, egyetlen apróságot kivéve: még soha nem vertünk le túl apró szövetséget, de a történetet olvasva most már van sejtésem milyen érzés lehet!


... hogy túl kis kúttal rendelkező szövetséget vertek le...

Így jobban tetszik? Akkor javítom.
Dátum: 2009.01.07. 09:49:18
Krónika a Serpents of the destiny szemével nézve!

Gyémánt keménységű Végzeturak Ők, kik egy leigázott szövetség kútját állják most körbe. A megszokástól szinte unott arccal, az újabb könnyű győzelem fásultságával szívják magukba a kiáramló lélekenergiát. Ám most valahogy más…., valami változott…., szokatlan dolog történik….. Kevés a lélekenergia, nem csillapítja szomjuk úgy, ahogy megszokták. Most tudatosul bennük, hogy túl kicsi szövetséget vertek le, annyira hatalmassá nőtték már magukat, hogy a préda kútjából felszabaduló lélekenergia már kevés számukra. Nem tudni, hogy szomjúságuk és/vagy az elméjüket uraló fertőzés sarkalja-e Őket arra, hogy nagyobb vad után kutassanak, de megteszik. Felderítőik járják a vidéket, több nagyobb szövetségről is jön híradás, kiszemelik közülük a leggyengébbnek tűnőt, de mégis elég nagy kúttal rendelkezőt, akit leigázhatnak. A többség a megtámadás mellett érvel - bár kétkedők akadnak a hordán belül - ez a lényegen nem változtat, háborúba mennek…
Véres párviadalok veszik kezdetüket, a szokottnál is véresebbek. A zafírkékben tündöklő ellenfél keményebb, mint a gyémánt? Ezek duplán visszaütnek! Ehhez nincsenek hozzászokva, meglepődöttségükben azt veszik észre, hogy az ellenfél jobban áll. Őket támadják, nem Ők támadnak? Védekezniük is kell, ez hogy lehet? Gyorsan összeszedik magukat, a már meglévő harcmezőkről visszahívnak pár harcost, erősíteni az offenzívát, hogy ezen a fronton segítsenek. Ennek köszönhetően sikerült visszaszorítaniuk a nyomást, néha-néha elbillent az egyik fél javára, de nem számottevően. Állóháborúvá változik a villámcsapásnak szánt támadás. Már 3 napja folyik a vérengzés a két horda között, amikor a kígyó taktikát vált, úgy dönt, bújtatja szövetsége sebezhető, megtépázott tagjait. A legkitartóbbak, a harcra edzettek tovább folytatják, dupla energiát fektetnek saját maguk erősítésére, hogy küzdhessenek a többiek helyett is. Eldöntötték, hogy nem hagyják magukat, ha kell éjjel-nappal lecsapnak ez ellenfél tagjaira, mert hisznek abban, hogy győzni fognak. Felválva tartják a frontot, míg egyesek pihennek, addig mások harcolnak, mindenkinek megvan a maga feladata, amit fegyelmezetten be is tart, nem nézve önös érdekeit, itt és most a szövetség érdekei vannak előtérben. A többiek erős háttérországként információval és egyéb módon támogatják őket, hogy elmondhassák magukról, hogy visszaverték azt a hordát, akit eddig még senki. Ez mindennél többet ér nekik! A 6. nap végére erőfeszítéseik gyümölcse beérik, már látják, hogy övék a győzelem…
Saját és az ellenfelek elesett tetemein átgázolva - még vérző sebektől borítottan - diadalmasan állja körbe a megfogyatkozott maroknyi kis csoport a szövetség kútját, a kutat melyet idegen kéz korábban soha nem érintett. Széttárt karral, némán állnak, mikor a kiáramló, soha nem látott mennyiségű lélekenergia vakító "gyémánt" fényű ködbe burkolja őket, melyben zafir csillagokként izzanak, majd lassacskán a zafír-izzás elnyeli a gyémánt ködöt, a fény fokozatosan kihuny, néhányan kimerülten összeesnek. MEGCSINÁLTÁK!! Hihetetlen de itt vannak, és elérték azt, amit mások még soha, új reményt adva ezzel mindenkinek, aki küzd, van remény! Még a leghatalmasabb ellenféllel szemben is van esély a győzelemre annak, aki nem hajt fejet, és küzd…

Serpents of the destiny

ui: Ha bármi sértőt találtok benne, jelezzétek kijavítom/törlöm, NEM azzal a céllal írtuk!
Lehet itt vagy PM: Lord of destiny
Dátum: 2009.01.06. 17:24:53
1. Bennünk biztos nem marad tüske, hisz mi nyerünk. Ez csak rajtatok múlik.

