Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2009.02.21. 11:00:36
áá kinzókamra már alig várom hogy nekünk is legyen(de egynlőre Akadémi forever)de addig is sajnálom hogy ma még senki nem vert meg(illetve egészen éjfélóta egyetlen támadásom volt és ő sem vitt és most 15% alatt vok pedig épp kiakartam kémlelni egy másik szövi udvarát vagy hogy merre van az élelmiszer raktár vagy a lőszeraktár és a köv háborúban majd oda lövök
Dátum: 2009.02.15. 14:16:06
na akkor egy kicsit másképp:
1. azaz 1. pont!!!
nem akarom osztani az észt ha akarnám tényeket írnék nem véleményt
2. azaz 2. pont!!!
nem fogom tagolni a hsz-em aki akarja az így is megérti én meg 3-as vok nyelvtanból(erre nem is vok büszke de nem lehet mindenkinek érzéke mindenhez)
3. azaz 3. pont!!!
a katakmbázás sokkal nagyobb áldozattal jár mint ez a taktika ezért is nem azt választottuk
4. azaz 4. pont
szívesen várlak titeket 1hét múlva engem nem igazán izgat én se örülök neki, hogy csak így tudtunk nyerni ellenetek de hát ez van ennek is örülni kell(ezt az egészet nem is mi kezdtük ha nem kerül be a fórumba nem hiszem hogy mi dicsekednénk vele hisz nem a dicsőségért csináltuk én legalábbis nem)addigra megpróbálunk méltó ellenfél lenni ahhoz hogy kicsit topítsuk az unalmatok én mindenesetre gratulálok nektek is mert egynéhányan megérdemlitek
Dátum: 2009.02.15. 13:52:12
hmn kb úgy mint 2 hete akkor is én voltam a hülye most is én vok ez van ehhez hozzá kell szokni azért én saj nálom hogy másodszorra is csak ennyit tudtál megérteni abból amit írtam
Dátum: 2009.02.15. 13:18:32
na akkor ide is egy kisebb hsz-t írnék(miután már 3-szor fogalmazom meg mert az elözőek túl durvára sikerültek)
1(mert ugye pontokba szedve érdekesebb)Simon feltudnád nekem soroni hogy egy kisebb szövetség hogy veheti fel a kesztyűt a nagyobb ellen?én erre 4 módot látok(abból kettő a feladás)
a variáció:egyből kapitulál a kicsi és élvezi az egy hét békét
b variáció:küzd amíg el nem fogy és ezzel dicsőséges halált hal(közben ugyebár a karakterek szó szerint sz.-rá lesznek csapkodva a kicsik oldalán de lehet a nagyoknál is lesz olyan aki szív a háborúban, de a kicsi legalább a büszkeségét megőrizheti)ez 90%-ban bukta minden szempontból
c variáció:katakomba:nagy szervezetség és kitartás, de ezt i csak éjszaka-hajnalban lehet megcsinálni hisz napkzben simán meg tesztek az ellenlépéseket(nagy szívás karakterként de a büszkeség és becsület itt is megmarad az meg már kit érdekel hogy 3 héttel visszavetette a karakterét)
d variáció:ez az amit mi csináltunk:(még nagyobb szervezés még több kitartás és mégnagyobb fegyelem mint a c variáció esetében)(itt megvan a dicsőség és a gyözelem is nagy eséllyel a becsület az már egyéni dolog de nem hiszem hogy emiatt bárki is csaló lehetne)(a karakterek egy része szív a másik fele meg tud fejlődni és így nem marad le a szövi annyira a nagytól(és így talán legközelebb is müködik a dolog)vitatható a dolog de müködik és ti is csak azért érzitek sértve a dolgot mert rajtatok lett kipróbálva ha a VM-en akkor lehet nem lenne ez a 8 oldalas kis regény(a VM kb 3-szor szólt hozzá és mindegyikben azt mondta hogy ők is vesztettek és gartláltak is meg hogy ők számolták el1 hét múlva szerintem mindenkit várunk(vagy legalábbis én)szeretettel legalább nem lesz olyan unalmas a nagyoknak hisz leverhetik amit most nem tudtak(ettől eltekintve mind kető szövetség tiszteletre méltó erőt képvisel kár hogy egynéhány hsz nem ér ennyit)

2. továbbá a buzizásról csak annyit hogy ez nekem se tetszik de megelékszek annyival hogy biztos nem úgy értette.

