Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tseby dr akula

Dátum: 2010.01.05. 21:11:17
Szabinho kérésére


Tseby'dr akula
Zafír Horda
VS
Danielle Wildrose
Danielle Wildrose
Smaragd Horda
Idomított állataid, Hami, egy 57. szintű gyilkos szilmill, Beverem a szádat, egy 30. szintű varkaudar berzerker, Pengesárkány, egy 30. szintű halálhozó és Kapus, egy 34. szintű kőtroll is részt vesznek a csatában. Danielle Wildrose idomított állata, Tattoo, egy 43. szintű mutáns asztrálszárnyas is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Danielle Wildrose feléd dob egy kataklizma varázslatot. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 118 pontnyit sérültél. Az állataid 14 életpontot sebződtek.
Mormolsz, kezedből kirepül egy kataklizma. (-205 VP). 1539 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 369 életpontot sebződött.
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose vicsorogva sújt rád a Vámpírtőrrel. 143 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-2 lélekenergia) Az állataid 3 életpontot sebződtek. Tattoo is rádtámad. 39 életpontot sebzett
Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is támadnak. 4 támadással 50 sebzést okoztak.
Regenerálsz 4 életpontot.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Danielle Wildrose egy alsó támadást indít. Melléütött! Tattoo is rád veti magát. 38 életpontot sebzett
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Danielle Wildrose az utolsó pillanatban félreugrik. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 65 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose vicsorogva sújt rád a Vámpírtőrrel. 50 pontnyit sebzett rajtad. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-1 lélekenergia) Az állataid 1 életpontot sebződtek. Tattoo is rád veti magát. Mellé!
Lesújtasz a Hóförgeteggel. Danielle Wildrose az utolsó pillanatban félreugrik. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 83 sebzés!
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz. Tattoo acsarogva támad. 23 sebzést okozott.
Lesújtasz a Hóförgeteggel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Danielle Wildrose páncéljáról. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus acsarogva támadnak. 3 támadással 93 sebzést okoztak.
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 111 ép-t sebződsz. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-2 lélekenergia) Az állataid 2 életpontot sebződtek. Tattoo is rádtámad. 30 életpontot sebzett
Lesújtasz ellenfeledre. 191 pontnyit sebeztél. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is támadnak. 3 támadással 110 sebzés!
Regenerálsz 4 életpontot.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Danielle Wildrose megpróbál oldalról támadni. Ütése célt téveszt! Tattoo is rád veti magát. Nem talált.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Danielle Wildrose páncéljáról. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 109 sebzés!
Regenerálsz 4 életpontot.
A csatában összesen 2240 sebzést okoztál, és 552 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1607 lélekenergia és 30 TP!
Dátum: 2010.01.05. 20:45:26
Idézet: Danielle Wildrose - 2010.01.02. 14:38:17
Idézet: Tseby'dr akula - 2009.12.31. 19:04:59
Langy esőben, tömör ködben,
hót részegen, mély gödörben,
szilveszternek nehéz napján,
négykézláb az árok partján,
átölelem a világot,
Boldog Új Évet Kívánok!


Ha tényleg ez lett volna a tényállás, nem tisztelsz meg minket jelenléteddel 23:55-kor a szövetségi épületeink ajtaját döngetve
És még meghívód se volt...micsoda csibésztempó ez!?! Éljen a jelenlegi háborús rendszer!

De poénnak jó volt! A Sub Rosa gratulál a Toronynak az éfjéli disznólesés alkalmából! Húsvétkor revans!


23:55-kor javában lödöztem a rakétákat az udvaron egy üveg pezsgővel a kezemben

állításodat esetleg csatajelentéssel alátámaszthattad volna persze hazugságokat állítani könnyebb......

Január 01. 05:13 Tseby'dr akula Danielle Wildrose Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1607 lélekenergia és 30 TP. Csata leírása

mivel kontimuumszükítésem 0 és háború se volt köztünk ezért este 9 után nem is támadhattalak ennyit a hazugságodról.........

