Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Fekete Liga
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
181. hozzászólás - 2009.12.30. 21:30:55
A Liga az imént időlegesen lebénította a Végzetúr szerverét. A jövőben hasonló akciókra lehet számítani, amennyiben a játékvezetés nem teljesíti követeléseinket. Ezek egyelőre még kidolgozás alatt állnak, és pillanatnyilag azt sem tudjuk, hogy a teljesítésük, vagy a megtagadásuk fog-e jobban fájni.
Addig is megelégszünk az összes háziállat feketére dukkózásának kötelezővé tételével.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
kedvencCunci a sikamlósFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
182. hozzászólás - 2009.12.31. 12:29:16
Hamarosan kezdődik a Fekete Liga szilveszteri szeánsza, melynek felütéseként Bendő Atya fekete misét celebrál, majd a tagság a fekete túró erjedt kumisza által komiszul berúgva fertelmes ocsmányságokat művel.

Készüljetek jámbor barmok, a Liga az új évben a gonoszság új dimenzióját szabadítja rátok!!!
V2: Halfdan
V3: Cunci a sikamlós
Pontszám: 7.63
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
183. hozzászólás - 2009.12.31. 19:25:05
Kránkőves tornyom sötét mélyén találtam egy kránkőves ütött-kopott túróscsuszaszagattó félkezes balpékféklapátot, amit az elkövetkezendő gonosz új esztendő eljövetele alkalmából ki is próbáltam egyetlen nem előlem bujkáló tagotok feketén-túrósan csillogó lóképén mikor éppen nyeheheheheherészett.
A lapát beváltotta a hozzá fűzött reményeimet és kránkőszínűre változtatta undorító fekete túrótokat, így büszkén jelentem be hogy megtaláltam a fekete liga ellenszerét a kránkőves ütött-kopott túróscsuszaszagattó félkezes balpékféklapátot.

G.U.É.K.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.52
népszerűPolaci8Férfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
184. hozzászólás - 2010.01.01. 15:45:47
Kinyilatkoztatás:
Na 2010 lett, ezennel kinyilvánítom feketén-fehéren helyett feketén-feketén, hogy a Liga Ebben az évben Totális Hatalomra tör a 3. Világon. Tudom ezzel sok újat nem írtam de ez egy kinyilatkoztatás. Minden alattvalónknak Boldog Újévet!
V2 Marshall
Pontszám: 7.39
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
185. hozzászólás - 2010.01.01. 22:21:35 (Válasz Polaci8 #184 hozzászólására.)
És minden alávalónak is boldog új évet.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.00
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
186. hozzászólás - 2010.01.01. 22:27:20
Új tagunk Moki24, aki talán még nem bír elsöprő erejű gonoszsággal, de mivel rokoni kapcsolat fűzi a Liga egyik tagjához, elméjének eredendő bomlottságához nem férhet kétség.

A közeljövőben újabb jól ismert végzeturat csábíthatunk át a túró árnyékosabbik oldalára, és gonosz épületeink száma is gyarapodott, ismertető hamarosan, stay tuned...
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.67
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
187. hozzászólás - 2010.01.02. 01:00:12
Kívánnék én is sok mindent, sok mindenkinek, de bunkóságom határtalan, nem úgy mint a moderálási elvek. Tehát csak pár versenyt hírdetnék meg hirtelen:

Keressük az idei esztendő első behódoló klánját. Az önként jelentkezés sem jelent előnyt.
Keressük a "Bendő Atya legodaadóbb ministránsa" cím várományosát.
Illetve én fizetem, de szájápolási tanácsadót Pete-nek, mert van a Ligában aki már büdösebb nála.
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 7.53
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
188. hozzászólás - 2010.01.03. 00:23:44
Tovább erősödtünk, Begginer kolléga sem tudott ellenállni a sötét TERV és a még sötétebb túró vonzerejének, de hogy is tudott volna, amikor eddig is lopással és becsületes végzeturak abuzálásával tengette napjait. A továbbiakban Jámbor Jószág néven erősíti szövetségünket, de ez ne tévesszen meg senkit, Malacka is jámbornak tűnt, ráadásul még rózsaszín is volt...

