Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2009.01.12. 23:53:13
nem t'om én 23-as(ill kb 2 órája 24-es vok)és tegnap 5-en támadtak meg abból egy lebeszálve jött a többi felüről támadott kb +40-50 TÖ-vel és a 4-ből 3-at elvertem pedig nekem se brutál fegyverem +köröm is MÉG csak egy van a szakikkal is levagyok maradva
Dátum: 2009.01.12. 23:44:57
Hmn az jó ha felteszem a kvízkérédsem el is fogadják de a LE sehol most mehetek vadászni
Dátum: 2009.01.10. 15:00:05
Nekünk van már térkapunk és hát elsőre nagyon gyérnek találtam 50-et kellett tolnom a tuljaimon és fegyót kellett cserélni az első igazi gyözelemhez(ellötte is volt kettő de az az össz próbálkozáshoz képest nagyon kevés)az biztos hogy nagy kihívás már persze prémium nélkül(a prémiumos társaim még a fejlesztésem elött annyi tul összeggel simán verték őket)mostmeg kicsit felgyúrva már 3-ból 2-t megnyerek és a maradék egy is éppenhogycsak de az biztos ha elég erős vagy akkor tényleg jó dolog ha nem akkor arra késztet hogy az legyél ami nem rossz ha azt nézzük, hogy a csapatnak ütőképesnek kell lennie
Dátum: 2009.01.10. 10:12:30
Hát nem t'om nekem a kivégézssel nincs túl sok dolgom nekem 14-es az bőven elég ha bejön bejön ha nem akkor nem nem erre építek, de mondjuk most egy olyan szövivel harcolunk ahol van egy csávó aki elég konkrétan erre gyúrt rá(meg talán még pár dologra de erre biztos)és most ilyeneket harcolunk:
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 277 sebzést okoztál, és 153 sebzést kaptál.
és maradt ez után is egy támadásra eég ÉP-m de azért idegesítő néha de amikor 500ÉP-vel mentem akkor nagyon megvertem szóval a revans is megvolt részemről ennyi
Dátum: 2008.12.24. 23:44:58
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=1800 ez a szövi linkje nézegessétek
tudom már volt link de annyit azért hozzászüznék hogy ha valaki csatlakozik hozzá akkor az az egy biztos hogy jó helyre kerül max nem az élmezönybe de az már csak rajtuk múlik hogy hová jutnak én személy szerint szurkolok nekik mégha már vagy 4 éve nem láttam a csávót de 10000% hogy ő az nincs még egy ilyen khm...
Dátum: 2008.12.24. 23:37:58
hmn ismerős a neve ha egydül van akkor biztos nem örül neki(bár lehet kicsit elvesztette a hitét ha nagyon visszahúzták bár annyira nem kocka legalábbis v2-n nem kockulja szét a fejét )
Hmn tényleg szükséges ez a marakodás Szent este lesz inkább menjetek és díszítsétek a fát lopjátok a szaloncukrot...
ugyan a Tökéletes Gyémánt nekünk is hadat üzent(Tyrant)de nem hiszem hogy emiatt sírnom kéne mégha emberileg nem tartom fairnek szivük joga hadat üzeni csak aztán gyözzék mevívni mindet az biztos hogy ahogy elöző szövetségem a Hajnalpajzs sem adta fel mi sem fogjuk(én mondjuk még egyszer sem harcoltam veletek és eddig csak két vereséget könyvelhetek el magamnak de ettől függetlenül nem hiszem hogy annyira reménytelen lenne a helyzetünk még az aktúális állás ellenére sem)
Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!