Most nézem hogy háború mégis volt de te azért morogtál akkor hogy 23:55-kor kezdődött a háború, arról meg nem tehetek dél körül üzentem hadat
Dátum: 2010.01.02. 21:14:54
Idézet: Miklós - 2009.12.30. 09:50:03

Regenerációt épület jó okkal nincs a játékban. A játékosok számottevő része vélekedik úgy, hogy gyógyulni, regenerálni nem jó dolog. Egy szövetségen belül lenne, aki akarna ilyen épületet, lenne, aki nem. Ha csak 1 ember van a szövetségben, akinek egy épület káros, akkor azt nem lenne túl ildomos felépíteni...


Nem tudom milyen felmérés alapján mondod ezt, de szerintem egy körkérdés mint ami karácsonykor volt lehet rádcáfolna.
emellet azt is külön kellene venni hogy 2 fajta szerver van ugye a sima és a "békés", és ahogy az átokpiramis is másképpen müködik a 2 világon, aminek persze az értelmét még mindig látom gogy miért is van ez így.

Mivel a kalandok és az entitások miatt borult a rendszer ezért az "ispotály" müködhetne úgy mint az alvilági verem vagyishogy csak 30.as szint felett müködne.

Ha semmiképp se akarsz ÉP reget növelő épületet akkor lehetne egy épület aminek minden szintje megnöveli a gyógyitalok hatásfokát.
Dátum: 2009.12.31. 19:25:05
Kránkőves tornyom sötét mélyén találtam egy kránkőves ütött-kopott túróscsuszaszagattó félkezes balpékféklapátot, amit az elkövetkezendő gonosz új esztendő eljövetele alkalmából ki is próbáltam egyetlen nem előlem bujkáló tagotok feketén-túrósan csillogó lóképén mikor éppen nyeheheheheherészett.
A lapát beváltotta a hozzá fűzött reményeimet és kránkőszínűre változtatta undorító fekete túrótokat, így büszkén jelentem be hogy megtaláltam a fekete liga ellenszerét a kránkőves ütött-kopott túróscsuszaszagattó félkezes balpékféklapátot.

G.U.É.K.
Dátum: 2009.12.31. 19:04:59
Langy esőben, tömör ködben,
hót részegen, mély gödörben,
szilveszternek nehéz napján,
négykézláb az árok partján,
átölelem a világot,
Boldog Új Évet Kívánok!
Dátum: 2009.12.27. 23:12:35
Byzon összefoglalta a lényeget csak azt az ispotályt kéne első helyre tenni
Dátum: 2009.12.26. 09:05:53
2 napig zsínorban birtokolni már szívatásszagú, mert a hetente egy vadászat, főleg maxos elementárissal szerintem bőven elég.
Dátum: 2009.12.26. 09:02:49
Mindenkinek ajánlom hogy még a mai nap tankoljon be italokkal, én spec 300k LE-t vásároltam el eddig.

Az italok reformjával én is egyetértek, de amíg Birka vagy Miklós nem adja áldását rá addig nem lesz belőle semmi

Minap sikerült nekem is a 30. entitásból kiütnőm a triászt, és elég sok ital kellett már a végefelé hozzá. Epikusokhoz már hozzá se szagolok a Vf-em miatt, szerencsére aki nem vf-ezik nálunk azok hamar kicsinálják.
Portyához is elhasználok napi 1-2 italt minimum.
Dátum: 2009.12.24. 15:40:19
Boldog karácsonyt mindenkinek!