2. A vers alapvetően tetszik, igaz is, csak élcelődtem.

3. A KVÓT-okról csak annyit, hogy nem vagyok egy nagy fórumozó... jobb szeretek nem gép elött lenni, de ha egyszer kikényszerítik... Ezt bebizonyítva most nem is használtam, mindenki keresse meg, hogy melyik hozzászólásokra voltak ezek a válaszok.
Dátum: 2009.01.06. 16:27:04
Ezek szerint 34-en kikaptatok egy kis kigyó fejétől... azért marad csak egy kigyó fej, mert mindig levágtatok gonoszul egy darabot a farkából!
Dátum: 2009.01.06. 15:52:21

Tamado ablakba fel sem jovok . Probald ki mukodik a dolog, tobbszor tapasztaltam.


Igen, én is tapasztaltam már ilyet, de ennél a verziónál akkor az áll fenn, hogy egyesek mégsem próbálták időben leüttetni magukat....


2. Másik módszer, ami tetszik. Karakterlapról támadás gomb használata. Ha nem üthető bedobja a portyaablakot, igaz? Igen. No, de ha nyomsz egy gyors vissza gombot majd egy előrét, akkor megint a támadás gomra "kattintanál". (programozható gombos egérrel könnyebb, mint a böngészőben kattintgatni ) Tehát ezt ismételgetve abban az intervallumban, amikor vélhetőleg támadható lesz az ellen, még gyorsabb, mint az első módszer.
Lasd elso pontra adott valaszom.


De van az az eset is, mikor ott van a támadás gomb, de 15% alatt van az illető. Ekkor csak egyszer kell rákattintani, mert utána a vissza-előre gombok gyors váltogatása a folyamatos támadni próbálást fejti ki.

Na de ennyi elég is lesz, hogy fogunk mi nyerni ellenetek, ha megint megtámadtok...

Jaja. Szepitsetek a barlangrajzokat. Tobben szervezkednek, hogy mar jovo heten tekintsuk meg oket. Hiaba mondom nekik, hogy eloszor melyitsuk el kepzomuveszeti tudasunkat. Sot egyesek szerint a rajzok folyamatos, 2 hetenkenti megtekintese lenne igazan ajanlatos, azzal tudnank igazan naprakeszek lenni kepzomuveszet teren.


Nagyon jól tudjuk, hogy benne van a pakliban...
Dátum: 2009.01.06. 15:24:36
Idézet: AranyAlma - 2009.01.06. 15:19:27
Idézet: Otoaak - 2009.01.06. 15:15:33
Ebben semmilyen titok nincsen, egyszerűen csak összedolgoztunk aktívan kémkedtünk és kiszámoltuk sokszor percre pontosan kit mikor lehet ütni. De látom Lord már több részletet is elárult nem is irok többet.


Es hogy lovod, be az 1 oras idointervallumban mikor fogok fegyvert valtani 3 masodpercre?


Ezt már tényleg Huntertől kérdezd, én Téged nem ütöttelek le. Lehet beleestél a pusztán a 3. kategóriába. Milyen arányról beszélünk? Hányszor kapott így el, és hányszor nem?
Dátum: 2009.01.06. 15:09:01
Hunter nevébem nem szólhatok, de egy-két dolgot elmondok, bár nem gondolom, hogy én tudok újjal szolgálni.

1. Bármilyen hihetetlen is lehet, a portyaablak sokszor segített. Folyamatos frissítgetés (bal kéz F5-tön), jobb kéz egéren pihen, várja, hogy lecsapjon a megfelelő név melletti támadás gombra. Ha sokat csinálod, jóval kevesebb, mint 3 másodperc. (Előzetes kémkedés nem árt, hogy ne egy óra hosszát nyomkodd a gombot )

2. Másik módszer, ami tetszik. Karakterlapról támadás gomb használata. Ha nem üthető bedobja a portyaablakot, igaz? Igen. No, de ha nyomsz egy gyors vissza gombot majd egy előrét, akkor megint a támadás gomra "kattintanál". (programozható gombos egérrel könnyebb, mint a böngészőben kattintgatni ) Tehát ezt ismételgetve abban az intervallumban, amikor vélhetőleg támadható lesz az ellen, még gyorsabb, mint az első módszer.

