Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
301. hozzászólás - 2009.07.28. 10:20:35
egyelőre ne kapcsolják le, maradt még 2 PP-m
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
302. hozzászólás - 2009.07.28. 10:55:39
Lesz szerverleállás? Most nem tudom, hogy elmenjek e vadászni, vagy sem ... Vagy azt elmenti???
Pontszám: 5
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
303. hozzászólás - 2009.07.28. 11:09:36 (Válasz Ricardo #300 hozzászólására.)
Ha fel tudsz lépni akkor nincs leállás
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
304. hozzászólás - 2009.07.28. 11:15:02
Reggel gyorsan portyaztam, vadasztam parat. Majd benyomtam egy pihenest. Felkeszultem a leallasra, elhalasztottam az epikust stb stb.
Az ujratervezesem miatt ideboknetek egy idopontot? koszi
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
305. hozzászólás - 2009.07.28. 11:17:18 (Válasz S0laris #297 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.07.28. 09:54:52
a társaim 8-10k kamrabevételekről számoltak be, ez igen zsíros, figyelembe véve hogy 5-ös kamrával rendelkezünk. én csak 2.8k-t kaptam, de egyelőre nem törekszem a kamra maximális kihasználására.


nem tudom, nekem (magamhoz képest) extrém magas volt a bevételem 7-es kamrával - lehet, hogy valami bug volt? vagy a duplázás mellett két napi vadászbevételt számolt el a kamra?

el sem tudom képzelni, hogy a 15-ös kamrások, akik direkt utaznak a tornyosokra mennyit zsákmányoltak, ha én +40k-val kezdtem a napot. 100-200k-t?

(költői kérdés: miért van az, hogy ha egy esetleges bug pozitív hozadékkal rendelkezik, akkor a játékosok nem sietnek jelenteni azt? nem erre gondolok, hanem sok másikra... képmutatás ezerrel?)
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
306. hozzászólás - 2009.07.28. 11:23:04
Ennél amatőrebb módon nem viselkedhetnétek. Most akkor lesz leállás vagy nem?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 2
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
307. hozzászólás - 2009.07.28. 11:25:15 (Válasz Mortimer #306 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.28. 11:23:04
Ennél amatőrebb módon nem viselkedhetnétek.


ha azt írták volna, hogy "majd kedden valamikor lesz egy leállás, de még nem tudjuk, hogy mikor és mennyi ideig" az nem lenne amatőrebb? de köszönjük, emese, konstruktív volt. (megint tipikus: totális negativitás, szélsőséges megfogalmazás, erős csúsztatás. itt ez a sokat szidott játék, mégsem tudsz meglenni nélküle. hmm.)

nem mellesleg: már volt egy leállás. nem túl hosszú, de volt. hogy még lesz-e, majd kiderül. senki nem írta, hogy biztosan lesz ("várhatóan") és azt sem, hogy 120 percen keresztül.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.28. 11:28:26-kor
Pontszám: 5.40
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
308. hozzászólás - 2009.07.28. 11:32:38 (Válasz winnie #305 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.28. 11:17:18
(költői kérdés: miért van az, hogy ha egy esetleges bug pozitív hozadékkal rendelkezik, akkor a játékosok nem sietnek jelenteni azt? nem erre gondolok, hanem sok másikra... képmutatás ezerrel?)


Válasz:
de köszönjük, emese, konstruktív volt. (megint tipikus: totális negativitás, szélsőséges megfogalmazás, erős csúsztatás.


Winnie, ebben a játékban Te vagy a legképmutatóbb. Gyakorolj már egy kis önkritikát, mielőtt máskor megszólalsz.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.17
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
309. hozzászólás - 2009.07.28. 11:35:53
Winnie, jobb lenne ha nem osztanad az eszt, mikor mindenkinek habzik a szaja.. 2 napja toljuk odebb az epikust.. Mindenki betervezte ma delelottre, hogy server leallas lesz, igy vannak kenelezve az allatok.. Minel jobban csuszik, annal kevesebb delutan az ido, barmit is csinalni, es aki a napi teendoit ehhez igazitotta, az most nagyon szentsegel.. Raadasul itt kerdezgetjuk mi a helyzet, es 1 orja irtam Baratynak privatba kerdest, de semmi valasz sehol.............
A hozzászólást Solina módosította 2009.07.28. 11:43:23-kor
Pontszám: 2.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
310. hozzászólás - 2009.07.28. 11:40:35
Ja es minden online jatekban a server frissitesi ido XX.XX-tol YY.YY-ig van megadva.. Az nem azt jelenti, hogy az ido alatt barmikor 1 percre leallnak, hanem hogy XX.XX-kor kezdik, es valoszinuleg YY.YY-kor vege.. Az utobbi csuszhat, ha valami nem mukodik, de ha 2 oranyi idot irnak a leallasra, az altalaban minimum annyi is...
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
311. hozzászólás - 2009.07.28. 11:53:29
A leállás megvolt, legközelebb valszeg okosabban fogjuk csinálni.
A leállásról röviden:
Rajtunk kívülálló okok miatt a szerverparkban a szervert át kellett raknunk egyik polcról a másikra. Ez így baromira egyszerűen hangzik, az is, 5 perces munka, de nem kis hazánkban.
A szerverterem a belvárosban van, odajutni sem volt egyszerű, ráadásul átpítés van a környéken, parkolni is odébb kellett. Utána a portás szórakozott velünk, majd mire sikerült egy embert szerezni, aki bejuttat minket a terembe, eltelt majd fél óra.
Szóval két választásunk volt:
- vagy fixen leállítok mindent 9:30-kor, és majd újraindul amikor újraindul.
- vagy az ami most volt, bejelentek egy leállást, ami kb 5 percig tart, de nem tudom pontosan, mikor.
Most a 2. verzió volt, legközelebb kipróábljuk az elsőt.
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
312. hozzászólás - 2009.07.28. 12:00:17 (Válasz Baraty #311 hozzászólására.)
Rendben, köszi a magyarázatot.