Még az ilyen senkiházi Hagen féléknek is, sose tartottam semmire azokat akik másokat mosolyogva csépelnek, de ha őket beveri valaki akkor rinyálnak meg káromkodnak....
Dátum: 2009.12.22. 05:26:32
Ddyy

többiek
Dátum: 2009.12.19. 15:08:12
javítottam a bronz karmok-at a wikiben mert vagy változott vagy rosszul lett felrakva

eddig: 3 sebzés, +2 morál, +2 TP
most: 5 sebzés, +1 morál, +3 TP
Dátum: 2009.12.11. 14:47:53
Kár malackáért jó fej volt

Imi neked sok sikert az új hordádban, és klánodban

A többiek meg jók lesznek tölteléknek
Dátum: 2009.12.07. 18:45:42
adtam egy ötöst, mert nem küzdöttél eléggé
Dátum: 2009.12.07. 15:56:31
Idézet: Let. - 2009.12.07. 10:43:05
Edit: Ezen mit lehet lepontozni?



Szerintem az a bajuk hogy az ncore-os avatáromat rakod ki a fórumba, és én itt közutálatnak örvendek
mondjuk én 10 körül szoktalak pontozni máramikor kedvem van valakit is pontozni, már henceg(n)ő postjaira se rakom az 1-eseket egy ideje sőt néha 10-est is kap igaz biztos a tegnapi mikulás miatt eshetett ez is csak meg.
Dátum: 2009.12.01. 12:47:12
biri dátum: dec 1. vagyis itt az idő
várjuk a toplistákat a top100 rabló ból ki mit fejlesztetett is meg mindent
Dátum: 2009.11.22. 16:58:23
Biri arra akart szerintem célozni hogy míg az első 2 szerón akinek igen magas a szerzett LE aránya az nem hasonlítható össze azzal aki a 3-ason teszi ezt, mert ahogy mondta nálunk ha sok LE-t akarsz nem a lámákat kell ütni hanem a jó arányú emberkéket és jó arányt nem adnak ingyen....
Dátum: 2009.11.22. 15:12:06
akkor jó hogy csak akkor ismertem meg a játékot mikor már ment a másik 2 szeró, ezért vagyok a 3-ason, a másik 2-n a jó helyezéshez akkor rahedlit kell kockulni, itt meg ha van nálam párszáz k LE az se zavar mert alig bukok valamit aki meg megver hadd örüljön nekem annyira nem fáj
Dátum: 2009.11.22. 15:00:51
a tizedelést úgy értettem, hogy nálunk a "homokozóban " ha lerabolnak akkor max annyit visznek amennyit a képlet enged mondjuk 1k LE de ha prémiumos vagy akkor nem 1k LE a bukta hanem csak 100LE nem prémiumosként bukod az egészet ha kreatívja maxos az ellenfélnek akkor 2k-t visz de én attól még simán 1k-t prémiumosként 100 LE-t bukok, ha viszont én támadók és kikapok akkor a prémium már csak a 80%-ot védi meg nem a 90%-ot.

Kérdésem erre vonatkozott hogy így van-e a másik 2 világon is-e?
Hogyan lehetne "kecsegtetőbbé" tenni a normál sebességű szintlépést?


anélkül hogy ne büntesd a lassabban avagy gyorsabban fejlődöket sehogy, egy következő szerveren esetleg lehet ilyesmiken agyalni de lassan már a 3-as világ is eléri az egy éves jubileumot így meg utólag belepiszkálni szerintem nem volna jó 5let.
Dátum: 2009.11.22. 14:33:09
Idézet: Birka - 2009.11.21. 18:16:20
A vedelem a "bruttó" lére szól, V3-on meg a V3 képlet "nettó" lében maxol. Azaz ha leütök 6 szinttel, de van nála 500k lé, akkor ugyan úgy képlet maxot hozok tőle, mintha azonos szinten lennénk. ("normál?" világokon szakítanál 200k-t mondjuk valakitől, itt meg 5k-t amiből ő 500-at bukik...)


csak ha prémiumos különben bukja az egészet, de gondolom a prémium a másik 2 világon is csak a tizedelést engedi vagy nem így van?
amúgy ha maxos a kreatívod akkor csak 250-et bukik a srác mert ugye duplát hozol.....