Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Dátum: 2011.08.24. 17:20:15
Idézet: Zzzzzz - 2011.08.24. 16:53:06
Azt mondjátok meg a töltés mire jó? Mert ezek szerint a a TÖ növekedésbe nem számítódik bele. Akkor van vmi értelme a minimumnál többet tölteni?


Nah ez érdekelne engem is!

Csak egy minimális matek hasra ütésre:
2 csp normál esetben mondjuk 6k le 44 tp ebből a rendszer visszaad 1,5 Le-t (a többit levonja tul növelésre).

Emellett még betöltök 3.3k le-t minden ütésnél.
1.Ez is beleszámít majd a tul növekedésbe?
2.Mindenki kap tul növekedést?
3.A két toplista mire jó?

Sorry ha baromságot kérdezek (a meló miatt kicsit most fáradt vagyok agyilag.)
előre is köszönöm a válaszokat.

uff
Heli.
Dátum: 2011.08.12. 17:56:46
Idézet: Teking - 2011.04.16. 08:57:58
Ki Találta Fel Az Olimpiát?
Görögök
Németek
Rómaiak
Kínaiak


Te Jó Ég!


Dátum: 2009.02.21. 14:34:07
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Ki Találta Fel Az Olimpiát?
Németek
Görögök
Kínaiak
Rómaiak

torles



És még mindig bent van! Van értelme a Kvíz 5 topicnak?
Dátum: 2011.08.10. 11:57:48
Éjszaka baktat hazafelé egy úr. Egyszer csak érzi, hogy egy pisztolyt nyomtak a bordái közé. A rabló sziszegve mondja:
- Ide a pénzét!
- De kérem!- mondja erre az úr. - Nem tehet velem ilyet! Én parlamenti képviselő vagyok!
- Igen? Akkor ide a pénzemet!
Dátum: 2011.08.09. 20:24:27
Ha a bajnoki viadalon olyan kategóriában indulsz, ahol korábban már nyertél, medál * -3-mat kapsz a tulajdonságaidra.
Dátum: 2011.08.08. 20:39:35
Idézet: Tenuki - 2011.08.08. 20:16:16
Hány aminosav van?
8
18
22*
25
20 félét ismerünk. Lásd http://hu.wikipedia.org/wiki/Aminosavak
Nincs jó válasz.


Az élő szervezetekben 25-féle α-aminosav található, ezek közül 20 fehérjeépítő. Ezek kapcsolódási sorrendje az aminosav szekvencia, a fehérjék elsődleges szerkezete.

Az általad belinkelt Wikipédiáról másoltam ki ezt a mondatot. Így szerintem a 25 a helyes megoldás, de nem vagyok biztos benne.
Dátum: 2011.08.07. 11:01:38
Javítva lett közben, ln már így kaptam:
Mi volt Zemplén megyeszékhelye?
Miskolc
Sárospatak
Pálháza
Sátoraljaújhely
Dátum: 2011.08.07. 09:18:20
Ezt legközelebb majd a kvíz 5. topicba írd.

Ez volt amúgy a kérdés:
Mi a Ratatouille?
lecsó
paprikáskrumpli
tökfőzelék
padlizsánkrém

A „Ratatouille” lehetséges további jelentéseiről lásd: L’ecsó.
Ratatouille

A ratatouille (ejtsd: ratatui:) padlizsánból és más zöldségekből készülő hagyományos francia egytálétel. Szokás „mediterrán lecsó”-nak vagy „francia lecsó”-nak is hívni. Elsősorban Provence-ban készítik, különösen Nizzában. A valódi ratatouille szaftos és olvadósan kompótszerű.
Dátum: 2011.08.07. 09:09:05
KH-t lehet PC-zni, rengeteg 1 személyes inaktív szövit lehet PC-zni.
Annyira azért nem vészes ez a dolog hogy @-cos káromkodással legyen tele a hsz-ed.
Dátum: 2011.08.05. 07:34:58
Kicsit szerintem felfújátok ezt a dolgot. 32-n vagyunk jelenleg a szövetségben, a manakonstis küldi jelenleg úgy nézz ki hogy x=taglétszám*3. Tehát ha mindenki aktív akkor 3 nap. Ha a 32 tagból a fele inaktív lenne(vagy csak nem érne rá...) akkor 6 napig tartana.
Vadászós példa: x=taglétszám*50. Ahhoz hogy a küldetéshez 100-t kelljen vadásznom ahhoz 16! tagnak kell inaktívnak lennie.

