Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2010.03.25. 12:53:39
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:37:13

Más: A V4 díjazások között lesz még egy kategória, amiről ugyan volt szó, de a kiírásból kimaradt (ezt most pótoljuk): a legtöbb kalandot megoldó karakteré.


Ezt komolyan gondoljátok 10 nappal a szerver vége előtt? Mondjuk én már semmin nem lepődöm meg...
Dátum: 2010.03.22. 18:16:02
Jelenleg ti birtokoljátok a hatalom tornyából származó bónuszt!
Eddig 1 napig birtokoltátok a hatalom tornyát.

V4, kétszer vontátok vissza büntetést úgy nézem, 3-on kéne állnunk.
Dátum: 2010.03.22. 17:54:48
Szerintem nem gond, hogy kértetek, és az sem, hogy kaptatok. Viszont a mértéke pofátlanul sok lett. Mennyi idő alatt is öltétek le a két epikust? Úgy hallottam 1 óra alatt, dolgozom napközben, nem voltam itt, nem biztos, hogy igaz. Számoljunk 2 órával (darabonként 1), ebből arra lehet következtetni, hogy az előzőek is ilyen idő alatt mentek. Hányszor is csúsztatok meg? 2-szer. Tegyük fel, hogy teljesen az elejétől kellett újra ölni, tehát akkor 1 epikus 2 óra lett, és összesen veszítettetek 4 órát... Namármost, akárhogy is nézem a 4 nem 6:40. És azt hozzátenném még, hogy ez a legdurvább számítás, ennél csak jobban járhattatok, mint ahogy valószínűleg jártatok is. Kíváncsi lennék Baraty mit derítene ki a logokból. Nekem semmi bajom a kárpótlással, ha megérdemeltétek, kapjátok is meg, de ez így nem fair a többi szövetséggel szemben. Szóval én nem verném annyira a mellem a helyetekben ekkor pofátlanság után.
Dátum: 2010.03.22. 14:57:12
Khm, khm. Hogy lehetséges, hogy V4-en egy szövetségnek hirtelen kettővel több legyőzött epikus szörnye lett bőven kincseskamra időn belül? Inkább ezt a rejtélyt fejtse meg nekem vki.

bocsi, volt nálam gyorabb...
Dátum: 2010.03.20. 18:22:21
Idézet: Ricskosz - 2010.03.20. 18:00:41
megindult az agyatlan HTverseny...


Lehet vannak olyanok, akiknek a szemszögéből ez agyatlan verseny, de részünkről jól meg volt előre tervezve, a többiek csak beugrottak a csalinak.
Dátum: 2010.03.20. 17:40:22
Igazat adok Cápának abban, hogy sok fontos info nincs kihirdetve V4-gyel kapcsolatban, köztük olyanok, amik a szerver végkifejletét nagyban befolyásolják. És én sem értem miért, igaz nem lepődtem meg.

Cápa, V4-en felejts el mindent, mai a többi világon igaz a HT-re. Igaz, hogy nincs kihirdetve, de mi utánajártunk magunknak, hogy mi merre hány méter, mielőtt belevágtunk volna abba, ami miatt gondolom, hogy mérges vagy.
Azaz, nincs HT építési bónusz. Sőt a birtoklás után sincs olyan mértékű büntetés, mint a többi világon, a régi rendszer él.

