Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
61. hozzászólás - 2008.12.16. 15:25:05
Mi van ha valakinek sérült a karaktere -> éjféli állapot, Ő meg 11-kor küdlött SMS-t Őskőért?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
utáltSzezsoFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
62. hozzászólás - 2008.12.16. 15:25:07
Véleményem szerint is a legigazságosabb az lenne, ha mindenkinek visszaáll a karaktere egy időpontra. Éjfélre.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
63. hozzászólás - 2008.12.16. 15:25:33
Duxi, ha van egy kis mázlink, náluk is nagyobb károk vannak, mint amivel mi magunk számolunk, így ők sem fognak tudni teljes erővel támadni 10-től.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
64. hozzászólás - 2008.12.16. 15:25:38
Igazságos megoldás nincs ilyen esetben.
Ha kevés rekord sérült meg (10-15), és Miklósék megbirkóznak velük, akkor az a jobb megoldás, ha azt a pár karaktert javítják. Ha több száz rekorddal van gond, akkor a javításba óhatatlanul hiba fog csúszni. lesz akinek a kárára, lesz akinek az előnyére. Nekem rendben volt a délelőttöm, én annak örülnék, ha minden rendben mehetne tovább. Ezzel együtt azt gondolom, hogy a legbiztonságosabb, és a játék menetébe legkevésbé beleavatkozó megoldás az lenne, ha a játék éjfélkor indulna újra a tegnap éjféli mentésből. Lenne végre egy nyugodt estém, amikor nem a végzetúr határozná meg az est folyását.
Pontszám: 6.50
fórumozóRakonFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
65. hozzászólás - 2008.12.16. 15:26:14
Mázli hogy én nem csináltam a vadászaton kívül semmit

Azért egy kicsit nekem is felment a vérnyomásom, mikor megláttam hogy nem lehet belépni
VILÁG1-Peti

Pontszám: 5
irritálóRivfaderFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
66. hozzászólás - 2008.12.16. 15:27:10
Még jó,hogy leállt a szeró,addig se támadnak...
Ugye az éjféli állapot kerül visszaállításra?
Egy gyerek a gép mellől.
Pontszám: 3.67
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
67. hozzászólás - 2008.12.16. 15:27:29
Nekem mindegy, melyik állapotot rakják vissza. Egyébként ez a siránkozás szánalmas szerintem, főleg úgy hogy a játék alapvetően ingyenes (kivéve a prémiumosokat). Senkinek nem múlik az élete rajta, nem a szakdolgozatod, vagy az életbiztosításod veszett el...

"Always loook on the bright side of life"
Pontszám: 5.25
utáltSzezsoFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
68. hozzászólás - 2008.12.16. 15:27:37 (Válasz pityu #61 hozzászólására.)
Az üzleti megoldások remélhetőleg nem ebben az adatbázisban vannak.
Ha így van, akkor vissza tudják állítani ezeket az ősköveket.
Ha abban voltak, akkor remélhetőleg a logokbol kiszedik majd...
Pontszám: 5
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
69. hozzászólás - 2008.12.16. 15:28:51 (Válasz Rivfader #66 hozzászólására.)
Idézet: Rivfader - 2008.12.16. 15:27:10
Még jó,hogy leállt a szeró,addig se támadnak...
Ugye az éjféli állapot kerül visszaállításra?


A mostani állás szerint a sérült rekordok állnak vissza a legutóbbi mentésre. (éjfél)
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
70. hozzászólás - 2008.12.16. 15:29:17
Hát ja, én is mérges leszek, ha elmegy a kari, de ha úgy lesz, akkor úgy lesz...megpróbálom újra a villára összeszedni a lóvét....amúgy ez csak játék, az a baj, néha én is túl komolyan veszem, de aki már rááldozott 25K Ft-t, annak sztem minden oka meglehet, hogy komolyan gondolja
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
71. hozzászólás - 2008.12.16. 15:30:52
Sziasztok,
Átnéztük, elég sok adat megsérült, ráadásul nem tudjuk biztosan kiszűrni a kisebb sérüléseket (pl. egy karakter egy tulajdonsága 20-ról 80-ra nőtt). Épp ezért úgy döntöttünk, hogy a teljes adatbázist visszaállítjuk az éjféli backupból. Ez a következőképp fog kinézni:

1. Elmentjük a mostani állapotot.
2. A fórum rövid időre elérhetetlenné válik.
3. Visszaállítjuk az éjféli backupot, és újra élővé tesszük a fórumot.
4. Beírjuk az éjfél óta történt őskő befizetéseket. A prémium játékosok prémium tagságát 1 nappal meghosszabbítjuk. Befizetése SENKINEK nem fog elveszni.
5. Ha minden rendben van, elindul a játék, ez nagyjából 16:30 és 17 óra között lesz, de portyázni nem lehet 19 óráig azért, hogy aki nincs rögtön gép előtt a szerver újrainditáskor, azt ne rabolhassák le. Tehát 19 óráig béke lesz.
6. KÁRPÓTLÁS! Lehetetlen egyenként megvizsgálni, hogy ki az, aki lemaradt emiatt esetleg a fertőzésről, vagy egy térkapuról. Épp ezért univerzálisan mindenkinek adunk kárpótlást, várhatóan +10 cselekvéspontot, és +2 kvízkérdésnyi lélekenergiát.
A hozzászólást Miklós módosította 2008.12.16. 15:37:57-kor
Pontszám: 9
népszerűtlenHodukacFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
72. hozzászólás - 2008.12.16. 15:31:07
Na ez jó,nem lehet belépni -.- De nem vagyok mérges miatta
Pontszám: 5
fórumozóDuxi78Férfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
73. hozzászólás - 2008.12.16. 15:31:14
Ricardo, nem erről van szó, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is, egyáltalán nem ilyen mentalitású vagyok, sőőőőőt!!!