Hmn nem csak nektek kívának boldog ünnepeket(hadüzenet a Tyrantnak 24-én reggel 4-kor kezdődik)hát mozgalmas ünnepünk lesz az tuti
Dátum: 2008.12.23. 16:54:11
hmn nem t'om én nem vettem őskövet és jól megvagyok nélküle(20-as vok erős szövivel és simán eltudok agyalni egy prémiumost ha arról van szó az meg hogy felülről támadnak már nem nagyonzavar hisz én is az elejétől jáccok és ha elém került biztos azért mert megérdemelte szóval én amit ettől a játéktól vártam szinte mindent megkaptam amit meg nem az se nagyon zavar semmi bajom nincs (najó talán néha bele tudnék kötni néhány szövit illető dologba meg a prémiumos elönybe de ha fizet érte akkor úgy kell neki megérdemli csak aztán nehogy a gagyi varázs törömmel levágjam )
Dátum: 2008.12.23. 16:11:13
hmn köszi bocs de még csak most léptem be a szövibe ahol térkapu van és nem nagyon olvasgattam el a dolgokat.
Dátum: 2008.12.23. 16:03:48
Hellosztok
Azt szeretnémkérdezni hogy valaki véletlenül nem tudja-e hogy hány térkapupontom lehet egyszerre maximum???(ma térkapuztam elöször és most egy darabig nem leszek gépnél és jó lenne tudni hogyan számoljak vele)válaszotokat előre is köszi
Üdv:Hauer
Szerintem nem hibás csak kivárásra jáccik hisz ha specializálódik azt a tult 30 nap alatt annyira fel tudja húzni hogy azzal tud már valamit kezdeni ezt megcsinálja párszor a lényegesebb tuloknál aztán már kész is ott van egy éppen csak atlag alatti karival ami ha ügyesen használják gyorsan átlag fölé mehet hisz kb 1,5-2* annyi LE-t kap vadászatból márpedig ez + a -10% a tulra elég gyors és hatékony fejlődést adhat csak ugyebár nem ez a normális és ezért már hibás mndjuk és biztos nem követném ezt a stratégiát de csak azért mert nem lenne türelmem kivárni azt a fél évet mire elkezdhetem úgy a fejlődést hogy vissza vágjak azoknak akik elötte farmoltak és szerintem ez a stratégia nem arra a lehetséges +10% találati esélyre épül hanem a jóval eredményesebb vadászatokra amik valószínüleg nagyon jól fog jönni
de majd nem olyan sokára meglátjuk hogy mennyire jó stratégia ez
Dátum: 2008.12.22. 11:03:32
hmn szerintem azért jogos hogy mindenki tud varászolni hisz ha elolvasod a legendát akkor azt olvashatod hogy alapból mindenki tudott varászolni csak a javaelfelejtette hogy hogyan kell de tekecsekből újra megtanulhat amúgy egyetértek veled a smaragdok tényleg nem kapnak valami nagy elönyt(+x taumaturgi és IQ meg néhányas kereskedelem és már ugyanott van a két emberke de mondjuk a rubint is hasonló cipőben van csak ott erőt és támadást kell növelni a gyémántnak van használható elönye igaz az is állítólag kezd eltünedezni vagy már nem is jelent olyan nagy elönyt meg még van a zafír ami elég sokat kap és nem is lehet kompenzálni néhány tul növelésével hisz ha növeled ő többet von le a gyógyulás a gyengébb kariknak meg inkább hátrány mert kevesebb idejük van gyüjtögetni(bár én zafíros vok és eddig egyetlen egyszer csúsztam ki az időből)
Dátum: 2008.12.21. 23:49:44
Hmn az lehet sőt igazad van a kvízolimpián tényleg sikerül nekik de ha jobban megnézed az átlag eredményeket azért láthatod hogy nagy átlagban nem sikerült 10 kérdésre egyhuzamban helyes választ adni és elég kevesen vannak akik akkora alaptudással vagy elég gyors nettel rendelkezik ahoz hogy minden megválaszoljon.