Csak hogy értsd, miért problémáztam:
Mivel tegnap a hatalom tornya elcsúszott, és emiatt rengeteg CSP-m felgyűlt, a mai leállás nagyon nem esett jól, hiszen amikor végre a bónuszt megkapva vadászhatna a szövetségünk, le kell állni. Előtte direkt elköltöttem minden LE-t, kennelbe raktam az állatokat, hogy ne essen le a moráljuk mint tegnap, és leverettem magam, hogy miután online lesz a szerver, ne vihessen el utána egyből senki kamrába.

Ezek után azt látom, hogy teljesen feleslegesen csináltam mindezt, és vadászhattam volna végig...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
313. hozzászólás - 2009.07.28. 12:01:17 (Válasz Solina #309 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.07.28. 11:35:53
Winnie, jobb lenne ha nem osztanad az eszt, mikor mindenkinek habzik a szaja..


kedves kép. veszett jó társaság lehet:)

ha megy a játék az a baj, ha nem megy, akkor az. megvolt a leállás, megy tovább a játék, nem értem, mi a gond? hadd ne érezzek együtt azzal, aki a tervezett leállást is optimalizálására akarta felhasználni és nem jött össze neki.

ha elolvasod amit írtam, látod, hogy nem osztok semmilyen észt, csak kikelek a folytonos negativitás ellen, sehol nem írtam, hogy ez így jó vagy így nem jó. pontosan tudom, hogy van, akinek szívás, de mi lenne, ha mindenki beírná a fórumra, hogy ez neki szívás? (én is szívtam, nem hangoztattam, nekem is van epikusom, bár örülök, hogy nem regenerált vissza pár ezer ÉP-t, hanem tudtam ütni.)

egy valamit kéne megtanulnotok: amíg nincs infónk, addig kár idegeskedni, szájat haboztatni, de leginkább szitkozódni. nyilván OKKAL nem kaptunk még tájékoztatást. bármi közbe jöhetett. vis maior. robbantottatok a beholder HQ-n és mindenki meghalt. tudomisén. majd ha jön a hivatalos infó, ha jön a tájékoztatás, annak fényében már van értelme elégedetlenkedni, kritizálni, de valamiért itt mindig az dívik, hogy idő előtt megy a panasz. bejelentik a KH-t, jönnek a sírások, hogy mire megérkezik a KH, mindenki rájöjjön, hogy a sírások zöme értelmetlen volt. csak egy példa. várjuk már meg a végeredményt

jut eszembe: te mennyi kínzókamra LE-t kaptál ma?
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
314. hozzászólás - 2009.07.28. 12:04:22 (Válasz Solina #310 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.07.28. 11:40:35
JAz utobbi csuszhat, ha valami nem mukodik, de ha 2 oranyi idot irnak a leallasra, az altalaban minimum annyi is...


tökéletesen értem, amit mondasz és igazad van - de nem véletlenül foglamazzák meg az ilyen úgy, hogy ne lehessen belekötni. "várhatóan" 2 óra lesz.

ami meglep, hogy te azok közé tartozol, akik értelmesen, korrektül írogatnak a fórumba - elfogadom, hogy kikelsz az ellen, hogy leintek valakit, mert negatívkodik és hülye túlzásokat ír, a kérdés, hogy ha ez irritáló, akkor a negatívkodó ellen miért nem kelsz ki, hogy intelligensen fogalmazza meg a véleményét.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
315. hozzászólás - 2009.07.28. 12:06:02 (Válasz Mortimer #312 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.28. 12:00:17
Rendben, köszi a magyarázatot.

Csak hogy értsd, miért problémáztam:


és mennyivel korrektebb lett volna ezt így leírni. máris nincs flame. kár indulatból fórumozni.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
316. hozzászólás - 2009.07.28. 12:47:43 (Válasz winnie #313 hozzászólására.)
Kaptam 10k felett Le-t a kínzóból pedig már katázok vagy 2 napja...
Ez 3 napi átlagtermése. Köszönjük szépen!
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
317. hozzászólás - 2009.07.28. 13:45:04
úgy látszik, kijut a jóból: nemzetközi doomlord szerver nameszerver szolgáltatója halt be ma délelőtt (tehát a szerver megy, ha a www.doomlord.net helyett azt irod, hogy 195.228.155.148 akkor feljön, de névvel nem lehet rá hivatkozni). Ez a domain.com nameszervere, valami félmillió domain van rajta (egyik sem megy), erre nemigen lehetett felkészülni. Mindenesetre a névszervert máris átmozgattuk, de időbe telik, amig az internet "látni" fogja az új cimet.
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
318. hozzászólás - 2009.07.31. 12:18:25
Megint át kellett pakolni a gépet?
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
319. hozzászólás - 2009.07.31. 12:20:42
az állatmenü még nem működik.
Pontszám: 5
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
320. hozzászólás - 2009.07.31. 12:21:55
Karakterlap sem 100-as!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!