Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.01.01. 16:53:51
Melyik helyes? Folytasd: Mi Atyánk, ki......
leigáztad a világot.
vagy a mennyekben.
vagy a földön.
teremtettél minket.


A helyes válasznak a : vagy a mennyekben-t fogadja el. Az igazság az, hogy egyik lehetőség sem jó.

A következő a helyes: "Miatyánk, aki a mennyekben vagy..."
Dátum: 2008.12.16. 15:35:06
Az ejfel ota eltelt idovel aranyosan noni fog a csp es a pp?
Az egesz problema gyokere, hogy az allat elfogaskori szintje nem szamit bele a sebzesfelfogasba. Mint ahogy a topic elejen mar felvetettem, ha elfogaskori szint szamitana csomo problema megoldodna.
Az igaz, hogy a jelent is modositana a javaslatom, de a mostani helyzet nem epp kiegyensulyozott. Ahogy az elozo hozzaszolasomban is irtam, az allat alapszintjenek kellett volna a mervadonak lennie.
Azt is eszre kell venni, hogy azok akiknek 30+os allatkaja van mar maximaltak a sebzesfelogast es a sebzest is. Az otletem nem csak kiegyensulyozottabba tenni az allatok rendszeret, hanem lehetoseget adna mindenkinek HATEKONYABB allatkat beszereznie. Ugye az elgondolasom szerint mar egy magasabb szinten elfogott elso szintu allat is adna lenyegesebb sebzesfelfogast, de megse akkorat mint most akinek 30+os allata van. Elobb utobb az alacsony szinten elfogott akar 50+os allatok gyengebek lesznek mint pl 20ason elfogott 20as szintu. A mostani rendszerben pedig par honap mulva, ok lesznek felhaborodva, hogy itt az allatkam mar szazezres szintu es alig sebez, nehogy mar egy egyes szunture csereljem es elorol kezdjen kezdenem....
Miklos ha jol ertem amit irtal, hogy elfogas szint + karakter szintig. En most 23on fogtam egy allatot en is annyi vagyok, akkor kb 46os szintig fejlodhetne az allatkam? Ezzel nem oldodik meg a problema.


Az allat maximum akkora szintu lehessen, mint a gazdaja. Ebben van valami. Bar, ha most kezdek el nevelgetni egy allatot, kb leszek 30as szintu mire az allatka utoler. Meg ez sem tokeletes, mert nincs osztnozo ero az allatcserere.
Az igazan motivalo szerintem az lenne, ha a leny alapszintje erosen beleszamitana a sebzesfelfogasba (nem is ertem miert nem igy lett kitalalva). 23as szinten befogott allat 1es szinten adjon peldaul 23 vagy 23/2 vagy mittomen milyen keplettel kiszamitott erteket. Emellett az allat elfogas utan lepett szintjeibol szarmazo sebzesfelfogas is legyen maximalva (pl karakter szint/2).

Peldaul:
10es alapszintu allat 40as szinten 30as karakterrel,ha az allat alapszintje feleben szamit a sebzesfelfogasba, es az allat minden lepett szintje utan +1 sebzesfelfogas jar: 10/2+ 15 ( 40 de max 30/2 a karakter szintje miatt)=20 a sebzesfelfogas
30as alapszintu karakter 1es allattal 30as karakter: 30/2 +1 =16 a sebzesfelfogas

Ezzel az erheto el, hogy az ujonan elfogott allatok, is hasznalhatok lesznek, es motivacio is lesz a cserere.

Ezt profibban ki lehet modellezni, de remelem erzekeltetni tudtam a dolgot.
Dátum: 2008.12.02. 10:06:57
Portyabeallitasok. 2 naponta tudod valtozatni. Ha 15ppont/nap, akkor tudsz lefele is, ha 30, akkor csak a szinteden illetfe felfele.
A 100%os oszlop nem feltetlenul veszitette ertelmet. Nalam tobbszor jelenik meg 100%nal kisebb ertek. Ez akkor van, ha nincs 1 kepernyonyi 100% ellenfel.

Amugy mar illene megcsinalni a rendezest, mert mar hetek ota igerik.
Dátum: 2008.11.26. 08:04:36
Az utolso otleted tetszik. Adott szinttol lenne NPC elerheto pl legendaban, akinek stat vagy akar szakertelem probakat lehetne csinalni.
Naponta 1-2 probalkozasi lehetoseg. X alkalommal kell sikerulni a probanak a sikeres kuldeteshez.
Dátum: 2008.11.25. 19:53:40
"Ha ez a vadászat is sikerrel jár, elegendő lélekenergiád lesz... mire is? Kicsit túlhajszoltad magad az utóbbi időben, nem ártana lazítani! Egy óriási gorhmad féreg közvetlenül előtted bukkan fel, hajszálon múlik, hogy nem belőled lesz a zsákmány. De végül győzöl (+1028 lélekenergia). Lehet, hogy nem ártana lassan pihenni! +15 TP A szerzett lélekenergiából 93 a helyes válaszért kapott LE."

Kuldetes pipa
Kaptatok? Miert Ravenen kivul ki kapott meg buntetest?
Ha jol tudom csak o, de javitsatok ki ha tevedek.
Dátum: 2008.11.20. 19:18:25
A terkapu es az epikus szornyek elleni kuzdelem 2 kulon dolog.
Jesszusom!
Ti milyen jo fejek vagytok! Jelentettetek a hibat, majd gyorsan felterkepeztetek, amig nem javitjak. Meg buszkek is vagytok erre!