a másik hogy emlékeim szerint csak egyszer írtam erről a kérdésről (bár a memóriám néha kihagy)
javítva
Dátum: 2008.12.21. 23:21:40
nem t'om én spec örülnék ha nem kéne órákat ülnöm a gép elött(vagy legalábbis rendszeresen visszatérni)ha valamit el is akarok érni itt bár a játék nagyon tetszik és kevés negatívumot tudok rá mondani(azért ha megerőltetem magam mondnék párat de ezek nem olyan hatalmas próblémák)de az azért hiányzik hogy szinte semmi nincs amit nélkülem is megtud tenni a karakterem(komolyan mintha a bölcsiben lennék és fognom kéne egész nap a kezét )
Dátum: 2008.12.21. 22:58:19
hát a 10 kvízkérdéses küldi tényleg elég nehéz lett miután azt tapasztaltam hogy hiába szakítom meg a vadászatot amikor újra elmegyek ugyanazt a kérdést kapom és azért a google-ban sincs benne minden pláne ha a kérdés is hibás(én mondjuk már megcsináltam egy ideje de haverom neki se állt mert miután elötte majd 3 hétig próbálgatta és nem jött össze pedig a végén 4-en mondogattuk a válaszokat és ott volt a google is a másik fülön de a 10-ből egy tutira nem jött be )
Dátum: 2008.12.21. 12:26:26
igazad van én egy kicsit magamból indultam ki mert hogy az én állatom vagy ájult vagy nincs morálja(vagy mindkető)de alig tudom használni úgy hogy be kell újítanom egy újat mert ennek nagyon kevés az ÉP-je(a v2-es meg nagyobb szintű és kb fele annyi az ÉP-je)bocs igaz erősebb állattal tényleg könnyű megcsinálni
Dátum: 2008.12.21. 11:44:02
A Gyűrű Szövetsége (v2)tagokat keres(5 fő)olyan végzeturak jelentkezését várjuk akik már rendelkeznek némi játék tapasztalattal(min 7-es szint)kiforott stratégiával(a LE dif. ne legyen minuszban)és a lehető legjobb statisztikával(min 190-es TÖ)Tudom az ilyen játékosok nem egy ekkora szövetségre vágynak de ha erős játékosok jönnek gyorsan előrébb léphetünk.
üdv:Hauer a Gyűrű Szövetségének vezére
Dátum: 2008.12.21. 11:36:23
hát a másik szerintem a császáros mert elvileg addig nem jutottak el(de kitudja én nem láttam a legendájukat de elég rendszeresen jönnek az ilyen küldik)a harmadik meg talán az állatos (amikor többet kell sebeznie)bár ez azért teljesíthető ha az illető hajlandó sok időt bele ölni(lehet épp ezzel próbálkoznak )
Dátum: 2008.12.20. 21:00:08
Hát igen az itt a próbléma hogy a jó javaslatok ugyanúgy tünnek el a süllyesztőben mint a rosszak (nekem is már fárasztó a sok gyengét segítő újítás pedig aztán én is inkább oda tartozom de ez szerintem nem sokakakt érint)ezért szerintem elöszőr csak kisebb javaslatok is bőven elegek lennének(mondjuk új használahtó küldetések amiket egy erősebb könnyen megcsinál de a gyengének se kell vele éveket szórakoznia bár a küldetés topicban sok a javaslat de azt szerintem nem sűrűn nézegetik azok akiknek szól)szóval elöbb csak kisebb "újítások" amik nem zavarnak mindenkit aztán tényleg el lehetne gondolkodni olyan dolgokon hogy a portyázás is már eléggé a vége felé jár hisz lassan a vesztes nyer a csatán (bár ez engem nem zavarna hisz a vereségi ranglistán egy hete top 20-as voltam )de mondjuk azt nem értem hogy miért kell mindenért a fejlesztőket okolni szerintem így is amit lehet kihoznak a MUNKAIDEJÜKBŐL mert igen ez nekik munka és szerintem épp elég keményen dolgoznak azért hogy mindenki élvezze a játékot (én mondjuk ennyi cseszegetés után tutira felmondtam volna nekem arra nincs szükségem hogy alaptalanul felűlbirálják a munkám pláne ha rengeteg időt ölök a dologba)szóval nekik se lehet túl könnyű és ez a fórum nem utolsó sorban azért jött létre hogy őket segítsük a javaslatokkal és ez lenne a cél meg a nyugodt beszélgetés de ehelyett egyre több vitát(értelmetlen vitát)látok itt és ez lassan leamortizálja ezt a helyet. oedig az elején teljesen nyugodtan lehetett itt beszélgetni meg minden.