3. a dönetlenről:hát ti tényleg hülyék vagytok ha azt hiszitek hogy hajnalban van olyan hülye aki a döntetlent csinálja(aki akkor játszik szerintem már rég túl van ezen a küldin)szóval ez megint felesleges szó cséplés és ezzel csak a saját hanyagságotokat bizonyítjátok ami pedig a beképzeltség miatt alakult ki(magyarul azt hittétek hogy amit rajtuk esteleg beütünk azt az erősek majd visszahozzák hát nem így lett)magatokra vessetek ha ilyen nem törödömök vagytok

4. azt azért elmagyarázhatnátok nekem hogy miért van az hogy ha ti kikapotok akkor megy a sírás 8 oldalon keresztül míg ha mi vesztünk akkor 4-5 hsz-ben le van tudva a dolog(ha egyáltalán eljut a fórumig)ezt nem értem, azt meg pláne nem hogy miért lenne csalás vagy nem korrekt az a módszer amit mi alkalmaztunk igazából az a bajotok hogy rajtatok próbáltuk ki és most megy a durci(bár ezt a legkönnyebb letagadni)

5. ha a Világépítők vagy a SoD bevett néhány tagot hát egézségükre akkor lenne jogotok felháborodni ellenük ha pl DH a csaták idején átjött volna hozzánk és úgy ütött volna titeket(de ezt remélem ti sem gondoltátok)akik átmenetk azért léptek be mert a szövi nélkülieket ezen a szintenlevadásszák(pl engem aki nem ment sehova napo rendszerességgel jön TGY-s Elites vagy VM-es de persze Sötét Ösvényes is jön meg mások szóval az ilyen karakterek esélytelenek még ha 4 napról van szó akkor is az meg külön felháborító hogy ha minket nem tudtok ütni 1 hétig akkor ütitek a "segítőket" na ez az amiért nem szeretem a TGY ez az állandó beképzeltésg(bezzeg ha egyéni karakterként szóltok fel akkor mindegyik normális pl Simon akinek vannak építő hsz-ei pl az állatos topicban ahol több TGY-s is megszólalt de nem értem szövetségi szinten a TGY a legbeképzeltebb szövetség(2 hete megemlítettem hogy őket nem nagyon szeretik de nem ismerték el sőt egyikőjük nekem esett de ezt most nem taglalnám a lényeg hogy azóta se szerettem meg a TGY-t)csak reméltem ez a vereség elég lesz ahhoz hogy leszáljatok a magas lóról(hát ennek sajna nem látom jeleit pedig karakter szinten sok követni való van egyesek példájában de szövetségi szinten soha nem lennék a legerősebb ha az egy ilyen stílust von maga után.

végül írta itt valaki hogy "EZ EGY JÁTÉK"meg hogy játszani mindig jó de kérdem én mire jó ez a kétszínűség?
idézett a TGY szövi lapjáról:"MI NEM JÁTSZUNK - MI KÜZDÜNK!" na szóvak akkor ez most játék vagy mi a szösz?vagy talán a felszólalok nem TGY-sek?vagy azt nem ők írták ki az ott volt az elejétől ugye?de legalább tényleg küzdötök itt ezt a szócsatát szépen megvívjátok ha már a beképzeltségetek miatt a csatatéren elvéreztetek
mindenestere én garatulálok azoknak a TGY-s és VM-es embereknek akik nem kezdtek el sírni és tudnak veszíteni (mi is megtanultunk ellenük veszíteni ennyi már nekik is járt egy hét múlva majd talán másképp lesz )
nagyon sajnálom ha valakit megsérettem ezzel de egyszerűen ez hihetetlen(mondták hogy írtatok a fórumba de a fene gondolta volna hogy ilyen nehezetekre esik veszíteni azért én gratulálok nektek hisz mindent megtettetek a saját kicsit beképzelt módján de majd talán legközelebb kicsit kevesebb izommal és több ésszel szavazzátok meg azt a hadüzenetet(megjegyzem nektek soha nem kellett taktikázni hisz a háborúk 99%-át megnyertétek íyg soha nem szorultatok semminemű startégára vagy ha mégis akkor az már olyan rég volt hogy már ti sem emlékeztek rá épp zért is estetek bele ebbe a cspdába ami tényleg hihetelen közösségi munka kitartás és önfeláldózás eredménye és mindezt csak azért hogy a TGY leszálljon a magas lóról(de hát lehet túl magas és féltek hogy mi lesz ha mégis leszálltok)