Amikor Miklósék behozták a HT építésének korrekcióját, miszerint a birtoklás függvényében jelentősen drágul az adott szint építése (és a nem birtoklók bónuszt kapnak az építésre), kiemelték, hogy az első 3 világon változtattak. Ez még nem egyértelműsíti, hogy V4-en mi a helyzet, de erre szokták azt mondani, ha nyerni akarsz, gondolj mindenre, ami csak keresztbe húzhatja a győzelmedet, és ha valami bizonytalan, járj utána magadnak...
Dátum: 2010.03.19. 05:18:21
Nem mindegy az sem, hogy a HK-t egy 60. szintűtől (vagy még alacsonyabb) kérdezed meg, vagy egy másodvonalastól, aki igyekszik a TOP után.
Dátum: 2010.03.17. 18:00:17
Ezt az új kvíz értékelő fejlesztést, had lehessen valahol (mondjuk beállítások) kikapcsolni, ha vki egyáltalán nem kíváncsi rá. Köszi!
Dátum: 2010.03.15. 17:30:52
nem csak a jelentkezés szöveg, a hosszabb kvízkérdések is lelógnak, és a második sor olvashatatlan...
Dátum: 2010.03.15. 12:07:02
A portyalistában a %-okkal nincsen gond? 80%-os emberekre kapok olyan szöveget, hogy nem támadhatom mert 0 LE-t szereznék tőle, illetve olyan is van, hogy enged, de furcsán kevés TP-t kapok győzelem esetén.
Dátum: 2010.03.14. 10:45:59
Viszont a kontinuum nincs! Senkitsem enged óránként támadni, mert "Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle." Pedig egytől egyig 60% felett vannak a portyalistában! Végigpróbáltam vagy 6-ot, mindre ezt írja!
Dátum: 2010.03.14. 10:12:04
Köszi a figyelmet, 99%-on állt, és befejeztem.

(A hatalom tornya: Lord of destiny 10.936 LE-t épített a lélekkútból. Ma, 08:44)
Dátum: 2010.03.13. 17:23:16
V4-en mióta lehet HKK-s relikviákat venni? Lehet csak én vagyok lemaradva...
Dátum: 2010.03.12. 13:04:01
Címzett: Baraty | Cím: V4 epikus spec
Tegnap, 19:07:13
Szia!

Ma vettük észre, hogy az epikus spec bugos V4-en. 25-ös szakival ez az eredmény.

Ma, 19:04 x Loame, az áldott okerón Te nyerted a csatát. Csata leírása
Ma, 19:03 x Loame, az áldott okerón Te nyerted a csatát. Csata leírása
Ma, 19:02 x Loame, az áldott okerón Te nyerted a csatát. Csata leírása
Ma, 19:01 x Loame, az áldott okerón Te nyerted a csatát. Csata leírása

Üdv!
Lord

Amint kiderült, jelentettem, arról senki sem tehet, hogy a szerver hiba is bekavart, és csak dél körül tudta korrigálni Baraty.
Dátum: 2010.03.12. 10:48:23
Idézet: Purpled - 2010.03.12. 10:19:46
Latom nemtudtok olvasni: azert lettek most zarolva, mert most jatszott az epitokkel a stratégia, előtte a gazdáik vitték őket, akik abbahagyták.


Azért most bukott ez ki, mert most lettek felnyomva a kétes eredetű "istenség" karakterek a JV-nél.
Idézet: Miklós - 2010.03.10. 14:39:31
4. világ kontra kvíz adminság:
Az egyetlen lehetséges megoldás a dilemmádra, ha a V4-en megszüntetjük azt a díjat, ami a legtöbb helyes kvízkérdésért jár. Kérdés, hogy ezt akarjátok-e?


Ezt már többen felhozták a 3. V4 előtt (gondolom a 2. V4 ugyanezen kirobbant vitája miatt), érdekes módon akkor nem volt foganatja, megint csak az utólagos tűzoltás, jellemző. Nem tartom szerencsés megoldásnak, hogy ez a kategória díjazásra kerül a jelen feltételek mellett. Mindenféle vádaskodás nélkül, amíg egy olyan lehetőség adott egy szűk réteg számára, ami a többségnek nem, az nem szerencsés/jó, mert amíg a lehetőség megvan, addig egy versenytárs nem a bizalomra fog támaszkodni, mint ahogy Te. Mindentől függetlenül, azt mondom, jelen V4-ről ne legyen kivéve ez a kategória, a jövőbelikről pedig igen.
Dátum: 2010.03.10. 12:56:34
Damage nem az Olympos tagja, azaz hogy mindenkinek tiszta legyen, az Olympos nem az Ájjatkákból áll.
Dátum: 2010.03.09. 21:23:50
Teljesen függetlenül Rokamoka írásától.