Közben négy újabb sikeres háborút vívtunk meg, ellenfeleink zokogva átkozzák a napot, amikor túrónk a lélekkútjukba csordult.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.08
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
189. hozzászólás - 2010.01.03. 08:52:14
Well, valaki visszamenőleg lepontozta minden hosszászólásom, ilyenkor érzem úgy, hogy van értelme annak, amit csinálunk
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.99
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
190. hozzászólás - 2010.01.03. 15:05:11 (Válasz Crimson #189 hozzászólására.)
Az igazi öröm persze az lenne, ha valaki visszamenőleg lepontozná az összes hozzászólást a fórumon.
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 8.67
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
191. hozzászólás - 2010.01.05. 09:21:45
Új tagunk Baldrick, kinek erényeiről és testszagáról talán csak annyit, hogy túlélte az első éjszakát Háromujjú Pete szobájában.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.66
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
192. hozzászólás - 2010.01.06. 13:27:16
A Fekete Liga második kinyilatkoztatása:

Jó hírt hozunk néktek Jámbor barmok!

A Fekete Liga szót emel a saját érdekében a bevezetett változtatások miatt, mivel látja, hogy alattvalói között nagy felbolydulást keltettek.

- Kijelentjük, hogy a változások amiket eddig vagy a jövőben bevezetnek a Liga érdekeit szolgálják, hiszen a játékvezetés teljes mértékben a Liga fenhatósága alá tartozik.
- Miklós minden nap serényen jár lelki gyakorlatokra az Atyához, ezáltal tudata úgy módosult, hogy csupán a mi érdekeinket képes nézni egy-egy változás bevezetése során.
- Továbbá a fentiek elősegítik, hogy a Liga ne csak a harmadik világ tagjaira, hanem az össszes létező illetve már befejeződött világra hatással legyen.

Na most már remeghettek, de hiába. A fekete túró hatalmának semmi sem szabhat gátat.
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 9.55
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
193. hozzászólás - 2010.01.06. 23:03:38
További változásokra lehet számítani, ezek közül az első a "Legyen pontosan 555 lélekenergiád, amikor belépsz a küldetések menüpontba" küldetés módosítása, 666-ra.

Maszatka első kiegészítése: "Legyen pontosan 666 fekete túró nálad, mikor belépsz a Fekete Ligába."

Maszatka második kiegészítése: "Különben audienciára mész Bendő Atyához."

Maszatka harmadik kiegészítése: "Úgyis mész, ne reklamálj."

És semmi nem garantálja, hogy nem jönnek további kiegészítések.
A hozzászólást Crimson módosította 2010.01.06. 23:45:58-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.66
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
194. hozzászólás - 2010.01.07. 08:41:31
Az egyik alap evidencia, hogy aki nem Liga tag, az megszívja, aki pedig az még nem úszta meg.
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 9.32
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
195. hozzászólás - 2010.01.11. 20:25:27
Szövetségünk újabb tagja Mrs. Miggins, aka. Piciklon, akiből végül csak előbújt a sötétlelkű nősténydémon.

És ezennel megalakul a Fekete Liga Nőtagozata.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.99
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
196. hozzászólás - 2010.01.11. 20:44:13 (Válasz Crimson #195 hozzászólására.)
Lord Vipera... Látom kellő mennyiségű volt "tea"

(A nősténydémon soha nem bújt el...épp csak a fekete túró csábítgatta a lelkét és csak mostanra sikerült )

Pontszám: 9.05
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
197. hozzászólás - 2010.01.13. 18:21:37
A Feket Liga szövetségesei:

- Kristály Horda (hogy magasabb szinten is terjedjen a túró, természetesen az eredeti klónokat megöltük, sajáttal pótoltuk őket)

- Egyéb más, még nem a játékban lévő horda (zsírkő, pokolkő, szén, stb.., hiszen elképzelhetetlenül jobb bónuszt kapnak mint a gyémántok, egyébként a Liga is számos általatok nem ismert bónusszal rendelkezik)