Alfa voltam a Tyrantból lehet ütni sok sikert(az utobb 4 napban hozzászoktam)
ui.:én tényleg nem érzek haragot irántatok csak a felesleges szcsélést nem szeretem(bár amit itt leírtam az is az lesz hisz valószínüleg nem fogja elérni a célját ahogy 2 hete se érte el)
Dátum: 2009.02.13. 17:28:20
hát én egy ilyen küldinél tutira leragadnék mert nem lenne szívem se kilapítani se elküldeni a mostani állatom
Dátum: 2009.02.13. 12:51:54
én se azt mondtam hogy nehéz meg hogy lehetetlen csak egy kicsit segíteni akartam bár látom nem vagy te hülye magadtól is simán megcsinálod amúgy egyet értek azzal hogy a küldetések közt vannak olyanok amiket az ember nagyon szívesen átugrana mert fölösleges dolgora ösztökél(bár ha lehet 6 állatod az lehet a mostani újítások fényében jól fog jönni mert lehet több állattal harclni és akkor mivel elég sokan sajtolnak hát a sajtolásra váró állatkáknak nem maradna hely )
Dátum: 2009.02.13. 12:37:01
ez se egy nehéz küldetés szerintem pedig aztán amikor én ennél tartottam portyában sehol nem voltam és mégis fél nap alatt letudtam, bár tény kellett hozzá jó nagy adag szerencse de abba szerintem egy vadászós kari se fog bele halni ha fogja magát megnézi a toplistát és onnan keres néhány olyan embert aki magasabb szintű és gyengébb(valószínüleg)aztán idővel sikerülhet ha más nem hát lesz kivel leütettni magad
Dátum: 2009.02.13. 12:27:38
"Süsd ki a lélekkutat,
vagy válaszolj egymás után 20 kvízkérdésre helyesen úgy, hogy közben egyet sem rontasz el!"


Erre a küldire gondoltok?de hisz ehhez nem kell mást csinálni mint kemény 5 percet a játékra fordítani némi koncentrálással(meg a google meg hasonlók ha épp arra van szükség)ez szerintem a nem vadászoknak is 5 perc meg a vadászknak is ha sietnek szóval nem értem ez szerintem egy olyan kerülő út a küldihez amit bárki meg tud csinálni akár anélkül hogy elmenne vadászni(elég ha elindítja utána le is állíthatja ha akarja)
Idézet: CaveMaN - 2009.02.12. 20:01:56
Ha elosztjuk kettővel, mert azt feltételezzük, hogy az elején 0 LE-t szereztek, akkor se lesz az átlagos LE eszetlenül kiemelkedő.