Hera
Aphrodite
Hephaistos
Apollon
Artemisz
Hestia
Dionusos
Árész
Hades
Pallas Athéné

Az elején belőlük állt az Olympos, ami nem meglepő, mindnek istenség neve van. 3-400K-nyi építéssel, meg 100K feletti bukott LE-vel. Kis logikával rendelkező ember mire is gondol ebből? Csak nem felépítették az alapokat a másodkarakterek? Még csak vadászatra sem kell figyelni, kit érdekel, hogy néha lehúzzák őket, úgyis mennek a kukába idővel. Inkább ezzel kéne foglalkozni, és komolyan kérném a JV-t, hogy járnak utána a dolognak. Milyen már, hogy valakik így indulnak neki egy játéknak? Egytől-egyig szövetség nélkül vannak most ezek a karakterek, és nem fejlődnek...

mod: elírás
Dátum: 2010.03.09. 20:40:28
Idézet: Rokamoka - 2010.03.09. 20:28:18
És elmagyarázta azt is, miért fogta rá anno azokra az építőkre, hogy Ti vagytok, tökéletesen működött is.


Azért gondolta, hogy mi vagyunk, mert szerinte mi nem tudunk tisztán játszani. Nagy érv! Be is sült vele...

(egyéb témában nem szóltam hozzá a dolgokhoz)

Mod: idézés javítása
Dátum: 2010.03.07. 12:06:26
Ludika, azt az időt és energiát, amit arra fordítasz, hogy másokat sértegess, inkább fordíthatnád könyvek olvasására, hasznosabb lenne, és talán értelem is szorulna beléd.

Emlékszel-e erre?

Idézet: Ludovek - 2010.02.03. 11:58:14
szo sincs ilyesmirol. egyreszt ki akartam ugrasztani egy-ket nyulat (ez most nem tappancsnyul) a bokorbol, nagyobb sikerrel, mint gondoltam. komolyan venni ezt? kerlek. majdnem olyan ratyik a feltetelek, mint ti vagytok. mar megint/meg mindig. en nem akarom bemeselni magamnak, hogy elvezetbol jatszom. forumozni is csak elvezetbol forumozom, olyan jo nezni, ahogy probaltok 300adszorra is atverni mindenkit. megsugok valamit: egy ideje mar nem veszik be..csak nyilvan nem irjak ide. majd mutatok egy-ket levelemet ezzel kapcs, ha gondolod.
ellenben nagy mertekben undoritonak tartom, hogy akiket csillagszemu juhaszkad nem tudott begyujteni, azokat szepen olvasztod befele, mikozben az a rengeteg alap kari szakizasra keszen ott varakozik. igy tokeletesen elvegeztek helyettetek (tuudom, te epitettel, ertsd jol) az epito melot, es villoghattok a gyonyoruen kiszakizott karikkal. azt is rebesgetik, hogy ezek az osszeszedett karik majd repulnek szepen dolguk vegeztevel. el tudom kepzelni rolatok.
es azt viszont komolyan mondom, hogy milyen mar, hogy folyamatosan nem lehet utni azokat a karikat. erre mar mondtam a magyarazatot, mivel csak egy van ra: 0 LE-vel csapodnak rajuk a karakterek, az mar nem is erdekes, hogy multi vagy haver-e, mert mindenkeppen etikatlan. jol idozitve, hogy ha eppen nem az EP miatt, akkor a sok bekapott tamadas miatt ne lehessen oket tamadni. ha meg megis betamad valaki, isten neki, ugysem visz sokat. multkor kritizaltatok Kocost, hogy nyilvan ezt csinalja. nem, ti csinaljatok ezt. nem az a lenyeg, hogy ezzel nyertek e. kit erdekel, ki nyer meg egy ilyen szervert. az a lenyeg, hogy hanyingert kelto.
gondoltam, jobb, ha tiszta vizet ontok a poharba. ha tudsz mas _elfogadhato_ magyarazatot adni ra, miert nem tudom soha megcsapni azt a jo rakat istent, szivesen varom.
alaszolgaja.


Jó nagy baklövést követtél el, gratula. Nem mi játszunk tisztességtelenül, nem nálunk ugrál ki-be 6 építő karakter -100K feletti LE diffel, jó lenne ha arra irányítanád a vádaskodások, aki meg is érdemli. Megjegyezném, hogy a kémkedés/információ szerzés a riválisról teljesen normális bevett dolog még a való életben is, nem véletlen van kémkedés opció a játékban. Hogyha csak azért írsz ilyen hozzászólásokat, hogy a másikat sértegesd, akkor Te vagy az aki lelkileg sérült.