- Miklós (szinte már-már akarat nélküli rabszolgaként lesi, milyen beavatkozásokkal segíti a Liga TERV-ét, ezáltal más világokat is elérve)

- Beholder Kft. (ingyen őskő, sőt minden őskőbefizetés 110%-a is hozzán áramlik be, továbbá mi nem kiégett őskövet lopunk, mindenkiből kártyalap lesz, sőt a TF-ben is tudunk túróval fertőzni)

- A Hordaparancsnok (őt Hentes őrmester képezte ki)

- Darkin (őt Hentes őrmester ölte meg, már ne is keressétek a legendában, a küldetést Bendő Atyánál lehet abszolválni)"

- Thaur apó (megtanította a Liga tagokat, hogy LE nélkül küzdjenek a fertőzés ellen, továbbá mind a két bónuszt megkapják, azóta természetes túró lett belőle, és hitvány másolat okít másokat)

- Orákulum (megjósolta a Liga eljövetelét, de bevertük a pofáját)

- A sárkány (ledarálva, csak egy maradt, de ő a túró őre)

- A térkapu (a Liga tagok átléphetnek rajta, ami ott van korhatáros...)

- Fhtoxxxaxaxaxax citadellája (akartunk velük is, de az Atya belebakizott a név kimondásába, a beláthatatlan következményeket a fantáziátokra bízzuk)
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 9.07
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
198. hozzászólás - 2010.01.14. 19:25:56
A Nőtagozat máris bővült, nem kétséges, hogy Sir Ny'Ella (korábbi kilétét fedje jótékony homály) a gonoszság újabb dimenziójával fogja megismertetni a tehetetlenül kérődző jámbor barmokat (igen, ezek lennétek ti). Erődünk pusztulásra tenyésztett virágai máris megtapasztalhatták sajátos módszereit. A kárfelmérés és a holtak összeszámlálása még tart.
A hozzászólást Crimson módosította 2010.01.14. 19:31:14-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.00
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
199. hozzászólás - 2010.01.14. 19:27:21
Ez alsó hangon 10-es.

Régóta nyomon követem a Liga és tagjai cselekedeteit, eszmefuttatásait.
Ha lenne lehetőségem hordát váltanék és csatlakoznék.

Akartam, de valamilyen varázslatos oknál fogva a paypal miután levette a pénzt, a VU-ban nem őskövet, hanem túrót kaptam, de azt is már félig megemésztett formában, hogy végképp ne tudjam használni. Ideges lettem, TF-et akartam játszani.. gondoltam csinálok egy új paklit a VU-s kiegészítő lapokból. Hát nem mindegyiken nagyko vigyorgott?

Csöngött a telefonom, ki nem találjátok mi történt.. a csengőhangom Bendő Atya nevetése.. a hátterem Crimson lett.

Belogoltam VU-ba.. küldetés: Tudd meg ki a Fehér Lovag. Megyek a legendába...mit látok?
"Háromujjú Pete itt járt. A lovagot ne keresd. Kinyírtam."

El nem tudtam volna képzelni, hogy a liga TERV-e ennyire átfogó.

Ha legközelebb őskövet kapok félig megemésztett túró helyett, megyek csatlakozom.

Addig is sok további túrót és gonoszkodást.

Kethios
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.99
fórumozóShadahinFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Fekete Liga
200. hozzászólás - 2010.01.15. 02:49:12 (Válasz Viszok009 #124 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.12.12. 08:02:22
Mért pont smaragd lett a Fekete Liga?



Szerintem pofon egyszerű. A céljuk az hogy TP-vel tömjenek másokat. Ehhez az kell hogy minél egyszerűbben csatát veszítsenek. A zafír és rubin horda kapásból kiesik, ők lehetőleg minél kevesebbet akarnak sebezni és nem zavarja őket ha sebződnek. A regeneráció sem feltétlen előny. A gyémánt horda meg azért esik ki mert annak van a legtöbb tagja. A smaragd csak varázslatra kap bónuszt, de mivel ők nem varázsolnak, így ez az ő esetükben nem igazi bónusz.
Pontszám: 2.30
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!