A szintlépős küldetésnél egyet értek Darah-val, ott már húzós helyettesíteni a többi társat.
Mondjuk nekem a Tseby változata jobban tetszik mint a Miklós változata (kis átalakításokkal persze), és ott már máshogy van a jutalmazás is.
Dátum: 2011.08.04. 06:39:43
.
Dátum: 2011.08.03. 21:07:47
Ez nem Shakes and Fidget.
Dátum: 2011.08.02. 18:22:12
Nincs ilyen lehetőség. Automatikusan csak az elfogáskor tudsz sajtolni.
Dátum: 2011.07.31. 14:15:14
Nem is voltam berúgva!
- Komolyan mondod?
- Miért?
- A földhöz vágtad a hörcsögömet, azt kiabáltad:Pikachu téged választalak!
- Bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát kiabáltad, hogy az átjáró Narniába nem működik!
...- Utána ordítottál az autómra:Optimus, tudom hogy te vagy az, alakulj át!
- Majd kiengedted a medencét, hogy keresed Némót, és hazafelé átöleltél egy hajléktalant, mondva neki:Dumbledore, te élsz?
Idézet: Lanmandragoran - 2011.07.30. 17:05:03
Helyesírási hibát nem látok, szerintem a fogalmazás miatt dobhatták vissza, mert a helyesírási hiba értékelés azt jelenti igazság szerint, hogy jó lenne, de javítást igényel.

Én amennyire emlékszem történelmi tanulmányaimra, di Cavour a Szárd-Piemonti királyság minisztereként jelentős szerepet játszott az egységes Itália létrejöttében, de az hogy ő teremtette meg, az szerintem kicsit erős sarkítás. Mit csinált akkor Garibaldi? Sziesztázott Szicíliában? Persze csak tipp, de ha a kérdést kicsit átfogalmazod valami hasonlóra: "Ki játszott vezető szerepet az olasz egység 1860-as kialakulásában az alábbi személyek közül?" akkor gond nélkül átmegy!


A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott, ezen az oldalon átveheted a jutalmadat!

Köszi
Ki teremtette meg az olasz egységet 1860-ban?

Raimondo Montecuccoli
Benito Mussolini
Niccolo Machiavelli
Camillo Benso di Cavour

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Érdekelne hogy ebben mit írtam le helytelenül.
Dátum: 2011.06.12. 23:17:52
Remélem Button kap büntit, és legalább annyit hogy a nagy öreg a dobogón végezzen. Ha nem a csapatársát kente volna fel a falra akkor egyből kapta volna a box utcát.
Dátum: 2011.06.11. 07:34:17
Kanadai Nagydíj, Montreal
Futam végeredménye:
1. Vettel
2. Webber
3. Alonso
Leggyorsabb kör: Hamilton
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: Red-Bull

Fun tipp (+1 pontért): 2.
Hanyadik kör végén lesz az első boxlátogatás (bármilyen okból)?
Dátum: 2011.06.02. 17:07:03
Idézet: NoFear - 2011.06.02. 16:34:21

Mondjuk ennyi erővel átírhatunk pár nullát meg egyest az adatbázisban, aztán hirtelen 50-es karakterből 1-es szintű lesz, vagy 300-as statokból 20-as stb... 1-2-3 év "munkája" meg semmivé foszlik. Azért talán ilyen marhaságokon nem kéne filózni.

Természetesen ezt a részét nem gondoltam komolyan, csak sajna még mindig nincs irónia smily...

Versenyszellem sajnos eddig se volt egyik event alatt sem. Költsd el a pp - csp-t és kész az event. Nagyon taktikázni se kellet maximum alsóbb szinteken ahol kevesebb a pp és csp.

Ha olyan lesz az event mint az eddigi térképesek akkor elfog dőlni egyből hogy melyik csapat nyer(ahogy írtad az amelyikhez a nagyok mennek). Ez kivolt egészítve azzal hogy ha ennyi meg ennyi térképet találsz akkor elég a 2. vagy 3. helyezett csapatban lenned.

Ha olyan hogy érj el ennyi meg ennyi győzelmet a megfelelő jutalomhoz akkor megint 1-2 napos lesz az event amíg a felhalmozott pp/csp el nem lőjük. És akkor max megint lesz mellette egy másik nyeremény(valami plecsni).

Mind a 2 esetben sajnos nincs semmi izgalom a játékban semmi új játékélmény....
Dátum: 2011.06.02. 16:04:29
Mondjuk ennyi erővel felesleges is a 2-3-4 hetes event.
Nevezzünk be, vonja le a csp-t pp-t, adja az LE-t és a TP-t, mindenki kapja meg a maxos jutalmat.
Hát nehogy már izgulnom kelljen a játék során hogy esetleg nem kapok maxos jutalmat. Még a végén lenne valami izgalom vagy versenyszellem az event során.
Dátum: 2011.06.02. 15:36:24
Akkor ne kezdj el vadászni. Te döntöttél az EH mellet és te döntötted el hogy nem vadászol. Ha nem éri meg neked a jutalom azt, hogy elrontsd az LE/tp arányodat akkor nem kell részt venni az eventen.

Most én is kezdjek el sírni hogy vf-esként nem annyi az LE/TP arányom mint egy lefelé ütő EH-snak?