Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
181. hozzászólás - 2008.12.16. 19:35:52
Első portyaköröm nekem is 2,7K LE, szóval nincs ok panaszra
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
182. hozzászólás - 2008.12.16. 19:48:25 (Válasz nagyko #181 hozzászólására.)
Szia klántárs

/me Vizesember
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
183. hozzászólás - 2008.12.16. 19:57:55
Késik a szerveridő kb. 3 percet!
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
184. hozzászólás - 2008.12.16. 20:02:33
Na már nem olyan lassú, mint egy órája én jól jártam a küldetésem is meg lett, portyamérlegemen is javítottam, új fegyvert is sikerült beszereznem. Tulajdonságpontokat ugyanúgy visszaosztottam mind a plusz 3-at amit délelőtt. Szóval én jól jártam. Laurie
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
185. hozzászólás - 2008.12.16. 20:04:58
Áldom az eszem, hogy tegnap este elmentem berúgni... pont fél 12 körül léptem be legutóbb, úgyhogy nem történt semmi a karival

Úgy látszik, az ivás egészséges
LE veletek! )
Pontszám: 8.76
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
186. hozzászólás - 2008.12.16. 20:59:15 (Válasz Gdd808 #185 hozzászólására.)
Ezért a szövegért kapsz tőlem egy 10-est! Ez naon LOL!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.80
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
187. hozzászólás - 2008.12.16. 22:44:47
Igyekszem a felvetésekre válaszolni.

1.) Az állatok morálja sajnos csökkent - sajnos, nem tudtunk mindent kivédeni, ezért adtuk a lélekenergiát a kvízkérdéseknél, hogy az ilyen dolgokat az fedezze, ebből a plusz LE-ből bőven fel tudod vidítani az állatodat, akár többször is.
2.) Az ajánlások jóváíródnak ma éjjel.
3.) A délben mentés húzós lenne, mert akkor percekre leállna a szerver. De változtattunk a konfiguráción, aminek köszönhetően minimálisra csökkent az adatvesztés esélye.
4.) A szövetségi háborúkkal, a ma szerzett dolgokkal, állatok, térkapu kincs stb. sajnos nem tudunk mit kezdeni, a szerver szempontjából a ma délelőtt meg sem történt de a cselekvéspontokat visszaadtuk, sőt többet is, tehát ezek a dolgok kiesés nélkül bepótolhatók, ugyanúgy, mintha ma délelőtt nem tudtál volna belépni.
5.) Az intenzíván portyázó kariknak: a portyapontok normálisan regenerálódtak, tehát a kiesett portyázások behozhatók hátrány nélkül! A kiesett zsákmányért én meg nem aggódnék, mert pont ti vagytok a hc játékosok, aki hébe-hóba vadászgat az nem 5 és 7 óra között fogja magát széttápolni.

A hiba okát egyenlőre nem találtuk még keressük, de leginkább valószínűsíthető, hogy valamiféle terheléssel kapcsolatos dolog, ezt remélhetőleg lerendezzük holnapig. Írjátok, hogy a megszokottnál lassabb a szerver, ezt én is láttam, holnapra ez rendbe fog jönni.

Köszönöm a türelmeteket és megértéseteket, és még egyszer elnézést kérünk a problémáért!
Pontszám: 9.55
irritáló_WHITE_Férfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
188. hozzászólás - 2008.12.17. 07:22:50
Hát végigolvastam a fórumot, szép lehetett annyi Le lehúzni, de én inkább kimaradtam és láthatatlanba tettem magam az ilyenek elkerülése végett. Bár volt egy két bátor próbálkozó aki lenézett 21-ről hozzám, de az is megszívta. Akinek volt egy kis sütnivalója és gépközelben volt és nem akart rizikózni az láthatatlanba tette magát. Aki meg nem volt gép előtt, az meg így járt...most viccesen azt tudom mondani részvétem...Ebben tényleg csak az az egy rossz volt, hogy kb 5 óra lehetett amikor újraindult a szerver a hajnali állásokkal és este 7-kor meg le lett mindenki darálva. Jó ez játék de ha lett volna némi gerinc az emberekben akkor pont emiatt nem támadott volna senki. Na most emiatt a sok miatt nem leszek egy közkedvelt személy de azért ez lett volna a fairplay. Mert azért elég gáz amikor egy sokkal magasabb szintű játékos mondjuk egy 21 Vs. 17 esélyeit elnézzük, hát... Jó vannak kivételes képességű játékosok akik lehet erősebbek, de abból kevés van, vagy valami nem teljesen kerek... Na mindegy én tűntem aludni, mert hosszú volt az éjszakai meló!