De miért szívjon az egész szövetségem azért, mert én nem tudok harcolni majd? És ha tudok is, akkor mikor fejlesszem újra ki azt, amit azért csináltam, hogy a háború kezdetére meglegyen??? Amikor vége lesz a háborúnak és elbuktuk, mert nem tudtam felvenni velük a versenyt és közben elvittek tőlem még 140 000 LE-t is mert közben vadásztam???

Nem tetszik ez a dolog és akárki akármit mond is ez azokkal kitolás, akik megszívták, és nem is kicsi, hanem hatalmas. 13 óra alatt hatalmasat lehet fejlődni ebben a játékban és ez hiányozni fog azokkal szemben, akik nem szívták meg, mert NEM tudod behozni ezt a lemaradást sosem!! Lopják az LE-t tőled, ha újra megpróbálod feltornázni a karaktert és a másik, hogy nem is biztos, hogy lesz annyi ideje az embernek, hogy újra megcsinálja a mai napon, mert lehet, hogy dolgozni megy, vagy csak egyszerűen más dolga van... (tudom ez így hülyeség, mert akkor ha visszaállítanák az éjféli állapotot sem tudná megcsinálni, ha nem lesz rá ideje).

Eléggé csalódott vagyok most emiatt a dolog miatt és nem tudom ezt leplezni... sajnálom. És ez tényleg nem a dögöljön meg a szomszéd lova esete.

Akkor tegyék azokat a karaktereket védelem alá, akik vissza lesznek állítva, hogy közben fel tudják húzni magukat újra arra a szintre, amit elértek 13 óra alatt!!
Pontszám: 5.33
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
74. hozzászólás - 2008.12.16. 15:31:18
A paypal-os rendeléseknek külön logja van egy adott e-mail címen ami az üzemeltetőjé. Legalább is így szokott lenni. A telefonos rendelést pedig a szolgáltatótól le tudják kérni szerintem.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5
népszerűtlenHodukacFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
75. hozzászólás - 2008.12.16. 15:32:00
Béke
Pontszám: 5
fórumozóFancsa10Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
76. hozzászólás - 2008.12.16. 15:32:06 (Válasz Ihateangel #17 hozzászólására.)
Idézet: Ihateangel - 2008.12.16. 14:56:53
Jájájáj jájájj !
Úgy sirtok mint a temetésen a sirató asszonyok.
Aki egy ilyen kis gebasz miatt abbahagyja, tegye hiszen akkor nem is harcos hanem kislány lelkű, akinek nincs helye az ilyen vériszamos csatákkal teli világban..


Igen ez teljesen igaz...Jó én nem vagyok egy hatalmas végzetúr,nem rég kezdtem nincs túl sok időm rá,tehát nekem ez nem gond,mert tegnap nem is léptem be xD Igaz annak elég rossz akinek sérült a karija...dehát ez az élet...engem pl.ma szart le egy galamb út közben,de nem dőlt össze a világ xD (jó ennek semmi köze ehhez)
Én csak ennyit tudnék hozzáfűzni...
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
77. hozzászólás - 2008.12.16. 15:33:09
Zoidberg - v1
Pontszám: 9.62
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
78. hozzászólás - 2008.12.16. 15:35:06 (Válasz Miklós #71 hozzászólására.)
Az ejfel ota eltelt idovel aranyosan noni fog a csp es a pp?
Pontszám: 5
fórumozóKreedFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
79. hozzászólás - 2008.12.16. 15:35:18
El tudnék képzelni egy néhány ősköves (4-6) kompenzálást a nem prémium játékosoknak, (így kipróbálhatnám, megéri-e befizetni) vagy ők (vagyis mi) semmit nem kapnak?
Pontszám: 5
fórumozóFancsa10Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
80. hozzászólás - 2008.12.16. 15:35:22 (Válasz Duxi78 #73 hozzászólására.)
Idézet: Duxi78 - 2008.12.16. 15:31:14
Ricardo, nem erről van szó, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is, egyáltalán nem ilyen mentalitású vagyok, sőőőőőt!!!

De miért szívjon az egész szövetségem azért, mert én nem tudok harcolni majd? És ha tudok is, akkor mikor fejlesszem újra ki azt, amit azért csináltam, hogy a háború kezdetére meglegyen??? Amikor vége lesz a háborúnak és elbuktuk, mert nem tudtam felvenni velük a versenyt és közben elvittek tőlem még 140 000 LE-t is mert közben vadásztam???

Nem tetszik ez a dolog és akárki akármit mond is ez azokkal kitolás, akik megszívták, és nem is kicsi, hanem hatalmas. 13 óra alatt hatalmasat lehet fejlődni ebben a játékban és ez hiányozni fog azokkal szemben, akik nem szívták meg, mert NEM tudod behozni ezt a lemaradást sosem!! Lopják az LE-t tőled, ha újra megpróbálod feltornázni a karaktert és a másik, hogy nem is biztos, hogy lesz annyi ideje az embernek, hogy újra megcsinálja a mai napon, mert lehet, hogy dolgozni megy, vagy csak egyszerűen más dolga van... (tudom ez így hülyeség, mert akkor ha visszaállítanák az éjféli állapotot sem tudná megcsinálni, ha nem lesz rá ideje).

Eléggé csalódott vagyok most emiatt a dolog miatt és nem tudom ezt leplezni... sajnálom. És ez tényleg nem a dögöljön meg a szomszéd lova esete.

Akkor tegyék azokat a karaktereket védelem alá, akik vissza lesznek állítva, hogy közben fel tudják húzni magukat újra arra a szintre, amit elértek 13 óra alatt!!


Hát igen neked is igazad van....a védelem nem rossz ötlet.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!