ezt kifejtenéd?nem igazán értem
Dátum: 2009.02.12. 14:14:19
nos a szerntem azért kell a gyengéket felhozni mert ha nem teszik megmaradnak az erősek de ők sem egyenlő erősek azaz az erősek közt is lesz gynge és honnét tudod hogy nem te leszel az?akkor majd te is örülsz néhány ilyen fejlesztésnek.Részemről mint mondtam ezek az újítások nem nomnak sokat a latba mert nem erre építek azok meg akik gyengék nem azért gyengék mert hülyék vagy mert nincs lehetőségük erőssé válni hanem mert nincs taktikájuk vagy ha van is nem tudják kivitelezni vagy épp a választott taktika bukik meg szóval ezzel csak azok fognak felérni hozzátok akik komolyan játszanak de nem prémesek és nincs anny lehetőségük(vagy épp idejük)ha van az embernek egy jó taktikája amire építeni tud akkor nyerni is tud kérdés hogy ki taktikázik jobban(és hgy ki mennyit szív az újításokkal)a topposok jól taktikáztak ezért topposok de lehet valakinek pont ezek az újítások hiányoznak a stratégiájukból hogy beinduljanak(nekem mondjuk pont nem de haverom erősen várja már azt a néhány dolgot ami mostanában jön mert szeretne utána kigondolni valamit ami beleszámolja ezeket is)
Dátum: 2009.02.12. 14:00:39
lehet bár amikor én megyek eddig (vasárnap óta számolom)majdnem 100%-os vok(4-et vesztettem és minden nap eltudtam költeni a pp-t mert itthon dekkolok mert a helyi orvos szerint beteg vok(bár ezt mind vizsgálat nélkül álapította meg de hát ez van addig se a suliban vok)
Dátum: 2009.02.12. 13:47:28
hát igen 30 nyertes után esetleg de engem támadnak is kőkeményen és ez az állatot is érinti hisz senki nem megy bele kockázatos csatákba ha nem muszáj azaz az engem ért támadások nagy részét elvesztem(bár ennek az oka inkább az hogy nincs kiemelt tulajdonság amiben elverhetném a többi karit mondjuk a védelem azzal jót teszek magamnak és az állatnak is)a vastagbőrt meg nem hiszem hogy kifejlesztem pláne ha bekerül ez a fejlesztés hisz akkor veszteség nélkül szerzek egy másik állatot aki fürdik az ÉP-ben és nem verik le szóval a tanulást is csak azért viszem 28 fölé mert ott lesz a több állatos harc szakija
Dátum: 2009.02.12. 13:22:56
Nem t'om ez a javítás sokat fog rajtam segíteni de korántsem annyit hog yaz itt vitatkozó felek közül bárkit is esélyem legyen elverni szóval nektek még mindig ott van amit edig elértetek és az hogy most a te állatod ugyanannyit fog érni mint az enyém attól neked még mindig jóval erősebb statjaid lesznek és nem hiszem hogy ezen az állat gyengülése a részetekről olyan sokat változtatna max az állat nem üt belém +100-at hanem csak 40-et és én is valamivel többet fogok rajtatok ütni de ttől a csatát még ti fogjátok nyerni és ez ettől ég nem fog megváltozni(ugyan nem tudom ki a karaktered de van itt pár ismerős név és biztosan kijelenthetem hog ettől az újítástól nem fogom tudni egiket se elverni csak egy gonddal kevesebb lesz a válamon hogy legalább az állatom ér is valamit és nem dől ki 30 csata után mint a mostani 35-ös állatkám aki 330 ÉP-ből gatdálkodik
Dátum: 2009.02.12. 13:08:57
hát én azt nem tudhatom soha nem kerültem 300-on belűl(kivéve az első napon akkor ott tébláboltam az első oldalon napokig aztán jöttek a szakik és enyhény szólva lemaradtam )meg most hogy átvettem egy másik karit és a sajátom töröltem(a végén már elég fárasztó volt állandóan loholni hogy legalább a szint átlaagát megüssem de a spektet is húzzam közben)így most 33-as vok és biza n nagon örülnék ha gond nélkül le tudnám cserélni az állatom bár nagyon megtetszett így lehet a több állatos harcban benn marad szóval szerintem a szerver 90%-a örülne egy ilyen dolognak(és ez igaz az összes szerverre)
Dátum: 2009.02.12. 12:58:27
Én Jeriko-val értek egyet ez a lehetség esélyt ad a gyengéknek hogy felmutassanak valamit amíg a top ha továbbra is ilyen kocka még akkor is bőven marad előnye csak így ők is skkal nyugodtabban cserélhetnek mintha 100-ról hirtelen 0-ra esnének visza(bár általában inkább vegyesen fejlesztik vagy kennelben az új kedvencet)mondom ezt úg hogy soha nem voltam toppos és egy 35-ös állatot tudok felmutatni(amit nem én fejlesztettem mert ezt a karit az állattal együtt vettem át most vasárnap én a magam erejéből talán egy olyan 30-as állatot tudtam volna összehozni ha nem lettem volna lusta odafigyelni rá)szó val ez az újítás nekek szívás az tény de nem akkr ahogy emiatt veszítsetek hisz körülötettek mindenki ugyanúgy szív és közben a gyengébbek kapnak valamit amivel talán tudnak valamit kezdeni én személy szerint örülnék egy hasonló dolognak(kb úgy lenne jó ahogy Jeriko írta)és szerintem a toopos karikon kívül majdnem mindenki
Dátum: 2009.02.12. 00:10:33
hmn cseles de akkor biza kénytelen vagy mellé vadászni(megjegyzem vadászat nélkül nehézkes állatot szerezni a sajtolásért)
a stílusért ezer bocs csak nagyon rohanok aludni és nagyon nncs kedvem ezt most megfogalmazni bocsika (enye a lusta formám)
Dátum: 2009.02.12. 00:02:38
hát ez nekem magas. most tényleg azon próblémázol hogy 1 CSP-ért(amivel befogod az állatot)"csa4-5 CSP-nyi LE-t kapsz?nem t'om ez nekem még mindig jó üzletnek tűnik habár drága kifejleszteni de relatíve gyorsan megtérül és az is biztos hogy agy táp így mindenkinek megéri(bár én is örülnék ha többet kapnék érte de szerintem ez is bőven elég ahhoz képest hogy egy vadászatból mennyit lehet kihozni)
Dátum: 2009.02.11. 12:10:09
ááááááááá épp most löttem el az összes CSP-m na mindegy akkor majd holnap megcsinálom
Dátum: 2009.02.11. 12:07:46
"szakértelem "lefelejtését" lehetővé tevő"
és ez mit fog csinálni?le lehet vele szedni a fölös szakikat?csak mert az mst nagyon jól jönne
Dátum: 2009.02.08. 23:25:10
igen a portyázós taktika tényleg hasznos(nekem mondjuk nem sikerült de rengeteg LE-t szedtem össze közben )de végül kénytelen voltam lebeszélni de elötte megéri próbálkozni(én spec kb a küldetés jutalmát simán bekaszáltam közben)