És sorry ha valakinek belegázoltam a lelkébe:-)
Pontszám: 7.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
189. hozzászólás - 2008.12.17. 08:48:44 (Válasz _WHITE_ #188 hozzászólására.)
Megjegyzem, hogy ahogy itt valaki ki is fejtette, maximum attól lehetett rabolni, aki úgy ment el aludni, hogy rengeteg LE-je volt, mert a hajnali 3-as állapotot állitottuk vissza...
Pontszám: 8.75
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
190. hozzászólás - 2008.12.17. 09:05:58
Tudom, hogy mi lehetett a probléma. Reggel 8 előtt levadásztam 999 LE-t egy Elitesről, szerintem emiatt kellett minden nyomot eltünteni :-/ sose fogom visszakapni eddigi legnagyobb portyámat
Pontszám: 5.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
191. hozzászólás - 2008.12.17. 10:17:33
Miklós világ2 hiba topic-ba leírtam, de nem reagáltatok rá. Valami megkavarodott a vadászatos lészerzésnél, méghozzá igencsak furcsán a tapasztalataim alapján.
A hozzászólást Birka módosította 2008.12.17. 10:19:23-kor
Pontszám: 5
utáltAtackFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
192. hozzászólás - 2008.12.18. 10:05:14
mikor lessz vége a háborúnak
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
193. hozzászólás - 2008.12.18. 10:21:49
Nekünk befejeződött, de csak miután egy sikeres ütést bevittem...
De továbbra is csak 1 háború lehet érvényben egyszerre.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
194. hozzászólás - 2008.12.18. 13:14:44 (Válasz Birka #193 hozzászólására.)
Talán az ünnepre való tekintettel bevezetődött a "szeretkezz, ne háborúzz" irányelv?!
Hipp-hipp hurrá!
Pontszám: 7
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
195. hozzászólás - 2008.12.20. 08:30:31 (Válasz Miklós #189 hozzászólására.)
Miklós, akkor igen, ha a portyapont mellé a fáradásbónuszunk is csökkent volna.
Amit egész nap kettesével letámadgattunk, hiába teszed az ölünkbe egyszerre.
Arról meg nem is beszélve, hogy nekünk este hétig állítottad le a szervert.

De én is úgy látom, ahogy ezt már sokan előttem megállapították, hogy nagyjából tökmindegy mit mondanak a portyázók, szépen átírtok rajta, vagy büntetve van.

Javasolnám, adjatok a gyémántnak valami százalékos alamizsnát a portyabónusz helyett és vegyétek ki az egész portyarendszert belőle. Abszolut figyelmen kívül van hagyva, hogy a gyémánt pusztán a portyára kap bónuszt, sehol semmi kimutatás rá, hogy ha a másik három hordát ennyiben érint egy portyás módosítás, az mennyiben az arra kihegyezett hordát.
Talán nem volt szerencsés egy a többitől ennyire eltérő hordaformát is beleilleszteni a játékba.

És ezt most tényleg nem haragból, vagy hasonlóból mondom.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
196. hozzászólás - 2008.12.20. 11:01:48
Én pont mostanában futottam végig a toplistákat toborzás céljábol, és azt látom, hogy pár tucat emberen kivül aki gyémántot választott hordának ugy megszivta hogy az egy nagy LOL.
Semmi harci bonuszuk sincs, aktivan portyázni meg, hogy esetleg élvezzem egy kicsit a hordabónuszomat kábé az emberek 5%-ának van lehetösége, köszönhetöen a fáradásnak.
Szerintem a fáradást ugy ahogy van el kéne törölni, gyakorlati haszna semmi sincs, a HC gamerek ugynugy törnek elöre, a rosszul fejlesztett karakterek ugyanugy rommá vannak verve reggel 7-re.
Az egyedüli dolog, amit ez a szabálymodositás elért, hogy a casual játékosoktól el lett véve a portyázásbeli gyönyörök 80%-a, és szerintem nem ez lett volna a célja.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
197. hozzászólás - 2008.12.20. 12:58:23 (Válasz Almási Viktor #196 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2008.12.20. 11:01:48
Én pont mostanában futottam végig a toplistákat toborzás céljábol, és azt látom, hogy pár tucat emberen kivül aki gyémántot választott hordának ugy megszivta hogy az egy nagy LOL.
Semmi harci bonuszuk sincs, aktivan portyázni meg, hogy esetleg élvezzem egy kicsit a hordabónuszomat kábé az emberek 5%-ának van lehetösége, köszönhetöen a fáradásnak.
Szerintem a fáradást ugy ahogy van el kéne törölni, gyakorlati haszna semmi sincs, a HC gamerek ugynugy törnek elöre, a rosszul fejlesztett karakterek ugyanugy rommá vannak verve reggel 7-re.
Az egyedüli dolog, amit ez a szabálymodositás elért, hogy a casual játékosoktól el lett véve a portyázásbeli gyönyörök 80%-a, és szerintem nem ez lett volna a célja.


nagy butaság lenne törölni a fáradást.
Pontszám: 5.40
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
198. hozzászólás - 2008.12.20. 13:47:47
Eléggé megijedtem én is,mert már régóta játszok ezzel a játékkal és nem lett volna valami túl jó,hogy törlődik egy csomó adat.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
199. hozzászólás - 2008.12.20. 15:06:45 (Válasz winnie #197 hozzászólására.)
Jó, igazad van, Winnie, a Végzetur tényleg tul HC játék ahhoz, hogy ne legyen benne korlát...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver leállás dec. 16. kb. 13 óra
200. hozzászólás - 2008.12.21. 17:11:09
Tényleg,amúgy mi volt az oka ennek a szerverleállásnak?
Azonban láttam már hasonló dolgot is.Úgy egy éve valami játékkal játszottam,ahol a szerver állandóan vacakolt(laggolt:kidobott).Nappal nem lehetett játszani,egyedül csak este.Így ment ez egy ideig,amíg egyszer annyi lett a szervernek.A tulajdonosa azt írta,hogy túl sokan regisztráltak,akik aztán csak folytatták a további regisztrációkat,ami aztán kiütötte a szervergépet.Annyira,hogy újat kellett vennie.Plusz még szinte az összes adat elveszett.Nem tudom,de lehet,hogy itt is valami ilyen baj van,mert néha a toplisták végén valahogy mindig ugyanazokat a karaktereket látom...
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!