3. Puszta mák. Tényleg volt olyan, hogy tök véletlenül kaptam el vkit a kellő időpontban és nem egyszer. Aszem rhynn volt. Még írta is PM-be, hogy elég sokat építkezhettél, ha ilyen nagy a szerencséd...
- végigkattintottam az összes általam megtámadni kívánt karaktert karterlap támadás gombról
- portyakeresőből beírva a neveket
- frissítettem a portyakeresőn és pont bedobott egy új nevet

Na de ennyi elég is lesz, hogy fogunk mi nyerni ellenetek, ha megint megtámadtok...
Dátum: 2009.01.06. 13:15:13
Idézet: Seligen - 2009.01.06. 12:59:51
... és hogy képes valaki ennyi ideig alvás nélkül, csak Pc-vel és internettel beéri!
Csak a család ne lássa kárát!...


Azt hiszem ez nekem szólt. Lord lennék... Aludtam én, csak keveset. Barátnő 1-jén lelépett haza, mert 180km-re lakik, szóval így a család sem látta kárát. Tengernyi időm lett...

A gratulációkat köszönjük! Nehéz feladat volt!
Dátum: 2008.12.28. 18:47:04
Idézet: pityu - 2008.12.14. 13:29:32
Hello!

Épp az előbb csináltam meg a kvízolimpiát, hát siralmas lett... nem tartom magamat egy unintelligens embernek, nem mondom, hogy zseni vagyok és mindent tudok, de olyan kérdésekbe futottam bele, hogy csak néztem, hogy ezt most eszik-e vagy isszák... holott elvileg csak általános műveltség kéne a kérdések megválaszolásához.

Javasolnám, hogy legalább a kvízolimipiás kérdések adatbázisát nézze át valaki alaposan, és szűrje meg, mert nagyon nem oda illő kérdések vannak benne (vadászatnál annyira ez nem zavar), legalább az olimpia legyen rendbe rakva, és olyan kérdésekből álljon ami tényleg alapműveltség. 3 olyan kérdést kaptam ami napra pontosan dátumra kérdezet, 2 HKK (mondjuk én otthon vagyok benne, de a többség nem), 2 nem éppen alapműnek nevezhető könyv szerzőjét kellett volna tudnom, és egyéb finomságok... tudom, mindenki más is megkaphatja, de mi van azzal, aki a szerencsének köszönhetően csak egyértemű alapműveltséggel kapcsolatos kérdéseket kap? Előnyben van azzal aki meg ilyen vackokat, ez nem fair. Ha legalább az olimpiás adatbázis ki lenne válogatva normálisan sokat dobna az olimpia minőségén szerintem.

Lord of destiny



Hello!

Egyenlőre semmit nem változott az én szememben a szinvonal e tekintetben, néhány példa a sok közül:

Mi a híres Katedrális sorozat írójának, Harrison Fawcett eredeti neve?

Melyik NEM Stephen Kenson regénye?

Melyik sorozatban játszik Hugh Laurie?

Ki írta "Az éj trilógiája" című könyvsorozatot?

Kit játszik a Harry Potter filmekben Tom Felton?

Szerintem egyik sem volt kötelező olvasmány... és nem is alapműveltésű kérdések.

Várható vmi alapos adatbázis átvizsgálás legalább a kvízolimpiás kérdéseknél vagy felesleges ide irogani?

A választ előre is köszönöm!

Pityu
Dátum: 2008.12.17. 17:49:16
Hali!

Most meg ez:

Hadüzenet menüpont: Egyszerre maximum 1 olyan hadüzenetetek lehet érvényben, amit ti kezdeményeztetek!

Nem tudok hadat üzenni... A béke csarnokát nem építettük fel! (Serpents of the destiny)

Ez miért van akkor?
Dátum: 2008.12.17. 15:01:49
Idézet: RhiannonX - 2008.12.13. 11:38:31
Háborúban állunk egy másik szövetséggel, de amikor az egyik tagjukat támadnám, kidob a portyázásablakra a következő felirattal:
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."
Én 1 győzelmet(vereséget ) akarok szerezni tőle nem LE-t.



Hello!

Ez a dolog javítva lesz, elég idegesítő.

Köszi!
Dátum: 2008.12.16. 17:13:52
Idézet: Ricardo - 2008.12.16. 16:51:06
Nekem is minden rendben van, kivéve az állat morálját. Nyilván a szerver rájuk vadászott, azért lettek ilyen szomorúak.


Én meg most örülök annak, hogy jó a meggyőzőkészségem.
Dátum: 2008.12.16. 16:03:59
Idézet: Leanthil - 2008.12.16. 15:37:17
Igazából Petur ötlete volna a legjobb. Az éjféli állapotot ma éjfélre visszaállítani, mintha egy nap szünet lett volna.


Támogatom, a dátumokat pedig korrigálni egy nappal.
Dátum: 2008.12.16. 15:25:05
Mi van ha valakinek sérült a karaktere -> éjféli állapot, Ő meg 11-kor küdlött SMS-t Őskőért?