Ez teljes mertekben csalas, mert jogtalanul jutottatok informaciohoz. Nehogy meg martirok is legyetek!
Idézet: tramenes - 2008.11.20. 14:46:42
.
Szerinted honnan vegyen egy egyszemélyes szövi kb. 150.000 Le-t ahhoz hogy akkorára növelje a kútját amiből egy átlagos háború nyereményét be tudja fogadni? Vagy ha megépíti, szerinted mennyi esélye lesz háborút nyernie?

D


Ki mondta, hogy egy embernek kell ennyit epitenie? A lelekkut noveleseigy nehez, mert nem egy emberre lett tervezve.
Ha gyorsabb a novekedese, akkor mindenkinek az. Az aranyok megmaradnak.

Egyszemelyes szovi?? Egy ember szovetkezik magaval?

Tehat minden karakter fejlessze egekbe a tulajdonsagait, tomoruljon egy egyszemelyes szovetsege sajat magaval, es farmoljon tovabb ugyanazokkal a parameterekkel egyszerre akar 20 emberbol is. A szovetsegi epuletekbe nem fejleszt semmit, de a tapot kiveszi.
Leegyszerusitve: van egy kapcsolo a karakterlapodon, amit ha bekapcsolsz, akkor 1 ppontbol akar 20 embert is farmolsz.
Ezert erdemes sirni, ez megeri! En olyan kapcsolot szeretnek, amit orankent egyszer hasznalhatok es szinttol fuggoen adjon LE-t ingyen!!
Dátum: 2008.11.18. 14:36:05
Egy hiba:

"A 2. Világháborúban mely országok nem voltak csatlósai a Német birodalomnak?

Svédország
Románia
Bulgária
Finnország"

Tobbes szamban van a kerdes.
14, 15 es 16 szintek legkisebb osszegu emberkei mint leverve. Vegigprobaltam. Ha ez volt a cel, akkor sikerult elerni.
Miklós: nem ertunk egyet. Sikerult a leggyengebb mondatomat kiragadni. Igaz nem teljesen volt egyertelmu.
Tobbseg (szerintem) eddig is probalta mindig a legyengebb ellenfelet keresni. Persze vannak akik katt katt, ahogy irod, es vannak, akik hasonlo erosseguek ellen probaljak megmerettetni magukat.

En pl a kovetkezo keppen valasztok ellenfelet: Lerendezem,hogy a legkisebb tulajdonsaguek legyenek elol. Aztan adj neki. Ha csak olyanok vannak, akik 60. 80%osak, akkor mar alok is tovabb, mert tudom, hogy kevesebb az LE es a TP.
Most fogom magam elmegyek a toplistara es ott keresem meg a legyengebbet azon a szinten, ahol utni szeretnek. A nagy kulonbseg az, hogy azokat is be fogom verni, akik 60, 80%on vannak, mivel ezt nem fogom tudni elore.
Gyakorlatilag, ha csak nehanyan csinaljak ugy ahogy en, akkor egy bizonyos szint legyengebb statosszegu emberkei romma lesznek verve. Minel tobben csinaljak annal inkabb lesz szetverve minden szint alja. Eddig legalabb meg volt az eselyuk, hogy haat ez csak 80as inkabb hagyom.
Ezt most elvettetek.
A patch bekereruleseig mindig taltam magamnak 100%os ellenfeleket. Nehany oraval kesobb mar nem.
Remek. Ezutan tobbszor kell megnyomni a kereses gombot a portyazasnal.
Megint egy ujabb elem kerult be, hogy a "csak kis ido kell, hogy sikeres legyel a jatekban" elv ne teljesuljon.

Ugye en rajtam all, hogy a portyapont beallitasom alapjan azt tamadjak akit akarok. A 60, 80%os
karaktereket alapbol nem eri meg tamadni, mivel kevesebb LE es TP jar ertuk. Emiatt a bekerult funkcio teljesen felesleges.

Aki nem akar a nagy tulajdonsagu ellenfelekre felkenodni, az vagy kereses gomb fuggo lesz , vagy elmegy a toplistara, es "orult" modjara ott kezd keresgelni.

Emberek! Lehet nekiugrani azoknak az ellenfeleknek, akik a tamadni kivant szinten a legkisebb tulajdonsaguak.
Es PONTOSAN azok lesznek agyonverve egymas utan tobbszor, akiket ezzel a patchel akartatok megvedeni.
Dátum: 2008.11.14. 14:36:45
Most komolyan! Ilyne nehez megoldani, hogy ujra mukodjon a sorbarendezes a portyanal, vagy csak ilyen ritkan olvassak ezt a topicot.

Apro hiba, de nagyon bosszanto. Konkretan nem tudok ellenfelet valasztani!
Dátum: 2008.11.13. 17:28:28
"Mi ennek a kvízkérdésnek a kérdése?

Mikor született Arany János?
Mikor volt 1926?
Mi ennek a kvízkérdésnek a kérdése?
Mennyi az élet + a világmindenség + minden?"


Ilyen sz.r kerdesek atmennek a rostan. bahh

Persze en kb 70 kerdest jonak jeloltem, aztan a Beho ugy dontott, hogy nem voltak azok a kerdesek annyira jok. Eredemeny: elvettek OROKRE a jogomat, hogy ertekeljek.

Elhiszem, hogy nem lehet tokeletes a rendszer egybol, de amilyen kerdeseket olvastam az iment. Haat aki ellenorzi a kerdeseket es atengedi, na annak is el kene venni a jogat.
Oldal: 1234567891011